Vyzkoušejte Amazon Prime 30denní zkušební verze zdarma

Stojí za to zaplatit za Amazon Prime?

Vyzkoušejte Amazon Prime 30denní zkušební verze zdarma

Několik slov, jo. Podle analýzy provedené JPMorganem se hodnota vašeho členství v Amazonu Prime přichází na roční celkem 785 $.

Nabídky na Prime Day, Lightning Deals a odměňování kreditní karty, která vám poskytuje 5 procent vrácení peněz, jsou pouze příklady zvláštních výhod a slev, které jsou dostupné členům Prime.

Kromě všeho ostatního, co bylo řečeno, vás má hlavní členství opravňové k široké škále slev pouze pro členy, které slouží jako metafora pro polevu na dortu.

Přístup k Prime Day Bargains, který je každoroční nákupní dovolenou Amazonu a konal se začátkem tohoto roku, je zdaleka nejvýznamnějším přínosem. Nebojte se, pokud jste to nezachytili; Kromě toho budete mít přístup k následujícímu plnému rozsahu:

Včasný přístup k nabídkám Lightning: Prime členům jsou uděleny včasný přístup do obchodů s bleskovými obchody (které obvykle běží pouze několik hodin) třicet minut, než budou zpřístupněny široké veřejnosti. Jednoduše dávejte pozor na štítek, který říká „Prime Early Access“, když nakupujete na webu.

Pokud jste ochotni počkat několik dalších dní, než vaše položka dorazí, získáte úspory okamžitě, nebo si vyděláte pobídky, které lze použít k budoucím nákupům, když si během procesu pokladny vyberete doručení bez rušení. Vaše odměny budou zveřejněny na váš účet okamžitě, jakmile dorazí vaše bezplatná objednávka bez rušení a budou také automaticky aplikovány na jakékoli způsobilé objednávky, které potom zadáte.

Kreditní karta, která nabízí odměny a neúčtuje roční poplatek nebo poplatky za zámořské transakce: Získejte bonus za vrácení peněz 5 procent za nákupy na Amazon.com a Whole Foods Market, bonus za vrácení peněz 2 procenta v restauracích, benzín stanice a lékárny a bonus za vrácení peněz 1 procenta na všech ostatních transakcích. Své body můžete uplatnit za řadu různých věcí, jako jsou vrácení peněz, dárkové karty a dokonce i dovolenou. Jedním z těchto míst je Amazon.

Členství Amazon Prime přichází s neuvěřitelnými výhodami a jedinečnými příležitostmi k nákupu, prohlížení obsahu a ušetření peněz:

  • Efektivní a bezplatné metody pro zadávání objednávek, včetně stejného dne, jednoho dne a dvoudenního dodání, kromě 24hodinového doručení potravin.
  • Okamžitě streamování stovek filmů a televizních seriálů na vyžádání
  • Přístup k více než milionům písní a stovkám seznamů skladeb, to vše bez přerušení reklam.
  • ZDARMA Video Storage Space až 5 gigabajtů a neomezené online úložiště obrázků v plné kvalitě

Vyzkoušejte Amazon Prime 30denní zkušební verze zdarma