Water is used to shower daily all around the world

Voda se používá k sprchu denně po celém světě

Objevte globální vodu kolem slova.

Objevte globální vodu kolem slova.

Globálně umyjte vodou

V některých oblastech planety je standardem mytí vodou. Budete těžké najít koupelnu v několika zemích, které vám neumožňují umýt si ruce vodou po použití toalety. I když je ve většině západních zemí stále běžnou praxí umýt ruce suchým papírem, východ stanoví standard pro toaletní hygienu.

Toaletní sedadla Bidet se používají u téměř 90% japonských domácností, což je více než uživatelé chytrých telefonů. Voda se používá k mytí více než jen Japonsko a západní kultury. Voda se po desetiletí používá k mytí oblečení v Indii. Lota s výtokem se často používá k zachování hygieny na indickém subkontinentu. Od použití koupelny islámská etiketa diktuje, že si umyjete ruce vodou. Nejběžnější formou praní na bázi vody je Shattaf, také známý jako toaletní sprcha nebo bidetový postřikovač. Proto je ve východoasijských zemích tak populární, že Shattaf nebo toaletní sprcha nebo bidetový postřikovač, že je nyní známý jako východní sprcha.

V jihovýchodní Asii je také velmi populární sprcha koupelny nebo bidety. Filipíny a Thajsko jsou dvě místa, kde se běžně používají. Na Filipínách se koupání vodou datuje k tradici mytí vodou, když má téměř každá koupelna postřikovač bidetu, který je nyní známý jako postřikovač. My na Západě bychom mohli vymyslet splachovací toaletu, ale stále musíme hodně pochopit o toaletech z východu. Je výhodné umýt vodou ve sprše.

 • Mytí vodou je normou v několika částech světa.
 • Téměř 90% japonských domů používá toaletní sedadla Bidet, což je větší než uživatelé chytrých telefonů.
 • Proto se ve východoasijských zemích nazývá Shattaf nebo toaletní sprcha nebo bidetový postřikovač.

Bidetový vynález ve Francii

Bidetový vynález ve Francii

Co znamená termín „bidet“?

Webster definuje bidet jako „koupelnové příslušenství používané speciálně pro koupání vnějších genitálií a anální oblasti“. Viz také: Zkušenost v koupelně, kterou nikdy nebudete přehlížet, nové, osvěžující, hygienické, ve skutečnosti může termín „bidet“ znamenat různé věci pro různé lidi. Tento výkon lavatoriálního inženýrství lze vysledovat až do francouzské aristokracie ze 17. století, byl založen v Itálii v Japonsku a Spojených státech a dnes se může zmiňovat o celé sadě luxusních nikdy předtím, než se před prvotřídní kabinou na cizí Let nebo římské lázně.

Není divu, že nejinteligentnější instalatérské zařízení na světě je zahaleno tajemstvím a napětím, vzhledem k jeho trendy, kontinentálnímu původu a etymologii. Zdroje, aplikace a užitečnost produktu jsou jen několik z nejčastěji kladených otázek. Co to říká bidetu? Co znamená bidet ve francouzštině? Jak fungují bidety? V prostředí nových koupelnových zařízení jsou oba skutečné obavy. Zde zvedneme závoj na vašich otázkách, vysvětlíme, jak se toto zařízení stalo, a pošleme vás na cestě ke zdravějšímu a energizujícímu zážitku z koupelny.

Dlouho předtím, než dnešní význam měl stále kontext inovací, byl termín bidet vynalezen ve Francii 15. století. Bidet je francouzský termín pro poníka, vyslovený bi-D nebo včela. Termín „Bider“ znamenal „klus“ ve staré francouzštině. Etymologie se postupem času změnila tak, aby byla jako „poníková koupelna“, která se týká menší toalety, která je rozkročena jako poník.

První francouzské bidety samozřejmě nebyly nic jako luxusní chytré židle, které máme dnes, ale všechny bidety a jejich jezdecké jmenovky byly používány nejbohatšími členy francouzské monarchie starého světa.

 • „Koupelnové příslušenství používané výhradně pro mytí vnějších genitálií a anální oblasti,“ tvrdí Webster.
 • Viz také: toaletní zážitek, na který brzy nezapomenete, zbrusu nový, energizující a sanitární ve skutečnosti, na různé jednotlivce může slovo „bidet“ znamenat množství věcí.

Starověká historie mytí bidetů

Starověká historie mytí bidetů

Historie bidetu

První bidet, pokud uznáváme, byl vyvinut v 17. století francouzskými výrobci nábytku. Tato myšlenka byla zpočátku zjednodušující a primitivní, sestávala pouze z jiné mísy nebo komorové hrnce, nad níž se člověk může při praní svých soukromých částí vodou protínat nebo se vznášet.

Bidet à seringue nebo vzestupný postřik bidet byl další verzí, která byla provozována ruční pumpu krmenou nádrží a nejprve se používá pouze v ložnici. Předpokládá se, že tato varianta byla široce používána pro antikoncepci i pro obecné praní. Ačkoli pevně obhajujeme posledně jmenované (i po roli v pařížském seno), neodsuzujeme ani neschvalujeme používání antikoncepční nebo prevence nemocí bidetu z jakékoli příčiny. Je to možná stejně úspěšné, jako je tradiční skákání nahoru a dolů podobu antikoncepce.

Vnitřní instalatérství postupovalo do té míry, že zálohy drenáže umožnily přesunutí toalety a bidetu z ložnice do koupelny na počátku 20. století. V roce 1928 vynalezl John Harvey Kellogg ve Spojených státech „anální douche“. (A ne, nemluvíme o muži, který se chlubí o svém opakování v tělocvičně.) Podle patentové žádosti využívá Kelloggova inovace stejné mechanismy jako tradiční bidetová tryska. Americká společnost Bidet Company vylepšila technologii v roce 1965 přidáním nastavitelného spreje a alternativy teplé vody. Od té doby nové technologie a funkce Bidet postupovaly při přestávce.

 • Pokud víme, první bidet byl vynalezen v 17. století francouzskými výrobci nábytku.
 • Zpočátku byl tento koncept jednoduchý a základní, sestávající pouze ze samostatné misky nebo komorové hrnce, nad kterým by se člověk mohl rozkročit nebo se vznášet při mytí svých soukromých částí vodou.
 • Počátkem 20. let 20. století postoupila vnitřní instalatérství do bodu, kdy se vyvolání drenážního postupu umožnilo přemístění toalety a bidetu z ložnice do koupelny.

Je snadné pochopit, jak funguje toaleta Bidet.

Je snadné pochopit, jak funguje toaleta Bidet.

Takto funguje toaletní sedadlo Bidet.

Kartáčování za sebou toaletním papírem může být neuspokojivé, neefektivní a zastaralé, když používáte bidet. Nanočástice se používají na několika sedadlech toaletních sedadel pro sterilizaci trysek čerstvou vodou před použitím. Vzhledem k krátkému trvání omývání zůstává vaše koupelna praní bezpečná a hygienická, když jste na záchodě. Sřírová hlava může být zcela stacionární nebo odtlačena pryč od uprostřed pračky, aby se maximalizoval výkon. Oplachovací cyklus pračky může být na okamžik přerušen, když se voda před zahájením roztočeného cyklu zahřívá.

Tryska je umístěna do bidetu, dokud kliknete na tlačítko „Vyčistit“ na dálkovém panelu nebo na tlačítko v horní části ovládacího prvku Bidet, abyste ji odemkli. Bude spustit vodu na senzoru, aby umožnila použití misky (která bude pravděpodobně namontována na zdi nebo připevněna ke sedadlu) a také k čištění misky. Může se vás dotknout na ruce stříkací tryskou.

Teplota proudu, tlak vody, poloha trysky a hloubka spreje lze změnit. K vysušení sedadla mají některá sedadla na toalety Bidet pro horké sušičky na vzduchu. BrookPad pomůže vám s instalací bidetu ve vaší koupelně. Inteligentní toaletní sedadla a bidetové postřikovače postavené pro evropské koupelny se v evropských domovech stávají běžnějšími. Tryska se může vyčistit a vrátit se na své původní umístění na lavičce Bidet.

Pokud je toaletní papír vhodný, měli byste se doslova popřít. Je potřeba jen pár čtverců! Mnoho jedinců se rozhodlo použít danou žínku nebo ručník k vyschnutí. Pokud jste ve spěchu, zahájte postup s listem toaletního papíru. Sušička na vzduchu by vás během několika minut vyschla.

 • Když používáte bidet, může být kartáčování za pozadu toaletním papírem neuspokojivé, neefektivní a zastaralé.
 • Na několika toaletních sedadlech bidetů se nanočástice používají k dezinfikaci trysek sladkou vodou před jejich použitím.
 • Vaše koupelna zůstává v bezpečí a sanitární, když jste na toaletě kvůli krátké délce omývání.

Odpočiňte si a oceňujte novou páku vody.

Odpočiňte si a oceňujte novou páku vody.
 

Které národy nepoužívají toaletní papír a místo toho využívají vodu?

Tunisko, Maroko, Egypt a Jordánsko: Tyto národy využívají vodu pro očištění v koupelně, „toaleta“ je však „díra“ v podlaze než toaleta. Musíte se přikrčit přes díru, podobně jako lidé v asijských kulturách.

Které národy nejpravděpodobněji používají toaletní papír?

Použití toaletního papíru čínským způsobem je běžné ve východoasijských, západních a multikulturních prostředích. Před vynálezem splachovacích toalet byly také použity další papírové výrobky. Bidety se používají v několika evropských a jihoamerických zemích pro další čištění.

Používá se toaletní papír v Japonsku?

Dokonce i jednotlivci, kteří mají toalety s bidety a rysy umyvadla, používají toaletní papír v Japonsku. Po použití se toaletní papír v Japonsku hodí přímo do toalety.

Je něco, co mohu použít místo toaletního papíru?

Jaké jsou nejlepší náhražky toaletního papíru? Ubrousky pro děti. Bidet, přesněji. SPREAPER je stroj, který rozprašuje tekutiny. Pad pro sanitární účely. Hadřík, který může být znovu použit. Jsou poskytovány tkáň a ubrousky. Jsou poskytovány ručníky a žínky. Houby jsou druh houby. Likvidace a bezpečnost.

Nyní víte, jak používat inteligentní toaletu.

Inteligentní toalety pomohou nejen vaše blaho a pohodlí, ale také vaši společnost a svět obecně. BrookPad Cílem je snížit emise skleníku využitím co nejvíce recyklovaných materiálů, počínaje krabicí. Použití inteligentního toaletního systému by mohlo pomoci snížit používání toaletního papíru a zároveň snížit globální odlesňování. Pokud jde o výhody, zdá se, že bidety nejsou neomylné. Nebojte se vyzkoušet nic čerstvého. BrookPad Chápe, že většina z nás váhá s používáním bidetu, ale také chápeme, že jakmile si na to zvyknete, nebude vám chybět toaleta. Je minulý čas na posun.

Následuje hlavní závěry o používání vody jako sprchy po celém světě.

 • Když používáte bidet, může být kartáčování za pozadu toaletním papírem neuspokojivé, neefektivní a zastaralé.
 • Na několika toaletních sedadlech bidetů se nanočástice používají k dezinfikaci trysek sladkou vodou před jejich použitím.
 • Vzhledem k krátkému trvání omývání zůstává vaše koupelna mytí bezpečné a sanitární, když jste na záchodě.
 • K optimálnímu výkonu může být sprejová hlava zcela nehybná nebo přesunuta ven z centra pračky.
 • Opláchnutí cyklu v pračce může být krátce zastaveno, když se voda zahřeje před zahájením roztočeného cyklu.
 • Tryska zůstává v bidetu, dokud ji neomezíte stisknutím tlačítka „Clean“ na dálkovém ovládání nebo tlačítko v horní části ovládacího prvku Bidet.
 • Nastříká vodu na senzor, aby umožnila použití misky (která bude pravděpodobně umístěna na zeď nebo připojena ke sedadlu) a také ji vyčistí.
 • S rozprašovací tryskou může oslovit a kontaktovat vaši ruku.
 • The temperature of the stream, the pressure of the water, the nozzle's location, and the spray depth may all be adjusted.
 • Některá sedadla na toalety Bidet obsahují horké sušičky na vzduchu pro osušení sedadla.
 • BrookPad může vám pomoci s nainstalovaným bidetem v koupelně.
 • V evropských domech se inteligentní toaletní sedadla a bidetové postřikovače určené pro evropské koupelny stále více rozšiřují.
 • Tryska se samočistí a může být vrácena do své původní polohy na lavičce Bidet.
 • Pokud je k dispozici toaletní papír, měli byste se fyzicky poplákovat.
 • Mnoho lidí se rád vyschne určitým žínkem nebo ručníkem.
 • Pokud jste ve spěchu, zahájte operaci pomocí listu toaletního papíru.
 • Během několika minut vás sušička vzduchu vysuší.

 

Napsáno
BrookPad tým

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.