Zásady pro doručování

Děkujeme, že jste navštívili a nakupovali v BrookPad. Níže jsou uvedeny podmínky, které tvoří naše zásady přepravy pro produkty prodávané společností BrookPad.

Doba zpracování zásilky

Všechny objednávky jsou zpracovány do 1-3 pracovních dnů. Objednávky nejsou dodávány ani doručovány o víkendech nebo svátcích. Pokud zaznamenáváme vysoký objem objednávek, zásilky mohou být zpožděny o několik dní. Počítejte prosím s dalšími dny přepravy pro doručení. Pokud dojde k významnému zpoždění při odeslání vaší objednávky, budeme vás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky.

Poskytovatel přepravy

Dodávka je prováděna logistickou společností DPD, DHL, Amazon Logistic nebo místní poštou v závislosti na produktu a regionu, kam je objednávka odeslána. Objednáním přepravních služeb souhlasíte s tím, že přepravu objednáváme naším jménem (příjemcem) a přijímáte smluvní podmínky dopravce. Souhlasíte s tím, že nejsme zodpovědní za poskytování přepravních služeb dopravcem. Máte právo činit dopravce odpovědným za poskytování přepravních služeb v souladu s podmínkami dopravce.

Náklady na zásilku aodhadovaná dodací lhůta

Jedná se o výchozí náklady na dopravu a odhadované dodací lhůty. Pokud není na stránce produktu uvedena přesnější dodací lhůta, je očekávaná doba jako v tabulce níže. Pro produkty značky BrookPad:

Oblast Způsob dopravy

Odhadovaná doba
dodání
(pracovní dny)

Náklady na dopravu
Evropská unie

Standard

1 - 5 od €3 | vypočítáno při placení
Evropská unie Úsporný 2 - 10 BEZPLATNĚ
Evropa Standard 3 - 12 od €12 | vypočítáno při placení
Evropa Úsporný 4 - 24 ZDARMA pro objednávky nad 500 € | od €6
Mezinárodní

Standard

5 - 30 od €29 | vypočítáno při placení
Mezinárodní Úsporný 6 - 60 od €19 | vypočítáno při placení
EU / Evropa / Mezinárodní Předobjednávka 15-150 + předpokládaná doba dodání Stejné jako způsob dopravy


Pojištění přepravy

Standardní doručení je pojištěno proti případným ztrátám nebo poškození zásilek. V případě, že je vaše zásilka poškozena, okamžitě vypracujte protokol o poškození zásilky. Informujte nás a přepravce o události a přepošlete zprávu o poškození zásilky. Odešlete reklamaci přímo přepravci nebo nás žádejte, abychom tak učinili vaším jménem. Náhrada nebo vrácení peněz bude vydáno až po úspěšném prošetření podané reklamace ztracených nebo poškozených zásilek přepravcem. Ekonomické doručení není pojištěno, takže zákazníci nesou veškerá rizika v případě ztráty nebo poškození zásilky.

Zpráva o poškození zásilky

Nepodepisujte potvrzení o zásilce, dokud nezkontrolujete, zda není poškozené. Pokud vidíte jakékoli poškození zásilky, požádejte řidiče, aby počkal, než otevřete a zkontrolujete produkty. Nahlásit případné poškození balíku a poškození přesně popsat. Ve zprávě jsou zmíněny všechny komponenty poškozené během přepravy. Přijímající osoba je zodpovědná za to, že požádá dopravce o kontrolu poškozeného zboží a obalu, který byl poškozen během přepravy. Formální žádost by měla být podána okamžitě po zjištění jakékoli ztráty nebo poškození nejpozději do 24 hodin po obdržení zásilky. Uschovejte si kopii dopisu s žádostí. Zapište svá zjištění do zprávy. Pokud můžete, pořiďte fotografie, abyste potvrdili inspekční zprávu.

Potvrzení zásilky a sledování objednávek

Jakmile bude vaše objednávka odeslána nebo zpracována, obdržíte e-mail s potvrzením zásilky s vašimi sledovacími čísly, pokud jsou k dispozici (pro standardní doručení). Sledovací číslo bude aktivní během 24-72 hodin. Ekonomické doručení nemusí mít sledovací čísla.

Předobjednávka dopravy

Pokud byla položka objednána jako předobjednávka, bude získána přímo pro vás od výrobce a odeslána, jakmile bude vaše předobjednávka k dispozici. Předpokládaná doba získávání předobjednávek je od 15 do 150 dnů. Pokud je produkt k dispozici pro předobjednávku, pak v košíku budou další informace: "Předobjednat". Vzhledem k nižším nákladům na skladování a přímému získávánízdrojů může být v ceně zahrnuta další předobjednávková sleva.

Vrácení zásilky

Budete zodpovědní za zaplacení vlastních nákladů na dopravu vaší položky. Pokud je produkt vrácen nebo vyměněn, musí být vrácen do autorizovaného servisního střediska logistické společnosti. Náklady na dopravu jsou nevratné. Štítky pro vrácení poskytuje DHL a jsou k dispozici pouze v Evropské unii, Velké Británii a Švýcarsku. Cena návratového štítku je omezena na 50 EUR za zpáteční štítek pro zásilku o hmotnosti do 30 kg a bude odečtena od výše náhrady. Pokud byl produkt odeslán bez použití štítku pro vrácení, který jsme poskytli, poskytněte podepsaný doklad o doručení, který identifikuje vaši vrácenou zásilku.

Politika mezinárodní lodní dopravy

V současné době zasíláme do Evropské unie, Velké Británie, Švýcarska, Norska, Turecka, Kanady, Spojených států, Austrálie, Indie a dalších zemí po celém světě.

Produkty jiné než BrookPad - Náklady na zásilku a odhadované doručení

Jedná se o výchozí náklady na dopravu a odhadované dodací lhůty. Pokud není na stránce produktu uvedena přesnější dodací lhůta, je očekávaná doba jako v tabulce níže. Pro partnerské a přidružené produkty, jiné než produkty značky BrookPad, objednané prostřednictvím internetového obchodu BrookPad:

Oblast Způsob dopravy

Odhadovaná doba
dodání
(pracovní dny)

Náklady na dopravu
Mezinárodní Standard 10 - 270 vypočítáno při placení
Mezinárodní Úsporný 270 - 720 vypočítáno při placení

 

Přístavby

Obchodní podmínky logistické společnosti Včetně, ale bez omezení na DPD, DHL, Amazon Logistic nebo místní poštu, jsou uvedeny níže.