Most significant ways that a smart house may enhance your life.

Nejvýznamnější způsoby, jak může chytrý dům posílit váš život.

Objevte mnoho způsobů, jak může chytrý domov zlepšit váš život.

Chytrý domov pomoc

A co je nejdůležitější, inteligentní domy vám mohou pomoci,

Z moderních technologií jsme měli mnoho prospěch, jako jsou nástroje pro úsporu času a větší potěšení. Dorazila inteligentní technologie: Zde je pět způsobů, jak může zvýšit naši kvalitu života. Tradiční termostaty vám poskytují menší kontrolu nad svým topným systémem. Jas a barvu světel můžete ovládat inteligentním osvětlením. Pomocí inteligentního zvonku můžete vidět, kdo je u dveří, aniž by tam byl.

Technologie usnadňuje vytváření přístupných domů. S hlasem nebo pomocí aplikace smartphonu můžete ovládat prakticky cokoli. Inteligentní zástrčky, zvonky, zámky a kamery vám umožňují zjistit, kdo je u předních dveří, a nechat je z vašeho smartphonu nebo tabletu (nebo ne) světla, mohou být ovládány hlasovými příkazy, aplikacemi nebo senzory. Inteligentní reproduktory ovládané hlasem vám mohou pomoci strávit méně času na obrazovce. Inteligentní osvětlení může pomoci snížit úroveň modrého světla, což usnadňuje usnutí

Bílý šum může být použit k odfiltrování šumu při současném generování uklidňujících zvuků. Inteligentní zařízení mohou být fantastická pro nalezení nových zdravých receptů. Inteligentní domy vám umožňují šetřit energii a udržovat účty za elektřinu a vodu. Inteligentní termostaty vám umožňují ovládat teplotu vašeho domu pomocí telefonu nebo hlasu. Pomocí vzdáleného zámku zajistěte všechny dveře, které jste mohli zamknout. Ty mohou být také použity ke sledování vašeho majetku a těch, kteří přebývají.

Inteligentní technologie zlepšuje naše životy různými způsoby, od úspory času až po více zábavy.

Od vynálezu pračky, chladničky a televize se náš každodenní život výrazně změnil. Naše domovy byly před vynálezem těchto spotřebičů úplně jiné místo. Dokonce i zdánlivě malé předměty, jako jsou termostaty a bezdrátové telefony, měly významný dopad na náš způsob života. Příští domácí revoluce dorazila: inteligentní technologie a zde je pět způsobů, jak může zlepšit naši kvalitu života.

1. Ušetří čas.

Pokaždé, když využijete ovládání hlasu nebo aplikací, ušetříte několik sekund. Při přípravě snídaně můžete požádat svého inteligentního reproduktoru, aby vypnul světla nebo přečetl zprávu o počasí. Jednoduchým dotykem si můžete zabezpečit všechny dveře před opuštěním domu. A aniž byste se vrátili, zkontrolujte své odpovědi. Ty zlomky druhého se hromadí. Proč nevytvářet vlastní automatické postupy, aby se vaše vlastní práce snadnější dokončily? „Ahoj Google, jdu ven,“ říkáš a světla jsou vypnutá, dveře jsou zamčená a obdržíš zprávu o počasí! Existuje také možnost větších úspor času. Neseďte kolem a čekají na doručení. Inteligentní zvonek umožňuje vidět, kdo je u dveří, otevřít dveře a poskytnout pokyny, aniž byste tam museli být v době návštěvy. That's a full day's worth of work saved right there.

 • Udělejte si snídani a nechte svůj chytrý reproduktor udělat za vás.
 • A simple touch secures all of your doors.
 • You can see who is at the door, open the door, and provide directions, all without being there.

2. Increased control

Použití inteligentní technologie mění způsob, jakým spravujeme naše domácí systémy, jako je osvětlení a vytápění. Inteligentní osvětlení vám nabízí možnost přizpůsobit jas a barvu světel podle vašich preferencí. Ovládejte jediné světlo, jednu místnost nebo jinou oblast, kterou si vyberete. Senzory mohou být použity k aktivaci světel a jejich naplánování, aby zapnuly ​​a vypínaly, když jste pryč. Vše je ovládáno prostřednictvím jedné aplikace. Inteligentní termostaty vám poskytují mnohem větší kontrolu nad systémem vytápění než tradiční termostaty. Naučí se a optimalizují, aby byl váš dům příjemnější a mohou vám také pomoci snižovat vaše náklady na služby. Navíc vám poskytují větší přímou kontrolu. V chladném dni jste na cestě domů? Než se vrátíte domů, zapněte teplo, abyste se ujistili, že budete mít toasty vřelé přivítání.

 • Vytápění a světla jsou ovládána pomocí inteligentní technologie v domácnosti.
 • Můžete si vybrat jas a barvu svých světel.
 • Snadno spravujte topný systém pomocí inteligentních termostatů.

3. Zvýšení sebevědomí

Použití inteligentní technologie otevírá nové možnosti pro zpřístupnění domů. Pro začátek můžete s hlasem spravovat prakticky vše nebo pomocí několika kliknutí na aplikaci smartphonu. Není třeba přesouvat spínače a zástrčky, které jsou nedosažitelné. Inteligentní osvětlení může být ovládáno hlasem, prostřednictvím aplikace nebo prostřednictvím senzorů. Inteligentní zástrčky, na druhé straně, vám umožní bezdrátově ovládat vše, co lze připojit. Inteligentní zvonky, zámky a kamery vám umožňují vidět, kdo je u předních dveří, a nechat je z vašeho smartphonu nebo tabletu (nebo ne). Další možností je poslat dočasné inteligentní klíče mobilním telefonům přátel a rodin, což jim umožní přístup k informacím, když je potřebují.

 • Používání chytré technologie poskytuje nové možnosti budovy.
 • Může být ovládán hlasem, prostřednictvím aplikace nebo senzory.
 • Pomocí smartphonu nebo tabletu můžete vidět, kdo je u dveří, a dovolit jim vstoupit.

4. Zvýšené pohodlí a bezpečnost v domácnosti

Pochopte, co se odehrává, kde se odehrává a kdy se odehrává. Senzory inteligentních pohybů vám poskytují oznámení, pokud jsou aktivována, a inteligentní bezpečnostní kamery streamují živé záběry do vašeho telefonu, když jsou aktivní. Kromě toho je inteligentní technologie přizpůsobitelná - například můžete použít stejný kamerový systém jako monitor dítěte nebo k tomu, abyste na své domácí zvířata sledovali své domácí mazlíčky. Inteligentní alarmy vám mohou zaslat oznámení, pokud detekují ve vzduchu kouř nebo oxid uhelnatý. Také samostatně testu, takže se nikdy nebudete muset starat o to, že dojde baterie, když se nedíváte. Když je připojíte k chytrým fotoaparátům nebo topným topným, mohou vám dokonce zobrazit, co se děje, pokud je přijato alarm. Mít kontrolu nad vozidlem z telefonu také přispívá k klidu mysli. Pokud máte vzdálený přístup k inteligentním zástrčkám, můžete zkontrolovat a vypnout věci, když jste pryč. Výsledkem je, že se nebudete muset starat o zapomenutí vypnout postranní světlo, když opustíte dům.

 • Existují senzory pohybu a bezpečnostní kamery, které vás upozorňují, když jsou zapnuty.
 • Pokud vás vaše ohřívače nebo fotoaparáty alarmují, tyto příslušenství vám ukáže.
 • Ovládání vozidla z telefonu uvolňuje vaše napětí.

5. Celková pohoda

Mít více času, cítit se bezpečnější a cítit se více pod kontrolou, jsou všechny pozitivní výsledky. Inteligentní domy na druhé straně mohou jít ještě dále a poskytnout vám pohodlí a potěšení. Všichni si přejeme dobrý spánek. Modré světlo emitované světly a obrazovkami nám však pomáhá být pozornější a méně ospalá po celý den. Inteligentní reproduktory s hlasovým ovládáním vám mohou pomoci strávit méně času před obrazovkou. A ještě lépe, inteligentní osvětlení může snížit úrovně modrého světla, jakmile se přiblížíte před spaním a připravíte jeviště pro dobrý noční spánek. Teplota má také dopad na kvalitu spánku. Pokud se místnost stane příliš teplou, můžete použít inteligentní zástrčku k aktivaci ventilátoru, který vám umožní spát nepřetržitý bez přerušení. Reproduktory ve vaší ložnici mohou být také prospěšné pro spánek. Bílý šum může být použit k odfiltrování nepříjemného šumu a zároveň produkovat relaxační zvuky. Proč nepoužívat svůj inteligentní reproduktor, aby šel spát při poslechu vaší oblíbené aplikace pro streamování hudby nebo zvukové knihy? Alternativně si můžete sednout a využívat přístup k videu a dalším formám zábavy prostřednictvím Google Chromecast. Inteligentní gadgety mohou být velmi užitečné, pokud jde o objevování nových, výživných receptů. Inteligentní reproduktor s vestavěnou obrazovkou může poskytnout pokyny, jak připravit nové jídlo. Můžete jej použít v kuchyni a spustit jej hlasem, pokud máte ruce plné věcí, které se můžete připravit! Domy jsou jako technologický pokrok chytřejší a zdravější. Můžete se dokonce začít přemýšlet, jak jste si bez toho vycházeli.

 • Reproduktory mohou vylepšit ložnici.
 • Jak můžete usnout se svým inteligentním reproduktorem?
 • Integrované inteligentní reproduktory obrazovky mohou poskytnout pokyny k vaření.

Co přesně je koncept Smart House?

Jakákoli konfigurace domu, která umožňuje automaticky ovládat spotřebiče a gadgety odkudkoli s připojením k internetu pomocí mobilního telefonu nebo jiného síťového zařízení, se označuje jako „inteligentní domov“.

Proč je nutné mít chytrý domov?

Inteligentní dům zaručuje, že šetříte energii a že jsou sníženy náklady na vaše služby a vodu. Často se všimne, že světla jsou ponechána, protože lidé jsou příliš líní na to, aby vstali a vypnuli je. V inteligentním domě budete moci vypnout světla a další elektrická zařízení, i když jste v posteli a chystáte se usnout.

Co odlišuje chytrý dům od běžného domova?

Systém je považován za skutečně chytrý. Je to také, když zařízení poskytují připojení mimo domov, které služba, například umožnění uživatelům ovládat zařízení z dálky, a když zařízení fungují v harmonii s životním stylem uživatele, spíše než je narušují.

Je dobré stavět chytré domy?

Je to nejlepší, co existuje. Úrovně bezpečnosti lidí v inteligentních domovech se výrazně zlepšila. Můžete použít vzdálený zámek k zajištění všech dveří ve vašem domě, na které jste možná zapomněli zajistit. Můžete také využít inteligentní gadgety k tomu, abyste sledovali svůj dům - a na lidi, kteří v něm žijí.

Je pravda, že inteligentní domy šetří peníze?

Tyto energeticky efektivní položky vám mohou pomoci ušetřit peníze za vaše náklady na veřejné služby a zároveň zlepšit vaši energetickou účinnost. Aby byl váš život jednodušší, je k dispozici několik inteligentních domácích pomůcek. Tato zařízení automatizují aktivity kolem domu a poskytují vám kontrolu nad nimi prostřednictvím aplikace telefonu nebo dokonce hlasových příkazů. Mnoho z nich však může být použity ke snížení nákladů na energii a také ušetření peněz.

Je investování do inteligentního domu dobrou investicí?

Z dlouhodobého hlediska inteligentní gadgety určitě stojí za vaše peníze, pokud vám umožní ušetřit peníze. Inteligentní termostaty vám umožňují spravovat teplotu vašeho domu z telefonu nebo hlasem a také vám umožňují stanovit plány a pravidla, když se vaše systémy vytápění a klimatizace zapnou a vypnou.

Některé z hlavních výhod inteligentního domu mohou zahrnovat:

 • Naše životy se zlepšují mnoha způsoby, od úspory času až po větší potěšení.
 • Domácí technologie příští generace se blíží. Poskytli jsme pět způsobů, jak by to mohlo zvýšit naši kvalitu života.
 • Zkracuje to čas. Nechte inteligentního reproduktoru udělat pro vás snídani. Trik dělá jen malý dotek.
 • Více kontrolních inteligentních technologií mění způsob, jakým ovládáme naše domácí systémy, jako je osvětlení a vytápění. Inteligentní domácí automatizace zvládnutelný systém vytápění s inteligentními termostaty.
 • Mít kontrolu nad autem z telefonu vám pomůže cítit se bezpečně.
 • Inteligentní reproduktory ovládané hlasem vám mohou pomoci strávit méně času na obrazovce.
 • Reproduktory ve vaší ložnici vám také mohou pomoci spát.
 • Proč nevyužít svého inteligentního reproduktoru k poslechu hudby, když usnete? Spánek při používání inteligentního reproduktoru?
 • Inteligentní domy vám umožňují šetřit energii a udržovat účty za elektřinu a vodu.
 • Můžete zaměstnávat inteligentní zařízení ke sledování vašeho domova i dalších, kteří tam žijí.
 • Pro zjednodušení vašeho života je k dispozici několik inteligentních domácích pomůcek.

Napsáno
BrookPad tým

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.