What Tools and Equipment Do I Need in My Toolbox?

Jaké nástroje a vybavení potřebuji ve své sadě nástrojů?

Zjistěte více o nástrojích a zařízeních, které potřebujete ve své sadě nástrojů.

Různé nástroje vybavení

Co obsahuje moje sada nástrojů?

Každá základní sada nástrojů by měla zahrnovat několik šroubováků a nehtů. Kvalitní nástroje by měly být skladovány na suchém místě a vydrží celý život. Neztrácejte náladu a nepoužívejte jakékoli vybavení k dispozici k provedení úkolu; Takto dochází k nehodám a majetek je poškozen. Šroubovák je ručně ovládaný nástroj, který vyžaduje pozornost. K pohánění šroubů se používají špičky plochého šroubováku s jedinou symetrickou drážkou proříznou přes hlavy. Nejprve se ujistěte, že máte na jedné straně základní kladivo se zakřivenou tváří a nápadnou tváří a dráp pro odstranění nehtů na straně druhé. Sada nehtů je nástroj používaný k kladivovému hřebíku do dřeva, aniž by poškodil povrch. Pry bary se často používají k vytahování nehtů, zvednutí podlah a oddělené předměty. Potahovatelé nehtů koček mohou být užitečnou alternativou k klapkovým kladivám. Žádné podlahy, ale po schodech; Jinak je to osobní volba.

Pry bar je kovaný ocelový nástroj, obvykle s jedním nebo s mnoha tupými koncemi. Nástrojové nože se často používají k tomu, aby dělali věci, jako je řezání šňůry, řezání/škrábání kůží, zabíjení zvířat, čištění rybích stupnic a tvarování dřeva. Tvrdost diamantů jim umožňuje proříznout tvrdší materiály. Menší maso a zeleninu mohou být nakrájeny na menší kousky pomocí užitkových nožů. Čepel nože je silnější a robustnější než žiletka. Smyk napájení: Elektrický nebo pneumatický přístroj používaný k odstranění velkého množství plechu. Kovové nůžky se někdy označují jako plechové výstřižky a nůžky letadel. Klíč je nástroj používaný pro upevnění, upevnění, kroucení, utahování a uvolňování. Klíč je nástroj, který se používá pro držení, otáčení nebo kroucení. Nastavitelné klíče mají hlavy s čelistí, které mohou být upraveny otáčením šroubového kola.

Zjednodušuje a urychluje proces uvolňování a utahování šroubů. Mohou být zapotřebí různé klíče. Zásuvkový klíč je ruční nástroj s rotujícím mechanismem začleněným do hlavy nástroje. Čtvercový nub slouží jako spojovací kolík pro různé zásuvky. Ratchet může být použit k uvolnění nebo utažení ořechů podle potřeby. Kombinované klíče mají otevřené klíče na jedné straně a krabice na druhé straně. As electrical linemen do every day, electric linemen utilize lineman pliers. Needlenose pliers have a pointed tip that is useful for grasping small items, such as wire, or accessing difficult-to-reach objects. Scrapers are used to remove glass from single-glazed windows. While working with putty around the margins of each pane of glass, a putty knife is utilized.

It is preferable to use a putty knife when compound applications are required. It may be used as a paint scraper, but it may also be used to apply wood filler, drywall tape compounds, and other materials. Butter knife, paint stirrer, or ruler will do if you don't have any other tools. Always have a quality set of measuring tools in your toolbox. Tools used to measure or evaluate things may be referred to as measurement tools. This proverb applies to both professionals and amateurs alike. A flexible ruler is used to measure the length of a piece of tape.

Většina pravidelné údržby a oprav, které provedete kolem domu, bude potřebovat pouze několik základních nástrojů. Pokud sestavíte soupravu obsahující tyto náležitosti, budete připraveni převzít prakticky jakýkoli úkol, s výjimkou nejvíce specialisty. Investujte do vysoce kvalitních nástrojů a uložte je do suchého prostředí a vydrží celý život. Udržujte je všechny pohromadě, takže vždy budete vědět, kam jste je vložili. Udržujte svůj klid, když je v pokušení použít jakýkoli nástroj k dokončení úlohy před vámi; Takto se lidé zraní a objekty jsou zničeny. Například šroubovák není určen k odstranění nehtů. Využijte nejvhodnějšího nástroje pro úlohu.

Co jsou zvědavé nástroje a jak fungují?

S širokým koncem šroubováku podobného plochému hlavě, který se rozšiřuje jako klín, se používá k tomu, aby oddělil plastové komponenty tlakového tlaku, aniž by způsoboval poškození v procesu oddělení komponent. Šroubovák, vaše klíče, nůž nebo cokoli jiného, ​​o čem náhodou položíte, by měl být nahrazen tímto nástrojem místo ostatních.

Šroubováky

Každá základní sada nástrojů by měla obsahovat několik nástrojů pro hnací šrouby nebo nehty, jakož i vybavení pro jejich odstranění, když to situace vyžaduje. Ruční šroubováky jsou k dispozici s řadou typů špiček, které mají připojit se do drážky v hlavě šroubu a utahovat šroub. Pro tento projekt budou vyžadovány šroubováky s plochou hlavou (také známé jako standardní nebo štěrbinové šroubováky) a šroubováky Phillips-head. Hlava Phillips má na konci šroubováku špičku ve tvaru kříže. Plochá hlava je přesně to, jak to zní: čepel, která je plochá nebo rovná, jak název napovídá. Z důvodu široké škály dostupných velikostí budou vyžadovány minimálně dva ploché hlavy a dva šroubováky Phillips-head.

 • 1/8 špičky ploché hlavy
 • 3/16 Tip Flat-Head
 • #0 Phillips-Head
 • #2 Phillips-Head

Pouze čtyři šroubováky vám umožní pracovat s různými velikostmi šroubů, ale nákup sady nejméně 10 šroubováků vám poskytne dobrý sortiment typů špiček, velikosti špiček, délky hřídele a styly zpracování, které vám umožní řídit šrouby Různé velikosti na obtížně dosažitelných místech. Někdy jsou špičky šroubováků magnetické, což usnadňuje udržení šroubu v poloze, zatímco ho zašroubujete. Existují šroubováky, které kombinují funkčnost dvou nástrojů v jednom. Patří sem šroubováky, které mají rukojeť s připojenou kovovou hřídelí, která má na jednom konci hlavu Phillips a na druhém štěrbinu; Pokud chcete použít špičku, která není vystavena, jednoduše vytáhněte šachtu a otočte ji, než ji znovu vložíte do rukojeti. Podobný nápad lze nalézt ve vícenásobném šroubováku. Jakým směrem tedy půjdete? Jednoduše si vzpomeňte na následující mnemonické zařízení: Lefty je volný, zatímco spravedlivý je přísná.

Jaký je účel šroubováku?

Pro otočení šroubů se štěrbinovými hlavami, které jsou obvykle vyrobeny z oceli, je šroubovák ručně ovládaným nástrojem, který je třeba zpracovávat opatrně. Standardní šroubováky s plochými špičkami čepele, které jsou k dispozici v různých velikostech, se používají k pohonu šroubů, které mají jeden přímý průměrná štěrbinu proříznutá přes jejich hlavy. Někdo bude popisovat šroubovák jako nástroj pro uvolnění a utahování šroubů nebo jako nápoj připravený z pomerančové šťávy a vodky, pokud je požádáte, aby jej definovali. Jakýkoli nástroj, který má jeden plochý konec, který se vejde do štěrbiny v šroubu, může být klasifikován jako šroubovák, pokud jde o upevnění cokoli šrouby. Vezmeme -li příklad šroubováku, což je populární nápoj, který lze objednat v baru. Šroubovák je nástroj, který se používá k otočení šroubů v různých aplikacích. Jako vedlejší poznámku, mnoho úkolů, které byly dříve dokončeny ručními šroubováky. When working with these power tools, make sure you have a variety of driver bits on hand. Along with slotted and Phillips-head bits, there are numerous specialized shapes available for driving screws with square or star-shaped heads, as well as a variety of other sizes and forms.

Hammers

Make sure you have at the very least a basic claw hammer, which is the classic hammer with a curved face that has a striking face on one side and a claw for removing nails on the other. Claw hammers are available in a variety of sizes, which are distinguished by the weight of the head. A claw hammer weighing 16 ounces is an excellent option for a starter tool set. As your tool collection expands, you may wish to include more hammers, such as the following:

 • A framing hammer is similar to a claw hammer, except that the claw on the head has less curvature than the claw on a claw hammer. When doing major building or roofing work, this is the tool you use.
 • A masonry hammer is a tool that resembles a small sledge hammer and is used for driving stakes and cracking brick or masonry in the construction industry.
 • A tack hammer is a small, lightweight hammer that is used for hammering tacks or picture hangers into place.

What is the purpose of that Hammer?

Typical applications include general carpentry, framing, nail pulling, cabinet construction, furniture assembly, upholstering and finishing, riveting, bending or shaping metals, striking masonry drills and steel chisels, and so on. Hammers are made in accordance with the function for which they are intended. When it comes to hand tools, a hammer is one that consists of a weighted "head" attached to a long handle that is swung to produce an impact to a limited region of an item is the most common kind. This may be used for a variety of tasks like as driving nails into wood, shaping metal, or crushing rock.

Nail Set

A nail set is a tool that allows you to hammer a nail into wood below the surface without damaging the finish. If you have wood floors or stairs, it's a must, but otherwise it's a personal preference. This is a tool that is used with finishing nails or casing nails, not frame (common) nails, which have flat heads on the end of the nail. In woodworking, a nailset, sometimes known as a nail punch, is a hand tool that is used to drive the exposed head of a nail or pin into the surface of a piece of wood, such as when installing ornamental moulding or face-fastening wood podlaha.

What is the purpose of a nail set?

Nail sets are short, tapered bars of steel that are used in conjunction with a hammer to secure nails in place. Using these, you may provide the last few strikes to the exposed heads of finish nails, allowing them to sink under the surface without causing collateral damage to the surrounding wood. Nail sets are often referred to as nail punch tools, which is another term for nail sets.

Pry Bars

When it comes to pulling nails and other fasteners, claw hammers are useful, but you should also have at least one pry bar on hand. In addition to having one straight end with a forked tip, the finest general-purpose pry bars also feature one end with a curved claw on the other end. Pry bars are used for a variety of tasks such as pulling out nails, lifting floors, and forcing objects apart. A variety of lengths are available, with a longer handle allowing you to apply more leverage and force than a shorter grip. Pry bars of various lengths, such as a cat's paw or nail puller, may be used as a helpful alternative. It possesses razor-sharp claws that are helpful for digging into the undersides of nail heads to get access. A crowbar, also known as a wrecking bar, pry bar or prybar, pinch-bar, or, on rare occasions, a prise bar or prisebar, is a tool that is often used in Britain and Australia. It is sometimes referred to as a jemmy or a gooseneck.

What can I use instead of a pry bar to get the job done?

Obyčejné klapkové kladivo je téměř stejně účinné jako barem, pokud jde o tažení nehtů. Nejvýznamnějším rozlišením je, že Pry bar může být použit v kombinaci s kladivem, zatímco kladivo nemá patu pro bití a může být zasaženo kladivem pouze tehdy, pokud máte dva z nich! Pry bar je nástroj, který je obvykle konstruován z kované slitinové oceli a má jedno nebo více konců, které jsou zploštělé, drápované nebo špičaté.


Řezací nástroje

Majitel domu již ve svém domácím dílně nepotřebuje velké množství ručních pila, protože mnoho z těchto úkolů bylo převzato ručním elektrickým nástrojem, z nichž mnohé jsou napájeny baterií. Přesto existuje několik manuálních řezacích nástrojů, které jsou velmi nezbytné k udržení domu. Pokud hledáte nástroj pro řezání nebo řezačku v kontextu obrábění, je to jakýkoli nástroj, který se používá k odstranění materiálu z díla smykem deformací pracovního kusu. Nástroje pro řezání lze provádět pomocí jediného bodu nebo mnoha bodů.

Co přesně jsou řezání nástrojů?

Řezací nástroj je špičatý nástroj, který je umístěn do nástroje pro stroj a který se používá k řezání materiálů ostrým okrajem. Řezací nástroje pro soustruhy a frézovací stroje jsou v jejich designu odlišné. Diamanty se někdy používají jako řezací nástroje kvůli jejich tvrdosti, což jim umožňuje proříznout obtížnější materiály. Příklady jsou nástroje otáčení, nudné nástroje, řezačky mušek, nástroje pro štěrbiny a další podobné nástroje. Jak název napovídá, nástroje pro řezání dvojitého bodu mají dvě řezací lopatky, které spolupracují na řezání materiálu současně během každého řezacího průchodu. Vrtání je jedním z takových příkladů (běžný kovový řezací vrták, který má pouze dvě flétny).

Užitkový nůž

Užitkový nůž je užitečný pro proříznutí různých materiálů, včetně sádrokartonu a lepenky. Výměna čepele je nezbytná kdykoli se stane nudným - pokud nebudete pracovat s jednorázovým řezačkou krabic, v takovém případě ji můžete jen trhat mimo konec, abyste odhalili novou špičku. Obecně platí, že užitkový nůž je jakýkoli nůž, který se používá pro široké manuální úkoly práce. Byly to původně nože s pevnou čepelí se silnými řezacími hranami, které byly použity pro tvrdou práci, jako je řezání šňůry, řezání/škrábání kůží, zabíjení zvířat, čištění rybích stupnic a tvarování dřeva.

Jaký je účel užitkového nože?

Jaký je účel užitkového nože? Užitkový nůž je užitečný pro řezání menšího masa a zeleniny, jako jsou šalotky, na menší kousky. Mnoho z jeho charakteristik je podobné vlastnostem nože šéfkuchaře, ale může to být zvláště užitečné při jednání s menšími potravinami, protože užitkový nůž umožňuje přesnější řezné operace. Existuje celá řada nástrojů, které se používají téměř ve všech stavebních profesích. Užitkový nůž je na vrcholu našeho seznamu must-haves. Je to také označováno jako žiletka a jaký je užitečný nástroj. Na rozdíl od žiletky, která je ultratenkou a ultra-ostrým, je užitková čepel nože silnější a odolnější; Je navržen tak, aby zvládl úkoly těžkých řezů.

Kovové nůžky

Tyto nástroje jsou uvedeny na trh řadou jmen, včetně nůžek cínových výstřihů a _aviation a mají v domácí dílně širokou škálu aplikací. Jsou určeny pro řezání plechu, ale mohou být také použity pro řadu dalších úkolů, jako je řezání drátu, řezání oken a řada dalších úkolů. Obecně lze říci, že výkonový střih je ruční nástroj, který je poháněn elektřinou nebo pneumatikou a používá se k prázdnému obrovskému množství plechu. Konkrétně jsou určeny k řezání přímých linií.

Co jsou kovové nůžky a jak fungují?

Obecně lze říci, že výkonový střih je ruční nástroj, který je poháněn elektřinou nebo pneumatikou a používá se k prázdnému obrovskému množství plechu. Jsou určeny pro řezání přímých linií a křivek s poměrně velkými poloměry. Mají výhodu oproti pásmové pivě v tom, že nedochází k omezení velikosti řezu. Větší modely jsou schopny řezat plechový kov do 12 měřidel. Je to technika rozdělení plechu na dva nebo více kusů řezáním podél linie, která se obvykle provádí ohýbáním plechu. Nejčastěji se používá k řezání pravoúhlých forem, i když může být také použit k vytvoření různých tvarovaných komponent.

Klíče

Nástroje pro drapávání přicházejí v různých tvarech a velikostech a používají se k držení objektů na místě, buď k zajištění točivého momentu, nebo aby jim zabránily v otáčení. Odšroubování nebo odstranění matice nebo šroubu s klíčem nebo klíčem poskytuje přilnavost a mechanickou výhodu při aplikaci točivého momentu k otočení objektů - obvykle rotujících upevňovacích prvků, jako jsou ořechy a šrouby - nebo aby jim zabránily v otáčení. Slovo „klíč“ se často používá ve Velké Británii, Irsku, Austrálii a na Novém Zélandu.

Jaký je účel klíče?

Klíče jsou k dispozici v různých formách a velikostech a používají se mimo jiné pro různé úkoly, včetně uchopení, upevňování, kroucení, utahování a uvolňování, jako jsou trubky, kování potrubí, ořechy a šrouby. Klíč je popisován jako akt kroucení nebo trhnutí s velkou mocí. Jedním z příkladů situace natahování je odchod z obrubníku a kroucení kotníku. Obecně lze říci, že klíč je definován jako nástroj s čelistí, které se používají pro držení, otáčení nebo kroucení. Jako příklad je klíč cokoli, co by se použilo k uvolnění a odšroubování šroubu.

Nastavitelný klíč

Nastavitelný klíč, který se nejčastěji používá v instalatérském průmyslu, má hlavu s čelistí, kterou lze upravit otočením šroubového kola. Absolutní minimum je jeden klíč mezi 10 a 14 palci; Možná se však možná ocitnete, že potřebujete větší a menší klíče. V základní sadě nástrojů je to jedna z nejflexibilnějších a nejdůležitějších předmětů, které máte po ruce. S nastavitelným klíčem nebo nastavitelným klíčem můžete použít jedinou hlavu upevňovacího prvku k zajištění několika různých velikostí hlav upevňovacích hlav, na rozdíl od použití jediné hlavy upevňovací hlavy k zajištění jediného druhu hlavy upevňovací hlavy jako u typického pevného klíče.

Jaký je účel nastavitelného klíče?

Pomocí nastavitelného trubkového klíče, známého také jako klíč Stillson, můžete uchopit nebo otočit trubky nebo kruhové tyčinky. Tento klíč má zoubkované čelisti, z nichž jeden se otáčí na rukojeti, což mu umožňuje uchopit práci se silným uchopeným pohybem. Odšroubování nebo utažení matice nebo šroubu pomocí nastavitelného klíče (také známého jako nastavitelný klíč nebo nastavitelný půlměsíc) je snadnou a účinnou metodou, jak toho dosáhnout. Kromě toho má nastavitelnou velikost „čelisti“ (část, do které je vložena matice nebo šroub).

Ratchet/Socket Wrench
Použití klíčového klíče na rohatém je proces uvolňování a utahování šroubů velmi jednoduchý a rychlý. Na jednom konci nástroje je rukojeť, která je připojena k mechanismu Ratcheting. Do rohatky vložíte různé zásuvky, z nichž každá se hodí na jinou velikost šroubů a šroubů. Poté můžete utáhnout nebo uvolnit matice a šrouby klikou rukojeti. Vaše základní sada nástrojů by měla zahrnovat klíč na rohatky a malou sadu zásuvek jako holé minimum. Zásuvkový klíč je druh klíče, který se používá k roztočení upevňovacího prvku, který je obvykle ve tvaru matice nebo šroubu, vložením do zásuvky. Ratchetingový nástěnný klíč, často známý jako rohatka, je nejčastějším druhem nástěnného klíče používaného dnes.

Jaký je účel rohatkového klíče?

Je možné použít zásuvný klíč a rohatku současně, což eliminuje potřebu neustále upravit polohu nástroje vzhledem k upevňovacímu prvku. To je zvláště užitečné, pokud není dostatek místa pro točení nástroje v úplném kruhu. To má potenciál, aby byla práce probíhá rychleji. Zásuvkový klíč je ruční nástroj, který má do hlavy nástroje zabudovaný mechanismus rotu. Pohon, který je čtvercovým NUB, se používá k propojení komponenty Ratcheting s různými zásuvkami na mechanismu Ratcheting. Ratchet může být upraven tak, aby uvolnil nebo zpřísnil matici v závislosti na situaci. Zatímco točíte rukojeť klíče, rohatku drží zásuvku v poloze, zatímco otočíte rukojeť klíče.

Kombinované klíče

Kombinované klíče jsou navrženy tak, aby obsahovaly otevřený klíč na jedné straně a krabicový klíč na druhé straně klíče. Jsou k dispozici v různých velikostech, z nichž každá je navržena tak, aby odpovídala určité velikosti šroubu, takže budete potřebovat sadu těchto klíčů v různých velikostech. Klíče jsou k dispozici v různých formách a velikostech a používají se mimo jiné pro různé úkoly, včetně uchopení, upevňování, kroucení, utahování a uvolňování, jako jsou trubky, kování potrubí, ořechy a šrouby. Existují dva hlavní typy klíčů: hex a půlměsíc. Potrubní klíče se používají v instalatérském průmyslu k uchopení objektů, které jsou kruhové (válcové).

Jaká je tedy funkce kombinovaného klíče?

Kombinovaný klíč se skládá ze dvou konců, z nichž každý vykonává konkrétní úlohu. Alternativně může být jeden konec otevřený a druhý zavřený, jeden konec může být vyrovnán a druhý rovný, nebo dva konce mohou mít od sebe trochu odlišné průměry. Nastavitelný. Nastavitelný klíč může být použit na širokém rozsahu velikostí spojovacích prostředků kvůli jeho všestrannosti. Číslo na klíči, ať už je to 14 mm nebo 5/8, odkazuje na vzdálenost mezi čelisti na otevřeném konci, což odpovídá vzdálenosti mezi rovnoběžnými byty na hlavě upevňovače. 14 mm je vzdálenost mezi čelisti na otevřeném konci. Rada z obchodu: To může být užitečné pro rychlá přibližná měření.

Kleště

Dvojice kleště je něco, o čem jsou všichni obeznámeni, ale možná si neuvědomujete, kolik různých druhů je, nebo jak je to důležité, aby je různé. Pokud jde o zpřísnění a uvolňování ořechů a šroubů, kleštící provádějí stejnou funkci jako mnoho jiných klíčů. Mohou však být také použity pro popadnutí a držení předmětů. Kleice jsou ruční nástroj, který se používá k bezpečnému držení věcí. Říká se, že se vyvinuly z kleští, které byly použity k manipulaci s vyhřívaným kovem v Evropě Bronzové. Mohou být také použity pro ohýbání a komprimaci široké škály různých typů materiálů.

Jaký je účel kleště?

Jaké jsou některé z nejčastěji používaných kleště a řezačky drátu? Kliby jsou k dispozici v různých formách a velikostech a mají širokou škálu aplikací. Některé jsou určeny k uchopení všeho kruhového, jako je trubka nebo tyč, zatímco jiné se používají pro kroucení drátů a jiné mají být použity pro různé činnosti, jako je řezací dráty a ohybový drát. Téměř každá sada nástrojů má alespoň jednu sadu těchto užitečných nástrojů, ale jak se stali tak neobvyklým názvem? Klíčové kleště se nazývají tak, protože jsou používány elektrickými liniemi ve své každodenní práci. S příchodem telegrafu ve 40. letech 20. století byla poprvé zřízena pozice elektrického řádku. Kleby Neelenose mají špičatý tip, který je užitečný pro uchopení malých objektů, jako je drát nebo dosažení objektů, které jsou obtížné dosáhnout na omezených místech. Pokud máte v úmyslu provádět jakékoli opravy drátu, jsou kleště je Neelenose nezbytným nástrojem, který má po ruce. Když používáte kleště na skluzu (také známé jako bloky kanálů), otočí se nástroj, což vám umožní rozšířit otvor čelisti větší nebo menší, v závislosti na velikosti položky, kterou popadnete. Většina majitelů domů považuje za prospěšné udržovat po ruce dvě sady těchto kleště. Kolebné kleště se rozlišují jedinečným popisem, který vám umožní zabezpečit kleště v uchopitelné poloze, aniž se nepoužívá. Když pracujete sami a potřebujete obě ruce, aby byly svobodné, může to být velmi užitečné.

Knivy a škrabky

Přestože nejsou příliš poutavé, v jakékoli základní sadě pro kutily jsou naprosto nezbytné dva nebo tři nože na tmely a nástěnné nože. Putty nožem je specializovaný nástroj, který se používá při zasklení jednom prosklených oken. Při instalaci okna se používá k práci kolem okrajů každého skleněného skla. Zkušený glazer bude ručně aplikovat ručně a vyhladit jej nožem, jakmile se vyschne. Moderní izolované zasklení může použít řadu různých metod připojení skla k rámu okna.

Jaký je účel škrabky?

Škrabky jsou nástroje, které se používají k pohybu nebo odstraňování nečistot, štěrku nebo jiných materiálů z povrchu země. Nástroj používaný v kuchyni, který je vyroben z kovu, plastu (jako je polyethylen, nylon nebo polypropylen), dřevo, guma nebo silikonová guma se nazývá kuchyňská škrabka. Ve skutečnosti je jeden druh škrabky často zaměňován s jiným nebo se špachtlí (proto jsou škrabky někdy označovány jako špachtle) pro některé z mnoha výše popsaných aplikací. Putty Knife je jedním z nejužitečnějších ručních nástrojů, které můžete mít ve svém arzenálu kvůli jeho mnoha aplikacím. Může být použit jako škrabka stejným způsobem jako škrabka barvy, ale lze jej také použít k nanesení výplně dřeva, sloučenin sádrokartonu a řady dalších materiálů.

Putty nůž
Tutty nožem je nástroj výběru pro úkoly, které potřebujete, abyste aplikovali a distribuovali sloučeniny, jako je naplňování otvorů spackle nebo dřevěné plnivo. Pokud nemáte žádné jiné nástroje, může být také použit jako provizorní malířská škrabka. Putty nože jsou k dispozici v řadě šířky; Jeden, který je 1 1/4 palce nebo 1 1/2 palce široký, bude fungovat pro širokou škálu aplikací. Pokud máte spoustu sloučeniny, vyberte větší. Je dobrý nápad mít po ruce dva nebo tři nože; Je to jedna z těch položek, které se zdá, že vždy zmizí, když ji potřebujete. Při zasklení se s jedním zaznělým okny se používá tmelový nůž k práci tmelu kolem okrajů každého skleněného podokny. Zkušený glazer bude ručně aplikovat tmel a vyhladit ho nožem. Při moderním izolovaném zasklení lze použít další metody připojení skla k rámu okna.

Nemám tmelový nůž, tak co mohu dělat?

Pokud nemáte tmelový nůž, bude to udělat nějaký plochý předmět s alespoň jednou hladkou stranou - postačuje by máslový nůž, míchadlo nebo dokonce pravítko. Spackle nůž (někdy známý jako „tmelový nůž“ v americké angličtině) je nástroj používaný ve stavebnictví pro škrábání povrchů a šíření materiálů, jako je omítka. Lepší nože na tmely s ocelovými čepelemi se používají k šíření a mají charakteristiku známou jako „dutá půda“. Když před malováním zdi položíte pásku malířů kolem základní desky, mohou být také k vytvoření čisté hrany barvy použity.

Nůž na wallboard
Nůž na wallboard je další nástroj, který má čepel, která je flexibilní a ne ostrá. Při provádění jednoduchých oprav stěny pomocí omítky nebo sádrokartonu je to nutné. Může být však také použit pro řadu dalších úkolů, jako je škrábání barvy nebo působení jako malířský štít při malování dřeva nebo jiných povrchů. Je k dispozici v řadě šířky. 6palcový nůž je vynikající, všestranná možnost, ale přidání 8 nebo 12palcového nože je také chytrý nápad.

Co je to nůž sádrokartonu a jak to funguje?

Klepážní nůž, známý také jako kloubový nůž, je nástroj pro sádrokartony se širokou čepelí, která se používá k distribuci kloubové sloučeniny, která se někdy nazývá „bahno“. Pokud instalujete novou sádrokartonu, můžete jej použít k rozložení bahna přes nehty a šroubky odráží. Může být také použit k zakrytí švů, když je používáte k zakrytí pásky sádrokartonu na papír nebo ze skleněných vláken.
Víceúčelový nástroj se 7 funkcemi (nebo 5 funkcemi).

Když se majitelé domů poprvé přestěhují do nového domu, jsou s touto podivně nazývanou položkou neznámí, ale brzy se stane jedním z jejich oblíbených nástrojů, které mají po ruce. Tento nástroj, který má vzhled deformovaného tmejového nože, je vytvořen takovým způsobem, že může být použit jako škrabka na barvy, tmelový nůž, otvírák s barvou, kladivem, šroubovák, barem, krabičkou otvírák a další věci.

Nástroje pro měření

Opatření „Old Carpenter's Přísloví“, řez jednou platí pro profesionální i amatérské dřevaře. Ve vaší sadě nástrojů by se mělo udržovat pár vynikajících měřicích nástrojů. Měřicí přístroj je zařízení, které se používá k měření množství fyzického množství. Měření je praxe shromažďování a porovnávání fyzických množství objektů a událostí v reálném světě ve fyzických vědách, zajištění kvality a inženýrství. Je také známý jako kvantitativní analýza.

Jaký je význam měření nástrojů?

Nástroje měření jsou zařízení, která vědci a odborníci používají k tomu, aby pomohli při hodnocení nebo hodnocení subjektů, klientů nebo pacientů. Příklady měření metod, které je třeba zvážit, jsou stupnice, indexy, průzkumy, rozhovory a neformální pozorování.
Svinovací metr

Míra pásky je nástroj, který se používá k měření délky kusu pásky. Opatření pásky je flexibilní pravítko, které může být složeno a uloženo v jeho kontejneru. Jsou k dispozici v různých délkách; 16 stop nebo delší je ideální pro použití kolem domu. Při nákupu páskové měření nezapomeňte vybrat vysoce kvalitní nástroj. Hledejte ten, který má potaženou čepel, protože to pomůže zabránit rozbití a rezavě. Funkce „stand-out“ vám umožní uzamknout čepel v otevřené poloze, což vám umožní pracovat, aniž byste museli řezat ruce. Při používání elektronických měřicích nástrojů buďte opatrní, které mohou být užitečné pro výpočet delších vzdáleností, ale nejsou vždy dostatečně přesné pro přesná měření. Tato zařízení fungují tak, že vyzařují elektrický laserový paprsek, který je pak „číst“ senzorem zabudovaným do nástroje. Navzdory skutečnosti, že elektronická „pásková opatření“ mohou být mnohem dražší, jsou často méně přesná než prostá staromódní manuální pásková opatření. Jednou z výhod však je, že některé z těchto nástrojů mohou být vybaveny vestavěnými kalkulačkami.

Pokud jde o měření, jaký je rozdíl mezi běžnou měřicí páskou a páskovou mírou.

Měřicí páska je obvykle flexibilní páska, která se používá k měření délky, obvykle mezi 2 metry nebo yardy a 100 stop nebo 30 metrů. Měřicí páska, často známá jako pásková míra, je flexibilní pravítko, které se používá k měření vzdálenosti. Je vyroben ze stuhy tkaniny, plastového, vlákna nebo kovového proužku s lineárními měřeními na jedné straně a na druhé straně bez značek.

Úroveň

Existuje mnoho různých velikostí úrovní úrovně, ale všechny se používají k vyhodnocení, zda je položka nebo povrch horizontální (úroveň) nebo přesně vertikální (plumbička). Většina konvenčních hladin je vyrobena ze skleněných lahviček, ve kterých je bublina plovoucí v kapalině „čtena“, aby se stanovila orientace úrovně ve vztahu k vodorovné a svislé osy Země. Existují však jiné úrovně, které fungují na základě elektrických senzorů. Hladina kapsy, která je obvykle dlouhá 6 až 9 palců, by měla být na vašem seznamu nákladů absolutně nejméně. Může vám pomoci zajistit, aby položky, jako je podlaha, jsou umístěny přesně na úrovni. Tento nástroj může být také použit jako pravítko k vytvoření krátkých, přímých linií a zajištění přímého zavěšení uměleckých děl. Chcete-li dosáhnout dalšího kroku nahoru, možná budete chtít investovat do úrovně 2 nebo 4 stop, což bude užitečnější, pokud provádíte rámovou práci.

Stud Finder

Vyhledávač čepů je nástroj, který se používá k nalezení rámových čepů, které jsou skryty pod povrchem sádrokartonu. Pokud potřebujete připojit velké objekty, jako jsou zrcadla nebo televizory přímo k cvočkám, víte, kde jsou velmi užitečné. Vyhledávače stud jsou k dispozici ve dvou odlišných stylech: ty, které využívají magnety k detekci přítomnosti hřebíků u rámovacích členů, a ty, které detekují přítomnost čepů detekcí hustoty dřeva pod povrch stěny. Tyto nástroje pro snímání hustoty jsou nákladnější, ale jsou také mnohem přesnější a uživatelsky přívětivější.

Nástroje zapojení

Základní elektrické opravy vyžadují pouze omezený počet nástrojů, které jsou následující: Nástroj pro dávání věcí. Tento nástroj může být použit k odstranění vodičů, řezu kabelu a připojení k zalibnutí, abychom jmenovali několik aplikací. Je to nejdůležitější nástroj pro zapojení a měl by být zahrnut do sady nástrojů pro začátečníky. Tester napětí, který nepotřebuje dotek. Tento bateriový poháněný gadget chirps rychle (nebo využívá blikající neonové světlo), aby naznačil, zda je elektřina protéká výtokem nebo elektrickým příslušenstvím u vás doma. Provedení zajištění toho, aby byla napájení vypnuto před provedením oprav nebo výměn, je v průběhu procesu testování kritické. Tester nádoby je malý, přímý nástroj, který vám může pomoci při diagnostice typických problémů s zapojením v prodejnách u vás doma.

Ochranné vybavení

Chcete -li reagovat na pořekadlo „nejprve bezpečnost“, je důležité si uvědomit, že nebudete potřebovat ochranu pro každou činnost; Existují však určité úkoly, které vyžadují použití bezpečnostního vybavení. Ať už jsou vyrobeny z kůže nebo latexu, zahradničující rukavice jsou vynikající investicí pro udržení rukou bez špíny a škrábanců při zahradnictví, jakož i pro zabránění chemikálií v tom, aby se dostaly na kůži a dostaly se do očí. Jednorázové rukavice mohou po celou dobu vhodné. Měli byste udržovat více párů rukavic v různých stylech po ruce, jen pro případ, že by se něco stalo. Ochrana očí, jako jsou brýle a bezpečnostní brýle, chrání vaše oči před létajícími zbytky. Štítky obličeje poskytují ještě větší ochranu, protože jsou vyrobeny z průhledné plastové bariéry, která pokrývá celou tvář. Ochrana na dýchání, jako jsou prachové masky a respirátory, udržuje vaše plíce chráněné. Navzdory skutečnosti, že prachové masky vám brání vdechování neškodných částic, jako jsou nečistoty, piliny a malé výstřižky, při sečení jsou neúčinné proti škodlivým plynům a plísím. K tomu budete potřebovat respirátory, které mimo jiné odfiltrují znečišťující látky pomocí kanystrů, kazet a filtrů. Doporučuje se ochrana sluchu. Přestože je ztráta sluchu nevratná, je tomu možné vyhnout. Jako ochrana uší je k dispozici řada ušních zátků a ušních tlumičů. Přestože jsou muffy pohodlnější, zástrčky jsou účinnější při ochraně ušních bubnů.

Základní elektrické nářadí

Většina základních oprav a údržby lze udělat s běžnými ručními nástroji v pohodě, ale malá sbírka elektrických nástrojů je dobrým doplňkem arzenálu. Všechny ruční elektrické nářadí jsou k dispozici v modelech s kabely, které se připojují k nástěnnému výstupu, ale v těchto dnech jsou také k dispozici v modelech baterií, které nabízejí vynikající služby a jsou pohodlnější k použití.

Elektronické nástroje, které jsou absolutně nutné

Většina jednoduchých úkolů oprav a údržby může být dokončena pomocí standardních ručních nástrojů, ale skromná sbírka elektrických nástrojů je užitečným doplňkem sady nástrojů pro majitele domu. Přestože jsou stále k dispozici kabelové verze, které se připojují do nástěnné zásuvky, verze provozované baterie, které poskytují skvělé služby, zatímco jsou snadnější používání, se v těchto dnech stávají stále běžnějšími.

Vrtat

Je nutné mít energetický vrták nejen pro vrtné otvory, ale také pro hnací šrouby různých druhů. Vrták může být také použit s různými přílohy, jako jsou drátěné kartáče, broušení bubnů, leštící kapoty a řada dalších nástrojů. Mnoho domů má nyní více cvičení a mohou použít jednu nebo dvě z nich výhradně pro úkoly řízení šroubů; Některé nástroje jsou uváděny na trh speciálně pro tento účel a často se označují jako „řidiče vrtání“ (řidiče vrtáků). Pro většinu domácích prací budou vyžadovány vrtáky v rozmezí od 1/16 palce do 1/4 palce, i když jsou k dispozici v celé řadě velikostí. Místo nákupu vrtáků po jednom můžete získat případ vrtáků, které mají pole. Když se díly nudné, měly by být vyměněny. Kromě toho existují mimo jiné speciální bity určené pro vrtání kovů a keramické dlaždice.

Jig Saw (také známý jako skládačka)

Doporučuje se, aby každá domácnost měla power pilu, a pila na přípravu je nejflexibilnější volbou, protože dokáže snížit téměř jakýkoli materiál a vytvářet řezy téměř jakékoli formy. Když zkombinujete slušnou pilu s baterií s velkým sortimentem čepelí, možná zjistíte, že je to jediný, co jste kdy potřebovali.

Pad Sander je druh brusky.

Power Bander bude mnohem jednodušší, že zdokonaluje stůl nebo opravte dřevěnou palubu, než bude ručně pískat. Pokud máte energetickou brusku, budete moci dokončit stůl nebo obnovit dřevěnou palubu mnohem rychleji a snadněji. S pískem čtvrt-listu, který je tvořen čtvercemi brusného papíru připojeného ke spodnímu podložce, která vibruje nebo osciluje těsným vzorem, když jej motor nástroje otáčí, většina majitelů domů bude v pořádku. V případě, že potřebujete častější broušení, je náhodná obrubníku o půl listu nebo dokonce bruska o pásu vynikající možnosti vysílání.

Kruhová pila (také známá jako kruhová skládačka)

Je to jeden z nejpopulárnějších elektrických nástrojů, které vlastníci domů mají kutilství, a je to naprosto nezbytné vybavení, pokud máte v úmyslu provádět jakékoli vážné tesařství nebo stavební práce na vašem vlastním domě. Pokud tomu tak není, přípravná pila zvládne většinu vašich požadavků na řezání.

Příslušenství

A konečně, několik věcí, z nichž některé nejsou nástroji vůbec, je užitečné mít po ruce, protože je používáte pravidelně a je snadno nalezeno. I když vaše sada nástrojů není dostatečně velká na to, aby je vyhovovala, budete je potřebovat dříve nebo později, takže je udržujte na vhodném místě, kde je můžete snadno získat. Caulk Gun je druh těsnění. Těsnění těsnění kolem oken a dveří, stejně jako kolem vany a sprchy, by měly být nahrazeny alespoň jednou ročně, aby se zajistilo, že dům bude správně udržován. Slušná kavárna je nezbytným vybavením pro jakýkoli projekt pro zlepšení domova. K dispozici jsou štětce a válečky. Sortiment štětců v různých velikostech, držadlech válců a malířských zásobníků by měl být držen na polici nad vaší pracovní stanicí nebo zavěšený z pegboardu nad pracovním stolem. Použití silikonového mazacího spreje k zastavení pískavých závěsů a pomoci zásuvkám, které neklouzávají hladce, se pohybují tak, jak by měli, je dobrá investice. Grafitový prášek se používá k mazání zámků a prodloužení životnosti samotných zámků. Jednoduše vložte špičku trubice do klíčové dírky a jemně stlačte trubici, aby nafoukla malé množství prášku do klíčové dírky, jak je znázorněno. Poté zadejte a stáhněte si klíč mnohokrát, abyste rovnoměrně rozložili grafit po zámku a kolíky vašeho zámku.

Zařízení ve vaší sadě nástrojů?

 • Každá základní sada nástrojů by měla zahrnovat několik šroubováků a nehtů.
 • Vysoce kvalitní nástroje by měly být uloženy v suchém místě, aby se zajistilo, že trvají celý život.
 • Šroubováky jsou ručně ovládané nástroje, které musí být používány s opatrností.
 • Toto je základní kladivo, které má na jedné straně zakřivenou tvář a nápadnou tvář a dráp pro odstranění nehtů na druhé straně.
 • Sada nehtů je nástroj používaný k kladivovému hřebíku do dřeva, aniž by poškodil povrch.
 • Stahovače nehtů koček mohou být použity jako alternativa k klapkovým kladivám.
 • Užitkový nůž je jakýkoli typ nože používaného pro fyzickou práci, jako je řezání šňůry, řezání nebo škrábání kůží, řezba zvířat, odstranění rybích stupnic a tvarování dřeva.
 • Menší maso a zeleninu mohou být nakrájeny na menší kousky pomocí užitkových nožů.
 • Zatímco čepel břitvy je ultra tenká a ultra ostřenná, čepel nože je tvrdší a robustnější.
 • Smyk, ruční nástroj poháněný elektřinou nebo pneumatikou, se používá v podstatě „prázdné“ velké množství plechu.
 • Zjednodušuje a urychluje proces uvolňování a utahování šroubů.
 • Mohou být zapotřebí různé klíče.
 • Zásuvkový klíč je ruční nástroj s rotujícím mechanismem začleněným do hlavy nástroje.
 • K připojení komponenty rohatky se používá čtvercová nub k různým soketům.
 • Škrabky se používají k odstranění skla z oken s jedním zasklením.
 • Při práci s tmelem kolem okrajů každého skleněného podokny se používá tmelový nůž.
 • Je výhodné použít tmelový nůž, pokud jsou vyžadovány složené aplikace.
 • Pokud nemáte žádné jiné vybavení, bude sloužit máslový nůž, míchadlo nebo pravítko.
 • Always have a quality set of measuring tools in your toolbox.
 • Flexibilní pravítko se používá k měření délky kusu pásky.

Napsáno
BrookPad tým
   

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.