Best Robotic Vacuums in 2021

Nejlepší robotické vakuum v roce 2021

Co potřebujete vědět o nejlepších robotických vakuus pro rok 2021?

Nejlepší robotické vakuum v roce 2021

Skutečně stojí za to investovat do vakua robota?

Ve skutečnosti jsou robotické vakua schopny udržet vaše podlahy v čistotě. Jsou to víc než jen novinka nebo hračka. Některé z těch lepších jsou ve skutečnosti levnější než populární vysavače řízená člověkem. Boti mohou být účinné pro většinu jednotlivců ve většině domácností.

Co je to o vysazení robotů, díky nimž je tak špatná?

Ve srovnání s dobrým vakuem nejsou při čištění koberců příliš efektivní. Postupem času však vaše koberce hromadí značné množství vlasů a prachu, které robot nebude schopen odstranit. I když to možná nebudete moci vidět nebo cítit, jak se drží na vašich nohou, vaše koberce se mohou v průběhu času začít vypadat fádní a kvalita vnitřního vzduchu se může zhoršit.

Ecovacs Robotics Deebot N79S Robot vysavače- Vysoké sání s šlehačkou

Ecovacs Robotics Deebot N79S Robot vysavače- Vysoké sání s šlehačkou

Vysavač robotů ECOVACS N79S je třístupňový čisticí systém, který kombinuje vysoce účinné vakuové sací s hlavním štětcem Herex Helix a duálním širokým bočním štětcem, aby bylo zajištěno důkladné čištění. Díky svému nízkoprofilovému designu může Deebot snadno vyčistit dveře a koberce až do tloušťky 14 mm, stejně jako pod nábytkem, což mu umožní důkladně vyčistit vaši oblast. Zjistí pokles a bezpečně zvrátí svůj průběh, což mu umožní pokračovat v čištění domu co nejúčinněji.

 • Ovládejte čištění pomocí hlasem Alexa nebo Google Home.
 • Využijte aplikaci EcoVACS pro přizpůsobení úklidových relací.
 • WiFi pouze 2GHz
 • A+ Auto-Clean 4 Režimy čištění: Automatické čištění, jednorázová místnost, místo, hrana a max pro dvojitý čisticí výkon.
 • Výkonné vakuum, hlavní štětec s hlubokým dosahem a dvojité boční kartáče.
 • Některé z vlastností ekovorativních ECoVAC jsou anti-drop a anti-kolizní senzory, 100minutová lithiová baterie s nabíjením automatického návratu a silné ochranné nárazníky.
 • 1 hlavní štětec, 2 boční kartáče, 1 dokovací stanice, 24 měsíční záruka

 

Eufy Boostiq Robovac 30C, vysavač robotů

Eufy Boostiq Robovac 30C, vysavač robotů

Robovac 30C s hraničními proužky 13,2 ft, dálkovým ovládáním (včetně 2 baterií AAA), nabíjecí základna, napájecí adaptér střídavého proudu, čisticí nástroj, další sada vysoce výkonných filtrů, 4 boční kartáče, 5 kabelových vazeb, přivítání, přivítání, přivítání, přivítání průvodce a 12měsíční bezstarostná záruka. Tento robotický vysavač může poskytnout kontinuální a silné sání až 100 minut ** na úrovni, která není hlasitější než u provozní mikrovlnné trouby. Aplikace EUFYHOME, stejně jako Amazon Alexa a Google Assistant Voice Control Services, vám umožní provádět vaše úkoly vysávat s malým nebo žádným úsilím z vaší strany.

 • WiFi pohodlí: Aplikace Eufyhome, Amazon Alexa a Google Assistant Voice Control Services způsobují, že vysávání je hračkou.
 • Snadné čištění: jeho kompaktní tělo 2,85 "se vylepšeným sání 1500PA* výhradně čistí oblasti, které si vyberete.
 • Díky technologii BoostIQ robotický vysavač automaticky zvyšuje sací energii pro největší čištění.
 • Silné sání tohoto robotického vysavače může trvat až 100 minut ** na úrovni, která není hlasitější než v mikrovlnné troubě.
 • Spotřeba 40 W 12měsíční bezstarostná záruka a další pár vysoce výkonných filtrů je dodáván s Robovac 30C.

Procenický vysavač 850T robotů, silné sací robotické vakuum 3000PA

Procenický vysavač 850T robotů, silné sací robotické vakuum 3000PA

Kromě toho je proscenické vakuum 850T robotů vakuum 2,8 palce, které rychle zvedne prach, vlasy mazlíčka a zbytky bez nutnosti dalšího úsilí. Robotické vakuum 850T je poháněno li-iontovou baterií 2600 mAh a před návratem do nabíjecí stanice se může vyčistit až 120 minut na jeden náboj. Je možné sledovat čisticí trasu, nastavit plány čištění, změnit úrovně sacího sacího a změnit režimy čištění pomocí aplikace Proscenic Home.

 • Motor s vysokým stupněm bezmastně rychle zvedne prach, vlasy pro domácí mazlíčky a špínu.
 • Sání je upraveno ve třech nastaveních.
 • Nízký profil 2,8in design zajišťuje efektivní čištění a přístup do těžko přístupných rohů a základů nábytku.
 • Robot Vakuum mohou provozovat příkazy aplikace a Alexa & Google Home Voice.
 • Změňte režim čištění, upravte úroveň sacího a další pomocí aplikace Proscenichome. Pouze 2. 4 GHz Wi-Fi podporováno.
 • S integrovanou elektronicky řízenou nádrž na vodu 2 v 1 a popelnici můžete mop a vakuum současně.
 • Má 4 režimy čištění: auto, místo, hrana a mopping.
 • 850T robotické vakuové čištění po dobu až 120 minut za jediný náboj své 2600 mAh li-iontové baterie.
 • Pracujte v přednastavené sekvenci, abyste vyčistili jakékoli místo, které může dosáhnout.
 • Při detekování koberce zvyšte sací sílu.
 • 850T vakuum robotů, nabíjecí základna, dálkové ovládání (2 baterie AAA). Systém 4-Brush Side Brush System s 2 filtry HEPA a 3-kolíkovým adaptérem s naší bezstarostným zárukou.

Ultenic D5S Pro Robot vysavač s MOP, sací 2500PA

Ultenic D5S Pro Robot vysavač s MOP, sací 2500PA

Ultenic D5S Pro je robotický vysavač, který je schopen s relativní lehkostí vyzvednout prach, vlasy a zbytky. Sání je nabízeno na třech různých úrovních, aby vyhovovalo různým požadavkům. Je schopen nepřetržitě čistit až 120 minut při nízké hladině hluku menší než 60 dB. Skutečnost, že vysavač robota je kompatibilní s Alexa a Google Home také znamená, že může být provozován pomocí hlasových příkazů.

 • Robotické vakuum D5S může bez námahy zabírat prach, vlasy a špínu.
 • Sání je k dispozici ve třech nastaveních, aby vyhovovaly vašim požadavkům.
 • Má 400 ml prachového koše a 300 ml nádrže na vodu s MOP, takže může vakuum a mop současně. Díky nastavitelné nádrži na sání a s velkou kapacitou vodní nádrž může vysavač robota D5S pro robot čistit různé druhy podlah a vakuové vlasy pro domácí mazlíčky bez myši.
 • 300 ml nádrže na vodu s velkou kapacitou poskytuje nastavení moppingu robota 3. Ultra-trvalá baterie 2600 mAh a čištění s nízkým šumem způsobují, že Ultenic D5S Pro je vhodné pro domácí i veřejné použití.
 • Po čištění nebo když je baterie nízká, vrací se na nabíjecí stanici. Pomocí technologie Super Carpet Boost může sací síla robotického vysavače dosáhnout až 2500PA, což usnadňuje čištění a odstranění vlasů z koberců. Kromě dálkového ovládání může robot odkazovat na aplikaci Ultenic App (Ultenic) a naplánovat plány čištění, změnit úrovně sacího sacího a změnit režimy čištění.
 • Vysavač robotů může být také provozován hlasem díky kompatibilitě Alexa a Google Home.

IROBOT® Roomba® I7+ (I755640) připojené vakuum robotů - automatické likvidace nečistot - duální gumové štětce s více povrchovými plochami

IROBOT® Roomba® I7+ (I755640) připojené vakuum robotů - automatické likvidace nečistot - duální gumové štětce s více povrchovými plochami

I7+ je nová verze Roomba, která se čistí, když, kde a jak chcete, aby se čistila. Může automaticky vakuum po dobu až 60 dnů s pytlemi alergenlock (TM), které používají 4 vrstvy materiálu blokujícího alergenu, aby zachytili 99% pylu a plísní. S pokročilou navigací, i7+. Robota můžete ovládat mluvením se svým hlasovým asistentem - Alexa nebo Google. I7 Plus má třístupňový systém, který používá duální multi-povrchové gumové kartáče a 10x sání výkonu.

 • 30 milionů domácích robotů prodávaných celosvětově za 30 let robotických znalostí a vynálezů.
 • Vaše paty obdrží specializovanou péči, ať už používáte Roomba, Brava, nebo obojí.
 • Po dobu až 60 dnů se i7 + automaticky vyprazdňuje do automatického odstraňování Dirt Dirt se všemi balíčky AllergenLock (TM), které zachycují 99% pylu a plísní.
 • Vytvořte si svůj vlastní plán čištění-i7sofistikovaná + je navigace může vymazat icese, když a kde si vyberete.
 • Taky to může být mimo místa, kde to nechceš.
 • Momentální vakuum-S pokročilým mapováním a chytrým navigačním systémem můžete poslat i7 + do destinací pomocí jediného mluveného příkazu *.
 • Slučitelnost s nástrojem Google Assistant a Alexa
 • com a její příbuzné společnosti vlastní Alexa ochranné známky.
 • Žádný problém-Systém čištění Roomba 600 využívá duálních multi-povrchové pryžové kartáče a 10X napětí-zvedání sání * do vakuových tvrdých problémů.

Je lepší mít žraloka nebo Roomba?

Při pohledu na vakuum v rozsahu rozpočtu jsou nejlepší volbou pro vysavače Shark. Ani Shark 750, ani Shark 850 nejsou příliš hlučné, a ani nevyrobuje Roomba z hlediska sací výkon. Žralok 850 má větší odsávání než ostatní dva Sharks, a to je to, co navrhuji.

Může být robotí vakuum na místě pravidelného vakua?

Ve zkratce, odpověď na tuto otázku není (zatím). Robotická vakua nemají všechny možnosti tradičních vakua, například. Robot vysavače, na druhé straně, může vakuum na tak dlouho, jak je nabitá baterie, což vám umožňuje udržovat vaše podlahy čistit každý den. To pomáhá prodloužit životnost Vašeho běžného vysavače.

Využívají robot vakuum značné množství elektřiny?

Protože spotřebovávají méně výkonu na jednotku času než manuální vysavače, robotické vysavače jsou klasifikovány jako "energeticky úsporná" zařízení. Robotické vakuum ve skutečnosti spíše v důsledku snížení spotřeby energie v domácnosti skutečně zvýšilo celkové využití energie.

Jak dlouho budou roboti vysávat na jediné nálože?

Při vhodné údržbě můžete očekávat, že se vaše robotické vakuum přežije maximálně o 4 až 6 let. U vysavačů s nízkými cenami se tato hodnota může lišit ještě dramatičtěji. Ano, to nízké náklady, ne-jméno robot vakuum nepřežije tak dlouho, jak, řekněme, IRobot nebo Neato model.

Jak dlouho roboti robotů vydrží jednorázově na jeden náboj?

Žralok je známá značka vysavačů, a je zvláště dobře známý pro jeho vzpřímené vysavače modely. Jsou cenově výhodnější než některé jiné hlavní značky. Obecně řečeno platí, že za pět až sedm let služby se lze spolehnout na slušný žralok žraloka.

Kdy byste měli používat robotický vysavač?

Krátká odpověď: Velmi málo jednotlivců bude používat Roomba pravidelně než jednou za týden. Podobně, pouze malé procento jedinců bude používat Roomba více než jednou každý den. Pokud se zajímáte o to, jak často byste měli provozovat Roomba, snadná odpověď je mezi jednou a sedmi krát každý týden.

Je možné, aby Roomba mohla odhalit psí výkaly?

I když je to hrozné vidět, mnoho robotů robotů se náhodně spustí přes libry psa výkalů a šťastně distribuovat jej všechno kolem domu, aniž by si to uvědomil. High-end robot vakuum, jako je IRobot Roomba S9 +, jsou vybaveny výkonnými 3D senzory, které analyzují data o rychlosti zlomu, jak cestují po místnosti.

Jsou robotí vysavače zdrojem hluku?

Hluk-Zatímco robotická vakua nejsou příliš hlučnější než konvenční vysavače, jsou pomalejší a mají tendenci pracovat po výrazně delší dobu. Není to podstatně dražší než typické konvenční vakuum na nízkém konci, ale je stále nákladné, když zvážíte skutečnost, že budete i nadále muset udržet staré vakuum kolem stejně.

Bude žralok robot vakuum řádně fungovat, pokud není WiFi?

Měli byste si být vědomi, že toto vakuum robota žraloka iontm může být provozováno bez použití WiFi nebo Amazon Alexa. Chcete -li ovládat robot, můžete ručně stisknout tlačítka na ovládacím panelu robota. Výsledkem je, že za účelem zachování špičkového výkonu navrhujeme, abyste robota připojili k aplikaci Shark, která vám umožní získat časté aktualizace pro robota i aplikaci.

Kolik čtverečních stop může robotický vysavač čistit v jednom průchodu?

Se svým nejnovějším modelem dosáhl Roomba 980 Irobot, Apple robotického vysavače čisticího průmyslu, významný pokrok v technologii robotického čištění. Podle společnosti je to první robotický vysavač na světě, který může mapovat a vyčistit oblast až 2 000 čtverečních stop.

Je možné přepravovat vakuum robota žraloka do různých podlaží?

Zobrazit méně obrázků musíte udělat následující Kludge, abyste mohli využít robota žraloka k vysávání několika podlaží: pro ostatní úrovně, když se robot vrátil do dokovací stanice (na podlaze, kde byla aplikace použita), vypněte robota robota a přesuňte jej do dalšího patra stejným způsobem. Poté ji vložte na podlahu a v případě potřeby znovu zapojte spínač napájení robota.

Jsou robotické vakuum lepší než vzpřímená vakua?

Vakuum robotů je vynikající, pokud hledáte něco, co byste měli dělat automatizované dotyky mezi vaší normální rutinou čištění, ale není dostatečně výkonný, aby zcela nahradil konvenčnější vakuum pro většinu lidí. Pokud však již udržujete přiměřeně čistý domov, může být robot přesně nástrojem, který hledáte.

Je nutné mít wifi pro vakuum robota?

I když nemáte přístup k internetu, vaše vakuum robotů bude i nadále fungovat. Jednou z mála věcí, na které ztrácíte, je schopnost naplánovat úklidové sezení prostřednictvím aplikace nebo na dálku provozovat Roomba. Provozování vakua robota bez připojení k internetu trvá jen několik sekund; Jednoduše to vyzvedněte a dejte ji tam, kde chcete, aby se čistila.

Jaké je nejlepší místo, kde si udržet vakuum robota?

Měl by být umístěn na místě, které je asi dvě stopy od předmětů na každé straně, a čtyři stopy naproti nábytku (včetně stolů a židlí) a po schodech, pokud vůbec proveditelné. Výsledkem je, že vakuum má čistou cestu, která je bez překážek pro cestování.

 

Napsáno
BrookPad tým

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.