Polityka wysyłki

Dziękujemy za odwiedzenie i zakupy w BrookPad. Poniżej znajdują się warunki, które stanowią naszą politykę wysyłki dla produktów sprzedawanych przez BrookPad.

Czas realizacji przesyłki

Wszystkie zamówienia są realizowane w ciągu 1-3 dni roboczych. Zamówienia nie są wysyłane ani dostarczane w weekendy lub święta. Jeśli mamy do czynienia z dużą liczbą zamówień, przesyłki mogą być opóźnione o kilka dni. Proszę pozwolić na dodatkowe dni tranzytu na dostawę. Jeśli wystąpi znaczne opóźnienie w wysyłce zamówienia, skontaktujemy się z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu.

Dostawca usług spedycyjnych

Dostawa odbywa się za pośrednictwem firmy logistycznej DPD, DHL, Amazon Logistic lub poczty lokalnej w zależności od produktu i regionu, do którego wysyłane jest zamówienie. Zamawiając usługi wysyłkowe, wyrażasz zgodę na to, aby wysyłka była zamawiana przez nas w Twoim imieniu (odbiorcy) i akceptujesz warunki przewoźnika. Zgadzasz się, że nie ponosimy odpowiedzialności za wykonanie usług wysyłkowych przez przewoźnika. Masz prawo pociągnąć przewoźnika do odpowiedzialności za świadczenie usług spedycyjnych zgodnie z warunkami przewoźnika.

Koszt wysyłki iokreślony czas dostawy

Są to domyślne koszty wysyłki i szacowany czas dostawy. O ile na stronie produktu nie podano dokładniejszego czasu dostawy, oczekiwany czas jest taki, jak w poniższej tabeli. Dla produktów marki BrookPad:

Region Metoda wysyłki

Szacowany czas
dostawy
(dni robocze)

Koszt wysyłki
Unia Europejska

Norma

1 - 5 od 3 € | obliczane przy kasie
Unia Europejska Oszczędny 2 - 10 WOLNY
Europa Norma 3 - 12 od 12 € | obliczane przy kasie
Europa Oszczędny 4 - 24 GRATIS przy zamówieniach powyżej 500 € | od 6
Międzynarodowy

Norma

5 - 30 od 29 € | obliczane przy kasie
Międzynarodowy Oszczędny 6 - 60 od 19 € | obliczane przy kasie
UE / Europa / Międzynarodowe Zamów w przedsprzedaży 15-150 + szacowany czas dostawy taki sam jak metoda wysyłki


Ubezpieczenie przesyłki

Standardowa dostawa jest ubezpieczona od ewentualnych zagubionych lub uszkodzonych paczek. W przypadku uszkodzenia przesyłki prosimy o niezwłoczne sporządzenie protokołu uszkodzenia przesyłki. Poinformuj nas i dostawcę usług spedycyjnych o zdarzeniu i prześlij raport o uszkodzeniu paczki. Prześlij reklamację bezpośrednio do dostawcy usług spedycyjnych lub poproś nas o zrobienie tego w Twoim imieniu. Wymiana lub zwrot pieniędzy zostanie wydany dopiero po pomyślnym rozpatrzeniu złożonego roszczenia zagubionych lub uszkodzonych paczek przez dostawcę spedycyjnego. Ekonomiczna dostawa nie jest ubezpieczona, więc klienci ponoszą całe ryzyko w przypadku zagubienia lub uszkodzenia paczek.

Protokół uszkodzenia paczki

Nie podpisuj pokwitowania przesyłki, dopóki nie sprawdzisz go pod kątem uszkodzeń. Jeśli zauważysz jakiekolwiek uszkodzenia paczki, poproś kierowcę, aby poczekał na otwarcie i sprawdzenie produktów. Zrób raport o każdym uszkodzeniu paczki i dokładnie opisz szkody. W raporcie wspomniano o wszystkich elementach uszkodzonych podczas transportu. Osoba odbierająca jest odpowiedzialna za zwrócenie się do przewoźnika o sprawdzenie uszkodzonego towaru i opakowania, które zostało uszkodzone podczas wysyłki. Formalne żądanie należy złożyć niezwłocznie po stwierdzeniu ubytku lub uszkodzenia nie później niż 24h od otrzymania przesyłki. Zachowaj kopię listu z prośbą. Zapisz swoje ustalenia w raporcie. Jeśli możesz, zrób zdjęcia, aby potwierdzić raport z inspekcji.

Potwierdzenie wysyłki i śledzenie zamówienia

Po wysłaniu lub przetworzeniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem wysyłki z numerami śledzenia, jeśli są dostępne (w przypadku standardowej dostawy). Numer śledzenia będzie aktywny w ciągu 24-72 godzin. Ekonomiczna dostawa może nie mieć numerów śledzenia.

Zamów w przedsprzedaży wysyłkę

Jeśli produkt został zamówiony w przedsprzedaży, zostanie on zamówiony bezpośrednio od producenta i wysłany, gdy tylko zamówienie w przedsprzedaży będzie dostępne. Przewidywany czas pozyskiwania zamówień przedpremierowych wynosi od 15 do 150 dni. Jeśli produkt jest dostępny w przedsprzedaży, w koszyku pojawi się dodatkowa informacja: "Pre-order". Ze względu na niższe koszty magazynowania i bezpośrednie zaopatrzenie,rabat na zamówienie przedpremierowe może być wliczony w cenę.

Wysyłka zwrotna

Będziesz odpowiedzialny za opłacenie własnych kosztów wysyłki przedmiotu. Jeśli produkt zostanie zwrócony lub wymieniony, należy go zwrócić do Autoryzowanego Centrum Serwisowego firmy logistycznej. Koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi. Etykiety zwrotne są dostarczane przez DHL i są dostępne tylko w Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii. Koszt etykiety zwrotnej jest ograniczony do 50 EUR za etykietę zwrotną dla paczki o wadze do 30 kg i zostanie odjęty od kwoty zwrotu. Jeśli produkt został wysłany bez użycia dostarczonej przez nas etykiety zwrotnej, prosimy o dostarczenie podpisanego dowodu dostawy w celu identyfikacji zwróconej paczki.

Polityka wysyłki międzynarodowej

Obecnie wysyłamy do Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Norwegii, Turcji, Kanady, Stanów Zjednoczonych, Australii, Indii i innych krajów na całym świecie.

Produkty inne niż BrookPad - Koszt wysyłki idostawa

Są to domyślne koszty wysyłki i szacowany czas dostawy. O ile na stronie produktu nie podano dokładniejszego czasu dostawy, oczekiwany czas jest taki, jak w poniższej tabeli. W przypadku produktów partnerskich i stowarzyszonych, innych niż produkty marki BrookPad, zamówionych w sklepie internetowym BrookPad:

Region Metoda wysyłki

Szacowany czas
dostawy
(dni robocze)

Koszt wysyłki
Międzynarodowy Norma 10 - 270 obliczane przy kasie
Międzynarodowy Oszczędny 270 - 720 obliczane przy kasie

 

Załącznikach

Warunki firmy logistycznej, w tym między innymi DPD, DHL, Amazon Logistic lub poczta lokalna są wymienione poniżej.