Is Rak Ceramics a well-known bathroom manufacturer?

Je Rak Ceramics známým výrobcem koupelny?

Podívejte se, zda je Rak Ceramics známou značkou koupelny.

Koupelna RAK keramiky

Je Rak Ceramics renomovaná značka koupelny?

AK Ceramics se sídlem v Hampshire je globálním lídrem v keramické dlaždici a sanitárnímwaru. Zaměstnává 15 000 lidí v rámci SAE, Indie, Bangladéše, Íránu, Evropy, Austrálie a Singapuru. Samena Capital koupila na začátku tohoto roku podíl 30,6 % v podnikání. V AK Ceramics se staráme o životní prostředí, zejména na ochranu vody. Nejnovější toalety RAK zahrnují flush systém, který šetří více než 33% vody.

RAK získal certifikát environmentálního výkonu jako uznání svého úsilí o dodržování předpisů pro environmentální výkon a ochranu. Toalety a dřezy RAK keramiky jsou slavnou značkou sanitárních Ware. Kompaktní řada povodí RAK je ideální pro en apartmá, cloakroomy a malé koupelny díky své kompaktní podobě. Toalety RAK Close propojené využívají méně vody na spláchnutí než většina tradičních cistern, šetří zdroje a snižují dlouhodobé provozní náklady. V Bangladéši, Indii a Íránu. Jeho Výsost Sheikh Saud Bin Saqr Al Qasimi, člen Nejvyšší rady a vládce Ras Al Khaimah, založil firmu v roce 1989. V srpnu 2015 získal Rak zbývající 20% menšinový podíl ve svém íránském zařízení.

Proč byste měli vybrat koupelny RAK?

RAK Ceramics se sídlem v Hampshire poskytuje služby klientům ve více než 150 zemích a stal se jedním z největších světových výrobců keramických dlaždic a sanitárních výrobků. Business Business RAK koupelny vyrábí sanitárníware tak, aby vyhovoval široké škále rozpočtů a vkusů, a za posledních deset let si na britském trhu s koupelnou navázal silnou přítomnost. V našem oddělení kontroly kvality v RAK Ceramics jsme důkladně prozkoumali všechny toalety RAK, povodí a nábytku a jejich zboží je na stejné úrovni s těmi z našich známějších značek.

Co mi můžeš říct o Rak Keramic?

Rak Ceramics P.J.S.C. je jednou z největších keramických značek na světě, s více než století zkušeností. Podnik má mimo jiné 15 000 zaměstnanců ve svých činnostech ve Spojených arabských emirátech, Indii, Bangladéši, Íránu, Evropě, Austrálii a Singapuru. Uvnitř zařízení je umístěno celkem 10 závodů s dlaždicí, dvě rostliny sanitárního návyku a jeden faucet a jeden stolní závod. Začátkem tohoto roku společnost Samena Capital investovala do společnosti nákupem úroku 30,6 %.

Jaká je historie RAK keramiky?

V roce 1989 založil Sheikh Saud Bin Saqr Al Qasimi, člen Nejvyšší rady a vládce Ras Al Khaimah, Rak Keramics, výrobce keramických produktů. Soukromý prodej 30,6 % majetkového podílu společnosti Samena Capital byl dokončen v červnu 2014 poté, co se správní rada rozhodla prodat podíl. Od roku 2012 společnost Rak Ceramic dodala podle společnosti 1 miliardu metrů čtverečních dlaždic na projekty po celém světě.

Jaká je služba Rak Keramics?

RAK Ceramics nabízí přístup k řadě distribučních kanálů RAK, které jsou uvedeny níže. Naši distributoři nesou celou řadu zboží RAK koupelny, které je pravidelně dodáváno z jejich hlavního distribučního centra, které se nachází severně od Birminghamu. Vědět, že veškeré zboží bude přístupné během několika dnů, vám poskytne záruku, že věci budou doručeny v přiměřeném množství času.

Jaká je kvalita keramiky Rak?

Koupelny RAK vyrábějí každý rok přibližně 5 milionů kusů sanitárního zboží ve 16 samostatných zařízeních, z nichž většina se nachází ve Spojených arabských emirátech. Pro keramiku a sanitátyware to byly prvním obchodem v SAE, která byla poskytnuta certifikaci ISO, která byla udělena britskou certifikační organizací CICS (Certifikační systém Cerifikace Ceramic Research Institute) poprvé v roce 2007. Všechny RAK Brassware Ranges jsou certifikovány WRAS certifikovány v WRAS certifikovány WRAS certifikovány WRAS Spojené království, což znamená, že splní nebo překročí všechny příslušné regulační normy a požadavky na budovu a vodu.

Je Rak Ceramics dlouhodobou investicí?

RAK Ceramics se zavázala k udržitelnosti životního prostředí a jsme více nakloněni podporovat výrobce, kteří se netýkají pouze životního prostředí, ale kteří aktivně podporují udržitelné problémy, spíše než jednoduše pro ně uvádí jejich podporu. RAK se skutečně věnuje neustálému zlepšování energetické účinnosti ve výrobním procesu a snižování znečištění, nejen v oblastech, v nichž funguje, ale také ve prospěch svých vlastních zaměstnanců a jejich rodin. Ve svých koupelnových obchodech neustále vytvářejí nová řešení šetrná k životnímu prostředí se zvláštním důrazem na ochranu vody. Poslední toalety RAK jsou vybaveny splachovacím mechanismem, který snižuje využití vody o více než 33%. Osvědčení o environmentální výkonnosti bylo uděleno RAK ve Spojených arabských emirátech na počest úspěšného úsilí společnosti o splnění environmentálních výkonů a ochrany a zákonů.

Design a inovace jsou dva důležité aspekty každého podnikání. Co je to Rak keramika?

V každém odvětví existují vůdci a následovníci. V obchodě Local jsou představeny nové technologie a nápady, které udržují své koupelny před konkurencí, trendem a dlouhodobým designem. RAK jsou bezpochyby vedoucími v oboru. Je samozřejmé, že jejich zboží se objeví na základě konzistentního základu v některých z nejznámějších struktur na světě, což ukazuje na jejich schopnost neustále tlačit designové limity a představivost. Podle slov Rak: „Spolupráce je podstatou kreativity“. Kolekce koupelny, které jsou vizuálně přitažlivé a praktické, vytvářejí RAK koupelny ve spolupráci s některými z nejznámějších designérů na světě.

Co víš o povodí Rak?

Pasiny RAK Ceramics se rozlišují svými čistými, základními tvary, flexibilním designovým modelem a velmi levnými náklady, z nichž všechny přispívají k jeho vynikajícímu hodnocení. RAK CEAMICS SANITARY WARE je postavena tak, aby vydržela přísnost každodenního používání, ať už v domácnosti, školy, veřejné koupelně nebo podnikatelském prostředí. Odhodlání Rak Ceramics na vysokou kvalitu za dostupné náklady přivedla společnost do popředí celosvětového průmyslu sanitárních přípravků. RAK Basins and Sinks mají čistý a jednoduchý design a jsou k dispozici v řadě cenových cenových rozsahů. Všechny tyto aspekty se spojují, aby se RAK stal vynikající volbou pro každého, kdo chce renovovat koupelnu za napjatý rozpočet.

Kompaktní řada povodí RAK je praktickou možností pro oblast Suite En Suite, Cloakroom nebo malý koupelnový prostor, protože je navržen tak, aby se vešel do prostoru s omezenými rozměry. Rohové pánve, polosměrné modely a klasické tvary podstavce mohou být také nalezeny, z nichž všechny byly navrženy se sníženými rozměry, aby se zapadaly do těchto obtížně přístupných oblastí. Basins by Rak Ceramics obsahuje základní, ale účinný design, který se dobře mísí s jakýmkoli výzdobou a vydává dojem čistoty a profesionality návštěvníkům. Je snadné pochopit, proč jsou i nadále oblíbenou volbou mezi sbírkami vstupní úrovně, protože jsou kompatibilní s širokou škálou výběrů bralessu, včetně monoblokových mixérů, malých povodí a konvenčních duálních sad.

Kde se dozvíte více o toaletách Rak keramiky?

Toalety a dřezy RAK keramiky se rozlišují svými čistými liniemi, jednoduchými tvary a přizpůsobivostí jakémukoli výzdobě. Jsou také dodávány za konkurenceschopné ceny, což z nich činí jednu z našich nejoblíbenějších linií v sanitárních výrobcích. Toalety a bidety RAK keramiky jsou po celou dobu zcela moderní a jednoduchost návrhů umožňuje pohodlí a praktičnost apartmán ukázat.

V této sbírce jsou k dispozici zavřít párové, zpět ke zdi a nástěnné zavěšené jednotky, které jsou připraveny k naplnění současné vibrace do výzdoby koupelny při zachování otevřeného, ​​přístupného rozvržení. Metropolitan například zachycuje myšlenku formy a funkce spolupráce se základními formami a čistými hranami, které dobře fungují v moderním prostředí. Dostupnost odpovídajících bidetů poskytuje uživateli možnost zvýšit stupeň elegance a pohodlí v interiéru bez porušení rozpočtu. Pokud jde o ekologicky dotčenou spotřebitele, toalety RAK Close spojují každé splachování mnohem méně vody než většina konvenčních cistern, což jim umožňuje šetřit vzácné zdroje a zároveň snižovat dlouhodobé provozní náklady. V důsledku toho, pokud jde o výběr vysoce výkonné, nízkonákladové jednotky WC, toalety RAK keramiky kontrolují všechny krabice, pokud jde o kvalitu designu a konstrukce, spolehlivost a dostupnost, což z nich činí řadu výběru pro základní úroveň zboží na trhu.

Je RAK keramika slušným produktem?

Vynikající hodnota, je bez váhání, že bych navrhl Rak keramiku každému, kdo hledá zákaznický servis, který má opravdu zájem o pomoc.

Kde se vyrábí RAK keramika?

Kromě svých výrobních zařízení v Ras Al Khaimah má Rak Ceramics také provoz v Bangladéši v Indii a Íránu. RAK Ceramics dokončila akvizici zbývajícího 20 % podílu menšiny ve svém íránském závodě v srpnu 2015 a přeměnila Rak Írán na plně vlastněnou dceřinou společnost mateřské firmy.

Jak se jmenuje společnost, která vlastní Rak Ceramics?

Jeho Výsost Sheikh Saud Bin Saqr Al Qasimi, člen Nejvyšší rady a vládce Ras Al Khaimah, založil v roce 1989 v Ras Al Khaimah Rak keramiku s cílem mít nejkvalitnější vybavení a nejnovější technologii, stejně jako vyrábět nejlepší zboží možné na prodej po celém světě.

Co je to koupelna RAK keramiky?

 • AK Ceramics se sídlem v Hampshire je globálním lídrem v keramické dlaždici a sanitárnímwaru.
 • Zaměstnává 15 000 lidí v rámci SAE, Indie, Bangladéše, Íránu, Evropy, Austrálie a Singapuru.
 • Samena Capital koupila na začátku tohoto roku podíl 30,6 % v podnikání.
 • V AK Ceramics se staráme o životní prostředí, zejména na ochranu vody.
 • Nejnovější toalety RAK zahrnují flush systém, který šetří více než 33% vody.
 • RAK získal certifikát environmentálního výkonu jako uznání svého úsilí o dodržování předpisů pro environmentální výkon a ochranu.
 • Toalety a dřezy RAK keramiky jsou slavnou značkou sanitárních Ware.
 • Kompaktní řada povodí RAK je ideální pro en apartmá, cloakroomy a malé koupelny díky své kompaktní podobě.
 • Toalety RAK Close propojené využívají méně vody na spláchnutí než většina tradičních cistern, šetří zdroje a snižují dlouhodobé provozní náklady.
 • V Bangladéši, Indii a Íránu.
 • Jeho Výsost Sheikh Saud Bin Saqr Al Qasimi, člen Nejvyšší rady a vládce Ras Al Khaimah, založil firmu v roce 1989.
 • V srpnu 2015 získala RAK zbývající 20% podíl menšin ve svém íránském zařízení.

Napsáno
BrookPad tým

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.