Srovnání inteligentních toaletních funkcí

Brookpad Splashlet - Inteligentní toaletní sedadlo Porovnání funkcí poskytuje rychlý přehled, takže si můžete vybrat model, který je pro vás perfektní. Splashlet více funkcí pro mytí: Zadní praní, bidet, turbo (intenzivní mytí), oscilační praní, automatické automatické režim a samočistitelná tryska. Další funkcí, která by mohla být na sedadle, jsou: vyhřívané sedadlo, snímač sedadla, měkké uzavření víčka, režim úspory energie, noční světlo, tryska z nerezové oceli, jedno dotykové uvolnění, funkce zastavení a auto (Wash & Dry). Také najdete bidet na toaletu Popis funkce zde.

Srovnání inteligentních toaletních funkcí
Splashlet WC je k dispozici v jiné velikosti. Níže najdete požadavky na toaletu a další podrobnosti. Pomůže vám najít správnou míru pro vaši toaletní misku a zkontrolovat požadavky na toaletu. Požadavky na toaletu vám pomohou najít perfektní bidet pro toaletu. Můžete také zkontrolovat, jaké vložené systémy jsou zahrnuty do modelů Splashlet. Níže je uvedena toaleta s teplou sušičkou na vzduchu nebo aktivní deodorizací nebo okamžité hybridní vytápění.
Srovnání inteligentních toaletních funkcí

Zde najdete porovnání všech funkcí Brookpad Splashlet - toalety v japonském stylu 1000RB, 1100RB, 1200RC, 1300FBS, 1500FBS, 1300RBS, 1500RB, 1300FB, 1300FB, 1300RB, 1500RB, 1500RC, 2100RB. Pokud chcete zkontrolovat aktuální ceny Jakákoli inteligentní toaleta, najdete to zde.