Best Food Dehydrators in 2021

Nejlepší dehydratátory jídla v roce 2021

Co potřebujete vědět o nejlepších dehydratátorech jídla pro rok 2021?

Nejlepší dehydratátory jídla v roce 2021

Stojí za to investovat do dehydratátoru potravin?

Dehydratátory jsou fantastickým nástrojem pro konzervování jídla. Konzistentní teplo produkované dehydratátorem potravin vede k potravě, které je nutričně lepší než konzervované potraviny. Při správném skladování mohou sušená jídla trvat po mnoho týdnů nebo měsíců při teplotě okolí a ve většině případů po dobu více než rok, když jsou drženy v lednici nebo mrazničce.

Je pro vás dehydratované jídlo dobré?

Mnoho občerstvení, včetně salátů, ovesů, pečeného zboží a smoothies, může být zdravější pomocí dehydratovaných potravin. Můžete také použít dehydratovaná jídla k výrobě smoothies a pečeného zboží. Kromě toho, protože rehydratují v tekutině, je jednoduché zahrnout do jídel. Potraviny, které byly dehydratovány, si zachovávají jejich nutriční hodnotu.

Sous Videtools 6 Tray z nerezové oceli Hendi Dehydrator

Sous Videtools 6 Tray z nerezové oceli Hendi Dehydrator

Dehydratátor potravin Sousvidetools způsobuje, že dehydratační výživné, živiny husté jídlo jednoduché pro kohokoli, ať už jsou doma nebo podnik. Dolní nastavení tepla dehydratátoru udržuje všechny živiny a enzymy neporušené, což vám umožní vytvořit nádherné sladké nebo slané občerstvení. Na rozdíl od jiných dehydratátorů, které nejsou schopny úplně vysušit interiér potravy, dehydratátor používá tiché ventilátory k cirkulaci teplého vzduchu, což má za následek rovnoměrně sušený produkt, který nepotřebuje otočení zásobníků.

 • Nižší nastavení tepla dehydratátoru potravin si zachovává všechny živiny a enzymy potřebné k vytvoření nádherných sladkých nebo slaných občerstvení.
 • Není třeba otáčet podnosy, protože dehydratátor zabraňuje vývoji bakterií, kvasinek a plísní.
 • Ušetřete peníze a jíst zdravě - vytvořte si vlastní sušené občerstvení, jako je hovězí trhané, sušené ovocné plátky, granola nebo vyzkoušejte nové recepty, jako jsou kale hranolky a ovocné kůry. Moderní design - Sousvidetools Dehydrator je složitý, ale snadný; Řídit doba sušení do 24 hodin do 30 minut intervalů a teplotu od 35 ° C do 75 ° C o 5 ° přírůstky.
 • Snadné čištění - Struktura z nerezové oceli je vytvořena pro použití v komerční kuchyni nebo obchodě. Vaši operátoři vás ocení za výběr nerezové oceli na jiných materiálech.

Andrew James 6 Tray Digital Food Dehydrator Machine

Andrew James 6 Tray Digital Food Dehydrator Machine

Digital Food Dehydrator Andrew James je pohodlnou a rychlou metodou k přípravě chutných, výživných a přírodních občerstvení na cestách. Použití dehydratačního stroje zajišťuje, že jídlo si zachovává plnou chuť a nutriční hodnotu. Mechanismus stohování variabilních zásobníků vám umožňuje naskládat vrstvy v různých výškách a díky své nastavitelné výšce umožňuje dehydratátoru manipulovat s potravinami všech velikostí a tloušťky.

 • Retangular Digitální dehydratátor - Andrew James Digital Food Dehydrator dělá výživné a přírodní občerstvení, jako jsou banánové čipy, ovocné kůry, biltong a hovězí trhané.
 • Použití dehydratátoru zachovává chuť a minerály potravin.
 • 6 stohovatelných zásobníků - Andrew James Digital Food Dehydrator má 6 velkých úrovní sušení, které mohou snadno ukládat obrovské množství jídla.
 • Mechanismus stohování variabilních zásobníků umožňuje vytvářet vrstvy v různých výškách, přizpůsobit jídlo různých velikostí a tloušťky.
 • Kompaktní digitální termostat-Řízený termostat s teplotním rozsahem 40-70 ° C umožňuje správně vysušit různé položky.
 • Použití tohoto dehydratorového stroje zajišťuje, že jídlo je rovnoměrně sušeno bez nutnosti měnit zásobníky v polovině.
 • Počítačový časovač dehydratátoru může být nastaven až 48 hodin. Nízká spotřeba energie a snadné čištění - dehydratátor používá pouze 3p za hodinu po dobu až 48 hodin, což z něj činí alternativu nízké energie pro výživné občerstvení.
 • Někteří lidé dávají přednost dehydratátorovým listům, ale náš produkt má stohovatelné podnosy, které lze snadno odstranit pro čištění.
 • Záruka 2 roky - s jistotou.
 • Andrew James 3,5L Slow Cooker Záruka: 2 roky

Sousvidetools 6 Tray Dehydrator

Sousvidetools 6 Tray Dehydrator

Jakákoli domácnost nebo obchodní operace může těžit z dehydratátoru potravin SousvideTools, který usnadňuje přípravu výživného, ​​živinového hustého jídla jednoduché. Vzhledem k nižším hladinám tepla používané dehydratátorem jsou všechny potřebné živiny a enzymy zachovány, což vám umožní vytvořit nádherné sladké nebo slané občerstvení. Snižte plýtvání potravinami a ušetříte peníze prodloužením trvanlivosti vašeho letního ovoce a občerstvení do zimy. Jídlo, které uživatelé dehydratovali, nezahrnuje žádnou z chemikálií a jedů, které se často vyskytují v suchém jídle zakoupeném v obchodě.

 • Dehydratátor potravin vytváří výživné, živinové husté jídlo pro jakoukoli domácnost nebo obchodní podnik.
 • Dietní vlákniny a enzymy jsou zachovány nižšími hladinami tepla dehydratátoru.
 • Jednotné sušení dovnitř a ven - Na rozdíl od jiných dehydratátorů, sousvidetools dehydratátor potravy tlačí horký vzduch vodorovně přes každý podnos pro dokonce sušení.
 • Dehydratátor zabraňuje vývoji bakterií, kvasinek a plísní, takže není třeba se otáčet.
 • Zůstaňte fit a ušetříte peníze tím, že si vytvoříte vlastní sušené občerstvení, jako je hovězí trhané, sušené ovocné plátky, granola nebo nový recept kale hranolky a ovoce
 • Ušetřete peníze uložením letního ovoce a občerstvení na zimu.
 • Navíc domácí sušené jídlo postrádá chemikálie a jedů nalezené v suchém jídle nakupovaném v obchodě.
 • Design - Sousvidetools Dehydrator je elegantní a moderní.
 • Nastavte termostat mezi 35 ° C a 65 ° C a sledujte, jak vaše jídlo suché přes čisté přední dveře.
 • Dehydratátor má také šest stojanů z nerezové oceli.
 • Struktura z nerezové oceli je zdravější a trvá mnohem déle než plastové podnosy.
 • Atraktivní a odolný, vysoce kvalitní polykarbonát je postaven tak, aby vydržel rušný den a dobře se mísil s dalším kuchyňským vybavením.
 • Šest zásobníků je odnímatelných a snadno se čistí!
 • Vaši operátoři to ocení.

Kwasyo z nerezové oceli Dehydratátor s knihou receptů zdarma

Kwasyo z nerezové oceli Dehydratátor s knihou receptů zdarma

Dehydratátor z nerezové oceli je konstruován výhradně z nerezové oceli, včetně polic, a zajišťuje, že vaše jídlo nepřijde do styku s plastem a že získáte výživné a bezpečné jídlo. Náš ovocný sušič je efektivnější, protože má 1000 wattů topného výkonu a 7palcový vodorovný systém ventilátoru vzduchu umístěný vzadu. Recepty zdarma, které vám poskytnou 67 různých typů ingrediencí, abyste mohli zažít potěšení z toho, že si věci sami vytvoříte.

 • Je vyrobena z nerezové oceli, včetně polic, takže vaše jídlo se nekontaktuje plast a je výživné a bezpečné.
 • Má 10 zásobníků a 1 kapající podnos do suché zeleniny, ovoce, bylin, maso, ryby, krevety, chléb a houby rychle a efektivně.
 • Může udržovat minerály a vitamíny v jídle. Technologie ventilátoru pro dehydrataci ventilátoru pro dehydrataci vzduchu vzadu 7 palců zefektivnilo náš stroj na ovoce sušičky.
 • Inteligentní ovládací panel LED - můžete nastavit čas naší sušičky jídla od 0 do 24 hodin a upravit 30 minut /krát.
 • Nastavení teploty od 30 ° C do 90 ° C, změna teploty 5 ° C, lepší teplota sušení.
 • Odvíratelné komponenty bezpečné pro myčky nádobí udržují automatizovanou dehydratátoru hygienicky čistý.

Vonshef 5 Tier Dehydrator

Vonshef 5 Tier Dehydrator

Přirozené, zdravé a chutné občerstvení mohou být vyrobeny dehydratováním a zachováním různých potravin rychle a jednoduše. S tímto produktem jsou možné hovězí, banánové hranolky, sušené ovoce, ovocné roli a další občerstvení. Díky velké pětivrstvé konstrukci a technologii sušení toku jemně odstraňuje vlhkost z potravy a zachovává ji při zachování živin, jako jsou vitamíny, minerály a chuť. Teplota může být nastavena mezi 40 a 70 stupňů Celsia tak, aby vyhovovala různým druhům jídla, a zásobníky jsou zcela odnímatelné pro jednoduché načítání a vykládku.

 • Dehydratujte a zachovejte různé potraviny pro zdravé a chutné občerstvení.
 • Velký design 5 vrstev s technologií sušení průtoku jemně odstraňuje vlhkost a zachovává jídlo a zároveň zachovává vitamíny, minerály a chuť.
 • Představení silného 250W motoru, ventilátoru s nejvyšším namontovaným a ventilační funkcí.
 • Zahrnuta 2letá záruka výrobce

Jaká jsou největší jídla konzumovat při dehydrataci?

S dehydratovanými banánovými mincemi můžete vyrobit suché banánové cois, zdravé občerstvení, které si děti budou užívat. Sušené jahody jdou dobře s granolovou a sladkost sušených jahod z nich činí delikátní občerstvení pro dospělé.

Jaké faktory bych měl zvážit při nákupu dehydratátoru potravin?

Vyberte model, který nabízí největší stupeň kontroly nad rozsahem teploty a teploty. Chcete dehydratátor, který může přejít z teplot pod 90 ° F na teploty nad 160 ° F. Většina vynikajících dehydratátorů poskytne teplotní rozsah s intervaly asi 5 ° F. Velikost: Chcete dehydratátor, který vám maximalizuje množství sušení.

Používají dehydratátory potravin značné množství elektřiny?

Jaká je spotřeba energie dehydratátoru? Podle průměrné míry KWH ve Spojených státech 13,19 centů na kWh může provoz dehydratátoru stát kdekoli mezi 0,04 $ a 0,13 $ za hodinu. Dehydratátory mohou fungovat až 30 hodin nebo déle, za cenu ne více než 2-4 dolarů za hodinu provozu.

Je nákup dehydratátoru potravin moudrým investičním rozhodnutím?

Z dlouhodobého hlediska je dehydratátor potravin nákladově efektivní investicí. Může vám také ušetřit peníze odstraněním potřeby nákupu zpracovaných suchých potravin. Většina dehydratorů dostupných na trhu je dále prodloužitelná. Zakoupením více dehydratátorových zásobníků budete moci uschnout ještě více ovoce a zeleniny.

Jak dlouho trvá, než funguje dehydratátor potravin?

Dehydratátory se mohou pohybovat v ceně od 30 do několika set dolarů, v závislosti na množství kapacity zásobníku a počtu funkcí obsažených v balíčku. Pokud se pokoušíte vyrobit velké množství potravin, stojí za to investovat do dehydratátoru s větší povrchovou plochou kvůli délce, kterou trvá dehydrataci potravin (kdekoli od 5 do 14 hodin)

Jakou teplotu používáte k dehydrataci jídla?

Potraviny mohou být sušeny na slunci, v troubě nebo v dehydratátoru potravin, pokud se ve spojení s metodou sušení používá vhodná směs teplých teplot, nízké vlhkosti a proudu vzduchu. Ideální teplota pro sušení jídla je 140 stupňů Fahrenheita. Aby se jídlo mohlo spíše vařit než suché, musí být použity větší teploty.

Is it possible to over-dehydrate food?

Is it possible to overdo the dehydrating process? Some foods, such as beans and peas, may be excessively dehydrated to the point that they are no longer edible, even after being rehydrated many times. After being exposed to high temperatures for an extended period of time, any food will begin to alter in composition and will no longer be fit for consumption.

What steps should you take to prepare food before dehydrating it?

Při dehydrataci je běžným pravidlem, že pokud chcete konzumovat surové jídlo, není třeba před sušením před sušením předběhnout. Zelenina, jako je kukuřice, brokolice a celer, musí být před dehydratací blancherována, aby se zabránilo zabarvení. Blanlanching je v podstatě proces vytápění potraviny ve vroucí vodě a poté ji umístění do studené vody.

Je pravda, že dehydratační maso zabíjí bakterie?

Teploty dosažené dehydratátory a dehydratátory trouby nejsou dostatečně vysoké, aby zcela zabily nebezpečné bakterie, které se obvykle vyskytují v surovém masu, a proto se nedoporučují. Není bezpečné konzumovat úplně sušené trhané, pokud nebude po mnoho měsíců po mnoho měsíců plně vysušeno. To může být provedeno buď před nebo po vyléčení masa.

Je nákladově efektivnější dehydratovat své vlastní ovoce?

Některé z výhod sušení vlastního ovoce a zeleniny, které jste si plně vědomi toho, co konzumujete ... sušení vlastního ovoce a zeleniny doma je téměř vždy levnější, zejména ve srovnání s nákupem ekologických produktů. Pokud jde o ovoce a zeleninu, máte úplnou kontrolu nad tím, jak budou vařeny. Doba vaření, doneness a technika jsou důležitými úvahami.

Je možné dehydratovat jídlo ve vzduchovém fritéze?

Pro využití se vzduchovou pecí nastavení dehydrátu nastavte na 130 ° F po dobu 4 hodin a dehydratujte při této teplotě. Nádherná alternativní občerstvení k žetonovým žetonovým nebo jiným nezdravým jídlem je hovězí trhané .... potřeba krájení hovězího masa v jednotných velikostech je rozhodující pro zajištění správného vaření kousků.

Je výhodné používat spíše dehydratátor než troubu?

Nejvýznamnější výhodou používání dehydratátoru potravy je to, že vám umožňuje sušit jídlo, aniž byste museli používat troubu po dlouhou dobu. Kromě toho využití dehydratátoru místo trouby ze stejného důvodu šetří náklady na energii. Před zapnutím trouby na 140 stupňů Fahrenheita se ujistěte, že se jídlo rozprostírá rovnoměrně na sušicích podnosech, abyste jej dokončili.

Jak můžete dehydratovat pomeranče, abyste je mohli jíst?

Umístěte oranžové plátky na podnosy dehydratátoru a umožňují dostatek místa mezi každým řezním, aby se umožnilo cirkulaci vzduchu. Dehydratátor by měl být nastaven na 135 stupňů Fahrenheita (ovocné/zeleninové prostředí). Po 2 až 3 hodinách začněte zkoumat pomerančové plátky, aby se zralost. Vzhledem k rozdílu v tloušťce plátků může trvat kdekoli od 3 do 7 hodin, než jsou všechny plně sušeny.

Způsobuje dehydratované jídlo, abyste se cítili plněji rychleji?

I když se komerčně připravená dehydratovaná jídla rozšiřují v kombinaci s vodou, jejich konzumace dříve, než budou hydratovány, způsobí, že v žaludku růst, a jíst více než jedno balení vám může poskytnout nepohodlí střeva, jak se jídlo rozšiřuje.

Je ananas, který byl dehydratován výživný?

Ovoce, které bylo dehydratováno, má lahodnou chuť a má nízký obsah kalorií, zatímco je vysoký obsah vitamínů a minerálů. Nutriční obsah ananasu se v důsledku dehydratačního postupu nezmenší. Dehydratovaný ananas je výživným doplňkem pro něčí stravu, pokud je spotřebována ve středním množství.

Je bezpečné udržovat dehydratátor přes noc?

Dobrou zprávou je, že dehydratátory elektrických potravin mohou být ponechány přes noc a bez dozoru, aniž by způsobily poškození. Jediné, co musíte udělat, je ujistit se, že jsou na dobře větraném místě, nevykazují žádné známky poškození a nejsou pokryty žádnými čajovými ručníky ani jinými předměty. Zahrnuto v tomto je potřeba je použít na stabilním povrchu a daleko od všeho, co by mohlo zapálit, jako jsou ručníky a voda.

Jaké jsou náklady na dehydrataci jídla v dolarech?

Dehydratační jídlo je vynikající metodou pro prodloužení trvanlivosti jídla, což je obzvláště výhodné, pokud jde o ovoce a zeleninu. Převažují úspory na druhé straně nad náklady na provoz dehydratátoru? Většina dehydratátorů potravin bude stát v provozu 0,29 až 1,20 USD po dobu desetihodinového období na standardní elektrické napájení.

Je možné spálit jídlo v dehydratátoru?

Použití dehydratátoru jídla může způsobit spálení potravy a znát správné metody vaření při používání dehydratátoru potravin je nejlepším způsobem, jak tomu zabránit. Níže jsou uvedeny některé z nejúčinnějších metod a triků, jak zabránit tomu, abyste si přehodnotili jídlo.

Je možné ovládat dehydratátor bez víka?

Pro zajištění dostatečné cirkulace během dehydratace zahrnuje dehydratátor potravy na horní a dolní části jednotky dva otvory (nastavitelné průduchy víčka a průduchy). Nedoporučuje se běžet s víkem nebo spodním větráním zablokovaným nebo zavřeným kdykoli, protože to zabrání dochází k vhodnému proudu vzduchu. Zkontrolujte, zda bylo vaše jídlo pravidelně dehydratováno.

 

Napsáno
BrookPad tým

 

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.