Toilet paper all year long or shower toilets

Toaletní papír celoročně nebo sprchové toalety

Kolik stojí Toaletní papír?

hodně mincí v ruce

Jaká je cena toaletního papíru?

Podle statisty jsou Spojené státy světovým lídrem v používání toaletního papíru. Průměrný Američan spotřebuje každý rok 141 rolí toaletního papíru, což odpovídá 12,7 kilogramu papíru. Roční používání toaletního papíru čtyřčlenné rodiny se odhaduje na 564 rolí, tedy 50,8 kilogramu. Čtyřčlenná rodina by mohla žít z tohoto platu za 479,40 $ročně. Ročně se prodá téměř sedm miliard rolí toaletního papíru.

To se rovná asi 141 rohlíky na osobu, nebo 12.7 kg každá osoba (28 lbs) Toaletní papír se vyrábí v obrovském počtu každý den, s asi 83,048,116 rohlíky vyrobené každý den. Jeho výrobní metoda je velmi nehospodárná, potřebuje 37 litrů vody, 1,5 libry dřeva a 1 / 3kWh elektřiny. Toaletní papír se obvykle skládá ze 70 procent vláken z tvrdého dřeva a 30 procent vláken z měkkého dřeva. Jeden strom může poskytnout téměř 100 liber toaletního papíru, přičemž každá role váží kolem 0.5 kilo. V roce 2018 představoval dovoz toaletního papíru z Kanady, Číny a Mexika 93% celkového dovozu toaletního papíru.

BrookPad Splash vám může pomoci snížit používání toaletního papíru. Místo utření toalety papírem může použití bidetu k mytí vodou výrazně snížit množství použité toaletní tkáně. Průměrný uživatel bidetového sedadla snižuje spotřebu toaletního papíru asi o 75%, z 23,6 rolí na osobu na 5 nebo 6 rolí ročně při používání sedadla. V případě čtyřčlenné rodiny to činí téměř 80 uložené role toaletního papíru-což se rovná jedné desetině zachráněného stromu a alespoň $ 80 ušetřeno každý rok.

Přibližně kolik toaletního papíru používá typický člověk v kalendářním roce?

Přemýšleli jste někdy o tom, kolik toaletního papíru spotřebuje široká veřejnost? Pokud tomu tak je, zde je řešení. Podle" statistického výhledu spotřebitelského trhu " jsou Spojené státy podle odhadů organizace světovým lídrem v používání toaletního papíru. Za jediný rok používá typický Američan 141 rolí toaletního papíru, což znamená 12, 7 kilogramů použitého papíru. Německo a Spojené království se řadí na druhé a třetí místo, pokud jde o toaletu spotřeba papíru s ohromujícími 134 a 127 rolemi toaletního papíru na obyvatele za rok. Roční spotřeba toaletního papíru nebo kapesníku čtyřčlenné rodiny by v případě toaletního papíru měla činit 564 roliček, tedy 50,8 kilogramu.

Jaké jsou náklady na roli toaletního papíru?

Jedna role toaletního papíru by nebyla příliš drahá. Náklady se mohou výrazně lišit v závislosti na stupni použitého papíru, oblasti, kde je zakoupen, a použitém obalu. Po srovnání cen rolí se zdá, že průměrná cena je asi 0, 85$, což není příliš drahé. Nicméně, to může přidat až $ 119.85 na osobu každý rok v průměru . To by mohlo stát 479.40 dolarů ročně pro čtyřčlennou rodinu žít z tohoto příjmu. Dokonce i náklady na jednu roli toaletního papíru jsou ne příliš drahé. Po roce bude celková částka poměrně značná částka peněz. Je jednoduché vidět, jak by se tato částka mohla rok co rok hromadit a nakonec dosáhnout desítek tisíc dolarů za pět nebo 10 let, pokud bude trend pokračovat.

Jaký je maximální počet rolí toaletního papíru, které mohou být generovány z jednoho stromu?

V tomto případě neexistuje žádné zřejmé řešení, a to je způsobeno skutečností, že každý strom má odlišný metrický objem. Typický strom, vážící asi 450 kilogramů, by mohl být přeměněn na více než 800 rolí toaletního papíru. To se promítá do 46 248 milionů rolí toaletního papíru, které každoročně používá 328 milionů jednotlivců, kteří žijí ve Spojených státech (141 * * * 328=46 248). K výrobě tohoto množství rolí toaletního papíru je nutné sklízet asi 58 milionů 450kg stromů (46 248/800=57,81) každý rok (46 248/800=57,81).

Co je plýtvání toaletou a jak se to vyskytuje?

Každý den je asi 27 000 stromů pokáceno právě za účelem výroby toaletního papíru. Každý rok se ve Spojených státech prodává téměř sedm miliard rolí toaletního papíru. To odpovídá asi 141 rolk na osobu, nebo 12,7 kilogramů, každý člověk (28 liber.) Typický jednotlivec konzumuje každý rok 100 rolí toaletního papíru, podle statistik (více než 20 000 listů). Toaletní papír se vyrábí každý den ve velkém množství, každý den se vyrábí asi 83 048 116 rolí. Nejenže je toaletní papír sám o sobě odpadní produkt, který končí na kanalizacích a skládkách, ale výrobní proces, který jej produkuje, je také velmi zbytečný a vyžaduje 37 litrů vody, 1,5 libry dřeva a 1/3 kWh energie, aby vytvořil jednu roli toaletního papíru. Sečteno a podtrženo, že použití toaletního papíru šetrné k životnímu prostředí je jediný způsob, jak otírat. Údaje o využití toaletního papíru jsou ohromně velké. Každý den je ekvivalent 270 000 stromů propláchnut po toaletě nebo končí na skládkách v různých částech světa. Toaletní papír by v lese představoval asi 10% z tohoto celkového počtu nebo ekvivalent 27 000 stromů. To odpovídá asi 15 milionům každý rok.

Pokud jde o toaletní papír, kolik stromů se používá?

Většina výrobců vytváří své zboží ze směsi stromů. Odhaduje se, že buničina z jednoho stromu eukalyptu, často využívaného druhu, vytváří až 1 000 rolí toaletního papíru. Výzkum provedl Risi, nezávislá společnost na analýze trhu v Bedfordu v Massachusetts. Každý rok je průměrný počet rolí spotřebovaných Američany 23,6. Dřevo může být přeměněno na štěpky na dřevo, které se pak zahřívají, aby se oddělil vlákno (celulóza) od lepidla, které spojuje strom k sobě, což umožňuje produkci tkáně. Toto vlákno se následně změní na list a nakonec na kus lidské tkáně. Během jejich života používá typický jednotlivec asi 384 stromů k otírání jejich základů ve formě toaletního papíru.

Kolik stromů je nasekáno denně pro výrobu toaletního papíru?

Každý den je vyříznuto 27 000 stromů, aby se připravilo toaletní papír. Odhaduje se, že každý den je ekvivalent téměř 270 000 stromů propláchnut nebo hoden na skládky po celém světě, přičemž toaletní papír představuje asi 10 procent této částky, podle současného vydání časopisu World Watch. Každý den se do zemského prostředí ztratí 80 000 akrů lesa!

Jaké je množství dřeva v role toaletního papíru?

Podle studií ve vědeckém Američanu je produkce jediného role toaletního papíru zbytečným a ekologicky škodlivým procesem, který trvá 37 galonů (140 litrů) vody, 1,3 kilowatt/hodiny (kWh) energie a asi 1,5 libry dřeva dokončit. Toaletní papír je obvykle vyroben ze směsi asi 70 procent tvrdého dřeva a 30 procent měkkého dřeva. Voda, chemikálie pro rozdělení stromů na použitelné vlákno a bělidlo jsou některé další prvky potřebné ve výrobním procesu.

Je možné, aby rostliny produkovaly toaletní papír?

K výrobě toaletního papíru, který je tvrdý a odolný, se používají dlouhá robustní vlákna z měkkých dřevěných stromů, jako jsou jižní žluté borovice a Douglas-Fire. Kratší vlákna stromů z tvrdého dřeva, jako jsou duby a javory, jsou zodpovědná za hladký pocit toaletního papíru. Měkkost toaletního papíru je odvozena od panenské borovice. Jeden strom může produkovat téměř 100 liber toaletního papíru, přičemž každá role váží asi 0,5 liber, podle odborníků v oboru. Z tohoto důvodu většina matematiků dává přednost využití objemu dřeva při odhadu počtu toaletních rolí, které mohou být vyrobeny stromem kvůli rozdílům ve velikosti a formě stromů.

Jaký je zdroj stromů používaných k výrobě toaletního papíru?

Boreal Forest of Canada poskytuje významnou část tkáňové buničiny použité ve Spojených státech. Toto obrovské panorama jehličnatých, bříza a osiky zahrnuje některé z posledních přežívajících neporušených lesů na světě, včetně některých posledních zbývajících jehličnatých lesů na světě. Je domovem pro více než 600 domorodých vesnic, stejně jako Boreal Caribou, Pine Marten a spoustu ptáků v jejich milionech. Je pravda, že Spojené státy dováží toaletní papír z Číny? Podíl dovozů z hlediska celkového dovozu ve Spojených státech ... V roce 2018 byly tři nejlepší zdroje dovozu toaletního papíru do Spojených států Kanada (87 500 tun), Čína (55 500 tun) a Mexiko (53 500 tun) , představuje 93 procent všech dovozu v roce.

Pomůže vám ušetřit peníze na toaletní papír?

Nákup sedadla bidetu nebo připojení bidetu může snížit používání toaletního papíru až o 75% nebo více. Spolu s tím pomůžete zachránit část 384 stromů, které jsou povinny poskytovat potřebu celoživotního toaletního papíru jedné osoby. Kromě toho, protože ve skutečnosti jednoduše rozmazáváte papír, má potenciál zanechat zbytky. Patírání času a nákupu sedadla Bidet nebo připojení bidetu může snadno snížit používání toaletního papíru až o 75% nebo více. Použití bidetů je měkčí a sanitární než použití toaletního papíru, který se právě šíří o vašich výkalech. Bidets jsou malá, ruční zařízení, která do vašeho butthole stříkají malý proud vody a odcházejí zbývající fekální hmotu. Je to také prospěšné pro životní prostředí, protože typický uživatel sedadla bidet snižuje jejich toaletní papír asi o 75%, z 23,6 rolí na osobu na 5 nebo 6 rolí ročně v průměru při použití sedadla. V případě čtyřčlenné rodiny se rovná téměř 80 roleům uložených toaletních papírů-ekvivalentní jedné desetině stromu uloženého a úspory nejméně 80 $ ročně.

Jaká opatření můžete přijmout ke snížení využití toaletního papíru?

Nyní přemýšlíte, co můžete udělat pro snížení množství toaletního papíru, který používáte? Může existovat proveditelná možnost. BrookPad Splash vám může pomoci pomoci při snižování vašeho využití toaletního papíru. Namísto otřesení toalety papírem může použití bidetu k omytí vodou podstatně snížit množství použitého toaletního papíru. Po umytí rukou vodou byste se měli stále poplákovat kusem papíru. V závislosti na schopnostech vašeho inteligentního bidetu můžete také po dokončení práce usušit horkým vzduchem. Je možné vylepšit hygienu čištěním vodou. Je to proto, že jemný proud vody bude schopen vyčistit cokoli, co je třeba vyčistit. Nemusíte jej otřít papírem; Místo toho to jen osušte ručníkem. SplashLet může vám pomoci při snižování používání toaletního papíru.

Jaké jsou nejdůležitější aspekty ceny toaletního papíru?

 • Typický Američan používá role toaletního papíru v jednom roce, což odpovídá 12,7 kg papíru.
 • Německo a Velká Británie se umístily na druhém a třetím místě pro využití toaletního papíru, s 134 a 127 rolemi toaletního papíru na osobu za rok.
 • U toaletního papíru je odhadovaná spotřeba domácnosti se čtyřmi osobami toaletního papíru nebo tkáně 564 rolí, nebo 50,8 kilogramů.
 • Přibližně 27 000 stromů je denně zničeno na toaletní papír.
 • Téměř sedm miliard toaletních papírových rolí prodávaných pouze v USA.
 • To je kolem 141 rolí na osobu, neboli 12,7 kg na osobu (28 liber.)
 • Toaletní papír se vyrábí každý den v obrovském množství a produkuje kolem 83 048 116 rolí denně.
 • Toaletní papír není jen odpadní produkt, který končí na kanalizacích a skládkách, ale také vysoce zbytečným procesem, který vyžaduje 37 litrů vody, 1,5 libry dřeva a 1/3 kWh energie, aby se vytvořil jeden role toaletního papíru.
 • Jedinou metodou je toaletní papír šetrné k životnímu prostředí.
 • Podle vědecké americké studie je jediná role toaletního papíru zbytečným a ekologicky škodlivým procesem vyžadujícím 37 galonů (140 litrů) vody, 1,3 kilowatt/hodinu (kWh) energie a přibližně 1,5 liber dřeva k dokončení.
 • Typicky je toaletní papír vyroben ze 70% pevného dřeva a 30% měkkého vlákniny.
 • Bidets jsou malá, přenosná zařízení, která do vašeho butthole stříkají malý proud vody a odstraňují zbývající fekální záležitost.
 • Pomáhá také životnímu prostředí, protože typický uživatel sedadla Bidet snižuje spotřebu toaletního papíru o přibližně 75% z 23,6 rolí na osobu na 5 nebo 6 rolí ročně v průměru při použití sedadla.
 • Pro čtyři domácnosti se rovná více než 80 rolích uloženého toaletního papíru-ekvivalentní jedné desetině zachráněného stromu a úsporám nejméně 80 $ ročně.
 • Může být možná alternativa.
 • BrookPad Splash může pomoci snížit toaletní papír.
 • Namísto otřesení toalety papírem může použití bidetu k omytí vodou snížit požadovaný toaletní papír.
 • Po umytí rukou vodou osušte kouskem papíru.
 • Nemažte to papírem; Místo toho jej osušte ručníkem.

Napsáno
BrookPad tým

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.