Zásady vrácení peněz

Vratky (Withrozd)

Naše politika vracení trvá 14 dní. Jedná se o odstoupení od smlouvy. Chcete-li být vhodné pro vrácení, musí být vaše položka nevyužita a ve stejném stavu, kdy jste jej obdrželi. Musí být také v originálním balení. Je-li vrácená položka podstatně odlišná od způsobu, jakým byl původně dodán kupujícímu, může být použit poplatek za doplnění stavů (v závislosti na stavu položky při návratu). Musíte nás informovat o zaslání e-mailu servisnímu týmu. K dokončení vašeho návratu, požadujeme podrobnosti objednávky, účtenky nebo doklad o koupi.Pokud od Vašeho nákupu uplynulo 14 dní, bohužel vám nemůžeme nabídnout vrácení peněz nebo výměnu.
Několik druhů zboží a služeb je osvobozeno od vrácení (stažení). Jakékoli služby zahrnuté v ceně za podmínek služby jsou nevratné a budou odečteny od částky náhrady, včetně: expedice, nálepka, poplatek za zazvěření, prodloužená záruka, dodávky produktu, služby zpracování plateb nebo zpětné odvrácení.
Další nevratné položky:
-dárkové karty
-Stáhnutelné produkty
Existují určité situace, kdy se poskytují pouze částečné náhrady (přichází-li v úvahu):
-Jakákoliv položka, která není v původním stavu, je poškozená nebo chybějící části z důvodů, které nejsou způsobeny naší chybou
-Jakékoli chybějící nebo nedodané části objednávky budou odečteny od částky náhrady za běžné maloobchodní ceny.

Náhrady (v případě potřeby)

Po přijetí a inspekci vašeho návratu vám pošleme e-mail, který vám oznámí, že jsme obdrželi vaši navrácenou položku. Budeme také informovat vás o schválení nebo zamítnutí vaší náhrady. Jakékoli služby zahrnuté do kupní ceny podle podmínek služby jsou nevratné a budou odečteny od částky náhrady. Tyto služby zahrnují, ale nejsou omezeny na přepravní náklady, zpáteční štítek,doplnění stavů,celníclo, 

Pozdní nebo chybějící náhrady (je-li použitelné)

služební tým.

Polevované a volné položky (přichází-li v úvahu)

Je-li sleva použita v libovolném typu: automatická sleva, kupónový kód nebo bezplatná položka, pak jsou všechny části objednávky nedílnou součástí tohoto řádu. Můžete vrátit nebo zrušit pouze celou objednávku, včetně všech diskontovaných a volných položek.

Zrušení(je-li použitelné)

Autorizované centrum služeb  Musíte nás informovat zasláním e-mailu na adresutým služeb 

Výměny (v případě potřeby)

Nahradíme zboží pouze v případě, že jsou vadné nebo poškozené. Chcete-li ji vyměnit za podobnou položku, zašlete nám e-mail na adresutým služeba odešlete vaši položku. Položky si můžete vyměňovat tak, že se vrátíte zpět a umístíte nový řád.

Dary

Je-li položka označena jako dar při nákupu a expedice přímo vám, obdržíte dárek jako dárek pro hodnotu Vašeho návratu. Jakmile je navrácená položka přijata, bude vám zaslán certifikát pro dar. Pokud položka nebyla označena jako dar při nákupu, nebo dárkový Giver měl objednat expedovány k sobě později, aby vám později, budeme poslat náhradu na dárkový dárce a on se dozvíte o vašem návratu.

Expedice

Autorizované centrum služeb Návratové štítky jsou poskytovány společností DHL a jsou k dispozici pouze v Evropské unii, ve Spojeném království a ve Švýcarsku. Náklady na návratovou jmenovku jsou omezeny na 50EUR na zpáteční značku pozemku o hmotnosti do 30 kg a bude odečtena od částky náhrady.Pokud byl výrobek dodáván bez použití vráceného štítku, který jsme poskytli, uveďte prosím podepsaný důkaz o dodání pro identifikaci vašeho reklamovaného pozemku. Pokud obdržíte náhradu, případné náklady na zpáteční přepravu, clo, vrátit štítek, který jsme poskytli, nebo jiné náklady budou odečteny od vaší náhrady. V závislosti na tom, kde žijete, může čas, který Vám může trvat, než se Váš produkt dosáhne, se může lišit. Pokud přepravujete něco drahého, měli byste zvážit použití traťové služby v oblasti dopravy nebo nákupu pojištění. Nezaručíme, že obdržíme vaši vrácenou položku.