Renaissance of the bidet, developed centuries ago growing in popularity

Renesance bidetu, rozvinutá před staletími rostoucí popularita

Jak se bidety stávají populárnější a jak by mohly pomoci s každodenní hygienou.

Jak dlouho je bidet kolem?

Jak dlouho je bidet kolem?

 Co přesně je bidet?

Tady je to, co si musíte přečíst o minulosti bidetu, od starověkých kbelíků po Napoleon's Silver Bidet. Bidets, v jejich nejzákladnější podobě, jsou malé hrnce vody se speciálním nalévacím šálkem. Pohybují se od nejzákladnějších až po zcela robotické nástavky na sedadlo toaletního sedadla se samočistitelskou antimikrobiální technologií a laserově ostrým cílem. Někteří lidé si užívají bidety a jiní je opovrhují, ale bez ohledu na vaše pocity byste měli být zvědaví na to, odkud pocházejí a kdo je jako první je použil. Bidet je mísa nebo nádoba, která sedí na mytí lidských genitálií, perineum, vnitřních hýždí a konečníku. Nová verze má instalatérský zdroj vody a drenáž. Používá se po defekaci, jakož i během pohlavního styku a během a během pohlavního styku. Může být také použit k omytí nohou, buď s jejich nakládáním vodou nebo bez nich. V mnoha evropských zemích musí mít každá koupelna s toaletou misku bidet. Zpočátku se nachází na chodbě, mezi komorním hrncem a manželskou postelí, ale nyní je umístěn v koupelně poblíž záchodové mísy.

·         Ve své nejzákladnější podobě jsou bidety malé hrnce vody s jedinečným nádorovým šálkem.
·        Liší se od nejzákladnějších až po plně robotické připevnění toaletního sedadla s samočisticí antibakteriální technologií a laserově ostrými cíli.

Kde se poprvé objevil bidet?

Nemá termín „bidet“ velmi evropský prsten? Argumentem mezi vědcem je, zda Italové nebo Francouzi vynalezli první běžně přijaté fantastické bidetové zařízení. Aristokratičtí Francouzi by si mohli umyt ruce v porcelánové vaně s vynikajícími vložkami a uměleckým dílem zasazenými do ozdobeného mahagonového trůnu. Stříbrný bidet Napoleon Bonaparte, který s sebou nesl pro mnoho svých cest, byl jedním z nejznámějších bidetů v moderní době. „Bidet“ je francouzský termín pro „Pony“. Toto slovo bylo s největší pravděpodobností vytvořeno jako eufemismus za způsob, jakým by se člověk rozkročil na fantastickou misku, aby se čistil. Bohatí členové francouzské společnosti tam nebyli, aby „spláchli své zadky v misce“, ale spíše „navštívili Le Bidet“, aby „navštívili Le Bidet“. Zní to mnohem hezčí? Podívejte se, které země mají první bidety v naší interaktivní galerii.

·         Aristokratičtí Francouzi si mohou umyt ruce v porcelánové vaně složitými vložkami a uměleckým dílem umístěným na komplikovaném dřevěném sedadle.
·         Francouzské slovo pro „Pony“ je „Bidet“.
·         Tento termín s největší pravděpodobností vznikl jako metafora pro způsob, jakým se člověk vyčistí tím, že se rozkročí na ozdobnou misku.

Jak se bidet stal tak populárním?

První bidet vynalezl skromný francouzský řemeslník nábytku. Nyní jsou navrženy a rozvíjeny po celém světě. Lidé z až Číny byli nadšeni, že získali nové francouzské módy, parfémy a nábytek. Jiní jsou obyčejné přenosné stříkací zbraně, zatímco jiní střílí jeden proud vody a mají několik výtoků. Můžete také získat plně automatizovaný bidet s robotickými čisticími výtoky, antimikrobiální dezinfekční technologií a víčkami, pokud jste připraveni utratit spoustu peněz. Rovněž ukazuje, že pokud vyvinete slušnou technologii, neexistují žádné limity, jak daleko ji můžete nést.

·         První bidet byl vyvinut skromným francouzským nábytkem.
·         V současné době jsou koncipovány a vytvářeny po celém světě.
·         Lidé z tak daleko jako Číny dychtivě dostali ruce na nejnovější francouzské oblečení, vůně a nábytek.

Jak se vyvinul bidet?

Bidet je nízko stojící miska, která je umístěna vedle toalety. Vyhřívané židle, zatahovací čisticí trysky, automatické senzory, automatické sušičky a dokonce i deodorizátory jsou nyní součástí nových bidetů. Veškeré estetické a spotřebitelské přání koupelny mohou být ubytovány bidetem. Podle příspěvku New York Times byl první bidet francouzskou inovací, kterou Angličané odmítli a sentiment se po druhé světové válce rozšířil kolem rybníka. Bidet nebyl nikdy běžný ve Spojených státech, protože byl synonymem nemorálnosti. Japonci vynalezli druhý bidet, který se nyní nazývá nejběžnějším bidetem v Japonsku. Většina koupelen ve Spojených státech nejsou dostatečně velké, aby se mohlo ubytovat další bidet. V osmdesátých letech japonská firma Toto přebalila bidet Arnolda Cohena jako kombinovaný toaletní bidet. Většina lidí, kteří vyrůstali s bidetem, považuje za nehygienické ho chybět, zatímco ostatní, kteří nikdy nepoužili papír, se zdá, že myslí podobně. Výrobci jako BrookPad Vyvíjí nové modely bidet nebo integrují do toalet zařízení pro čištění spodní strany. Nová strategie může pouze pomoci bidet oslovit více lidí ve Spojených státech. Bidet není stále běžně přístupný ve Spojených státech a některých evropských zemích, ale získává popularitu v jiných zemích, jako je Japonsko, kde se používá ve více než polovině všech domácností.

Jaké jsou nejdůležitější aspekty vývoje bidetu?

·         Bidet je malé umyvadlo, které sedí vedle toalety.
·         Nové bidety nyní mají vyhřívaná sedadla, zatahovací čisticí trysky, automatizované senzory, automatizované sušičky a dokonce deodorizéry.
·         Druhý bidet, který je v současnosti nejčastějším bidetem v Japonsku, byl vytvořen Japonci.
·         Většina koupelen ve Spojených státech je příliš malá na to, aby umožnila druhý bidet.

Jaké jsou vyhlídky pro bidety a toalety?

Smart Data mohou kromě srdeční aktivity a cvičení sledovat nemoci, vzorce spánku a užívání drog. Chytré toalety, podle podnikatelů jako jsou BrookPadZpůsobilo by revoluci v osobním pohodě tím, že zákazníkům budou přístupnější a cenově dostupnější přesné léky. Rozhodně jste použil termín "strojové učení". Toaleta může být bohatým zdrojem dat, který lze použít k zlepšení zdravotních testů a upozornit vás, když je něco nesprávného. Pomocí tréninkových dat a algoritmů strojového učení lze vytvořit matematické modely pro předpovědi. Gastrointestinální mikrobiota, která je ovlivněna potravinovým a nutričním stavem, má vliv na schopnost těla správně fungovat. Cesta k tomu, aby se stal analytikem stolice, není příliš cestována, ale analýza lidského odpadu může přinést průlomové výsledky v oblasti zdraví. Lidé také přebírají roli zdravotních manažerů sami. Toto vynalezl "inteligentní koupelnu" v osmdesátých letech, se spotřebiči, které by vás zahřály a vyčistily na toaletě kliknutím jediného klíče. Budoucnost zdravotnického sektoru je inteligentní koupelna, která skenuje biometrii. Výzkum moči odhalí podrobnosti týkající se používání kávy a také, jak často cvičíme. Chytré toalety využívá malý počet soukromých osob, stejně jako zdravotnická zařízení, jako jsou kliniky a vysoce kvalitní obytné zařízení. BrookPad Lab je schopen přinést inteligentní toalety do spotřebitelského sektoru v téměř funkčním stavu. Pomocí levnějšího senzoru a sofistikovaného zařízení pro zpracování dat je možné mít dostatečné detaily pro sledování toho, co se děje v lidském trávicím systému. Další studie o možných účincích využívání této technologie by občanům poskytly více znalostí a pomohly jim v blízké budoucnosti rozhodovat.

Jaké jsou nejlepší vyhlídky na bidet a WC?

·         Kromě srdeční aktivity a cvičení mohou Smart Data sledovat nemoci, spánkové návyky a užívání léků.
·         Podle podniků jako BrookPadinteligentní toalety promění osobní zdraví tím, že uživatelům zpřístupní a levnější precizní léky.
·         Použili jste také frázi „strojové učení“.
·         Toaleta může být cenným zdrojem dat, které mohou být použity ke zlepšení testování zdraví a upozornění vás, když je cokoli špatného.
·         Pro předpovědi mohou být matematické modely vytvořeny pomocí tréninkových dat a technik strojového učení.

Vyčistíte ruce po použití bidetu?

Po použití bidetu je snadné vyčistit. Jemně otřete nebo otřete mokré oblasti, abyste absorbovali přebytečnou vodu. Mějte na paměti, že oblast je již čistá; Jednoduché otírání nebo dab by mělo dost. Navrhujeme využití toaletního papíru nebo ručníku, který většina lidí již má ve svých toaletách. Bidets s vynikající kvalitou vyčistí vaši zadní část lépe než jakékoli množství stírání. Jemně otřete nebo otřete mokré oblasti, abyste absorbovali přebytečnou vodu. Mytí záda je podobné čištění horského kola - nebo téměř cokoli jiného. Je také pravděpodobné, že bidet, který používáte, není moc dobrý. Chápou, co je potřeba k vytvoření produktu, který dobře dělá svou práci. Od prémiových toalet na bidety s samostatnými víky po ekonomičtější sedadla bidetu a příslušenství Bidet máme pro každého něco.

  • Mějte na paměti, že oblast je již čistá; Jednoduché otírání nebo dab by mělo dost.
  • Bidets s vynikající kvalitou vyčistí vaši zadní část lépe než jakékoli množství stírání.

Hledáte mezinárodního distributora

Jaká je globální popularita bidetů?

Který národ má nejvíce bidetů?

Podle francouzského průzkumu z roku 1995 je Itálie národem, kde se bidety používají nejvíce (97%) následované Portugalskem (92%) a Francií (85%). (42 procent). V Itálii, Portugalsku, Japonsku, Argentině a Venezuele jsou bidety docela běžné. Bidet byl založen ve Francii v 16. století a podle Atlantiku se používá k čištění těla po odchodu na toaletu. Osmdesát procent bidetů je nyní běžné v 80 procentech světových koupelen, včetně Evropy, Jižní Ameriky, Středního východu a Asie.

Je možné nainstalovat bidet na toaletu bez nádrže?

Na toaletách bez nádrží mohou být umístěny bidety. Připojení k vodnímu ventilu pod dřezem je možné pomocí speciálních konverzních souprav. K dispozici jsou také adaptéry, které připojují přívodní hadici přímo k faucetu. Na toaletách bez nádrží mohou být umístěny bidety. Připojení k vodnímu ventilu pod dřezem je možné pomocí speciálních konverzních souprav. K dispozici jsou adaptéry, které připojují přívodní hadici přímo k faucetu. Je téměř těžké vyvinout bidet, který pracuje s každým druhem toalety. Většina výrobců bidetů tvrdí, že jejich výrobky jsou kompatibilní se všemi toaletami.

  • Připojení k vodnímu ventilu pod dřezem je možné pomocí speciálních konverzních souprav.
  • K dispozici jsou také adaptéry, které připojují přívodní hadici přímo k faucetu.

Proč nemáme bidety v Americe?

So, why has not the bidet caught on in America? Bathrooms in the United States, on the other hand, are not actually designed for bidets. Bidet fittings are not possible due to a lack of space or extra piping. The main reason it has not taken off is because of habit. Bidets are used to clean oneself after using the restroom in Western Europe, South America, the Middle East, and Asia. Because straddling a pony is analogous to using a bidet, the term bidet literally means "pony" or "little horse" in French. The first bidet was invented in the 1700s in France, although humans had been washing themselves with water for years before that. Bidets still have a terrible connotation in America, because to their link with sex labor in European brothels during World War II. The main reason it has not taken off is due to habit. Most Americans have grown up using toilet paper, and many are unaware that there is another method to remain clean. The bidet consumes just one-eighth of a gallon of water, but a single roll of toilet paper requires few gallons. On average, Americans spend a lot a year on toilet paper and consume around million rolls every day. Investing in a bidet seat or bidet attachment might reduce your toilet paper use by up to 75%. The water used to clean your rear end, like the water in your sink, is tap water.

  • Due to a lack of space or additional plumbing, bidet fittings are not feasible.
  • In Western Europe, South America, the Middle East, and Asia, bidets are used to clean oneself after using the lavatory.
  • Most people in the United States have grown up using toilet paper and are unaware that there is another way to stay clean.

What is the purpose of a Washlet in the toilet?

Washlet (Woshuretto) is a trademark of Toto, a Japanese toilet manufacturer. It refers to a range of cleaning toilet seats featuring a water spray function for genital and anal cleanliness. The Washlet is an electric bidet that is often seen in Japanese toilets.

Is toilet paper available in Japanese restrooms?

To provide the maximum comfort for all visitors to Japan, almost all bathrooms are carefully maintained and kept spotlessly clean. Toilets are generally free to use, and toilet paper is always available. Almost every toilet in Japan is well-kept and immaculately clean. The toilets are always open and toilet paper is always available. Even individuals who have toilets with bidets and washlet features use toilet paper in Japan. After usage, toilet paper in Japan is tossed straight into the toilet.

What is the price of a bidet toilet?

Bidet, Standard (Traditional): Simply a floor-mounted basin with a drain and a tap connected to your home's hot and cold water supply, they are basic by design. Depending on the brand, they may cost anywhere from $200 to $600 or more. Do not worry if you do not have the room or know-how to put one in. After using the toilet, a bidet is a bathroom device that cleans your nether regions. They are quite popular in Europe, although they are still uncommon in the United States. There are many explanations as to why the bidet never caught on in the United States.


Napsáno
BrookPad tým

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.