Deals for Smart Toalets

Zde najdete nejlepší nabídky na BrookPad produkty SplashLet -Japonské toalety a EcoSplash-bidet sprej. Pokud nenajdete zajímavou nabídku, kontaktujte nás nebo chatujte a sdělte nám, jakou nabídku máte zájem.

Prodej a nejlepší slevy

Prodej a nejlepší slevy

Největší Japanese-styl inteligentní toalety a WC rozšíření rozšíření jsou nyní k dispozici na prodej s nejlepší slevy. Naučte se nejúčinnější způsob, jak zlepšit pohodlí a čistotu svého WC s bidet funkcí. Vyberte smart toilet bidets a bidet příslušenství jsou až 75% diskontováno.

Deals před pořadím

Předběžné objednávky

Je-li položka objednána jako předběžná objednávka, bude zdrojem přímo od výrobce a bude dodána ihned, jakmile bude k dispozici vaše předběžné objednávky. Předpokládaný čas pořizování dodávek z předobjednávání je závislý na modelu (pro více detailů zkontrolujte popis nebo přepravní politiku pro expedici z předřádu). Je-li produkt k dispozici pro předběžné pořadí, pak v nákupním košíku budou k dispozici další informace: "Předobjednávka ". Kvůli nižším nákladům na skladování a přímým získáváním zdrojůditional pre-order discount may be included in price.

Nabídka pro nové zákazníky

Sleva na první objednávku

Když uděláte svůj první nákup na BrookPad uložit, můžete získat další slevu pro BrookPad značkové produkty s kódem slevy, které obdržíte v e-mailu po odběru newsletteru. Sleva lze uplatnit, je-li produkt za běžnou cenu a zatím nebyl diskontováno. Je-li produkt již zlevněný (běžná cena překročila), nelze použít uvítací kód. Více slev nekupujte.

Sleva pro sdílení fotografie

"INSUBSCRIBE TO THE NEWSLETTER AND SHARE A PICTURE OF YOUR INSTALLED BROOKPAD ON SOCIAL MEDIA"

Pokud BrookPad značkový produktje již diskontováno (běžná cena překročila limit), stále můžete získat další úspory. Pokud jste nepoužili žádný kód slevového kódu, sdílejte fotografie a další informace uložte. Doporučený postup:
1) Přihlásit se k odběru našeho zpravodaje (pokud nejste přihlášeni k odběru)
2) Sdílet veřejně poštou s obrázkem vašeho nainstalovaného BrookPad na sociálních médiích (Facebook nebo Instagram)
3) Pošlete nám fotografii s odkazem (a tím souhlasíte s fotografií přeposílání)
4) Přijmout částečnou slevu ceny produktu (procenta jako v propagačních informacích)

Bezplatná přeprava Bidet a toalety

Vše BrookPad značkové výrobky jsou způsobilé pro bezplatné, hospodářské dodávky do Evropské unie. Kromě toho je v Evropě k dispozici zdarma ekonomické dodávky BrookPad značkové produkty na objednávkách nad danou částkou, jako v přepravní politice. Tato sleva bude automaticky použita při vyzvednutí při výběru "ekonomického doručení". Volný lodní doprava je k dispozici, když si objednáte SplashLet-smart toilet, EcoSplash-WC sprchový kout přílohy, nebo vodní filtr. Tato sleva bude použita automaticky během procesu zapůjčení, jakmile objednávka dosáhne definované částky po slevě.

Sdílet s přáteli a Earnem

Pokud chcete BrookPad produkty můžete chtít sdílet svůj zájem s přáteli a získat něco speciálního pro sebe. Můžete se zaregistrovat pro affiliate Program a získat 20% slevu na paměti pro každé úspěšné doporučení.