Purchasing a toilet and a toilet seat: a buying guide

Nákup toalety a toaletní sedadlo: Průvodce nákupem

Další informace o průvodci nákupem pro toalety a toaletní sedadla.

Nákup toalety a toaletní sedadlo: Průvodce nákupem

Průvodce nákupem toalety a toaletního sedadla

Toaleta je druhá nejužší nejvíce využívaná koupelnová položka po dřezu. Průměr vašeho čepu a půdní potrubí vám pomůže vybrat ten správný. Toalety s blízkým spojením přicházejí ve dvou stylech: zády k stěně a zadní, přední a boční. Před zakoupením nové toalety změřte výšku, průměr (čepní a půdní potrubí) a umístění půdních trubek. Protože se nemůžete plazit pod potrubí nebo kolem potrubí, toalety na zády k stěně se těžší čistí než toalety s otevřeným zádi.

Naše toalety konzumují až šest litrů vody každý spláchnutí. Cooke & Lewis Serina je toaleta s nízkým úrovním se skrytou splachovací trubkou a cisternou. Toaletní linie Cavally & Teesta produkují dvě výkonné vodní čepele, které procházejí mísou a odtrhnou nečistoty. Toalety jsou obvykle výškou 35-38 cm (14-15 palců) od podlahy k míse. Po rozhodování o toaletě by se měl zvážit tvar mísy.

Měkká-toaletní sedadla jsou vynikající pro ty, kteří nelíbí slyšení víka nebo kolapsu sedadla. Rychlé závěsy umožňují snadnější čištění a lepší hygienu. Některá toaletní sedadla zahrnují vestavěný mechanismus upevnění špičkového závěsu, což usnadňuje a rychleji instalace.

Užijte si zážitek z koupelny s našimi pohodlnými a elegantními volbami.

Nový WC je mnohem obtížnější získat nadšení než nový dřez, koupel nebo sprchu, pokud jde o modernizaci nebo napětí koupelny nebo šatny. Avšak jako druhý nejčastěji používaný objekt v koupelně (po dřezu) je nezbytné věnovat velkou pozornost skromné ​​toaletě. Z našeho výběru budete moci objevit něco, co bude fungovat pro velikost a styl vašeho prostoru, jakož i pro vaše finanční omezení. Také vám pomůžeme dozvědět se trochu více o vaší instalaci a o tom, jak učinit rozhodnutí, které je pro váš metr vodu a ekonomické, a to ekonomické.

Než začnete, zvažte následující:

Chcete-li učinit informované rozhodnutí o tom, kterou toaletu koupit, ať už právě upgradujete svou stávající toaletu nebo nahrazujete celý systém v rámci opětovného přizpůsobení, pomáhá znát váš instalatérský systém. Než budete pokračovat, podívejte se na následující body.

Dali dohromady půdní dýmky a čep

Když spláchnete toaletu, čep je kruhový východ v zadní části pánve, který ji spojuje s půdní trubkou. Na základě toalety může být čep připojen k půdní potrubí svisle, doleva nebo doprava, nebo na obě strany toaletní mísy. Půdní trubka je spojena s odtokovou trubkou, která umožňuje nasměrovat odpad do kanalizačního systému. Pokud chcete použít jiný druh toalety, musíte nejprve zjistit, jak bude toto spojení vytvořeno. Chcete -li tak učinit, musíte měřit výšku, průměr (jak čepní, tak půdní potrubí) a umístění půdních trubek na toaletě, než si zakoupíte ten, který s ní bude pracovat. Pokud jsou vaše čepní a půdní trubka různé výšky, můžete je použít k jejich propojení flexibilního konektoru - opět budete muset znát průměr vašeho čepu a půdní potrubí, abyste určili, které připojení je pro vás vhodné.

Blízký

Toalety s blízkým spojením jsou k dispozici ve dvou odlišných konfiguracích: back-to-wall nebo back-to-back. K dispozici jsou obě konfigurace. Otevřené záda jsou postaveny zvláště tak, aby poskytovaly prostor na zadní straně záchodové pánve, aby se mohlo připojit k půdní trubce z obou směrů - například, například toaleta s kavalánem Close, která má prostor na zadní straně toalety pánev. Litinová trubka připojená k vnitřní stěně je dobrým příkladem toho, jak tento design funguje dobře, když půdní trubka nelze snadno přesunout. Řada starších domů má takové litinové trubky. Záda ke zdi (také známé jako zcela zahalená) Pána toalety má strany, které se rozprostírají přímo dozadu a dotýkají se zdi; To se nesmí mýlit se záchodem na zeď, která má skrytou cisternu v zadní části toalety. Zpět ke zdi těsně spojené toalety je obtížnější udržovat čisté než toalety s otevřeným zádi, protože se nemusíte plazit pod trubkami nebo kolem něj. Jsou také dražší než alternativy otevřené zpět.

Toaleta s nízkou výškou sedadla

Při použití toalety na nízké úrovni jsou pánev a cisterna odděleny splachovací trubkou; Jak však název napovídá, potrubí je výrazně kratší a cisterna je na stěně namontována mnohem nižší než na standardní toaletě. Pokud není dostatek prostoru pro toaletu na vysoké úrovni-například pokud je nad toaletou okno nebo police-toaleta nízké úrovně poskytuje konvenční vzhled. Podívejte se, jak je model Cooke & Lewis Serina zjednodušen v této verzi nízké úrovně.

Zpátky proti zdi

Zpět na toalety, které jsou běžné na kontinentu, mají cisterny, které jsou buď skryté nebo maskované. Cistern může být skrytá za falešnou zdí nebo integrováno do skříně, která slouží jako součást celkového designu a rozvržení vaší koupelny.

Připevněno ke zdi

Pokud chcete moderní vzhled, je nejlepší volbou toaleta s nástěnným nástěnným. Protože se nedotýká podlahy, vytváří pocit více prostoru a zároveň vám umožňuje čistit pod toaletou. Toaleta zavěšená zeď, stejně jako záda k nástěnné toaletě, má cisternu, která je skrytá před dohledem. Pokud si přejete zavěsit tuto toaletu ze zdi, budete potřebovat montážní rám na zeď, který se můžete přizpůsobit jakoukoli výšku, kterou chcete (v rozumu).

Rysy toalety, toalety se dvěma

Uvědomili jste si, že asi 22% naší vody* je zbytečné propláchnutí? Rychle se sčítá, když se domníváte, že jediné spláchnutí z jedné z našich toalet může použít až šest litrů vody. Pomocí duálního splachovacího cisternu si můžete vybrat, zda potřebujete plné spláchnutí nebo snížené spláchnutí, a můžete regulovat množství vody použité stisknutím tlačítek nebo tahání pák. Snížené spláchnutí spotřebovává pouze čtyři litry vody, takže je mnohem šetrnější k životnímu prostředí. Prohlédněte si vodní štítek na jakékoli toaletě, kterou považujete za nákup, abyste zjistili, jak je voda efektivní. * Zdrojem těchto informací je důvěra úspory energie. „Doma s Water 2“ byl propuštěn v roce 2015.

Toalety bez ucpávek

Pokud hledáte toaletu, která je atraktivní a vysoce výkonná z hlediska spotřeby vody, zvažte naše toaletní linie bez okraje a teesta. Jedinečný design generuje dvě silné čepele vody, které cestují po misce, a odtrhnou jakoukoli špínu a špínu v jejich cestě. Kromě toho mají tišší mechanismus proplachování. Je také možné začlenit rozsah kaválu a Teesta do zbytku vaší koupelny, přičemž nyní jsou k dispozici odpovídající pánve.

Výška toalety

Toalety jsou podle průmyslových standardů obvykle vysoký 35 až 38 cm (nebo 14 až 15 palců) od dna do horní části mísy. Na druhé straně můžete zjistit, že umístění toalety do jiné výšky je pro vás pohodlnější. Prohlédněte si naše toalety namontované na zeď-Poté, co jste si prohlédli instalatérství, můžete misku upravit na jakoukoli výšku nejpohodlnější pro vás a vaše rodinné příslušníky.

Design a formulář

Pokud jde o design vaší koupelny, suite nebo cloakroomu, nemusíte se obávat barvy, protože si můžete vybrat toaletu z různých barev. Všechny naše toalety jsou bílé, což jim umožňuje smíchat s jakýmkoli barevným schématem. Forma toaletní mísy by měla být brána v úvahu po vybrání druhu toalety. V této situaci by měly být prostor a pohodlí. Výběr kulaté toaletní mísy je inteligentní volbou pro menší koupelnu nebo suite, zatímco konvenční oválná mísa je pohodlnější, ale zabírá trochu více podlahového prostoru. A pro modernější vzhled, co takhle miska ve tvaru čtverce?

Toaletní sedadla jsou k dispozici v různých stylech a barvách.

Jakmile jste se rozhodli o druhu toalety, kterou chcete, je čas zvážit sedadla a které funkce pro vás budou nejvýhodnější. Pokud jde o výběr toaletního sedadla, je třeba zvážit mnoho různých typů materiálů, včetně plastu a polypropylenu, pryskyřice, dřeva a bambusu, abychom jmenovali alespoň některé. Plastový a polypropylen jsou velmi dlouhotrvající materiály. Může také do vaší koupelny vložit pocit hravosti a individuality pomocí vzorovaných vzorů a jasných barev. Ty mohou být použity ve spojení se zbytkem prostoru k vytvoření skutečného pocitu soudržnosti. Alternativně můžete použít dřevo nebo bambus .. ohřívač a konvenčnější vzhled, je to dobrý zápas pro historické vlastnosti. Naše kolekce zahrnuje celou řadu barev, které lze použít k koordinaci s vaším koupelnovým nábytkem a pracovními deskami k vytvoření soudržného designu koupelny.

Toaletní sedadla s funkcí měkkého uzavření

Měkká blízká sedadla jsou ideální, pokud jste unavení slyšení víka nebo sedadla narazí. Zaručují, že víko nebo sedadlo se vždy jemně zavírá, snižuje opotřebení a namáhání na vaše sedadlo a pánev.

Toaletní sedadla, která se snadno nainstalují

Univerzální závěs je funkce, která usnadňuje a rychleji nainstalovat toaletní sedadlo v jakékoli poloze na záchodě a také upravit šířku a délku sedadla toaletu, aby byla zaručena stabilita. Některá z našich toaletních sedadel jsou vybavena vestavěným mechanismem fixního fixního fixačního závěsu, díky kterému je instalace rychlejší a méně obtížná než dříve. Závěsy mají mechanismus rychlého uvolňování pro jednoduché odstranění, což umožňuje důkladnější čištění a zlepšenou hygienu.

Nákup toalety a toaletní sedadlo: Průvodce nákupem

  • Toaleta je druhá nejužší nejvíce využívaná koupelnová položka po dřezu.
  • Průměr vašeho čepu a půdní potrubí vám pomůže vybrat ten správný.
  • Toalety s blízkým spojením přicházejí ve dvou stylech: zády k stěně a zadní, přední a boční.
  • Před zakoupením nové toalety změřte výšku, průměr (čepní a půdní potrubí) a umístění půdních trubek.
  • Protože se nemůžete plazit pod potrubí nebo kolem potrubí, toalety na zády k stěně se těžší čistí než toalety s otevřeným zádi.
  • Naše toalety konzumují až šest litrů vody každý spláchnutí.
  • Cooke & Lewis Serina je toaleta s nízkým úrovním se skrytou splachovací trubkou a cisternou.
  • Toaletní linie Cavally & Teesta produkují dvě výkonné vodní čepele, které procházejí mísou a odtrhnou nečistoty.
  • Toalety jsou obvykle výškou 35-38 cm (14-15 palců) od podlahy k míse.
  • Po rozhodování o toaletě by se měl zvážit tvar mísy.
  • Měkká-toaletní sedadla jsou vynikající pro ty, kteří nelíbí slyšení víka nebo kolapsu sedadla.
  • Rychlé závěsy umožňují snadnější čištění a lepší hygienu.
  • Některá toaletní sedadla zahrnují vestavěný mechanismus upevnění špičkového závěsu, což usnadňuje a rychleji instalace.

Napsáno
BrookPad tým

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.