Is Hansgrohe a good bathroom brand?

Je Hansgrohe dobrá značka koupelny?

Zjistěte, zda je Hansgrohe renomovaný výrobce koupelny.

Hansgrohe moderní faucety

Máte rádi koupelnové výrobky Hansgrohe?

Hansgrohe je předním inovátorem v oblasti designu a technologie koupelny. Naše zboží bylo testováno rozsáhle a promyšleně rozvinuté. Mezi mnoha technologickými pokroky odlišují pouze pneumatické ovládání sprchy a ekologické inteligentní technologie tyto položky od svých konkurentů. Hansgrohe zajistí, že komponenty budou k dispozici po dobu nejméně 15 let. Od roku 1901 si Hansgrohe stanovil standard pro design koupelny. Výkonnou radu podniku tvoří bezprostřední potomci Hans Grohe. Kromě kolejnice a někdy hlavy zahrnují sprchové sady Hansgrohe ventil. Raindance Select Combi sprchová sada byla považována za předzvěst nového století ve sprchování. Croma 100 1Jet/Unica C je sada sprchy spravedlivé ceny, to je jisté. Termostatický sprchový ventil Hansgrohe Ecostatu je zákazníky oblíbený.

Tato místnost je ideální pro začlenění do koupacího zařízení 21. století. Při průtoku 37,9 lpm může pojmout sprchové hlavy s větším množstvím tlaku vody. Raindance je skvělá volba, pokud chcete sprchovou hlavici, která je opravdu inovativní, inovativní a jedinečná. Hansgrohe Ecostat e Termostatický sprchový ventil s vypnutím je zamýšlen tak, aby byl co nejjednodušší a uživatelsky přívětivější. Raindance Dešťová sprchová hlava má jedinečný vzhled a funkčnost, která zdaleka není běžné sprchové hlavy. Existují dvě varianty, z nichž každá se používá pro jednu nebo dvě sprchové zásuvky. Utility, estetická přitažlivost a originalita jdou ruku v ruce, když si vyberete Hansgrohe Faucety a příslušenství. Chcete -li přepínat mezi režimy postřiku, stačí stisknout tlačítko na popisovač. Fantastická možnost sprchy, Hansgrohe Crometta 85 Green 1 Jet Ruční sprcha používá méně vody a zároveň poskytuje vynikající výkon. Sbírka současných kohoutků a mixérů z Hansgrohe je ideální pro jakýkoli moderní, luxusní koupelnový prostor.

Jeden z vůdců inovací v koupelnovém vybavení je vysoce uznán. Díky mixérům povodí budete moci smíchat horkou a studenou vodu. Specializované techniky, stejně jako QuickClean, vám umožní udržovat vaše faucety vypadající to nejlepší za všech okolností. Hansgroheho zdi namontovaný na tři jamkové faucetu je vybaven chromovým chromovým chromovým lemovaným samostatným horkým a studeným nastavením. Focus Monotrou je krásná jednorázová montáž, která je vyrobena z mosazi a má vysoce lesklý chromový povrch. Mixér povodí logis 2 má jednu výtoku a elegantní linie, což z něj činí vynikající volbu. V jednom kompaktním balíčku nabízejí kohoutkové mixéry na koupelny, sprchové hlavičky a výplň koupelny. Tato elegantní sprcha Hansgrohe a mixér koupelny bude vypadat stejně doma v moderní nebo historické koupelně. Pro minimalistický vzhled je vhodnou volbou skrytý mixér se všemi trubkami skrytými za dlážděnou stěnou. Hansgrohe Axor je světově proslulá značka německé společnosti.

Vláda a sprchové faucety jsou specializací na firmu. Ukazuje jen holé minimum faucetů je možné se zaostřovaným skrytým mixérem na koupel a sprchu. Neváhejte zavolat našemu týmu odborníků, pokud máte nějaké dotazy. Hansgrohe SphoderSelect System využívá jak čtvercové, tak kruhové formy. Pokud je ve spojení s univerzálním ventilem IBOX, je zajištěna rychlá a bezproblémová instalace. Tento nejnovější doplněk k koupání přichází s technologií měkkých důvodů. Hansgrohe, německá koupelnová společnost, zaměstnává některé z nejtalentovanějších designérů na světě a je známá svými technologickými pokroky. Náš výběr kohoutků, sprch a doplňků Hansgrohe zahrnuje oblíbené linie, jako jsou logis, Focus, Metropol a Raindance. Procházejte náš výběr hned teď. Mezi jejich nabídky patří značka Axor, která získala mnoho ocenění designu za svůj inovativní styl.

Proč byste si měli vybrat Hansgrohe?

Hansgrohe je lídrem v oblasti designu koupelny a technologických inovací. Jsou poháněny touhou vytvářet jedinečné kohoutky a sprchy a spolupracují s světově proslulými designéry, jako jsou Ronan a Erwan Bouroullec, Patricia Urquiola, Jean-Marie Massaud, Antonio Citterio, Philippe Starck, Starck, Starck, Starck .

A co Hansgrohe Engineering, víš něco?

Všechny kohoutky pánve Hansgrohe, kohoutky a sprchy prošly rozsáhlými testováními a byly pečlivě navrženy. Vybrat technologie, která zahrnuje ovládání pneumatické sprchy, a technologie Eco Smart, která zachovává vodu, jsou jen několik inovací, které tyto produkty odlišují od konkurence.

Jaká je spolehlivost Hansgrohe?

Hansgrohe vyrábí 80 procent svých produktů v Německu, což je společnost velmi hrdá. Prodávají své zboží ve 140 zemích, a proto se musí ujistit, že jejich položky mají nejvyšší možnou kvalitu. Kromě toho Hansgrohe zaručuje dostupnost náhradních dílů po dobu 15 let. Hansgrohe je značka, na kterou se lidé obracejí, když chtějí být v pohodě. Nemáme jen žádné problémy se svým zbožím a každý člen personálu vám řekne totéž, pokud se o ně jednoduše zeptáte.

Potřebujete pomoc v Hansgrohe?

Jejich technická pomoc pro preinstalaci i po instalaci je bezkonkurenční v jeho kvalitě a dostupnosti. Mohou vám a vašemu montéru nabídnout veškerou pomoc, kterou budete někdy potřebovat, abyste zaručili, že vaše produkty Hansgrohe nadále dělají z vaší koupelny nádherné místo. Instalační videa a specifikace lze nalézt na webových stránkách Hansgrohe Pro, jakož i na jakékoli další informace, které budete možná potřebovat k zajištění plynulé instalace.

Hledáte koupelnové doplňky Hansgrohe?

Vyzkoušejte jedinečné a inovativní doplňky koupelny Hansgrohe. Byl vytvořen renomovanými designéry a profesionály v oboru, aby poskytli konečné doteky, které přemění váš majetek na dům vzpomínek. Perfektní manželství elegantního německého designu a technické dokonalosti. -

Sprchy od Hansgrohe

Sprchy Hansgrohe vám poskytují možnost navrhnout svůj vlastní krásný a plně kontrolovaný sprchový systém od nuly. K dispozici je kompletní řada sprchových hlav, souprav a doplňků, které používají technologii EcoSmart k úspoře provozních nákladů.

Sprchy z historie Hansgrohe mísí s inovacemi.

Je nemožné si nevšimnout vysoké úrovně řemeslného zpracování, které přechází do Shňanů Hansgrohe. Sprchy a mixéry z německého podnikání, které se nachází v Černém lese, bez námahy kombinují historii a inovace v jejich řadě krásně navržených vysoce kvalitních produktů.

Hansgrohe připravuje bar pro design koupelny od svého založení v roce 1901 a vždy to byl o krok napřed před soutěží. Tento potenciál ruční sprchy jako praktické alternativy k tehdy tradiční režijní sprše viděl Hans Grohe, zakladatel společnosti. Dokonce i ve věku 82 let, kdy vyvinul první sprchovou nástěnnou lištu, který mohl být upraven na příslušnou výšku, byl považován za génius. Ačkoli se jedná o standardní praxi v koupelnách po celém světě, bylo to považováno za významný průlom v koupelně, když byl poprvé představen v padesátých letech.

V současné době je výkonná rada společnosti složena z přímých potomků a rodinných příslušníků Hans Grohe, kteří provádějí rodinné dědictví. Pokud jde o sprchy Hansgrohe, potěšení ze sprchy je první prioritou. Kromě Shníků Hansgrohe nabízíme také širokou škálu zboží a doplňků souvisejícího s sprchou. Bez ohledu na to, zda potřebujete ruční sprchy, stropní dešťové přeháňky nebo plné sprchové systémy, máme k dispozici různé možnosti. Podívejte se na některé z špičkových vysoce kvalitních zboží, které je nyní k dispozici.

Více informací o míchání sprchy Hansgrohe najdete zde.

Má velký výběr kompletních sprchových souprav od Hansgrohe, které zahrnují ventil, hlavu a držák. Jedním z nejoblíbenějších je Hansgrohe Raindance Select 150 Combi Sprchová sada, která je k dispozici v mnoha barvách. Když byl Raindance představen v roce 2003, byl široce považován za ohlašování začátku nového věku ve sprchování. Vytváří mimořádně velké, třpytivé kapičky vody, což má za následek co nejluxusnější zážitek ze sprchy. Hansgrohe nazývá „XXL výkon“ poskytovaný velkými kapičkami jako „mimořádný“. Přidání značného množství vzduchu ve formě technologie letecké energie vede k velmi příjemnému zážitku ze sprchy. Vaše potěšení z Raindance bude prodlouženo po dlouhou dobu díky „rychlému čištění“. Sprchy Raindance jsou také vybaveny termostatem pro výběr ekostatu, který poskytuje nejlepší možný výkon.

Sprchové sady z Hansgrohe obsahují kolejnici a v určitých případech hlavu, ale nezahrnují ventil. Nabízíme širokou škálu možností, jak odpovídat jakýmkoli preferencím. S jeho oslnivým chromovým posuvníkem, průhledným držákem, 22mm sprchovou železnici a sprchovou hadicí Isiflex 1,6 m je Sprchová lišta Hansgrohe Unica C (0,9 m) oblíbenou možností díky atraktivnímu designu. Zvyšuje nejen estetiku jakékoli koupelny, ale také poskytuje uživateli vynikající zážitek ze sprchování.

Patří mezi nejvíce za rozumnou cenu sad Croma 100 1Jet/Unica C na trhu, protože obsahuje nástěnnou tyč, sprchovou hlavu a mýdlovou misku, vše za rozumnou cenu. Sada sprchové sprchy Croma 100 Vario/Unica Reno je k dispozici v naší sbírce a je vhodná pro použití s ​​vysokotlakými čerpanými a tlakovými systémy. Má čtyři odlišné režimy spreje: pravidelné, déšť, masáž a mytí. Normální je výchozí nastavení. Nastavitelná výšková nástěnná lišta umožňuje změnit horní polohu sprchy o 20 cm nahoru a dolů, zatímco výška sprchy může být také upravena tak, aby vyhovovala různým typům těla. Zahrnuje také 2M isiflexní sprchovou hadici na náklonu se skluzavkou nastavitelným kurzorem a snímkem nastavitelným kurzorem. Technologie rychlého čistého usnadňuje odstranění limescale ze systému. Zákazníci také mají rádi Raindance Select 150 Unica S Puro, což je další populární možnost. Sprchová kolejnice může být objednána v různých délkách a sluchátko lze objednat v různých barvách. Kromě toho, že je praktická, je kolejnice také esteticky příjemná, protože na jeho vysoce lesklý chromový povrch.

Máte nějaké dotazy týkající se sprchových ventilů Hansgrohe?

Hansgrohe nabízí rozmanitý výběr sprchových ventilů Hansgrohe, včetně ekostatů a možností sprchy, aby splňovaly různé preference a finanční omezení. Termostatický sprchový ventil Hansgrohe Ecostatu je mezi spotřebiteli oblíbeným sprchovým ventilem. Je k dispozici s nebo bez Ibox Universal Instalation Kit a má stylový chromový povrch, který doplňuje jakoukoli dekor. Je to čisté, přímé a profesionální, což z něj činí vynikající volbu pro začlenění do koupací oblasti 21. století. Jeho malý design, zářící chromový povrch a uživatelsky přívětivé rozhraní jsou ideální pro dnešní moderní kosmopolitní koupelny. Sprchový ventil byl navržen s ohledem na pohodlí a účinnost a má další výhodu 40 stupňové bezpečnostní mezní teploty. V důsledku toho bude sprcha bezpečná a příjemná a nebude tam žádné spalování. S průtokem 37,9 litrů za minutu je schopen manipulovat s vyšší množství vody potřebné sprchovými hlavami, které jsou při jejich provozu silnější. Jeho jediný kontrolní ventil je vrcholem uživatelské přívětivosti, pokud jde o ovládací prvky. V případě potřeby může být ventil vybaven příslušným skrytým ventilem IBOX, díky čemuž je instalace hračkou.

Náš termostatický sprchový ventil Ecostatu Ecostatu Ecostatu s vypnutím je navržen pro dnešní současnou a stylovou možnost. Potrubí a instalatérství jsou skryty uvnitř skříně, která je v souladu se současným trendem minimalistických interiérů. Vyrábí se s elegantním vzhledem. Tento typ je k dispozici ve dvou variacích, z nichž každá je věnována provozu jednoho nebo dvou sprchových vývodů. Mohou mít režijní sprchu a samostatnou rukou. Každý ventil má průtok 26 litrů za minutu a je navržen tak, aby byl co nejpříjemnější s otevřeným, intuitivním stylem, který se snadno ovládá. Je možné ručně změnit teplotu této sprchové sady, která byla pro bezpečnost a pohodlí uzamčena maximálně 40 stupňů. Tento ventil může být poskytnut ve spojení s nezbytnou skrytou jednotkou IBOX, což umožňuje jednodušší instalaci a odstranění potřeby zakoupit skrytou jednotku samostatně.

Chcete více informací o sprchových hlavách Hansgrohe?

Podívejte se na náš výběr sprchových hlav Hansgrohe, který zahrnuje mimo jiné slavné typy Raindance a Raindance Select. Řada sprchy Raindance má špičkovou technologii, která nabízí nejlepší zážitek ze sprchování. Hansgrohe's Raindance Dešťová sprcha 150 je vynikající volbou, pokud chcete sprchovou hlavici, která je skutečně odlišná, kreativní a moderní. Okamžitě přidává do vaší koupelny prvek špičkového designu interiéru. S jeho jedinečným tvarem a funkčností je dešťová sprchová hlava Raindance srážkou osvěžujícím odklonem od konvenčních sprchových hlav, kterého bylo dosaženo inovativním přístupem k designu. Neobvykle tvarovaná výtok, navzdory své malé velikosti 150 mm napříč, produkuje díky své kreativní design široký a silný sprej, který je také neobvyklý. V kombinaci s lesklým chromovým povrchem je to vynikající volba pro módní moderní obytný prostor, který je v dnešních domech populárnější.

Raindance Select S150 je perfektním ilustrací elegantního designu, který se spojil s Hansgrohe. Je dostatečně malý, aby se pohodlně hnízdil v dlani. Tento sluchátko hotový v Chrome a s hladkým, elegantním designem poskytuje tři odlišná nastavení sprchy, z nichž každý lze přistupovat pomocí výběrového spínače, který je výhodně umístěn na sluchátku. Mix poskytuje konstantní proud vody, zatímco dešťový vzduch a rovnovážný vzduch poskytují různé stupně poměrů vzduchu a vody, což způsobuje zřetelné účinky ke zlepšení uživatelského prostředí. Jako možnosti jsou také k dispozici vzduch dešťového vzduchu a vyvážení. Jeho jedinečná technologie ECOSMART může ušetřit až 60% při využívání vody ve srovnání se standardní sprchou. Výsledkem je snížení dopadu na životní prostředí společnosti a jeho provozních výdajů, což z něj dělá moudrou investici všude kolem. Je možné použít sprchovou hlavu s tlakem vody v rozsahu od 1,5 do šesti barů. Hansgrohe nabízí špičkové možnosti pro vytvoření odvážné, moderní koupelny, která mísí užitečnost s esteticky přitažlivým vzhledem. Výběr Raindance může být přepnut mezi jeho dva režimy spreje stisknutím tlačítka na držadli. Nastavení deště nabízí vzrušující koupel, zatímco možnost dešťového vzduchu poskytuje díky přidání vzduchu uvolněnější zážitek. Projekce sprchy je dostatečná pro plnou a příjemnou sprchu kvůli délce připojeného ramene, která měří 380 mm. Díky stylovému stylu kontinentálního stylu bude tento sprchový systém ústředním bodem v jakékoli moderní koupelně, přičemž jeho zářící chrome doplňuje většinu vysoce módních interiérů.

Jsou Hansgrohe ruční sprchové hlavy dobrou volbou?

Mnoho našich kapesních sprchových hlav Hansgrohe zahrnuje nastavení dešťového vzduchu a vyvážení vzduchu, které vám umožňují přizpůsobit množství vzduchu a vody, která vám je dodána, a vytvářet různé efekty. K dispozici je také možnost mixu, která poskytuje konstantní tok vody. Pokud hledáte variantu sprchy s úsporou vody, je Hansgrohe Crometta 85 Green 1 Jet Hand Shower skvělou volbou, protože spotřebovává minimální vodu a zároveň poskytuje vynikající sprchový výkon. Zákazníci budou moci praktikovat řízení vodních zdrojů šetrných k životnímu prostředí a zároveň příjemnou sprchu a přispívat k zachování životního prostředí. Tato geniální ruční sprcha, která je také k dispozici ve tvaru horní, poskytuje pouze šest litrů vody za minutu kombinací centrálního příjmu vzduchu s adaptivním systémem řízení toku. Bez ohledu na tlak vody stále nabízí uživateli skvělý zážitek ze sprchy. V případě typické sprchové hlavy pracující při tlaku tří barů je průměrný průtok asi 16 litrů za minutu.

Jednou z rysů Hansgrohe Crometta 85 Green 1 Jet Ruční sprcha je jeho sprej pro úsporu vody, který má průtok přibližně šest litrů za minutu ve třech tyčích. Podle výrobce má také technologii ECOSMART, která umožňuje vynikající výkon se sníženým průtokem. Navzdory poskytování vynikajícího výkonu může zelený telefon ušetřit až 75 procent při využívání vody. Zelená sprchová hlava Crometta 85 se zaplatí za úspory vody a jeho rychlý čistý mechanismus usnadňuje odstranění limescale, což z něj činí také možnost nízké údržby. Poskytuje příjemný zážitek ze sprchy pomocí injekce vzduchu. Hansgrohe Crometta 85 Green 1 Jet Hand Shower získal cenu Environmental Innovation Product of the Year a také certifikační program Water Marque.

O čem to je, o čem jsou koupelnové kohoutky Hansgrohe?

TAPS Hansgrohe jsou krásným výběrem současných kohoutků a mixérů, které jsou ideální pro moderní, luxusní koupelnu. Společnost je široce považována za jednoho z předchůdců v inovacích koupelny. Taps Basin a kohoutky z Hansgrohe jsou k dispozici v řadě elegantních stříkacích vzorů a vzorů, což z nich činí ideální pro moderní instalatérství.

Co jsou Hansgrohe Taps and Mixers a jak fungují?

Druh kohoutků, které potřebujete, může být diktován stylem koupele nebo pánve, který vlastníte. Některé vany přicházejí s kopírovacími otvory již předem vyvrtanými, zatímco ocelová nebo litinová vana by často přicházela s otvory, které výrobci obrobili. Dekorativní kovové vany, které nemají kopírovací otvory, jsou určeny k použití s ​​faucetami na stěně nebo s výplně stojící podlahy. Pokud se rozhodnete nainstalovat mixérové ​​kohoutky ve vašem domě, budete muset určit množství tlaku vody dostupné ve vašem majetku. Hansgrohe navrhuje a vyrábí řady vysoce kvalitních kohoutků a mixérů pro použití v lázni nebo povodí.

Mají odvážné, čisté linie a přicházejí v různých návrzích, které doplňují moderní i klasické dekory koupelny. Některé produkty Hansgrohe mají specializované metody, jako například jako Quickclean, které usnadňují udržení vašich faucetů, které vypadají co nejlépe. Hansgrohe navrhuje a vyrábí řady vysoce kvalitních kohoutků a mixérů pro použití v lázni nebo povodí. Mají odvážné, čisté linie a přicházejí v různých návrzích, které doplňují moderní i klasické dekory koupelny. Některé produkty Hansgrohe mají specializované metody, jako například jako Quickclean, které usnadňují udržení vašich faucetů, které vypadají co nejlépe. ECOSMART je zařízení pro úsporu vody, které může podstatně snížit vaše využití vody omezením množství vody, která teče za minutu.

Co je to o kohoutcích mixéru?

Mixéry povodí vám umožňují smíchat horkou a studenou vodu, abyste získali přesnou teplotu, kterou potřebujete v koupelně. Jsou zvláště dobře vhodné pro rodiny s malými dětmi, které dávají přednost teplé vodě než horkou vodu. Toto je vynikající příklad jediného pákového chromového mixéru pro povodí, jako je Logis 70. Tento faucet na základní úrovni představuje velkou hodnotu za peníze a je postaven na vysoce kvalitní standardy, které se očekávají od značky Hansgrohe . Vysoké koupelnové faucety, jako je například mixér povodí logis 210 v leštěném chromu s labuťovým krkem, například dotkne zdokonalení prostoru. Další alternativou je mixér povodí páky Talis, který má vyskakovací odpad a také jednu páku. Funkce stmívače vody umožňuje omezit tok vody na 7,2 litru za minutu (spíše než standardní 12 litrů za minutu), což vám umožní snížit spotřebu vody. Abyste udrželi povodí bez příslušenství, jděte na ten, který je umístěn na zeď, jako je například sada tří otvorů namontovaná na nástěn minimalistická estetika.

Alternativně je dobrou volbou alternativně logis 2 otvorový mixér s čistými liniemi a jedinou výtokou sousedící s ovládací rukojetí. Tato položka je vytvořena tak, abyste si mohli vybrat, zda je držadlo vlevo nebo vpravo od výtoky, v závislosti na tom, jak chcete, aby se vešly do celkového uspořádání prostoru koupelny. S jedinou ovládacím prvkem a výtokem, které jsou umístěny na panelu, je mixér pánve Metris 110 další přitažlivou alternativou na nástěnné zvážení. Podceňovaná elegance mixéru Axor Starck Twin Handle Monobloc Basin Mixer je ideální pro to, aby se do jakéhokoli koupelny přineslo nádech luxusu. Tento mixér je vybaven vybavením vyskakovacího odpadu a máte možnost určit, zda při objednávce potřebujete vysoký nebo nízký tlak vody. Mixéry páky páky z kolekce Axor Starck jsou k dispozici v malých i velkých velikostech, aby vyhovovaly proporcím vaší povodí nebo dřezu.

Hansgrohe Bath Mixer klepání s jedinou dírou?

Mixér pro jednoho otvoru distribuuje proudy horké a studené vody pomocí jediného klepání, což usnadňuje použití. V důsledku toho má vana velmi čistý a jednoduchý vzhled, který neodstraňuje celkový design lázně. Mixéry jedné díry, někdy známé jako monoblokové kohoutky, jsou častěji vidět na povodích, i když mohou být použity i na vaně, pokud je prostor k dispozici. Focus Monotrou Mixer je krásný, ale robustní mosazi pro jednu páku, která je vyrobena z mosazi a dokončena ve vysoce lesklé chromové odstín. Nabízí výjimečnou hodnotu za peníze a je skvělou volbou pro současnou koupelnu. Tento mixér je k dispozici s nebo bez sprchové přílohy v závislosti na vaší preferenci.

Jsou výplně koupelen Hansgrohe dobrou volbou?

Výplňový výplň poskytuje dva odlišné proudy vody, které se kombinují na výtoku, když je vana plná. Jednotlivé horké a studené trubky jsou obvykle viditelné, než se dostanou na křižovatku na výtoku, kde jsou spojeny dohromady. Tento druh faucetu může mít jediné ovládání teploty nebo dvě nastavení teploty, jedno pro horkou a jednu pro studenou vodu. Většina z nich je umístěna do vany, ale jsou k dispozici také modely na nástěnné. Kolekce Hansgrohe's Focus obsahuje moderní výplňový výplň jednoře páky, který kombinuje eleganci s vstřícností environmentálního a trvanlivosti. Jemné křivky montáže, které je zakončeno lesklým chromem, kontrastují s čistými liniemi montáže. Vnitřní část montáže je vybavena technologií provzdušňování vzduchu, která mísí vzduch s vodou, aby se snížilo množství použité vody. Má další výhodu, že je vhodný pro domy s nízkým tlakem vody, což je extra bonus.

Jsou mixéry na sprchu Hansgrohe dobrou investicí?

Klepnutím na sprchové kohoutky poskytují sprchovou hlavu i plnicí výplň v jednom pohodlném balíčku. Některé vzory mají kolébku pro sprchovou hlavu ve způsobu telefonu, kde se sprchová hlava používá hlavně pro mytí vlasů nebo oplachování vany a sprchy. Mezi další patří nástavec, která vám umožní zavěsit sprchovou hlavu na zeď, což vám umožní využít sprchovou hlavu jako úplnou sprchu nad koupelnou. K dispozici jsou navíc mixéry, které mohou poskytnout ruční sprchovou připevnění a sprchovou hlavu nad vanou. Přepínací ventil je zodpovědný za nasměrování průtoku vody z lázně do sprchové hlavy. Když je sprcha vypnuta, mnoho mixérů automaticky přeneste přívod vody ze sprchy do výtoku lázně a šetří čas a energii. Skrytý mixér, kde jsou všechny trubky skryty v výklenku za kachlovou zdí, je dobrá volba, pokud chcete vytvořit minimalistický vzhled s vaší koupelnou. Jednou z výhod viditelných armatur je, že se nainstalují jednodušší než skryté. Přestože skrytý mixér může potřebovat služby zkušeného instalátoru, hotový produkt nabídne vaší koupelně velmi čistý a krásný vzhled. Série Talis Classic od Hansgrohe zahrnuje krásný mixér koupelny a sprchy, který by vypadal stejně doma v dobové koupelně nebo v současné koupelně. Alternativně se silné prohlášení zaměřuje na zaostření 4 otvory namontovaným na okraj, který má samostatné horké a studené ovládací prvky a ruční sprchovou hlavu se zatahovací hadicí. Koupové a sprchové mixéry, které jsou namontovány na podlaze, dávají dotek elegance a zároveň umožňují, aby všechny části koupelného povrchu byly bez ovládacích prvků.

Co je Hansgrohe CoolStart a jak to funguje?

Série Talis Classic od Hansgrohe zahrnuje krásný mixér koupelny a sprchy, který by vypadal stejně doma v dobové koupelně nebo v současné koupelně. Alternativně se silné prohlášení zaměřuje na zaostření 4 otvory namontovaným na okraj, který má samostatné horké a studené ovládací prvky a ruční sprchovou hlavu se zatahovací hadicí. Koupové a sprchové mixéry, které jsou namontovány na podlaze, dávají dotek elegance a zároveň umožňují, aby všechny části koupelného povrchu byly bez ovládacích prvků. Vynikající mixéry podlahy ve sbírce Axor Starck jsou esteticky příjemné a praktické a vyzařují pocit elegance. Je možné snížit počet armatur na displeji na holé minimum se zaostřením skryté lázeň a sprchový mixér. Lesklý chromový povrch panelu disku je studie v jednoduchosti a vypadalo by skvěle v jakékoli současné koupelně nebo mokré oblasti. Skrytý sprchový mixér Talis S2 a mixér a přepínač Talis E2, které jsou k dispozici se samostatnou koordinační výtokem koupele, jsou stejně krásné. Bez ohledu na to, zda měníte kohoutky v šatně nebo plně přepracováváte koupelnu, je nezbytné, abyste si vybrali vhodné kohoutky pro prostor a svůj životní styl. Máte -li jakékoli dotazy, náš tým specialistů vám rád pomůže - stačí telefonovat a požádat o rozhovor s jedním z našich poradců. Skrytý sprchový mixér Talis S2 a mixér a přepínač Talis E2, které jsou k dispozici se samostatnou koordinační výtokem koupele, jsou stejně krásné. Bez ohledu na to, zda měníte kohoutky v šatně nebo plně přepracováváte koupelnu, je nezbytné, abyste si vybrali vhodné kohoutky pro prostor a svůj životní styl. Máte -li jakékoli dotazy, náš tým specialistů vám rád pomůže - stačí telefonovat a požádat o rozhovor s jedním z našich poradců.

Jaké jsou výhody Hansgrohe Axor?

Ve světě powerhouse v koupelně je Hansgrohe Axor nejvyšší značkou světově proslulé německé společnosti Hangrohe. Níže najdete ideální výběr od světově proslulých designérů. Taps mixérů povodí, koupelnové sprchové mixéry, sprchové hlavy, sprchové ventily a doplňky koupelny patří mezi produkty, na které se firma specializuje. Jemná masáž dešťová mlha vás čistí a obklopuje vaše tělo tak, jak jste nikdy předtím nezažili.

Série Hansgrohe Raindance.

Hansgrohe je odborník na koupelnu, jehož vynalézavé odrůdy sprchy jsou v celém odvětví dobře známy. Jedná se o směs ruční sprchy Raindance, Raindance Vyberte ruční sprchu a Ecostat Select Thermostat z kolekce Hansgrohe Raindance Select Shole Collection. Raindance Vyberte sprchovou trubku, sprchové soupravy a sprchové hlavy, všechny jsou k dispozici jednotlivě jako součást tohoto rozsahu, stejně jako sady sprchových trubek a sprchových sad Raindance. Kromě reakce na dotek tlačítka má 150mm sprchovou hlavici a také funkci Select. Stisknutím tlačítka Select si zákazníci mohou vybrat mezi třemi různými druhy trysek pro jejich režijní sprchu; Mohou si vybrat mezi dešťovým vzduchem (jemným proudem), Caresse Air (masážní letoun) a smíchat vzduch (kombinace obou) (směs obou.) Uživatelé si mohou vybrat mezi chromovaným rozprašovaným diskem nebo bílým a kombinace chromu pro návrh jejich rozprašovacího disku.

Co přesně je systém Hansgrohe ShowerSelect?

Tento nejnovější přírůstek do Světového linie sprchových řešení Hansgrohe využívá ve sbírce ShoreerSelect jak čtvercové, tak kruhové tvary. V kombinaci s nejnovější technologií v měkkém dotyku je změna typů sprchy stejně snadné jako stisknutí tlačítka na jejich fasázkách bez nepořádku. Instalace je vždy plus, a když se ve spojení s ní používá univerzální podpůrný ventil IBOX, je jistě dosažena rychlá a rozpuštěná instalace. Kromě toho, velké ovládací prvky teploty usnadňují život, pokud vaše uchopení není příliš pevné, a skutečnost, že určité sady povrchových úprav mají integrovaný držák sluchátka sprchového sluchátka, zvyšuje pohodlí ještě více. Hansgrohe získala v sektoru koupelny hvězdné jméno a tato německá firma má spoustu znalostí a odborností, které jsou podpořeny rozsáhlou zárukou ve vzácné události, že se v budoucnu všechno pokazí. Utrácejte nějaké peníze za sprchérekt a staňte se součástí revoluce designu, která přemění vaši novou koupelnu na relaxační svatyni.

Co si myslíte o hansgrohe talis?

Kolekce Hansgrohe Talis zahrnuje celou řadu současných mixérů. Každý model v této přizpůsobitelné sbírce je velmi praktický, protože výtok lze otočit podle zamýšleného použití a návrhy byly vytvořeny pro pohodlně a snadno. Série Hansgrohe Talis, která zahrnuje modely, jako je Hansgrohe Talis Single Lever Basin Mixer a Hansgrohe Talis Single Lever Bidet Mixer, umožňuje uživateli co nejlépe využít dostupný prostor nad jejich umyvadlem, bidetem, koupelí nebo sprchou. Koupely a sprchy s výtokem koupelny Hansgrohe Talis E2 a skrytým mixérem sprchy mají modernější vzhled. Kolekce Hansgrohe Talis Classic nabízí stejnou funkci jako výše uvedené modely, ale s tradičnější estetikou. Tato kolekce zahrnuje Hansgrohe Talis Classic Natural Basin Mixer a Talis Classic Bath/Shower Mixer, které jsou dokončeny v Chrome. Všechny mixéry Talis jsou vybaveny automatizovanými omezeními vody, což umožňuje, aby byl rozsah ekologičtější.

Chcete vidět více Hansgrohe Croma?

Hansgrohe jsou odborníci na koupelnu a jejich linie povodí, bidetu a koupelnových kohoutků, stejně jako jejich jedinečná řada sprch, jsou po celém světě známé. Sbírka Sprch v Hansgrohe Croma zahrnuje přeháňky, sprchy, sprchové ventily a sprchové trubky. Sbírka Croma je ekologicky přátelská a nákladově efektivní rozmanitost sprch. Ve sbírce Hansgrohe Croma 100 najdete řadu modelů, včetně 100 sprchových pupech Ecosmart, 100 1Jet/sprcha, Porter's Croma 100 Vario/Sprchová sada Porter a Croma 100 Vario/Porter's sprchová sada, vše k dispozici v různých řadách velikostí, stejně jako příslušenství, jako jsou sprchové tyče Hansgrohe a sady sprchových trubek Hansgrohe. Hansgrohe Croma 100 Sprchovápipe Ecosmart, jak ukazuje jeho název, je vybaven ekologickou technologií, která mísí vzduch s vodou, čímž se sníží spotřeba vody každou sprchu o polovinu. Naštěstí je tato nákladová efektivita něco, co je začleněno do každého z modelů Croma, které zahrnují vestavěné omezení vody, které slouží srovnatelným úkolům.

Co je Hansgrohe Logis a jak to funguje?

Navrhování série Logis Mixer bylo spolupracujícím úsilím mezi Hansgrohe a Phoenix Design, kteří byli dlouhodobými spolupracovníky společnosti. Série Logis Mixer byla vytvořena a vyvinutá Hansgrohe, aby měla zakřivené, zaoblené a jedinečné formy, což vedlo ke sbírce, která je vizuálně přitažlivá, příjemná k dotyku a doplňující doplnění jiných keramických příslušenství. Kromě Hansgrohe Logis Basin Mixer 70 jsou zde také Hansgrohe Logis Basin Mixer 90 a Hansgrohe Logis Basin Mixer 100 v různých velikostech, aby vyhovovaly různým potřebám a preferencím. Každý z těchto modelů je vybaven technologií ECOSMART, která šetří vodu. Mixér Logis je také k dispozici s řadou možností. Existuje mnoho aplikací pro logis mixéry za washbasin. Logis Bath chrlí se s funkcí vzduchu, která zvyšuje zážitek z koupání zavedením vzduchu do vody, jak prochází skrz něj, poskytuje uživatelům stejnou úroveň designu a pohodlí pro jejich koupel jako jejich logické umyvadlo.

Chcete další informace o Hansgrohe Metris?

Skládá se z řady dostupných mixérů pro použití v umyvadle, bidetu, koupelně nebo sprše, která vyrábí Hansgrohe. Sbírka je funkční, moderní a minimalistická a dává koupelně modernější vzduch. Mixéry METRIS jsou navrženy s vestavěnými omezeními objemu vody, aby byly zaručeny, že jsou levné a ekologicky prospěšné. Mezi produkty v sérii patří mixér povodí Hansgrohe Metris 110 (který může být namontován na zeď, má jednu páku nebo má nízký průtokový kohoutek), stejně jako mixér povodí Hansgrohe Metris (který má jednu páku nebo má Kohoutek s nízkým průtokem) (který lze použít v kuchyni i v koupelně.) Metris Select je navržen tak, aby byl jednoduchý; Technologie Select Integrovaná do jednotky umožňuje uživatelům spustit a zastavit tok vody pomocí jednoho tlačítka. To nepotřebuje využití energie a pro další pohodlí je tlačítko umístěno na přední straně kohoutek a reaguje na pohyb bez ohledu na to, zda jsou ruce uživatelů špinavé, plné nebo zaujaté jinými činnostmi.

Co je Puravida od Hansgrohe?

Mixéry Puravida od Hansgrohe mají moderní a moderní vzhled a také vysokou úroveň funkčnosti. Washbasin, Bidet, Bath a Sprchová mixéry z Puravida jsou k dispozici v bílém a chromu (dualfinish), okamžitě rozsvítí prostor a dává moderní dotek jakékoli koupelny. Kombinují kombinaci pohodlí, elegance a špičkových funkcí a doplňků. Mixéry Puravida z Hansgrohe jsou vybaveny ekologicky přátelskými funkcemi, které uživateli umožňují šetřit energii i vodu. Mixéry povodí Puvida jsou k dispozici v řadě různých výšin a velikostí, včetně mixéru povodí Puravida s odpadem nebo malým mixérem povodí, mixéru povodí Hansgrohe Puravida 3 díry s odpadem a Hansgrohe Puravida Tall Pasin Mixer s odpadem. Prostřednictvím designu ComfortZone umožňují modely, jako je mixér Bidet s odpadem, zákazníkům pečlivě zvolit teplotu, která je nejvhodnější pro jejich potřeby a požadavky. Hansgrohe Puravida Exposed Bath Shower Mixer je součástí série Puravida, která zahrnuje také sprchovou hlavu.

Je Hansgrohe renomovaná společnost?

Nikdo se nemůže hádat se skutečností, že Hansgrohe je renomovaný výrobce. Využívají vysoce kvalitní materiály, které jsou nejen dlouhodobé, ale byly také certifikovány pro použití s ​​pitnou pitnou vodou. Jejich materiály a komponenty jsou vystaveny řadě vytrvalostních testů. Kvalitní řemeslné zpracování záleží na podnikání mnohem více než pro průměrného člověka.

Jaký je přesně rozdíl mezi produkty Grohe a Hansgrohe?

Získáváme řadu dotazů od zákazníků, kteří se diví, zda jsou Hansgrohe a Grohe stejné podnikání, protože Grohe se objevuje v obou titulech. Odpověď je zmenšená ne ... Hansgrohe byla první firmou zřízenou v Německu Hans Grohe v roce 1901. Hansgrohe je dodnes v podnikání. Skupina MASCO, která také vlastní další značky jako Delta Faucet a Brizo Faucets, má v současné době kontrolní podíl ve společnosti.

Hansgrohe je nákladnější než Grohe, že?

Které faucety jsou dostupnější a které jsou dražší? Protože jak Grohe, tak Hansgrohe nabízejí předměty ve svých portfoliích se široce různými cenovými rozsahy, neexistuje žádné řešení, které by se vztahovalo na všechny okolnosti. Teoreticky jsou obě značky nepochybně v prémiové kategorii a v důsledku toho lze nalézt na dražším konci cenového spektra.

Jaký je vynikající produkt, Grohe nebo Hansgrohe?

Na druhé straně se Grohe soustředí na tradiční návrhy, praxe a promyšlené pro vysokou úroveň bezpečnosti uživatelů. Hansgrohe je navrhovatelem inovativních, dokonce i bohatých, designu, ochrany vody a technologického pokroku. Bez ohledu na to, zda jako dodavatele vyberete Grohe nebo Hansgrohe, obě společnosti poskytují zboží, které má vynikající kvalitu a dlouhověkost.

Je Hansgrohe produktem vyrobeným čínským?

Vývoj produktů se koná v zařízeních Hansgrohe ve Spojených státech a Německu, Francii a Číně. Díky 34 dceřiným společnostem a 21 prodejními kancelářemi má firma přítomnost na každém kontinentu na planetě.

Je Hansgrohe považován za špičkové?

Hansgrohe je naše prémiová značka pro sprchy, sprchové systémy, koupelnové a kuchyňské faucety, stejně jako kuchyňské dřezy a kuchyňské faucety. Informované silným smyslem pro podobu, dobrodružnou povahou a německou technickou odborností, jsou vyvíjeny předměty, které jsou vizuálně přitažlivé a funkčně efektivní.

Hansgroheho hlavní body

 • Hansgrohe je předním inovátorem v oblasti designu a technologie koupelny.
 • Zboží bylo rozsáhle testováno a pečlivě vyvinuté
 • Mezi mnoha technologickými pokroky odlišují pouze pneumatické ovládání sprchy a ekologické inteligentní technologie tyto položky od svých konkurentů.
 • Hansgrohe zajistí, že komponenty budou k dispozici po dobu nejméně 15 let.
 • Hansgrohe již dlouho stanoví standard pro design koupelny.
 • Termostatický sprchový ventil Hansgrohe Ecostatu je zákazníky oblíbený.
 • Raindance je skvělá volba, pokud chcete sprchovou hlavici, která je opravdu inovativní, inovativní a jedinečná.
 • Raindance Dešťová sprchová hlava má jedinečný vzhled a funkčnost, která zdaleka není běžné sprchové hlavy.
 • Utility, estetická přitažlivost a originalita jdou ruku v ruce, když si vyberete Hansgrohe Faucety a příslušenství.
 • Jeden z vůdců inovací v koupelnovém vybavení je vysoce uznán.
 • Mixéry povodí kombinují horkou a studenou vodu, aby se v koupelně dostala požadovanou teplotu.
 • Hansgroheho zdi namontovaný na tři jamkové faucetu je vybaven chromovým chromovým chromovým lemovaným samostatným horkým a studeným nastavením.
 • V jednom kompaktním balíčku nabízejí kohoutkové mixéry na koupelny, sprchové hlavičky a výplň koupelny.
 • Tato elegantní sprcha Hansgrohe a mixér koupelny bude vypadat stejně doma v moderní nebo historické koupelně.
 • Pro minimalistický vzhled je vhodnou volbou skrytý mixér se všemi trubkami skrytými za dlážděnou stěnou.
 • Hansgrohe Axor je světově proslulá značka německé společnosti.
 • Podnikání se zaměřuje na míchání kohoutků vany, sprchové hlavy, sprchové ventily a koupelnové doplňky.
 • Ukazuje jen holé minimum faucetů je možné se zaostřovaným skrytým mixérem na koupel a sprchu.
 • Hansgrohe SphoderSelect System využívá jak čtvercové, tak kruhové formy.
 • Tento nejnovější doplněk k koupání přichází s technologií měkkých důvodů.

Napsáno
BrookPad tým

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.