Simple wash with water sprayer and attachment bidet

Jednoduchý mytí vodovodního postřikovače a bidetem připevnění

Další informace o neelektrických postřikovačích a přílohách bidetů pro mytí.

Jednoduché mytí pod vodopádem

Jak používat toaletní postřikovač?

Které země používají toaletní papír?

Mnoho zemí po celém světě používá ve svých koupelnách toaletní papír. Toaletní papír je nejčastější v zemích severní a střední Evropy, USA a východní Asie. V jižní Evropě a Asii je voda oblíbená. Po návštěvě toalet však lze pozorovat vysokou tendenci změnit způsob čištění. Stále více lidí začíná používat vodu místo toaletního papíru. Hlavním důvodem je zvýšená hygiena. Molekuly vody jsou lépe schopny oslovit a odstraňovat zbytky než papír.

Jak můžete zlepšit hygienu pomocí bidetu připevnění vody?

Pokud máte vodní ventil poblíž toalety, můžete snadno upgradovat toaletu a využít čištění vodou. BrookPad Nabízí taková řešení nabídkou řady SplashLet produkty. Díky tomu můžete vylepšit toaletu, aniž byste museli předělat koupelnu. Vše, co musíte udělat, je nahradit staré toaletní víko za SplashLet, Připojte vodu, elektřinu a je připravena. Nyní máte inteligentní sedadlo elektrického bidetu. Vyhřívané sedadlo, mytí vodou, teplým sušením vzduchu, noční světlo, bidetový režim vše k dispozici přímo z vaší toalety.

Je nepříjemné používat bidet se studenou vodou?

Bidet se studenou vodou není nepříjemně chladný. Zatímco voda se může nejprve zdát trochu chladno, většina lidí si nakonec zvykne na pocit bytí ve vodě.

Proč se bidet ve Spojených státech nepoužívá?

Co je to o bidetu, který nevyhrál nad Amerikou? Koupelny ve Spojených státech nejsou zvláště navrženy pro bidety, aby to bylo mírně. Knovořady bidetu nejsou možné kvůli nedostatku dostupného prostoru a potřebě další instalatérství. Nejdůležitějším důvodem, proč se nepoužil, je však kvůli lidské povaze.

Které národy vykopaly využití toaletního papíru ve prospěch vody?

Zatímco v koupelně v národech, jako je Tunisko, Maroko, Egypt a Jordánsko, se voda používá také pro účely čištění, i když „toaleta“ není ani tak záchodem, jako je „díra“ v podlaze. Musíte se přikrčit přes díru stejným způsobem jako jednotlivci z asijských civilizací.

Používá toaletní papír každý na planetě?

Existuje asi čtyři miliardy jednotlivců, kteří nepoužívají toaletní papír. Podle odhadů přibližně 70 procent až 75 procent světové populace nepoužívá toaletní papír. Lidé v některých oblastech světa nepoužívají toaletní papír, protože v takových oblastech není dostatek stromů.

Co můžete udělat pro zvýšení hygieny pomocí vody?

Vzdělávání lidí je můžeme povzbudit, aby praktikovali správnou hygienu. Pájení rukou mýdlem a vodou může snížit počet případů průjmu až o 35%, když je provedeno správně. Systémy srážky srážek by měly být nainstalovány pro shromažďování a skladování dešťové vody pro použití v pitné vodě nebo pro doplnění podzemních vodonosných vrstev. Extrakce podzemních vod z podzemních aquifers se provádí vrtnými jamkami.

Jaký je význam vody z hlediska hygieny?

Mít přístup k bezpečné pitné vodě a hygienii znamená, že se můžete vyhnout vystavení široké škále nemocí. Každý rok umírají miliony lidí v důsledku nemocí způsobených nedostatečným zásobováním vodou, hygienou a hygienou. Špatná hygiena a nebezpečná pitná voda jsou zodpovědná za přibližně 20% všech pracovních úmrtí.

Jaká je definice hygieny vody?

Bylo prokázáno, že zlepšení úrovně služeb směrem k řádně kontrolovanému pití vodě nebo hygieniku, jako je regulovaná vodní voda nebo spojení s kanalizací s čištění odpadních vod, významně prospívá zdraví úmrtností na průjem.

žena stojící poblíž vodopádu

Je možné čistit spíše vodou než papírem?

Existují neelektrické řešení čištění vody?

Co když chcete místo toaletního papíru použít vodu, ale také nechcete žádné elektrické zařízení? The BrookPad Ecosplash 250 je řešením pro vás. Nevyžaduje elektřinu; Je zapotřebí pouze vodní ventil poblíž toalety. Je k dispozici ve dvou verzích: jedna (250s) a dvojitá (250D) tryska. Nemusíte měnit toaletu, stačí spojit Ecosplash s vodou. Také, pokud se vám líbí vaše toaletní víko, zůstane také nezměněn. Díky ultrapkému designu jej můžete umístit mezi toaletní misku a toaletní sedadlo. Oba přicházejí s vysoce kvalitními připojenými trubkami z nerezové oceli, takže vaše koupelna bude vypadat elegantně. K dispozici je také kryt trysky, který zabraňuje vstupu prachu. K dispozici je jediná tryska s praní a samočistbou nebo dvojitou tryskou s mytím a mytí žen bidet. Po odjezdu na toaletu můžete vyčistit to, co je třeba vyčistit. Každý najde něco pro sebe.

Potřebují toalety Bidet využití elektřiny?

Některé bidety vůbec nepotřebují využití energie. Tablety s dalšími funkcemi, na druhé straně, jsou obvykle poháněny elektřinou. Například multifunkční toaletní sedadlo Bidet, které zahrnuje funkce, jako je dálkový ovládaný přístup a vytápění sedadla, vyžaduje, aby fungovala energie.

Je bezpečné používat bidety?

Je bezpečné používat bidety? Odpověď je kladná. Pro nejlepší hygienický zážitek použijte bidet k umytí oblasti a poté ho poklepejte trochu toaletního papíru nebo funkce sušení bidetu. Vaše pokožka bude suchým papírem méně podrážděna a nebudete se muset starat o to, abyste si něco dostali na ruce.

Jsou elektrické bidety dobrou investicí?

Závěrem lze říci, že pokud vám nevadí vysoké náklady a mnoho obtíží, které může způsobit toaletní sedadlo s elektrickým bidetem, stojí za to investovat ...

Vyčistíte ruce po použití bidetu?

Čištění po použití bidetu je jednoduché. Jemně otřete nebo otřete vlhké oblasti, abyste nasákli jakoukoli další vodu, která se mohla nashromáždit. Mějte na paměti, že oblast byla dříve vyčištěna; Pro dokončení úkolu by mělo stačit lehké otírání nebo DAB. Doporučuje se používat toaletní papír, protože většina lidí již má nějaké na svých toaletách nebo ručník v jejich koupelně.

Krásná zelená laguna v tropické zemi

Jaká je nejpřirozenější metoda čištění?

Je možné mít bidet, který není elektrický?

Většina příloh Bidet, jako je Ecosplash 270HD, je jednoduše umístěna pod vaše aktuální toaletní sedadlo a nepotřebuje elektrickou zásuvku. Připojují se k nejbližšímu zdroji vody a nabízejí čištění sladké vody, které je poháněno tlakem vody.

Jaká je provoz bidetu, který není elektrický?

Navzdory skutečnosti, že bidety jsou elektricky řízeny, může být základní funkce bidetu (která má dodávat tlakový proud vody pro mytí vaší soukromé oblasti) může být provedena zcela bez použití elektřiny. To znamená, že samotný proud může být poháněn výhradně tlakem vytvořeným přívodem vody v domácnosti.

Co je to neelektrický bidet a jak to funguje?

Neelektronické připojení bidetů nepotřebují elektrickou zásuvku a místo toho jsou provozovány tlakem vody na záchodě. Aby bylo možné nainstalovat tento typ připojení, je nutné odstranit toaletní sedadlo před připojením bidetu přímo k toaletě. Po připojení se sedadlo znovu nainstaluje nad bidetem.

Je pravda, že bidet čistí hovno?

Bidets je pohodlnou a efektivní metodou pro odstranění fekálních částic z hýždí po defekaci. Bidets na druhé straně využívá proud vody k čištění a-díru přímo, takže se cítíte tak čistý, jako byste se právě sprchovali.

Průvodce instalací přílohy Bidet

Chcete -li nainstalovat připojení toalety Bidet, musíte mít vodní ventil poblíž toalety, kde chcete. Je to snadné, takže to můžete udělat za méně než pět minut. Odšroubujte toaletní víko. Zavřete vodní kohoutek. Umístěte Ecosplash na toaletní misku. Připojení připojení k vodě. Otevřete vodní kohoutek. Umístěte toaletní víko. Je připraven k použití!

Konečný závěr ohledně toaletních postřikovačů vody a bidetů je

 • Toaletní postřikovače zlepšují hygienu.
 • Ne všechny země, které využívají toaletní papír
 • Toaletní papír je nejčastější v Evropě, Severní Americe a východní Asii.
 • Více než čtyři miliardy lidí nepoužívají toaletní papír.
 • Odhaduje se, že přibližně 70% až 75% světové populace nepoužívá toaletní papír.
 • Kvůli odlesňování již některé části světa již nepoužívají toaletní papír.
 • Ne všechny bidety vyžadují elektřinu.
 • Tablety s dalšími funkcemi jsou obvykle poháněny elektřinou.
 • Bidety jsou jednoduchý a efektivní způsob, jak odstranit fekální částice z hýždí po defekaci.
 • Bidets naopak použijte proud vody k čištění výložníku přímo, což vám dává pocit podobný sprše.
 • Pokyny pro instalaci toalety.
 • Pokud chcete nainstalovaný bidet, budete potřebovat vodní ventil vedle toalety.

Napsáno
BrookPad tým

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.