Our kitchens are getting smarter by the minute.

Naše kuchyně jsou za minutu chytřejší.

Naše kuchyně jsou do minuty chytřejší, protože domácí technologie postupuje rychlým tempem.

 

Inteligentní kuchyně

Chytřejší kuchyně jsou na cestě.

Kuchyňský vybavení Goodhome Bamia je povoleno Wi-Fi, Bluetooth a NFC, což umožňuje hlasovou kontrolu spotřebičů. Můžete vařit kávu a předehřát troubu při jízdě domů z supermarketu. S kuchyní Stevia Goodhome můžete nastavit časovač nebo se zeptat na časy vaření na jídlo s hlasovými příkazy. Váš smartphone nebo inteligentní reproduktor může provozovat inteligentní kuchyňské vybavení Goodhome Bamia. Série aktivního vytápění úlu umožňuje šest denních topných a teplých vodních režimů, včetně šestihodinového podpory.

Světla můžete také ovládat pomocí hlasu nebo smartphonu. Současné kuchyně zahrnují čisté linie, reflexní povrchy a malý nepořádek. Klienti milují kuchyň Goodhome Stevia, protože je atraktivní i praktická. Další moderní nápady na kuchyň najdete v našem článku o současném designu kuchyně. Kuchyňská řada Goodhome Alisma je lakovaná pro bohatou barvu a lesk.

Inteligentní spotřebiče vám mohou pomoci ušetřit peníze a energii, protože jsou energeticky efektivní, samoagnostikující a přizpůsobitelné vaší každodenní rutině. Nedoporučili bychom je před deseti lety, ale dnes věříme, že drtivá většina je dobrá hodnota.

Zlepšete kvalitu vaření pomocí připojeného zařízení.

S rychlým rozvojem domácí technologie se naše kuchyně stávají do minuty „inteligentní“. Chcete předehřát troubu, když jste na cestě domů z obchodu? Žádný problém. Chcete si udělat kávu, když ležíte v posteli? Svou pračku můžete programovat tak, aby spustily, kdykoli si vyberete. Ve skutečnosti to můžete udělat! Ovládání vašich domácích spotřebičů a zařízení pouze zvukem vašeho hlasu bylo až donedávna neslýchané. Inteligentní reproduktory jsou jen začátkem toho, co má přijít v budoucnu. S Wi-Fi, Bluetooth a NFC můžete připojit své inteligentní kuchyňské spotřebiče odkudkoli na světě, od ledničky po pračku. Chápeme, že se to může zdát trochu ohromující, takže jsme tu, abychom vám pomohli pochopit to všechno. Pokračujte ve čtení pro nejlepší tipy, techniky a kreativní nápady, které vám pomohou při navrhování vaší kuchyně budoucnosti.

Ať je vaše kuchyně chytřejší

Hlasové ovládání je k dispozici na kuchyňském vybavení Goodhome Bamia. Příkaz ovládá načasování, teplo a vaření pro různá jídla. Geniální funkce KG v pračce Hoover využívá senzor k zvážení zátěže a odpovídajícím způsobem upraví dobu promývání a spotřebu vody. Inteligentní osvětlení může zvýšit váš postoj, každodenní život a bezpečnost. Naše kapuce a destičky sporáky Goodhome jsou také chytře připojeny. Most Philips Hue vám umožňuje přidat až 50 světel. Automatizujte svá světla, aby se zdálo, že jste doma. S geofencingem vás vaše světla mohou dokonce přivítat doma nebo vypnout, když odejdete. Naši klienti milují naši kuchyň Goodhome Stevia. Dostupnost v Argentu a Blanc et Argent.

Mluvte sami.

Když už mluvíme o tom, hlasové reproduktory jsou velmi užitečné v jakékoli oblasti domu, ale jsou zvláště užitečné v kuchyni. Nastavte časovač, převeďte jednotky nebo se zeptejte na časy vaření pro různá jídla pomocí hlasového příkazu, pokud máte Amazon Echo nebo Google Smart reproduktor. Chcete -li zajistit, aby vaše sufle nebo neděle pro rodinu zajistily, že vaše sufle nebo nedělní pečeně vyjde pokaždé, postupovat podle níže uvedených kroků a ujistěte se, že ano. Jako bonus na další bonus můžete požádat svého hlasového asistenta, aby přehrával hudbu, což je skvělé, když bavíte hosty nebo chcete zpívat spolu s pokrmy při provádění nádobí. Když uklízíte po sobě v kuchyni, obě vaše ruce jsou obvykle obsazeny něco, ať už jde o sekání, otírání nebo míchání ingrediencí dohromady. Inteligentní reproduktor eliminuje potřebu zastavit a osušit ruce před zapnutím světla, stisknutím tlačítka nebo převrácení stránky v knize receptů, mimo jiné. Asistent ovládaného hlasem je druhá sada rukou, které jste vždy chtěli, ale nemohl jsem se docela dostat na ruce.

Navázat kontakt s ostatními.

Připojení inteligentních spotřebičů s chytrým telefonem nebo inteligentním reproduktorem prostřednictvím aplikace vám umožní vytěžit z nich maximum. V pračce Hoover je inteligentní funkce KG, která využívá senzor k zvážení zátěže a upravuje dobu promývání a spotřebu vody v závislosti na hmotnosti. Dálkové ovládání a monitorování zařízení je možné pomocí smartphonu. Vyberte si program WASH, přidejte oplachování, změňte rychlost a teplotu roztočení a jste hotoví. Začátek cyklu promývání může být dokonce zpožděn; Už nebudete mít mokré oblečení sedící ve své pračce celé hodiny na konci! S našimi spotřebiči Bamia Goodhome můžete znovu oživit svou vášeň pro kuchyň. Umístěte pánev na sporák a dotkněte se rozhraní, aby se vaše pánev okamžitě zahřála. Můžete také zastavit vaření kdykoli potřebujete jediným dotykem rozhraní. Také jsme spojili naše kuchyňské kapuce a destičky Goodhome společně prostřednictvím inteligentního připojení, což jim umožňuje automaticky změnit jejich extrakční rychlosti.

Nechte světlo svítit spínače světla?

Kdo je opravdu potřebuje? S inteligentním osvětlením můžete spravovat osvětlení ve vašem domě s hlasovým příkazem nebo pomocí smartphonu k ovládání světel. Nejen to, ale inteligentní osvětlení může zvýšit vaši náladu, usnadnit váš každodenní život a udržovat vás vždy v bezpečí. Je možné připojit až 50 světel podle vašeho výběru k mostu Philips Hue. Plně automatizujte svá světla, abyste vyvolali dojem, že jste doma, i když nejste. Navíc pomocí technologie geofencingu mohou být vaše světla naprogramována tak, aby se automaticky zapnula, když se vrátíte domů nebo vypnete, když opustíte svůj domov. Philips Hue Lights vám poskytuje možnost změnit atmosféru prostoru. Vyberte bílé světlo, teplé světlo nebo jakoukoli jinou barvu, kterou chcete vytvořit ideální atmosféru. Vyberte z různých světel, žárovek a přepínačů stmívače.

Zvyšte zahřívání zářezu.

S řadou aktivního topení Hive můžete vytvořit až šest plánů topení a horké vody denně, stejně jako šestihodinovou funkci Boost, což vám umožní mít plnou kontrolu nad vašim topným a horkou vodou odkudkoli na světě. Pokud jedete na dovolenou, vše, co musíte udělat, je informovat úl o vašich plánech a váš topní systém bude „spát“, dokud se nevrátíte. A nebojte se o zmrazené trubky, protože ochrana proti mrazu se automaticky aktivuje, pokud teplota klesne pod 70 stupňů Celsia. Je možné ušetřit až více než sto liber ročně za vaše náklady na vytápění pomocí inteligentních systémů topení, jako je úl nebo hnízdo. Termostat učení Nest 3. generace je další inteligentní termostat, který nás upoutal. Poté se dozví, jakou teplotu se vám líbí, a poté se programy sledují váš přirozený rytmus. Má celou řadu užitečných funkcí, včetně schopnosti regulovat nádrž na horkou vodu a odvrátit se, když jste pryč. Přestože je Smart Thermostat Nest Smart Wi-Fi a Bluetooth povolen, nevyžaduje fungování Wi-Fi; Pokud však máte připojení Wi-Fi, jsou prostřednictvím aplikací Nest přístupné další schopnosti.

Vezměte si modernější vzhled.

Vzhledem k tomu, že stále více lidí ve svých domovech používá inteligentní technologii, je pouze přirozené, že design kuchyně by měl odrážet tyto současné pokroky. Kuchyně navržené v moderním stylu se vyznačují čistými liniemi, odrážejícími povrchy a nedostatkem nepořádku. Naše kuchyně Goodhome Stevia je mezi našimi klienty oblíbenou volbou, protože je krásná a funkční. K dispozici v různých povrchových úpravách, včetně matného pevného šedého, lesklého antracitu, lesklého krému a lesklé bílé. Dveře v naší kuchyňské řadě Goodhome Alisma jsou lakované, což jim dává bohatou hloubku barvy a krásný lesk. Cílem je vytvoření skleněného povrchu, který je vysoce reflexní a je ideální pro použití v malých oblastech. Lesklé šedé a lesklé bílé jsou dostupné barvy. Pokud hledáte modernější inspiraci v kuchyni, podívejte se na náš příspěvek o moderních nápadech na design kuchyně.

Co přesně je chytrá kuchyně?

Když mluvíme o inteligentních kuchyních, obecně mluvíme o všem, co je spojeno s internetem věcí (IoT), Bluetooth nebo Wi-Fi. Vzhledem k tomu, že inteligentní gadgety jsou propojeny, mohou být spravovány vzdáleně pomocí aplikace smartphonu nebo hlasového asistenta, jako je Amazon Alexa nebo Google Home.

Co přesně znamená „inteligentní kuchyně“?

Inteligentní kuchyně jsou ty, které mají denně ušetřit energii i čas. Jejich primárním cílem je být šetrný a efektivní. Součástí komponent jsou elektrické komponenty, promyšlený design a ekologicky prospěšné rysy. Vaření je stále populárnější a ocitneme se používat naše gadgety pro různé úkoly.

Stojí to za to mít inteligentní kuchyň?

Používání inteligentních spotřebičů vám může pomoci ušetřit peníze a energii, protože jsou energeticky účinné, mohou detekovat své vlastní problémy a mohou se přizpůsobit vaší každodenní rutině a používání. Nedostali bychom jim před deseti lety, ale nyní si myslíme, že drtivá většina z nich představuje vynikající hodnotu za peníze.

Co je to chytrá kuchyně?

 • Kuchyňský vybavení Goodhome Bamia je povoleno Wi-Fi, Bluetooth a NFC, což umožňuje hlasovou kontrolu spotřebičů.
 • Můžete vařit kávu a předehřát troubu při jízdě domů z supermarketu.
 • S kuchyní Stevia Goodhome můžete nastavit časovač nebo se zeptat na časy vaření na jídlo s hlasovými příkazy.
 • Váš smartphone nebo inteligentní reproduktor může provozovat inteligentní kuchyňské vybavení Goodhome Bamia.
 • Série aktivního vytápění úlu umožňuje šest denních topných a teplých vodních režimů, včetně šestihodinového podpory.
 • Světla můžete také ovládat pomocí hlasu nebo smartphonu.
 • Současné kuchyně zahrnují čisté linie, reflexní povrchy a malý nepořádek.
 • Klienti milují kuchyň Goodhome Stevia, protože je atraktivní i praktická.
 • Další moderní nápady na kuchyň najdete v našem článku o současném designu kuchyně.
 • Kuchyňská řada Goodhome Alisma je lakovaná pro bohatou barvu a lesk.
 • Inteligentní spotřebiče vám mohou pomoci ušetřit peníze a energii, protože jsou energeticky efektivní, samoagnostikující a přizpůsobitelné vaší každodenní rutině.
 • Nedoporučili bychom je před deseti lety, ale dnes věříme, že drtivá většina je dobrá hodnota.

Napsáno
BrookPad tým

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.