Smart Toilets can get better Health Data

Inteligentní toalety mohou získat lepší údaje o zdraví

Jak může technologie pomoci při prevenci nemocí, včetně použití strojového učení a analýzy v reálném čase na vaší toaletě.

Jak se v budoucnu vyvíjí zpracování dat na inteligentních toaletách?

Jak se v budoucnu vyvíjí zpracování dat na inteligentních toaletách?

Inteligentní toaleta - inteligentní data

Chytré toalety brzy sledují nemoci, spící návyky a užívání návykových látek nad a nad srdečním rytmem a cvičením. Profesní cesta k tomu, aby se stala analytikem stolice, není dobře využívána, ale výzkum lidského odpadu přinese průkopnické zdravotní výsledky. Trend je, že lidé by byli správci zdraví sami. V 80. letech vytvořil výrobce Toto „Inteligentní toaletu“ s vybavením, které vás může zahřát a čistit na záchodě stisknutím jednoho klíče. Podnikatelé jako BrookPad Tvrdí, že inteligentní toalety budou revolucionizovat osobní zdraví tím, že budou přesné medicíny dostupnější a dostupnější pro spotřebitele.
„Použití analýzy dat téměř v reálném čase a algoritmů strojového učení se integrovalo do BrookPad Inteligentní toaleta v blízké budoucnosti poskytne přesnější údaje o zdraví. To může pomoci urychlit detekci mnoha nemocí, aby bylo možné zahájit včasnou léčbu. “, BrookPad Laboratoř říká.
BrookPad Laboratoře se vyvíjí SplashLet 2.0, inteligentní toaletní sedadlo, které lze namontovat během několika minut, stejně jako běžná verze SplashLet - Elektronická toaleta. SplashLet 2.0 používá technologii senzorů ke studiu a kontrole kontinua močových a trávicích podmínek. Přijímáním měření optického odpadu a hodnocením údajů o příznacích onemocnění a nepořádku společnost říká, že to SplashLet 2.0 má potenciál diagnostikovat dehydrataci, virovou infekci a infekce močových cest, jednu z nejčastějších infekcí, kterým čelí senioři.
Je možné získat mnohem jasnější pochopení mikrobiomu a měnící se povahy času se studiem stolice. Strojové učení je nepochybně slovo, které jste použili. Toto slovo může znít matoucí, ale je to obecná metoda přeměny dat na bystré informace. Je možné konstruovat matematické modely pro vytváření předpovědí pomocí tréninkových dat a algoritmů strojového učení. Například střevní mikrobiota se skládá z 500 a 1 000 organismů, což je hodně. Gastrointestinální mikrobiom, který je kontrolován složením stravy a výživovým stavem, ovlivňuje udržování správného fungování těla. Data lze použít k výzkumu a objevování vzorů. Toaleta může být širokým zdrojem dat, které lze použít ke zlepšení vašeho zdravotního screeningu a upozornění vás, když se něco pokazí. Výzkumná laboratoř zkoumá SplashLet„Nová generace a plánuje ji uvést na trh obecným zákazníkům již v roce 2022.

Co má budoucnost pro zpracování dat na inteligentních toaletách?

 • Kromě srdečního rytmu a aktivity budou inteligentní toalety brzy měřit nemoci, vzory spánku a užívání drog.
 • Trasa k tomu, aby se stala analyzátorem stolice, není dobře cestována, ale výzkum lidského odpadu poskytne průkopnické zdravotní výsledky.
 • V blízké budoucnosti využívání analýzy dat v reálném čase a algoritmů strojového učení začleněné do BrookPad Inteligentní toaleta poskytne přesnější zdravotní údaje.
 • BrookPad Labs pracuje na SplashLet 2.0, inteligentní toaletní sedadlo, které jako originál SplashLet - Elektronická toaleta, lze nainstalovat během několika minut.
 • SplashLet Americká budoucí generace je v současné době zkoumána společností Research Lab, s cílem je poskytnout široké veřejnosti již v roce 2022.
Jak lze data použít k posílení modelů strojového učení?

Jak lze data použít k posílení modelů strojového učení?

Jak mohou data pomoci při zlepšování modelů strojového učení?

 • Tyto sofistikované technologie mohou sledovat hladinu glukózy v krvi, rozlišovat mezi virovými a bakteriálními infekcemi a detekovat příznaky zánětu, metabolické problémy, onemocnění ledvin a rakoviny.
 • Due to the expensive cost of second-generation smart toilets, only a few private individuals, including medical organizations such as hospitals and high-level living facilities, utilize them.
 • The health industry's future includes a smart toilet that examines biometrics.
 • There is no next-generation smart toilet on the market that can gather and analyze biometric data for the general public.
 • BrookPad Lab is able to bring smart toilets to the consumer market in a near-functioning state.

Is it possible for smart toilets to detect diseases?

According to recent Stanford research, a disease-detecting "precision health" toilet may detect several symptoms of sickness via automated urine and stool examination. Any data retrieved from any sample is immediately sent to a secure, cloud-based system for storage by the smart toilet.

Is it possible for smart toilets to enhance one's health?

Smart toilet data might be used to monitor the health of whole populations, in addition to monitoring the health of individual users. Researchers predict that toilets will eventually be able to analyze urine for indicators of viral disorders such as coronavirus.

What functions can a smart toilet carry out?

For a low-profile and contemporary appeal, new intelligent toilets embed electronic bidet washing features inside a ceramic toilet bowl. Depending on the toilet manufacturer, make, and model, intelligent toilet bidet features are controlled by voice command, smartphone app, or remote control navigation.

What will the toilets of the future look like?

These include self-contained toilets and the BrookPad SplashLet 2.0, a tiny self-powered waste treatment device. It is a smart toilet that uses machine learning and real-time data processing to identify irregularities and collect life-saving data in order to enhance your health.

What is machine learning and how does it work?

Machine learning is a kind of artificial intelligence (AI) that trains computers to think as people do: by learning from and improving on previous experiences. It operates by analyzing data and discovering patterns with little human involvement.

What are some of the fundamentals of machine learning?

Machine learning may be divided into four categories. Training data provides expected outcomes in supervised learning (also known as inductive learning). Unsupervised learning occurs when the training data does not include the expected outcomes. Semi-supervised learning incorporates a few desired outcomes in the training data.

How does data get processed by machine learning?

In Machine Learning, there are seven essential processes in data preparation. Obtain the data set. All of the necessary libraries should be imported. Import the data into the program. Missing values must be identified and dealt with. The category data is encoded. The dataset is being split. Scaling of features.

Is it possible to utilize machine learning in smart toilets?

BrookPad is working on a smart artificial intelligence-powered toilet that would, according to reports, be able to assess your health and illness risk by studying your body waste. Consider smart toilets in the future, which will analyze human waste in real time on a daily basis.

Is it possible for an AI-powered smart toilet to analyze excrement for health?

Podle BrookPad Lab research, an artificial intelligence tool in development at Duke University may be put on a conventional toilet to assist in analyzing patients' excrement and provide gastroenterologists with the information they need to deliver proper therapy.

What do your feces say about your overall health?

It may seem disgusting, but paying attention to your bowel motions is crucial. Your bowel movements are a good measure of how well your digestive system is working. Changes in the color, shape, and texture of your feces might indicate infection, digestive disorders, or more severe health concerns, including cancer.

Jak lze data použít k posílení modelů strojového učení?

Jak lze data použít k posílení modelů strojového učení?

Jak zkoumáte výkaly?

Vzorek stolice se shromažďuje v čisté nádobě a předán do laboratoře ke zkoumání. Mikroskopie, chemické testování a mikrobiologické testování jsou součástí laboratorní analýzy. Ve stolicích budou zkoumány barvy, konzistence, kvantita, forma, zápach a přítomnost hlenu.

Jak vypadá nezdravě produkované lidské výkaly?

Hlen nebo krev by neměly být viditelné. Pokud je vaše výkaly jasně červené, černé nebo bledé, vytrvale tenké nebo tužky podobné, volné nebo vodnaté, následované sliznicí nebo hnisem, nebo pokud máte doprovodné příznaky, jako je nepohodlí žaludku, okamžitě kontaktujte svého lékaře.

Stojí za to investovat do inteligentních toalet?

Inteligentní toalety jsou ekologicky přátelské a do koupelny přidávají dotek třídy. Inteligentní toalety stojí za zvážení, ať už přepracováte koupelnu nebo jen hledáte novou toaletu. Jsou nejen chladné a technické, ale také usnadňují váš život.

Je možné, aby inteligentní toaleta zlepšila zdraví?

Toaletní technologie může identifikovat mnoho malignit, selhání ledvin a syndromu dráždivého tračníku pomocí fyzických, optických a molekulárních analýz. Informace pak mohou být poskytovány automaticky za účelem zajištění cloudových systémů a dokonce začleněny do záznamů zdravotnického profesionála pro pohodlný přístup.

Jaké funkce může inteligentní toaleta provádět?

Pro nízkoprofilovou a současnou přitažlivost vkládají nové inteligentní toalety elektronické praní bidetů uvnitř keramické toaletní mísy. V závislosti na záchodovém výrobci, značkách a modelu jsou funkce inteligentního toalety ovládány hlasovým příkazem, aplikací pro smartphony nebo navigací dálkového ovládání.

Existuje něco jako inteligentní toaleta?

Podle nedávného výzkumu Stanford může toaleta detekovat nemoci „přesné zdraví“ detekovat několik příznaků nemoci automatizovanou močí a stolicí. Jakákoli data získaná z jakéhokoli vzorku jsou okamžitě odeslána do zabezpečeného cloudového systému pro skladování inteligentní toaletou.

Více dat lepší výsledky

Je možné prozkoumat moč, abyste zjistili, co by to mohlo říci o různých proměnných životního stylu. Močová analýza může poskytnout informace o příjmu kávy a dokonce naznačovat, kolik toho cvičíme. Tyto výkonné nástroje mohou sledovat hladinu glukózy, rozlišovat mezi virovými a bakteriálními infekcemi a rozpoznávat příznaky zánětu a metabolických poruch a příznaky onemocnění ledvin a rakoviny

Vzhledem k nákladům používá pouze několik soukromých lidí, včetně zdravotnických institucí, jako jsou nemocnice a obytné zařízení na vysoké úrovni, inteligentní toalety druhé generace. Inteligentní toaleta, která kontroluje biometriku, je budoucností pro zdravotnický průmysl. Neexistuje žádná inteligentní toaleta příští generace, která by mohla shromažďovat a zpracovávat biometrická data dostupná pro široký spotřebitelský trh. Nositelné tržní nosičky, jako jsou Smart Watch, jsou silné a tolik lidí je používá, ale například vám neřeknou, jak moc používáme kofein, alkohol nebo drogy.

Nejedná se o nejvíce ekonomicky nebo technicky praktičtější myšlenku začlenit laboratoř do domu. Druhá generace inteligentních toalet se však bude spoléhat na technologii senzorů. Je možné poskytnout dostatek informací pro sledování toho, co se děje v lidském zažívacím systému pomocí méně nákladného senzoru a sofistikovaného systému zpracování dat. Další výzkum potenciálních výhod využití této technologie brzy poskytne lidem více informací, aby informoval o svých rozhodnutích o osobním zdraví. BrookPad Laboratoř je schopna přesunout inteligentní toalety na téměř funkční spotřebitelský trh. Pohybujeme se do světa, kde nám technologie poskytuje více informací o pohodě.

Následuje hlavní závěry o tom, jak mohou inteligentní toalety poskytnout zlepšené zdravotní údaje.

 • Inteligentní toalety mohou poskytnout přesnější zdravotní údaje.
 • Jak bude vypadat budoucnost zpracování dat na inteligentních toaletách?
 • Inteligentní data - inteligentní toaleta
 • Kromě srdečního rytmu a aktivity budou inteligentní toalety brzy měřit nemoci, vzory spánku a užívání drog.
 • Přestože cesta k tomu, aby se stala analyzátorem stolice, není dobře cestována, studie lidského odpadu poskytne průkopnickým zdravotním výsledkům.
 • „To může pomoci urychlit detekci četných nemocí, aby mohlo začít včasné ošetření,“ tvrdí BrookPad Laboratoř.
 • BrookPad Labs pracuje na SplashLet 2.0, inteligentní toaletní sedadlo, které jako originál SplashLet-Elektronická toaleta, lze nainstalovat během několika minut.
 • Inteligentní toalety budou brzy moci kromě srdeční frekvence a pohybu sledovat nemoci, spící návyky a zneužívání drog.
 • Tyto pokročilé technologie mohou identifikovat zánět, metabolické poruchy, nemoc a rakovinné příznaky a také monitorovat hladinu glukózy v krvi a rozlišovat mezi virovými a bakteriálními infekcemi.
 • Podle nové studie Stanfordu, která detekuje „přesné zdraví“ detekující nemoci, by mohla detekovat různé ukazatele nemoci automatizovanou inspekcí moči a stolice.
 • Kromě sledování zdraví jednotlivých uživatelů mohou být ke sledování zdraví celé populace použity inteligentní údaje o toaletech.
 • Samostatné toalety a BrookPad SplashLet 2.0, malý systém pro zpracování odpadu, patří mezi ně.
 • Je to inteligentní toaleta, která detekuje anomálie a shromažďuje údaje o záchraně života pomocí strojového učení a zpracování dat v reálném čase ke zlepšení vašeho zdraví.
 • Pomocí fyzické, optické a molekulární analýzy může toaletní technologie detekovat různé rakoviny, onemocnění ledvin a syndromu dráždivého tračníku.
 • Integrace laboratoře do domu není nákladově nejefektivnější nebo technicky proveditelnou možností.
 • Technologie senzoru však bude použita ve druhé generaci inteligentních toalet.
 • S levnějším senzorem a výkonným systémem zpracování dat je možné nabídnout dostatek informací, aby se řídilo to, co se děje v lidském trávicím traktu.
 • Další studie o možných výhodách využití této technologie může brzy nabídnout spotřebitelům více informací, které jim pomohou při rozhodování souvisejících se zdravím.
 • BrookPad Laboratoř je schopna přivést inteligentní toalety na spotřebitelský trh v téměř funkčním stavu.
 • Míříme do světa, kde nám technologie poskytuje více údajů o našem zdraví.

Napsáno
BrookPad tým

 

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.