Why Use A Hand Held Bidet Sprayer?

Proč používat ručně držený bidetový postřikovač?

Jak nainstalovat a používat ruční postřikovač bidetu.

Ruční bidet

Ručně držený bidetový postřikovač používá?

Jeden z nejjednodušších bidetů k použití, i když to může být pro nezkušené. Použití postřikovače koupelny k mytí jemné pokožky dítěte je běžné mezi muslimy používají shattafy k očištění tváří a vlasů. Čistí velké předměty, stěny a dokonce i domácí zvířata. Pokud si nejste jisti, zkontrolujte tlačítko pro splachování toalety.

Pro lidi s problémy s pohyblivostí je dobrou volbou bidetového postřikovač. Ruční maximální tlak vody je silný. Po bidetu si můžete umýt ruce v bidetu. Chcete -li se zabránit ucpávání, nezapomeňte zapnout přívod vody, aniž byste používali bidet. Je bezpečné pít, protože pochází z vodní nádrže vašeho domova.

Chcete -li využít sprej bidetu, stačí stisknout nebo stisknout spoušť. Pokud uniká, musí být změněna vadná komponenta bidetu. BrookPad Má velký výběr příslušenství a sedadel bez ventilu BIDET. Volitelný mini-ponor po pohybu střev, pohlavní styk nebo jen osvěžení. Voda se čistí namísto šíření jako toaletní papír. The BrookPad Splash trysky se připevňují k existujícím toaletům a udržují špínu v misce.

Nastavení postřikovače kapesního bidetu

Před instalací bidetního postřikovače zkontrolujte přívod vody. Pokud nechcete používat tvrdou trubku, ujistěte se, že je vodní připojení flexibilní. Nezapomeňte praktikovat postřik! Pokud si nejste jisti bidety, zkontrolujte splachování nebo tlačítko bez splachování.

 1. Vypněte hlavní vodní ventil. V této fázi vypněte přívodní ventil vody vedle toalety. Otočte to ve směru hodinových ručiček, pokud to půjde. Naplňte toaletní nádrž na okraj spláchnutím a držením páky dolů.
 2. Integrujte T-Valve do systému. Je snazší odšroubovat flexibilní potrubí napájení vody z plního ventilu pod toaletní nádrží než z vodního ventilu na stěně nádrže. Ujistěte se, že plochá gumová podložka vašeho bidetu je správně umístěna ve ventilu T (nápověda: horní část t-ventilu je místo, kde se nachází točící se matice). Připojte T-ventil shora k plnímu ventilu na záchodě, kde jste odšroubovali linku přívodu vody. Sledujte spojení, abyste se vyhnuli nadměrnému dotazu.
 3. Připojte hadice. Přišroubujte hadici přívodních vodou toalety na T-dno. Hadice ventilu Bidet by měla být připojena k T-ventilu.
 4. Zapněte přívod vody a připojte postřikovač ke zdi pomocí hadicové svorky. Znovu otevřete přívodní ventil vody. Pokud vidíte nějaké uvolněné nebo netěsné připojení, možná budete muset přidat instalatérovu pásku. Pokud nejsou žádné úniky, váš ruční postřikovač bidetu je připraven k použití! Pouzdro na toaletní nádrž: Zašroubujte pouzdro na klipu toaletního nádrže. Jednoduše odstraňte víko toaletní nádrže, posuňte klip na stranu nádrže a vyměňte víko. Použijte šrouby a kotvy sádrokartonu, které přicházejí s pouzdrem a připojte je ke zdi.

Stojí postřikovač bidetu za peníze?

I když bidet nemůže plně dezinfikovat váš butthole (není navržen), je velmi účinný při odstraňování pevného odpadu. Bidets jsou velmi užitečné pro ty, kteří mají problémy s mobilitou, kteří potřebují zvláštní péči.

Opravdu vás čistí bidety?

Stručně řečeno, návnady fungují velmi dobře. Všechny bidety využívají vodu k čištění pokožky, stejně jako byste se po práci osprchovali nebo po práci správně vyčistili ruce.

Ruční teplé sušenky jsou přesně tak.

Horký a studený míchací ventil Bidet sedí pod dřezem a připojuje se k potrubí horké vody pro faucet. Páka na ventilu řídí teplotu bidetového spreje vytvořeného směsí studené a horké vody. Jakmile je ventil nainstalován, může být použit ruční bidet s kontrolou teploty.

Může být na veřejnosti použit ruční bidet?

Protože sedadla bidetu jsou spojena s existujícími toaletami, špína zůstává v misce. Bidety jsou špinavé. Voda je sanitární než toaletní papír, protože jemně čistí místo šíření. Trysky na každém elektrickém BrookPad Splash nechte se sedadla bidetu očistit!

Příručka pro provozovatele postřikovačů ruční.

Než půjdete na toaletu, vyzkoušejte ruční postřikovač bidetu. Maximální tlak vody ručního bidetu je poměrně silný. Nastříkejte vodu do čisté toaletní mísy nebo vany, abyste se naučili, jak regulovat ruční tlak bidetu.

 1. Pokud nepoužíváte postřikovač, zapněte t-ventil, abyste se vyhnuli ucpávání hadice bidetu. Můžete také částečně otevřít ventil, abyste snížili intenzitu spreje. Ručníky jsou nutností. T-ventil (k dispozici v plastovém nebo kovu) se nachází pod toaletní nádrží, spojený s plním ventilem.
 2. Naučte se uvíznout postřikovač bidetu tak, aby špinavá voda kapala do toaletní mísy místo postřikovače. Špříhací hrot by měl být nakloněn směrem k cílové oblasti. Některé ruční bidety jsou navrženy tak, aby byly uživatelsky přívětivější a ergonomičtější, zatímco jiné jsou navrženy tak, aby byly levnější.
 3. Voda ve vašem bidetu je vždy bezpečná k pití, protože pochází z vodní nádrže vašeho domova. Chcete -li použít bidetový sprej, stačí stisknout nebo stisknout spoušť. Pokud je úhel stříkaného vypnutý, posuňte ruku, dokud není. Jakmile jste čistí, vytáhněte tlačítko postřikovače a zastavte tok vody.
 4. Pokud nepoužíváte postřikovače bidetu, vypněte T-ventil, abyste se vyhnuli únikům. Několik kusů toaletního papíru se po použití ručního bidetu vyschne. Použití neelektrických bidetových sprejů je skvělý způsob, jak pomoci životnímu prostředí.

Při používání toalety musím vypnout bidet t-ventil?

T-Valve je vyžadován pro přenosný bidetový postřikovač. Po použití bidetu můžete zcela vypnout průtok vody k dotyčné hadici. Pozřek bidetu může uniknout nebo způsobit povodeň, pokud není T-ventil vypnuta.

Proč můj bidetový postřikovač uniká?

Pidetový postřikovač pracuje podobně jako toaletní postřikovač. Když uvolníte rukojeť nebo spouštěč postřikovače, stříkák se zastaví. Tlak vody stále ovlivňuje hadici a postřikovačem bidetu, i když ne tolik. Tento tlak způsobuje poškození v průběhu času, což má za následek úniky. Zahradní hadice i bidetové postřikovače fungují podobně, až na to, že do toaletní mísy střílí proud vody než do proudu. Po zalévání rostlin odstraňte páku ze zahradní hadicové trysky, abyste zastavili tok vody. Ale voda ještě nebyla vypnuta! Chcete -li dokončit, vypněte čep na druhém konci hadice.

Jak opravit prosakující bidetový postřikovač

BrookPad Nabízí širokou škálu příslušenství a sedadel Bidet, která nevyžadují vypnutí T-ventilu. Pokud komponenta bidetu uniká, musí být vyměněna. Je to proto, že komponenta bidetu je vadná. Po výměně netěsné hadice nebo postřikovače bidetu bude váš bidet v dohledné budoucnosti bez úniku.

Umyjete si ruce po bidetu?

Čištění po bidetu je jednoduché. Jemně otřete nebo otřete mokré oblasti, abyste absorbovali jakoukoli přebytečnou vodu. Pamatujte, že oblast již byla očištěna; Malé otřety nebo dab by mělo dost. Většina jednotlivců již má v koupelnách toaletní papír nebo ručník.

Použijte bidet s čistými rukama.

Nejlepší je otřít toaletní papír, než poprvé s použitím trysky bidetu. Použití bidetu jako mini-Shower po pohybu střev, sexuálního styku nebo jednoduše osvěžení je volitelné.

Funkce ručně drženého bidetového postřikovače?

 • Jeden z nejjednodušších bidetů k použití, i když to může být pro nezkušené.
 • Použití postřikovače koupelny k mytí jemné kůže dítěte je běžné mezi
 • Muslimové používají Shattafy k očištění tváří a vlasů.
 • Čistí velké předměty, stěny a dokonce i domácí zvířata.
 • Pokud si nejste jisti, zkontrolujte tlačítko pro splachování toalety.
 • Pro lidi s problémy s pohyblivostí je dobrou volbou bidetového postřikovač.
 • Ruční maximální tlak vody je silný.
 • Po bidetu si můžete umýt ruce v bidetu.
 • Chcete -li se zabránit ucpávání, nezapomeňte zapnout přívod vody, aniž byste používali bidet.
 • Je bezpečné pít, protože pochází z vodní nádrže vašeho domova.
 • Chcete -li využít sprej bidetu, stačí stisknout nebo stisknout spoušť.
 • Pokud uniká, musí být změněna vadná komponenta bidetu.
 • BrookPad Má velký výběr příslušenství a sedadel bez ventilu BIDET.
 • Volitelný mini-ponor po pohybu střev, pohlavní styk nebo jen osvěžení.
 • Voda se čistí namísto šíření jako toaletní papír.
 • The BrookPad Splash trysky se připevňují k existujícím toaletům a udržují špínu v misce.

Napsáno
BrookPad tým

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.