What is the best way to shop for a bath?

Jaký je nejlepší způsob, jak nakupovat koupel?

Četl jste o tom koupací příručce od koupele?

 

Jaký je nejlepší způsob, jak nakupovat koupel?

Jak nakupovat pro koupel?

Renovování koupelny nebo jen nahradit koupel vyžaduje přesné měření k zajištění nové lázně se hodí. Máte-li prostor, zvažte uvedení své lázně dále ven v místnosti pro více luxusní vzhled. Koupelna a sprchovací mísiče jsou mechanické nebo termostatické. Zvažte, zda budete potřebovat koupel a sprchový mixér, pokud budete používat koupel jako sprchu. Rovné vany jsou nejběžnější a mohou se vejít do jakékoliv oblasti.

S vanou nebo oponou se vana může zdvojnásobit ve sprše. Twin-ended vana má dva kanály, takže nebudete sedět na zástrčku nebo kohoutky. Se sprchovou koupel dostaneš to nejlepší z obou světů. Corner bathtubs mohou být použity jako sprchy a fit pěkně do rohu. Vezměme si vířivý koupel, kde je zadní část vany vyšší než zbytek koupele.

Freestující vana je způsob, jak jít, pokud máte spoustu prostoru a chcete cítit jako jste v lázních. Rovné nebo rohové vany jsou vynikající pro malé koupelny, což vám umožní koupat se bez přepojování oblasti. V nepříjemném sociálním rohu může být rohová vana umístěna pod zkosenou střechou. Základní ropné difuzory a LED světla v lázních budou dělat koupací čas více příjemný. Naše ocelová koupací vany jsou vybaveny dvěma předvrtanými otvory, proto se doporučuje pouze vodní lázeň kohoutky pro použití s nimi.

Podívejte se na naši vanou nohu pestrou, aby odpovídaly vašemu návrhu, a nezapomeňte se podívat na potrubí šrouby a stojan potrubí. Staromódní koupelna potřebuje zástrčku a řetězový odpad. Sprchové závěsy jsou vybaveny koupelnami a závěsy. Koupelnové desky mohou být použity ke skrytí nezrakových vodovodů a potrubí. Koupelnové rohože jsou k dispozici na pomoc při čištění rozlití a aby se dostat do a ven z vany jednodušší.

zakřivená vana může mít jeden, dva nebo čtyřdílnou konstrukci. Naše instalační služba dělá z vaší vysněné koupelny realitu. Pracujeme s certifikovanými instalačními programy, které zaručí bezproblémovou práci od začátku až do konce. Kromě instalace Vašeho designu mohou naše instalátory poskytnout konečné dotkne. Získejte více informací o našich instalačních službách a rezervujte si bezplatnou konzultaci!

S naší sbírky nejlepších tubs, můžete nasáknout nebo se sprchovat elegancí.

Dlouhé, horké nasát ve vaně nabité s bublinami po tvrdém dni je konečný v relaxaci. Současní vany se však musí přizpůsobit pandemiům dětské lázně a také mytí zvířat v zájmovém chovu mimo jiné. Vzhledem k tomu, mnoho domů jsou omezeny v prostoru v jejich koupelnách, mohou být kombinované se sprchy k vytvoření mycí oblasti, která je funkční a atraktivní.

V jakém pokoji plánuješ umístit novou koupací vanu?

Ať už přestavujete celou koupelnu nebo jen nahrazujete stávající koupel, budete muset provést přesné měření vaší oblasti, abyste zajistili, že se nová koupel vejde. Získání přímé náhrady může znamenat, že musíte mít takový, který má stejnou velikost jako váš aktuální, ale neznamená to, že si musíte vychutnat stejné koupací zkušenosti. Vyšetřete možnost výměny vany novou sadou kohoutků a přeorganizování jejich umístění, nebo můžete jít pro nový typ koupel, který má některé nové funkce. Pro ty, kteří začínají od nuly, zvažte, jak velký byste chtěli, aby vaše koupel být před tím, než se podíváme na náš výběr. Pokud máte prostor, necítit se, že vaše koupel musí být zastrčený v rohu; místo toho zkuste umístění je dále ven v místnosti pro více luxus vzhled.

Vany pro levici i pravicové lidi

Naše sprchy a rohové vany budou na stránce produktu označeny jako levý nebo pravák. Je důležité provést příslušný výběr, jinak by kus nemusí fungovat ve vašem prostoru. Zvažte umístění své nové sprchy nebo rohové vany a představte si, jak se na něj díváte z přední části domu. Otočte vanu tak, aby nejširší konec (v případě sprchových van, krátké nohy L nebo smyčky P) je na vrcholu vany. Pokud šipka ukazuje doprava, objekt je pravák; Pokud šipka ukazuje doleva, objekt je levý.

Výběr správných koupelnových faucetů

Může se zdát divné to zvážit před výběrem koupelny, ale musíte si nejprve vybrat, jaký druh klepnutí je pro vás nejvhodnější, protože to určí, kolik otvorů klepnutí bude vaše koupelna potřebovat. Pro směšovací klepnutí bude vyžadována jedna díra, zatímco pro samostatné kohoutky budou vyžadovány dvě otvory. V případě, že chcete mít klepání, které jsou namontovány na zeď nebo podlahu a sáhnou přes vanu, nebudete potřebovat žádné další klepnuté otvory. Koupely s otvory klepnutím již nakrájely, což vám ušetří čas a úsilí o jejich vrtání, jsou k dispozici v určitých stylech, zatímco jiné nejsou. To vám nabízí možnost buď vrtání v čísle, které potřebujete pro vybrané koupelnové kohoutky nebo ponechání koupelny tak, jak je prozatím. Je to všechno na vás. Zvažte, zda budete využívat vanu jako sprchovou oblast, a také zda budete potřebovat mixér koupelny a sprchy, nebo zda budete pro vanu a sprchu používat samostatné míchačky. Koupové a sprchové mixéry jsou k dispozici ve dvou odrůdách: mechanické a termostatické. Mechanické míchačky jsou typické, zatímco naše termostatické mixéry poskytují jednoduché a přesné kontrolu teploty, snižují nebezpečí popálenin v důsledku blokátoru 38 ° C a automaticky odvíjí vodu v případě problému s dodávkou studené vody, mimo jiné. Mezi další dostupné verze patří mixéry za studené tělo, které jsou na dotek v pohodě a jsou vynikající volbou pro rodiny s dětmi nebo staršími lidmi.

Mnoho druhů koupelí

Při hledání perfektní koupelny pro vaši koupelnu nebo en-suite mějte na paměti, na co ji chcete použít, a také množství prostoru, který máte k dispozici-nechte své měření blízko.

Koupelny, které jsou rovné

Přímé vany jsou nejoblíbenějším druhem vany a lze je namontovat i do těch nejmenších prostorů. Jsou k dispozici v oceli nebo akrylu a mají tenký design s klasickou formou, která dobře funguje v různých konfiguracích. Tento design je také k dispozici ve verzi pro úsporu prostoru pro koupelny s omezeným prostorem. Tento druh vany je obecně obklopen panelem lázně, aby se vzhled dokončil, a často je umístěn proti zdi nebo v rohu, aby ušetřil na vesmíru a maximalizoval funkčnost. To také znamená, že pokud nainstalujete obrazovku nebo oponu, můžete také použít koupel jako sprchu. Naše rovné vany mají desetiletou záruku a mohou obsahovat 150 až 230 litrů vody. Jsou k dispozici ve dvou velikostech.

Vany se dvěma koncemi

Odpočiňte si na obou koncích vany s dvojčaty, aniž byste se museli starat o sezení na zástrčce nebo odpočívající na kohoutcích, protože koupelna s dvojčaty má dva odtoky. Tento druh rovné vany, která je často o něco širší než normální lázeň, má ve středu zástrčku a kohoutky, na rozdíl od stran. Naše vany s dvojitou koncovou navíc přicházejí s záruky, které se pohybují od 10 do 30 let a mají kapacitu mezi 185 a 220 litry vody.

Koupel se sprchou

S pouhým menší nárůst velikosti nad konvenční vanou, sprchovací vany kombinovat pohodlí sprchy s potěšením koupel, takže je vynikající volbou pro kompaktní prostory. Aby bylo možné kombinovat sprchování a koupací prostor v jednom, osprchovací vany jsou k dispozici v podobě P nebo v narovnané L formě. Všechny naše sprchové vany jsou vyrobeny z akrylátu a mají kapacitu od 170 do 230 litrů vody. Jsou zaručeny pro období od 10 do 30 let.

Jaké vlastnosti bych měl hledat při nákupu vany?

Velikost a umístění jsou důležité aspekty. Jedna z prvních věcí, které byste měli zvážit, je velikost vany, které můžete ubytovat, stejně jako umístění vany v koupelně. Tapy. Typ koupele, který zvolíte, bude mít vliv na typ kohoutků, které můžete instalovat. Všechny jsou zahrnuty plýtvání, panely a obrazovky.

Jaký druh koupel je nejuvolněnější?

Akrylát je velmi populární jako koupel materiálu, a stal se stal materiálem na výběr, protože na mnoho výhod, které nabízí. Nejenže to poskytuje přirozené teplo, ale je také velmi levné, mimořádně trvanlivé a jednoduché na údržbu, takže je populární volba pro rušné rodiny.

Jaký je nejlepší dlouhodobý materiál na výběr pro vanu vanu?

Je možné vytvořit litina potažná tím, že nalije horký roztavený železo do formy, která byla vytvořena v odpovídající formě, zplošťuje ji, a zakrývat ji silnou vrstvou smaltu. Je to bezpochyby nejodolnější a je odolná vůči chlopení, poškrábání a denování, stejně jako většina chemických látek v domácnosti a čistících prostředků.

Jaký druh plavek bych měl dostat?

Většina akrylových lázní má tloušťku od 5 do 10 mm. V důsledku toho jsou dvojité stažené akrylové vany mnohem trvanlivější a budou vám nabídnuté spolehlivé, silné výrobky, které vydrží podstatně delší dobu. Vany, které jsou alespoň o 8 mm silné, jsou obecně považovány za dobrou volbou, protože mají nižší šanci na přerušení při použití.

Můžete mi říct, jak dlouho trvá akrylová lázeň?

Ve srovnání se skleněným sklem je akrylová trubka levnějším a dlouhodobým výběrem pro vaši vanu, a to zejména v kombinaci s dalším silným základním materiálem, jako je high-tech polymer. Akrylová trubka má životnost asi 10 až 15 let, což je podstatně delší, než je laminát z výřivky z fiberskla.

Je porcelánová vana lepší než akrylová vana?

Ve srovnání s porcelánu, akryl je obvykle považován za výrazně odolnější materiál. I když porcelánové vany mají podstatně tvrdší povrch a jsou tedy více odolný proti akrylovým tubům, tvrdší povrch porcelánové vany je mnohem náchylnější k praskání a štípnutí, když se podrobí silným nárazům.

Do akrylových koupel se v průběhu času zežloutne?

akrylátová vana je vyrobena z topných a tvarovacích (vakuových tváření) z akrylového, které jsou následně vyztužené fiberglass na dně a na stranách. Mold and mildew will not be able to grow on the surface of the material since it is non-porézní. Vzhledem k tomu, že barva je konzistentní v celé akrylové, že nebude žlutá v čase jako peberglass vana.

Jaký je rozdíl mezi feberglass a akrylovou vanou?

Prověřte hrany vany zkontrolovat, zda vypadají tenčí než zbytek ve vaně; to může být indikátor, že je akryl. Akrylové vany jsou často k dispozici v širším rozsahu barev než fialové vany, které jsou obvykle k dispozici pouze v bílé barvě. Kromě toho akrylové vany mají hladší povrch ve srovnání se skleněnými zuboučkami. Akrylát je také teplejší na dotek než na skleníku.

Mají akrylové tuby tendenci se škrábat?

Zatímco akrylové vany se škrábají snadněji než litinové vany, jsou méně náchylné k štěpení a praskání a praskliny mohou být často opraveny relativní snadností (výkon složitější v litinové vany)

Vany v rohu

Rohové vany jsou další vynikající volbou, pokud máte omezený prostor a chcete kombinovat své koupání a sprchové prostory. Jak název napovídá, rohové koupele jsou navrženy tak, aby úhledně zapadaly do rohu. Rohová vana je často větší a kratší než rovná vana, což usnadňuje nastavení než rovná vana. Vzhledem k další šířce, kterou poskytují, mohou být vany ve tvaru trojúhelníku, známé také jako sprchy ve tvaru trojúhelníku, jako sprchy použít. Některé verze mají navíc vestavěné sedadlo, což je ideální, pokud potřebujete vylézt do vany, abyste pomohli s praním malých dětí nebo domácích zvířat. Modely s úhlem offsetu vany doleva nebo doprava jsou k dispozici v symetrických i asymetrických konfiguracích. K dokončení vzhledu rohové vany je také vyžadován koupelový panel. Kromě desetileté záruky nabízíme také rohové vany s kapacitami v rozmezí 160–230 litrů vody.

Koupelny, které jsou volně stojící

Pokud máte spoustu prostoru pro práci a chcete mít pocit, že jste v lázních, samostatná vana je způsob, jak jít. Místo toho, aby byli nuceni do těsného rohu, mohou být použity k vytvoření opravdu poutavého ohniska ve vaší koupelně. Existuje řada prvků, které je třeba zvážit, včetně komplikovaného, ​​klasického stylu a také elegantnějších, současných návrhů. Pro větší pohodlí zvažte pantofle, ve které je zadní část vany vyšší než zbytek vany. Podívejte se na vany s vrcholem s okrajem, který posouvá po stranách vany pro historičtější vzhled, stejně jako vany na ploché rám Je to skutečný vzhled drápů? Volně stojící vana nepotřebuje dokončovací panel, bez ohledu na to, zda je umístěn přímo na podlaze nebo na nohou. Na druhé straně může být potřeba využití specialisty. Všechny naše volně stojící vany přicházejí s desetiletou zárukou a mohou pojmout 175 až 220 litrů vody.

Koupery v lázních

Není třeba utrácet peníze za hýčkání, když si můžete užít mírový a luxusní zážitek v pohodlí svého vlastního domu s lázeňskou vanou. Je možné zakoupit rovný nebo rohovou vanu, která má vestavěný systém vířivky, a můžete jej přizpůsobit funkcemi, jako jsou integrované difuzory éterického oleje a LED osvětlení, aby byl čas koupel ještě příjemnější. Mnoho našich systémů může být objednáno s již nainstalovaným wellness systémem, což vám umožní vychutnat si lázeňský zážitek bez ohledu na to, jaký design si vyberete. Zkontrolujte, zda je váš vybraný model kompatibilní se systémem. Poskytujeme celou řadu možností vířivky, abyste mohli vytvořit uklidňující prostředí, které je přizpůsobeno vašim konkrétním potřebám.

Typická měření vany jsou následující:

S tolika různými vanami dostupnými je nalezení toho, který je vhodnou velikostí pro vaši oblast, rozhodující pro zajištění toho, abyste nebyli nespokojeni.

Vany, které jsou rovné nebo obdélníkové

Existuje velký výběr modelů v délce od 150-180 cm a šířka od 70-80 cm. Pokud máte stěnu, která má délku asi 180 cm, můžete nainstalovat rovnou vanu.

Rohové vany jsou k dispozici v různých tvarech a velikostech.

Tyto vany mají obvykle délku 120-160 cm, ale mají šířku 90-140 cm, takže jsou širší než rovné koupele. Rohové vany, na druhé straně, mohou snadněji vytěžit maximum z nepříjemného rohu koupelny a mohou být umístěny pod šikmou střechou.

Vany, které ušetří na prostoru

Přímý / rohový tvar vesmírných verzí je ideální pro malé koupelny, což usnadňuje vykoupání bez ucpávání prostoru v koupelně. Nejmenší dimenze pro vanu s úsporou prostoru má délku a šířku 105 x 70 cm. K dispozici je mnoho různých délek, od 120-140 cm pro rovnou vanu do 150-160 cm pro asymetrickou rohovou vanu.

Vany, které jsou volně stojící

Tradičně byly volně stojící vany nalezeny pouze ve velkých koupelnách, ale dnes existují verze, které jsou vhodnější pro menší prostory. Naše volně stojící vany jsou v průměru asi 170 cm dlouhé, 80 cm široké a 50-60 cm. Ostrovní vana může být snadno nainstalována v oblasti 10 m2, pokud používáte tato společná měření.

Vany s vířivkami

Vany v tomto rozsahu velikosti jsou poměrně velké, ale jsou k dispozici v různých formách, včetně 170 x 75 cm, 180 x 85 cm a 180 x 80 cm pro rovné koupele a 160 x 90 cm, nebo 140 x 140 cm, pro rohové vany, pro rohové vany, pro rohové vany .

Koupele vyrobené z oceli

Vyrobené z jediného kusu recyklovatelné ocelové plech, ocelové lázně se tvoří stisknutím listu do formy, aby se získal požadovaný tvar. Poté je chráněn tvrdě opěrajícím a vysoce lesklým smaltovaným povlakem, aby se zajistilo, že vypadá krásně a trvá dlouho. Ocelové lázně jsou však zpočátku chladné na dotek, protože efektivně přenášejí teplo a rychle se zahřívají. Zvažte, zda je to nejlepší volba pro vás a váš dům od té doby, pokud lázeň není úplně plná, budou strany velmi chladné, což může mít vliv na to, jak uklidňující to vypadá. Výhradně doporučujeme kohoutky pro pilíře (také známé jako kohoutky pro horké a studené koupelny) pro použití s ​​našimi ocelovými vany, protože přicházejí se dvěma předvrtanými kopírovacími otvory.

Zahrnuty jsou armatury a nohy.

Téměř všechny naše vany jsou dodávány kompletní se všemi potřebnými armatury-nezapomeňte si před provést nákup dvakrát zkontrolujte, co je zahrnuto. Pokud jste si však zakoupili samostatnou vanu, může být třeba vzít v úvahu několik dalších příslušenství. Podívejte se na náš výběr nohou, abyste doplnili vybraný design, a nezapomeňte také zkontrolovat na potrubí a také potrubí. Na volně stojících vanách s otvory s kopky se používá kryt potrubí pro skrytí potrubí, která vede k fauceta. Chcete -li být použit ve vaněch postrádajících otvory, stojany zvedněte kohoutky tak, aby se rozprostíraly přes okraje a do vany.

Plýtvání z koupelny?

Odpady, také známé jako zástrčky, jsou nejen nezbytné, pokud jde o fungování vaší koupele, ale jsou také významné, pokud jde o její vzhled. Odpady na vany jsou dodávány s přetečením, což vám pomáhá zabránit nadměrnému naplnění koupele špinavou vodou. Pro tradičnější koupelnu se doporučuje zástrčka a řetězový odpad. Alternativně, pokud chcete modernější vzhled, vyberte pop-up nebo clicker odpad. Odpad vyskakovací lázně je ovládán spínačem, který je umístěn nad přetečením: Chcete-li otevřít a zavřít odpad, jen otočíte spínač. Odpad k klikání pracuje podobně jako tlačítko v tom, že může být tlačen pouze dovnitř nebo ven. Před zakoupením se ujistěte, že jste ověřovali kompatibilitu odpadu vybrané koupelny.

Koupové obrazovky a sprchové závěsy jsou dva typy sprchových záclon.

Použití vany jako sprchy bude potřeba instalovat obrazovku nebo sprchový závěs, aby se zabránilo rozlití vody do místnosti během používání vany. Držáky na ručníky a integrované úložné prostory jsou k dispozici na mnoha našich vanových zástěnách, což vám umožní udržet koupelnu čistou a uklizenou a zároveň mít ručník na dosah po umytí prádla. Dekorační okna jsou k dispozici s rámem nebo bez rámu, z bezpečnostního skla nebo akrylu a v různých úpravách, jako jsou čiré, neprůhledné, matné, zakřivené nebo rovné ve tvaru. S možností rovné obrazovky si můžete vybrat mezi jednoduchým, dvoupanelovým nebo čtyřpanelovým designem. Pokud otevřete jeden panel jako běžné dveře, při otevření dveří vytéká voda. Díky dvoupanelovému designu je pevná část nejbližší kohoutkům poněkud větší, což poskytuje trochu větší ochranu před stříkáním při zapnutí sprchy. Hledejte modely, které mají přístup ke kohoutkům ze strany, což vám umožní ovládat sprchu, aniž byste se namočili. Při nepoužívání lze čtyřpanelové alternativy plně sklopit dozadu, což vám umožní šetřit cenný podlahový prostor. Při koupeli jsou užitečné obrazovky s mnoha panely, protože mohou být plně sklopeny z cesty a drženy mimo cestu. Zakřivené obrazovky jsou ideální, pokud jste si vybrali vanu s zakřiveným okrajem nebo pokud chcete jen trochu větší ochranu před stříkáním, než vám poskytne rovná obrazovka.

Panely pro koupelnu

V závislosti na vašem výběru vany a místě, kde byla instalována, můžete zvážit přidání panelů, abyste dokončili vzhled vaší koupelny. Koupelnové panely pro přední a konec vany jsou k dispozici v povrchových úpravách s dřevěným efektem, jako je dub a ořech, stejně jako bílé vzory, jako je jazyk a drážka. Koupelnové panely mohou být použity nejen k zakrytí instalace nebo potrubí, které nechcete být vidět, ale mohou být také použity k dodatečnému úložnému prostoru nebo estetickému přitažlivosti vaší koupelny.

Bezpečnost koupání je velmi důležitá.

Investujte do koupelnové rohožky, aby vaše nohy při vstupu do vany a z ní neuklouzaly. Látkové podlahové rohože jsou k dispozici pro odstranění případných rozlitých materiálů a pro bezpečnější vstup do vany a z ní v případě potřeby. Kromě toho jsou k dispozici gumové rohože s protiskluzovými úchyty, které zaručují bezpečnost při stání ve vaně pro sprchu nebo vanu. Podívejte se na náš výběr vanových lišt, schodů a židlí pro lidi, kteří potřebují více pomoci při koupání, protože se každý může bezpečně koupat.

Pamatujte si body při nákupu koupele?

 • Renovace koupelny nebo jen výměna vany vyžaduje přesná měření, která zaručí, že nová vana bude sedět.
 • Pokud máte prostor, zvažte umístění vany dále do místnosti, abyste získali luxusnější vzhled.
 • Vanové a sprchové baterie jsou mechanické nebo termostatické.
 • Zvažte, zda budete potřebovat vanu a sprchovou baterii, pokud ji budete používat jako sprchu.
 • Rovné koupele jsou nejčastější a mohou se vejít do jakékoliv oblasti.
 • Díky obrazovce nebo zácloně může vaše vana sloužit jako sprchový kout.
 • Dvoukoncová vana má dva odtoky, takže nebudete sedět na zástrčce nebo kohoutky.
 • Díky sprchové vaně získáte to nejlepší z obou světů.
 • Rohové vany mohou být použity jako sprchy a pěkně se vejdou do rohu.
 • Zvažte pantoflovou koupel, kde zadní část vany je vyšší než zbytek vany.
 • Volně stojící vana je správná cesta, pokud máte dostatek místa a chcete se cítit jako v lázních.
 • Rovné nebo rohové vany jsou vynikající pro malé koupelny, což vám umožní koupat bez přeplnění oblasti.
 • V nepohodlném koupelnovém rohu může být rohová vana umístěna pod šikmou střechou.
 • Difuzory esenciálního oleje a LED světla ve vaně zpříjemní koupání.
 • Naše ocelové vany jsou dodávány se dvěma předvrtanými otvory pro kohoutky, proto doporučujeme pouze sloupkové vanové baterie pro použití s nimi.
 • Podívejte se na naši vanou nohu pestrou, aby odpovídaly vašemu návrhu, a nezapomeňte se podívat na potrubí šrouby a stojan potrubí.
 • Staromódní koupelna potřebuje zástrčku a řetězový odpad.
 • Sprchové závěsy jsou vybaveny koupelnami a závěsy.
 • zakřivená vana může mít jeden, dva nebo čtyřdílnou konstrukci.
 • Naše instalační služba dělá z vaší vysněné koupelny realitu.
 • Pracujeme s certifikovanými instalačními programy, které zaručí bezproblémovou práci od začátku až do konce.
 • Kromě instalace Vašeho designu mohou naše instalátory poskytnout konečné dotkne.
 • Získejte více informací o našich instalačních službách a rezervujte si bezplatnou konzultaci!

Zapsáno
BrookPad Tým

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.