Často kladené otázky

What is a bidet?

A bidet is a plumbing washing system that uses water for cleansing of the rear and frontal genitals, so that after each trip to the toilet, you can feel fresh and comfortable. It improves your hygiene and significantly reduce need for toilet paper.

What are the types of bidets?

There are several various types of bidets: stand-alone bidets also known as traditional bidets, portable sprayers, bidet attachments, smart bidet seats and integrated bidet toilets. There are non-electric and electric bidets. Non-electric bidets are powered only by water, electric require both water and electricity for functioning.

What is a classic bidet?

In general, classic bidets are mounted beside the toilet and look like a large tap basin, sink, and a water spraying pin. The user straddles the bidet after using the toilet and aims the nozzle into the genitals to help clean up.

What is a hand-held sprayer?

Hand-held sprays are connected to a long and flexible hose sprayer and are normally hooked near the toilet. The user points the sprayer to the area he wants to clean while on the toilet and presses the button to unleash a water stream.

What is a bidet attachment?

Bidet attachment sprayer are connected between the toilet seat and the toilet bowl and have a retractable nozzle with simple manual pressure control. Attachments are fueled by your bathroom's water pressure. Most are equipped with one source of water, although some provide the option of connecting cold and hot water supply for additional water temperature control. Many of the bidet extensions have only one stream of water, while others provide double nozzle for wash and bidet mode and customizable water pressure and temperature knobs.

What is a bidet seat?

Like a conventional toilet seat, bidet seats are mounted directly on the toilet bowl. They are available in both electric and non-electric versions and provide a broader range of characteristics than conventional bidets. Bidet seats are equipped with one or two nozzles that provide anal wash and bidet function. It is possible to use them directly after using toilet.

How long is the warranty valid?

The legal warranty period is two years. Additionally, the vendor provides a two-year commercial warranty for all new products purchased on our website with at least 3 pcs of Ion Filters. Default warranty for all new products purchased on our website is one year. Apart from that, the manufacturer provides a one-year guarantee on the goods. Guarantor will remove any malfunction of the device free of charge, provided that the device is delivered to the Authorized Service Center The repair will be performed as soon as possible, not exceeding twenty-eight working days.

What is difference between electric and non-electric bidet?

Neelektrická bidetová sedadla jsou ovládána ruční jednou pákou nebo knoflíky a jsou poháněna pouze proudícím proudem vody. Zatímco elektrická bidetová sedadla jsou ovládána pomocí bočního ovládacího panelu nebo bezdrátového dálkového ovládání. Většina elektrických příloh jsou inteligentní toalety, které vyžadují jak studenou vodu, tak elektrické připojení. Na druhé straně s elektrickou energií by mohlo být zajištěno více funkcí, jako je vyhřívané toaletní sedátko, nastavitelná tryska, oscilační vodní masáž, vzduch sušička, obohacení aktivním uhlím, noční osvětlení nebo přesné ohřev vody a regulace teploty.

Co je to inteligentní bidetové sedadlo?

Elektrická bidetová sedadla jsou zvláště vybavena několika funkcemi, v závislosti na typu, včetně prvků, jako je ohřívač teplé vody, pulzující a oscilační postřikové možnosti, mytí klystýru, vyhřívaná lavice, sušička horkého vzduchu, samočisticí technologie, noční světlo, deodorant, automatické otevírání / zavírání víka a další. Některé verze mají okupační senzor a Režim Smart Eco pro úsporu energie. Tyto toalety jsou často označovány jako japonské toalety kvůli jejich popularitě v Japonsku. Více než 80% cent domu je vybaven bidetovou toaletou.

Co je integrovaná bidetová toaleta?

Součástí ubytování je také bidet a koupelna. Jsou obecně nejluxusnější Typ bidetu a často mají state-of-the-art zařízení a techniky, které nesou komfort a pohodlí na novou úroveň. Elektrické bidetové lavice, které mají různé funkce, včetně ohřívače teplé vody, pulzujících a oscilačních možností postřiku, mytí nepřátel, sušičky horkého vzduchu, samočisticí technologie,deodorantu, automatické desky pro otevírání / zavírání a dalších, jsou speciálně navrženy v závislosti na modelu.

Jaké jsou výhody bidetu?

Například mytí bidetu je jemnější a podrobnější řešení stírání toaletního papíru, což z něj činí nejpohodlnější a hygieničtější způsob čištění po použití koupelny. Mohou zmírnit příznaky různých střevních stavů, jako jsou hemoroidy. Bidety jsou také ekologickou volbou. Jsou ideální volbou pro ty, pro které je těžké se dostat na toaletu kvůli věku nebo pohybovému postižení. Bidetová sedadla výrazně usnadňují správné čištění bez ohýbání nebo kroucení je třeba vyčistit.

Kolik stojí bidet?

Elektrické bidetové toaletní sedačky stojí kdekoli od £300 do £1,000. Neelektrické bidetové toaletní sedačky obvykle stojí méně než 100 liber. Počínaje i od ceny tak nízké, jak o £20. Elektrická sedadla, která stojí 300 liber, mají obvykle základní funkce, jako je vyhřívané sedadlo a mytí. Poté, když přidáte další funkce, jako je sušička vzduchu, deodorant, dálkové ovládání, tryska z nerezové oceli a noční světlo, cena stoupá. Neelektrické bidety dělají velmi dobře jednu věc, kterou je mytí. Nemají žádnou elektroniku komponenty, takže nemají horká sedadla nebo horkou vodu. Na druhé straně elektrická sedadla nabízejí pohodlí, zatímco neelektrická sedadla nabízejí jednoduchost a cenovou dostupnost. To, co si vyberete, závisí na vašich potřebách. Existuje mnoho variant produktů z čeho vybírat. Všechny poskytují velmi dobrou hodnotu za peníze a různou škálu funkcí.

Proč bych měl dostat bidet?

Bidety odstraňují odpad a bakterie rychleji než Toaletní papír. Jsou to nejvíce hygienický způsob, jak se vyčistit během pohybu střev. Bidety nabízejí širokou škálu zdravotních a hygienických výhod, což z nich činí přirozenou volbu pro každého, kdo chce zlepšit svůj toaletní zážitek. Obecně platí, že bidety odstraňují zbytky odpadu a bakterie účinněji než Toaletní papír, takže jsou nejzdravější možností, jak se vyčistit po pohybu střev. Bidety jsou vhodné pro pacienty s hemoroidy kteří mají syndrom dráždivého tračníku. Mnoho bidetů přichází s oscilačními nebo pulzujícími možnostmi praní, které pomáhají uvolnit střeva. Poskytují hygienický způsob, jak se umýt. Elektrické bidetové toaletní sedátko (japonské toalety) je vylepšená varianta plné velikosti,která nepotřebuje žádné další instalace. Jsou hygienické a pomáhají vám vyčistit přední a zadní část posledního zbytku. Existuje spousta lidí, kteří si vyberou bidet, aby leželi na toaletním papíru. Některé bidety mají sušičku teplého vzduchu, která odstraňuje potřeba čištění, nabízející hands-free toaletní zážitek od začátku do konce. Některé také přicházejí s bezdrátovým dálkovým ovládáním, které může ovládat pacient nebo pečovatel mimo dveře koupelny. To umožňuje lidem se sníženou nezávislostí zažít na záchodě zvýšenou autonomii a anonymitu a zároveň být neuvěřitelně čistí.

Musím připojit horkou vodu k bidetovému sedadlu?

Inteligentní toaletní sedátko nepotřebuje připojení teplé vody. Elektrická sedadla jsou zapojena do stěny, takže se nemusí připojovat k kanálu horké vody. Připojte pouze vodní misku bidetového sedadla k přívodu vody na toaletu a jste připraveni jít! Mnoho neelektrických bidetových sedadel a bidetových nástavců používá vodu z přívodu vody na toaletu, a proto nepotřebují spojení s horkou vodou. V některých neelektrických bidetech však existuje funkce horké vody a tyto Spolehněte se na napojení na systém horké vody. V tomto případě vše, co budete muset udělat, je připojit bidet k potrubí horké vody pomocí T-konektoru, který často najdete v sadě sténání, která je součástí produktu.

Potřebuji elektřinu instalovanou na WC pro inteligentní bidet?

Elektrické bidetové sedačky a integrované jednotky vyžadují elektřinu pro práci. Většina elektrické bidet sedadlo má ohřívače teplé vody. Také funkce, jako je vyhřívané sedadlo, oscilační a pulzující mycí sprej, mytí klystýru, sušička teplého vzduchu, aktivní deodorant, noční osvětlení, nastavení trysek nebo samočištění, vyžadují elektřinu.

Může bidet pracovat bez elektřiny?

Některé bidety jsou napájeny elektřinou a jiné jsou poháněny tlakem vody ve vaší koupelně. Klasické bidety, přenosné bidetové postřikovače, neelektrické bidetové sedačky a bidetové nástavce nepotřebují elektřinu. Přílohy bidety jsou poháněny tlakem vody v koupelně. Neelektrické verze poskytují základní funkci, která je mytí vodou.

Jak těžké je instalovat bidetové sedadlo?

Většina inteligentních bidetových sedadel může být instalována rychle a snadno za méně než půl hodiny bez zvláštního vybavení nebo odborné pomoci. Celkově instalace bidetového sedadla vyžaduje jen několik jednoduchých kroků. Nejprve vyjměte staré toaletní sedátko a umístěte montážní desku bidetu na toaletu. Poté vypněte přívod vody na toaletu a na odtok nainstalujte odpalovací ventil. Vzhledem k rozmanitosti toaletních připojení však může být někdy zapotřebí adaptér. Pak stačí připojit hadici bidetového sedadla k T-ventil a připevněte bidet k montážní desce na záchodě. Vezměte prosím na vědomí, že některá bidetová sedadla vyžadují elektrickou zástrčku, která musí být v okruhu několika metrů od toalety. Vaše sedadlo je elektrické, posledním krokem je jeho zapojení do elektrické zásuvky. Také, pokud je váš bidet dodáván s dálkovým ovládáním, budete muset nainstalovat vodovodní baterie a umístit dok na zeď. Základní montážní díly jsou součástí všech bidetů BrookPad.

Budu muset použít toaletní papír?

Je to na tobě. If you use the air dryer, you will not need to use toilet paper. If you don’t use the air dryer, you might only need it just to dry yourself. But it both cases need for toilet paper will be significantly reduced as main cleaning is made with water and not toilet paper.

How well is the bidet toilet seat going to clean me?

Very well, water is a very good way to clean yourself, even better than with toilet paper. Bidets provide a wide variety of wellness and hygiene advantages, making them a natural alternative for those wanting to improve their hygiene experience.

Where can I buy a bidet?

As BrookPad focuses on a comprehensive bidet offering, you can also find an online bidet shop on brookpad.co.uk. If you're trying to buy a bidet online, you've come to the right place. We have a wide range of products ranging from handheld bidets, bidet fixtures and smart toilet seats. Plus, if you have a question about finding the right bidet or finding out which model will fit your toilet, we can help. Send us a message or chat if our consultant is available.

What is the best smart bidet toilet?

It depends on your budget when it comes to smart bidet toilets. All BrookPad products offer excellent value for money. But if you choose a model with a higher feature price, you will go up as well. If the price is not a problem for you, we certainly suggest the BrookPad SplashLet 2100RB if you are looking for a remote control version. Also, if you are looking for a top model with a side screen, the SplashLet 2100FB is the perfect option. All these units are extremely comfortable and equipped with additional advanced functions and more power. Both models are equipped with air dryer, active carbon deodorization, build in water pump, additional instant water heating system, smart electricity saving mode, pulsation and aerated wash and special rainfall shower nozzle. It is best on the market all in one solution for upgrading your toilet.

What is the best non-electric bidet?

When it comes to shower bidets, it depends upon the spending. Any product from BrookPad offers a good value for money. But if you want a more function then you are going to go up with price too. If your price is not a concern, the BrookPad EcoSplash 270HD offer most function when non-electric bidets are compared. It could operate on both hot and cold water allowing for temperature and pressure control. It comes with two angle adjustable and retractable nozzles for wash and bidet with self-cleaning mode.

How can I prevent my bidet remote from being lost?

Wireless remote control is an incredibly simple way to run a bidet seat, but you do not want to risk missing or destroying this critical piece of equipment. The positive news is that most portable remotes come with a dock or a mounting station that can be mounted to the wall of the bathroom. This provides quick access to remote control in the bathroom and ensures that it is not lost. In most situations, you can click the controls while the remote is in a wall mount, or you can detach it if you want to keep it while you are operating. Also, there is option to choose side panel that is fixed to smart toilet seat so it cannot be lost and is always on place when you need it.

What to do if my smart toilet will not fit?

There are several different shapes of toilet bowls, and it may not be easy to suit a bidet. It is a wise decision to verify if the bidet seat suits immediately, without using it. If you discover that your bidet does not match, you can replace the device if a comparable model is available in a larger or smaller version. In addition, thanks to our refund policy, it is also possible to return the purchase. Often it also happens that the same smart toilet, which is installed on the same model of a toilet tank, matches others and not others, sometimes it is a matter of taste.

Which smart toilet will fit my toilet bowl?

Pokud hledáte správné uchycení pro vaši záchodovou mísu, je dobré zkontrolovat požadavky na toaletu. Tři nejdůležitější rozměry, které je třeba zkontrolovat, jsou délka toalety, vzdálenost mezi mooning šrouby a vzdálenost od přední strany k montážním šroubům. První je minimální délka zepředu do cisterny nebo stěny (v případě závěsných modelů) pomůže zkontrolovat, zda bude dostatek místa pro umístění inteligentní WC. Nejkompaktnější model 1000RB vyžaduje alespoň 480 mm rovného povrchu. Druhým je vzdálenost mezi upevňovacími šrouby, existuje rozsah minimální a maximální vzdálenosti, která se vejde. Mnoho WC mají 160 mm mezi montážními šrouby, ale většina SplashLet inteligentní WC by mohla být instalována, pokud tato vzdálenost je v rozmezí od 120 mm a 210 mm. Poslední rozměr je vzdálenost od přední části toalety k montážním šroubům, kde by mohla být namontována pohyblivá deska. Pokud je Vzdálenost v rozmezí mezi 400 mm a 500 mm, existují modely SplashLet, které se vejdou. Pokud zkontrolujete rozměry vaší toaletní mísy, budete si moci vybrat nejvhodnější bidet pro vás.

Musím s chytrou toaletou používat vodní filtr?

Hlavním bodem použití filtrů je přívod čisté vody do zařízení. Doporučuje se používat vodní filtr a pravidelně je měnit v závislosti na tom, jak tvrdá je vaše voda. Při ohřevu tvrdé vody, jako u ohřívače vody smart toilet, se mohou tvořit pevné vápencové usazeniny. Tento vápenec zkrátí životnost zařízení, sníží výkon zařízení a může ucpat vnitřní potrubí. Pokud máte ve svém domě centrální systém filtrování vody nebo víte, že voda ve vaší oblasti je velmi čistá a měkká PPM blízko 0 pak nemusí být nutné použít další vodní filtr.

Jak často potřebuji měnit vodní filtr?

Klíčovým bodem použití filtrování je přívod čisté vody do systému. Doporučuje se používat filtrační systém a pravidelně jej měnit podle toho, jak tvrdá je voda. Doporučuje se měnit filtr v závislosti na vaší vodě PPM (díly na milion) nebo na tom, jak tvrdá je voda.


každých 10 měsíců, pokud 0-99 PPM (mírně měkké)
každých 6 měsíců, pokud 100-199 PPM (mírně tvrdé)
každé 4 měsíce, pokud 200-275 PPM (hard)
každé 2 měsíce, pokud 275+ PPM (velmi těžké)

Pokud máte ve svém domě centrální čističku nebo pokud víte, že voda ve vaší zóně je velmi čistá a měkká s PPM blízkým 0, nemusí být nutné mít další filtrační systém.

Existuje rozdíl mezi bidetem pro chlapa a bidetem pro ženu?

Bidety jsou vhodné jak pro muže, tak pro ženy a udržují je čerstvé a čisté po celý den. Kromě toho jsou ideální pro lidi s artritidou, kteří mají potíže s otíráním nebo udržováním čistoty.

Jaký přesně je účel bidetu?

K dispozici jsou aplikace. Genetalie, perineum, vnitřní hýždě a konečník jsou vyčištěny a umyté v bidetech. Vertikální tryska na některých bidetech je navržena tak, aby čištění a propláchnutí perineum a anální oblasti jednodušší.

Je bezpečné používat bidet toalety?

Je pravda, že bidety jsou hygienické? Ano, je to pravda. Omyjte pomocí bidet, pak paty suché s trochou toaletního papíru s použitím bidet je sušení možnost pro nejlepší hygienické zkušenosti. Tímto způsobem, nebudete šířit nic, a suchý papír nebude obtěžovat kůži tak moc.

Po bidetu, jak jste vyschli?

Pokud používáte typický bidet, můžete použít toaletní papír nebo ručník na suchu. Ručníky jsou dodávány na prstenu přiléhající k většině veřejných koupelen s bidety. Používání papírového ručníku, na druhé straně, je více hygienické a bezpečné.

Stojí za to investovat do bidetů?

Budet může výrazně snížit množství toaletního papíru používaného v koupelně, v závislosti na tom, kolik lidí ji používat. Přestože oplachování s vodou je relaxační, neexistuje žádný vědecký důkaz, že použití bidet zlepšuje zdraví nebo čistotu.

Je lepší použít bidet místo vymazání?

Bidety jsou jemnější a více sanitární než toaletní papír, který prostě pomaluje kolem vašich výkalů. Bidets vystřihává malý proud vody do vaší řezba, odstranění všech zbývajících výkalů.

Je pravda, že ti bidet čistí?

Většina bidetů vám umožní upravit tlak vody, což vám dává větší kontrolu nad tím, jak se čistí. Jakmile budete mít bidet, můžete vyzkoušet různé vodní tlaky a mytí po delší nebo kratší dobu, aby se najít to, co pro vás funguje nejlépe.

Je voda v bidetu?

Teplá voda a vyhřívaná sedadla jsou k dispozici na všech elektronických sedadlech pro bidet. Teplota na bidet může být upravena pomocí bidet vzdálené ovládání pro optimální pohodlí. Teplé vody relaxuje svaly a zcela čistí vás, čímž se cítíte, jako byste měli jen sprchový kout.

Jaký je přesně rozdíl mezi prádelny a bidetem?

Washlets jsou sedadla, která sedí na vrcholu záchodové mísy a často obsahují mnoho možností čištění a jiné funkce. Bidety jsou samostatné upínací přípravky normálně umístěné vedle záchodu s regulárním kohoutem;

Co přesně je Washlet, a jak to funguje?

Pomocí silných filtrů, deodorazer důkladně čistí vzduch kolem WC. K odstranění nežádoucích sken se vzduch nasává a prochází ionizovaným uhlíkovým filtrem. Předmlha nahání povrch záchodové mísy s přívodním zdrojem vody, pomáhá při odstraňování odpadu přibližně o 80% lepší než suchá mísa.

Po použití bidet, jak jste vysušený?

Pokud používáte typický bidet, můžete použít toaletní papír nebo ručník na suchu. Ručníky jsou dodávány na prstenu přiléhající k většině veřejných koupelen s bidety. Používání papírového ručníku, na druhé straně, je více hygienické a bezpečné.

Jaká je funkce zásuvných bidet?

Tryska (trysky) jsou včlenná do sedací části a (s) bidet. Umýt nebo očistit vodu rozprašováním vody přes tyto trysky. Mnoho bidet toaletních sedadel na trhu přichází s mnoha tryskami, z nichž každá je určena k stříkání vody určitým způsobem, aby se maximalizoval účinnost různých nastavení prádla.

Co je to chytré záchodové křeslo, a jak to funguje?

Toto záchodové sedadlo má bidet pro zlepšení čistoty. Je také dodáván s teplým vzduchovou sušičkou, která je nezbytná pro udržení čistota toalety. Je také dodáván s teplým vzduchovou sušičkou, která je nezbytná pro udržení čistota toalety.

Je sedadlo z bidetu vytápěné?

Vyhřívané sedadlo je zahrnuto ve všech modelech SplashLet. Nabízí vyhřívané sedadlo, několik nastavení tlaku vody a teploty, stejně jako zadní a přední mytí. Všechny plashelvám poskytují přední a zadní mytí volby, stejně jako schopnost modifikace tlaku a vody teplotu. Také se může upravit teplota vyhřívaného sedadla.

Jaký je nejlepší způsob, jak využít inteligentní bidet?

Sedněte si v křesle v bidetu. Začněte s procesem čištění bidet. Stačí kliknout na tlačítko myši na dálkovém ovladači nebo panelu, když jste připraveni použít funkci bidet na záchodě v bidetu (pravděpodobně namontované na stěně nebo připevněné k sedadlu). Proveďte potřebné změny. Nechte vysušit vzduch.

Jaký je účel inteligentního záchoda?

Mycí voda se používá v inteligentních toaletách a čistění míst jako sanitární alternativa toaletního papíru, a můžete přizpůsobit celou zkušenost s přímočarým nastavením. K odstranění odpadu se voda pohybuje mezi mírnými a energickými tlaky.

Jaké jsou některé z výhod využití bidet?

Měla by se zlepšit osobní hygiena a čistota. Výrazně omezte vliv na životní prostředí. Ukládejte peníze a chraňte prostředí tím, že snížíte domácí odpadky. Lepší péče o pleť a více uživatelsky přívětivý. Zabraňte překážkám redukcí problémů s vodovodem.

Jak dlouho trvá, než předáte pořadí?

Záleží na modelu, který jste předobjednal, ale vynasnažili jsme se co nejrychleji splnit váš nákup. Doba, kterou zabere provedení vašeho předběžného příkazu, je výrazně závislá na modelu. Budete-li používat předběžné pořadí, obdržíte objednávku dříve než ostatní regulární zákazníci. Najdeme modely, které zatím nejsou k dispozici, a to zejména pro vás, takže můžete mít největší model i v případě, že není k dispozici právě teď.

Je používání bidetu zdravé?

V důsledku toho je čištění s vodou po pokopu je dobrý nápad, ať už z bidetu nebo ne. Je myslitelné, že bidety mohou pomoci s jinými zdravotními problémy včetně anální trhliny, hemeroidy nebo zácpy, ale není mnoho důkazů, aby se vycouvla.

Jaká je definice japonského záchoda?

Japonský záchod, často známý jako inteligentní záchod, je záchod, který používá inteligentní technologii. Jednoduše řečeno, chytré toalety mohou komunikovat se svými uživateli prostřednictvím dálkového ovládání. Můžete flush, sprej, a suché s jedním tlačítkem push. Nejsofistikovanější toaleťák na světě je technologicky vyspělý záchod.

Stojí to za to, aby si objednal japonský záchod?

Pohodlí je jedním z hlavních výhod japonské vytápěné WC. Je to mnohem lepší zkušenost po celém světě, s funkcemi, jako je sušení vzduchu, vyhřívané sedadlo a osobní smyčky. Díky použití jednoduchého vzdáleného ovládacího panelu můžete rychle přizpůsobit záchody podle vašich představ.

Je možné nakupovat japonské toalety v Evropě?

V Evropě, kde můžete dostat japonské toalety bidety? BrookPad je evropská značka a výrobce toaletních sedadel pro bidet. Nabízíme výběr "Japanese stylu" bidet záchodových sedadel pro prodej, které obsahují několik z výše uvedených charakteristických vlastností.

Je možné instalovat bidet na můj záchod?

Toaletní sedadla s bidety mají být osazena kýmkoli bez zvláštních schopností. Tento druh bidet se připojuje k vašemu stávajícímu záchodu, takže se nebudete muset obtěžovat s instalací nových sanitárních zařízení. Neexistuje žádná potřeba samostatné teplé vodovodní přípojky s elektronickými bidety toalety, protože ohřívá vodu pro vás!

Je nutné najmout instalatéra, aby nainstaloval bidet?

Není třeba, aby se profesionální instalovat vaše bidet toaletní sedadlo, pokud nejste spokojeni s instalatérství. Na rozdíl od volně ložených záchodových sedadel, které vyžadují další sanitární linky, jsou bidety bidety přímo napojené na stávající přívod vody v toaletě.

Je tam záchod s bidetem?

A bidet toilet combination je přesně to, jak to vypadá. Je to jediná jednotka, která kombinuje záchod a bidet v jedné jednotce, nabízí luxusní koupelna zkušenosti kombinací vysoce kvalitní WC s bidet funkcí. Tyto koupelny příslušenství mají elegantní a moderní design, který bude doplňovat celou řadu koupelna stylů.

Dělat ty bidety, které se připojují k záchodě?

Přídatné bidety, naštěstí práce poměrně pěkně. Jsou také levné a jednoduché na nastavení (pokud můžete odšroubovat místo z WC, pak můžete nainstalovat bidet). Trh je však zaplavován přídavnými bidodety, z nichž mnohé jsou téměř podobné.

Co je přesně vida vidla?

Bidet attachments are placed between your existing toilet seat and the toilet. For people who are new to utilizing a bidet wash, the low cost of a bidet attachment allows them to try it out before making a bigger investment.

Jaká je funkce připojení bidet?

Stříkací tryska z trysky je řízena rotující se číselníkem na paži. Přestože někteří jedinci dávají přednost použití jak toaletní papír a bidet, proud vody z wand webuje moč a výkaly, aniž by potřeba toaletní papír.

Je to užitečné investovat do bidet příloh?

Bidets také pomáhá šetřit vodu. Snížením použití toaletního papíru, odborníci se domnívají, že jejich bidet přílohy šetří významný množství vody každý týden. Přestože oplachování s vodou je relaxační, neexistuje žádný vědecký důkaz, že použití bidet zlepšuje zdraví nebo čistotu.

Který je lepší: bidet dálkové ovládání nebo bidet boční panel?

Z různých důvodů jsou bezdrátové vzdálené ovládací prvky vybírány na bočních panelech. Pro startéry jsou předřízené verze často vysoce výkonné verze s více funkcemi a funkcemi. Zákazníci mají přednost high-quality bidet míst, které jsou obvykle vybaveny dálkové ovládání.

Je požadován vyhrazený obvod pro bidet?

Sedadlo v bidet zůstane neaktivní po velkou většinu času a použije relativně málo výkonu, zejména pokud jsou povoleny ekologické možnosti. Nepotřebují vyhrazené obvody tak dlouho, dokud se k témuž okruhu nepřipojí žádná jiná těžká zařízení.

Stojí to za to mít vyhřívaný bidet?

Tepná voda může vyvolat dojem, že je čistější, ale to neznamená vždy, že vytváří čistější kůži. Studená voda připojitelné bidet záchodové sedátka a teplá voda připojitelná bidet záchodové záchodky poskytují podobné výsledky.

Jaká je funkce vyhřívaného záchodového sedáku?

Normální zásuvka se používá k napájení vyhřívaného záchodového sedáku. Energie ohřívá prvek v rámci sedadla, který se zahřívá.

Stojí to za to mít vyhřívané záchodové sedátka?

Vyhřívané záchodové sedadlo je někdy nutné, zvláště pokud je koupelna mrznoucí v zimě. Je to luxus v časech. Vyhřívané záchodové sedačky mohou výrazně zlepšit vaše pohodlí na toaletním prostoru, bez ohledu na vaše cíle. Ve skutečnosti mohou mít takový silný dopad na vás, že byste nechtěli přijmout nic menšího.

Je bezpečné používat vytápěná toaleta?

Toto vytápěné sedadlo vás nejen udrží v teple, ale pomůže vám to uklidit rychleji. To vám také pomůže udržet optimální hygienu v záchodové mísy. Mezi oblíbené funkce patří teplý vzduch, pomalé víko a nastavitelný tlak vody a teplota.

Co to znamená, když se záchodové sedadlo zavře tiše?

Tradiční záchodová sedátka jsou hlučná a nevhodná alternativa k měkkým sedadlům toaletního papíru. Díky eleganému a efektivnímu designu jsou tato toaleta bezproblémově a plynule a bez nutnosti pomoci.

Jaký je účel měkkého uzavření záchodového sedáku?

Pomalé-uzavření záchodového sedáku je jedna z nich, která se automaticky ukončí, jakmile ji začnete tlačit dolů. Je řízen gravitací, ale je řízen jedinečnými, tenzivními závěsy. Tato sedadla jsou navržena s jedinečnými závěsy sedáků, které jim umožňují padnout jemně a tiše do uzavřené polohy.

Proč jsou záchodová sedátka tiše tiše?

V důsledku měkkého uzavření, zavírání obou sedadel a víko je měkčí, pomalejší a klidnější, zlepšuje pohodlí a snadnost použití. Další výhodou tohoto toamu uzavíracího mechanismu a toaletního sedadla je bezpečnost, která je zvláště důležitá, když mladí lidé používají záchod.

Je třeba nahradit měkké uzavírací závěsy?

Udělat měkký blízko Hinges Degrade v průběhu času? Měkké těsné závěsy, jako každá mechanická komponenta, se mohou v průběhu času opotřebovout.

Má bidet záchodové mísy limit?

Najít jednoho, který může zvládnout větší uživatele, je však obtížné. Většina bidetů má 125-librové omezení hmotnosti. Sedadla poskytují veškeré vybavení nalezené v "běžné" bidet, stejně jako: Zvýšení tělesné hmotnosti je ve skutečnosti, limit.

Je to nezbytné, aby se bidety čisté?

I když vaše bidet je součástí mytí trysek, čistění je ručně jednou za měsíc je dobrý nápad.

Jak udržíte vodu v biedet z přetékání?

SplashLet bidets mají pojistný ventil zpětného toku postavený uvnitř bidet inlets. Slouží jako kontrolní ventil, který zabraňuje vracení vody zpět do dodávky. Bidety splňují normy EN 1717 pro opatření, která mají být použita k zabránění kontaminace pitné vody v rámci prostor, jakož i obecné normy pro zařízení pro prevenci proti podnojením.

Je bezpečné používat bidet bidet?

Voda je mnohem hygieničtější než použití toaletní papír, protože to jemně čistí oblast. Nejlepší ze všech, na všech elektrických BrookPad bidet sedadel, trysky jsou automaticky vyčištěny!

Jaké jsou funkce bidet příloh?

Stříkací tryska z trysky je řízena rotující se číselníkem na paži. Přestože někteří jedinci dávají přednost použití jak toaletní papír a bidet, proud vody z wand webuje moč a výkaly, aniž by potřeba toaletní papír.

Co je to self cleaning tryska, a jak to funguje?

Samočisticí náhubky mohou být nastaveny tak, aby vytvářely dobře definované ploché letadlo nebo tryska, která se před použitím vyčistí vodou. Uvede se čistič trysek pro delší dobu, ale neeliminuje potřebu čištění vašeho WC pravidelně.

Je filtr bidet požadován?

Jaký je účel vodního filtru v křesle v bidetu?  Působí jako preventivní údržba, prodlužuje životnost vašeho elektronického bidetu a chrání vaše investice. Malé částice a ložiska tvrdé vody v přívodu vody mohou ucpat trysky a poškodit vnitřní potrubí v průběhu času.

Jak jste umístili bidet filtr na místo?

Bidetové filtry mohou být přímo napojeny na přívod vody. V důsledku toho bude voda očištěná pokaždé, když se použije bidet. Konstrukce bidetu vyžaduje poskytnutí čisté vody. Nejen, že se koupe s čistší vodou, ale váš gadget bude také žít daleko déle.

Co je iontová filtrační voda, a jak to funguje?

Iontová výměna vody změkčovací postup, který účinně transformuje zdravé, odpružené vody s sodnou vodou a zároveň znečišťující životní prostředí s nepotřebným odpadem. V žádném případě, tvar, nebo tvar, jsou filtry vody změkčovače.

Co je to filtr iontové vody a jak to funguje?

Pitná voda je vystavena pryskyřici obsahující elektricky nabité ionty sodíku v iontových výměnných systémech. Hořčík a vápenaté ionty v tvrdé vodě se k pryskyřici a mají své místo, protože tyto ionty odcházejí pryskyřici a vstupují do vody.

Je v bezpečí konzumovat iontovou výměnnou vodu?

Jsou však v bezpečí k pití ve vodě. Voda, která je zvláště "čistá" nebo demineralizovaná, může být vyžadována pro vysokotlaké kotle (voda, ze které byly odstraněny minerály). Nejběžnější metodou odstranění nežádoucích iontů (rozpuštěných solí) z vody je iontová výměna.

Je bezpečné používat iontové výměnné filtry?

Systémy iontové výměny iontů jsou obvykle bezpečné, spolehlivé a úspěšné při odstraňování znečišťujících látek, jako je chroman, uran, radium a perchlorečnan. Nemělo by se překvapit, že používání iontoměničových pryskyřic má negativní důsledky.

Jak účinná jsou iontové změkčovače vody?

Množství minerálů tvrdosti (vápníku a hořčíku) rozpuštěných ve vodě se vymění za sodík ve změkčovači iontové výměny vody. Tento měkký minerál je zapouzdřený v měkčích korálcích pryskyřic a ve formě neformovaných ložisek na površích.