Is Burlington a reputable bathroom manufacturer?

Je Burlington renomovaný výrobce koupelny?

Zkontrolujte, zda je Burlington známým výrobcem koupelny.

 

Burlingtonová koupelna

 

Je Burlington důvěryhodný výrobce koupelny?

Burlington je ve Vermontu. Aby se usnadnil přístup pro vyšší, seniory nebo zákazníky, kteří jsou postiženi mobilitou, vyvinul firmu vyšší než obvyklou toaletu a na každé toaletě je aplikována nanovák nano, aby se pomohl s čištěním. Brassware Design vaší nové koupelny musí mít nejlepší možný lak. Celkově je Burlington Basins & Sinks vzhled a pocit je výjimečný. Náš nejoblíbenější balíček příslušenství je klasická sada příslušenství pro 5 kusů, která obsahuje výběr důležitého příslušenství. S exponovanými nebo nástěnnými pánvemi je k dispozici přitažlivá sbírka stylových lahvových pastí a odpadních prodejen. Existuje ještě jedna firma, která se specializuje na klasické designy s různými érami designu: Burlington koupelny. Nábytek vyrobený v Burlingtonu je postaven s pěti vrstvami aktivace a lakem potaženým exteriérem. Vnější skořápka také chrání barvy před vyblednutím a zabarvením, když je vystavena přímému slunečnímu světlu.

Od vynikající pantofle po samostatnou rohovou koupel poskytuje Burlington Baths mnoho možností. Pro určitý výklenek může každý model ukrást reflektor v luxusním přístřeškovém apartmá. Radiátory Burlingtonu jsou perfektním doplňkem konvenčního vytápění místnosti v prostoru se silným tradičním kouzlem. Pozoustné a barevné sprchové přílohy Burlingtonu jsou za rozumnou cenu. Jsou to skvělá volba pro jakékoli prostředí, ať už moderní život nebo v hotelu nebo apartmá hotelu. Burlingtonské koupelnové kohoutky mají výrazný a výrazný vzhled, který je rozpoznán, když používáte kohoutky. Pohodlné a krásné možnosti toalety Burlington jsou k dispozici v řadě rozvržení. Tradiční toalety v Burlingtonu jsou okamžitě rozpoznány a v ideálním případě se hodí do staré koupelny nebo šatopary. Moderní designérské funkce, jako jsou jednotky se zdi a jednotky s blízkým spojením, jsou hladce integrovány do historického stylu.

Koupelny v Burlingtonu jsou navrženy v klasickém stylu. Jejich sbírka zahrnuje marnost jednotky, toalety, povodí, vany a také rozmanitý výběr sprch a faucetů, z nichž si můžete vybrat. Všechno bylo provedeno s nadějí, že získá skutečný viktoriánský vzhled. Je nezbytné, abyste měli burlingtonovou marnost nebo toaletu Burlington a v koupelně, pokud si chcete vytvořit prostředí, které připomíná dobovou eleganci. Tradiční tradice jsou kombinovány se současnou technologií a nostalgickou přitažlivost k vytvoření jedinečného zážitku.

Jaké jsou výhody používání koupelen v Burlingtonu?

Tradiční styl Burlingtonu je zde vidět. Tradiční styl, včetně viktoriánských, Edwardianů a dalších časově uznávaných návrhů, lze nalézt na jednom místě. Kombinace umyvadla nebo vany Burlington s odpovídajícími kohoutky a sprchovými kováními vám může pomoci vytvořit soudržnější vzhled. Burlington Vanity Units mají integrované návrhy a jsou vyrobeny s nejlepšími keramicware a mramorovými vrcholy dostupnými na trhu. Elegantní design kombinovaný s aktuální funkčností.

Co je sbírka Burlington Jet?

Barevný proud je nová černá. S toaletou nebo povodí Burlingtonu dokončenou v lesklé lesklé černé barvě můžete vyniknout z davu. Jet Black Ceramics, se svým krásným polským, jsou konečným v prohlášení o designu.

Je možné dostat z Burlingtonu nano glazuru?

Je důležité udržovat vaše koupelnové doplňky v perfektním stavu. Každá toaleta Burlington má nano glazurou povrch, což snižuje množství požadovaného čištění. Bakerky nemají místo, kde by se připevnily k hladkému, kluzkému povrchu. Výsledkem je, že koupelna se stává sanitárním.

Hledáte modulární brassware Burlington?

Sjednocený design pro Brassware vaší nové koupelny zaručuje, že má nejlepší možný povrch. Burlington nabízí široký výběr kol, které jsou k dispozici s ventily šroubování nebo čtvrtiny, aby život zjednodušil. S každou sprchou Burlington je k dispozici celá řada výběrů ventilů, odklony a sprchové hlavy. Dává vám jedinečný styl a vzhled, který je přizpůsoben vašim konkrétním potřebám.

Burlington je město ve Vermontu. Možnosti zvýšené výšky.

Burlington reagoval na kritiku zákazníků tím, že vyvinul řadu toalet a pánví, které jsou vyšší než obvykle, aby se usnadnil přístup. Tyto položky je možné využít bez zbytečného ohýbání nebo napětí pro jednotlivce, kteří jsou vyšší, starší nebo mají díky návrhu těchto produktů omezenou mobilitu.

Více informací o Easy Clean Coating v Burlingtonu najdete zde.

Po několika použití mohou sprchové přílohy a koupelové obrazovky začít vykazovat známky opotřebení. Pravidelné čištění se může stát potíží. Tyto položky jsou ošetřeny jedinečným, snadno čistitelným povlakem od Burlingtonu. Čistý povlak, který pracuje stejným způsobem jako vosk na kapotě vozidla, udrží vaši burlingtonovou sprchu jiskřivé po delší dobu a zároveň vyžaduje menší údržbu.

Hledáte příslušenství pro koupelnu Burlington?

Doplňky Burlingtonu jsou velmi reprezentativní zboží, které je vhodné pro použití v klasicky navržené koupelně. Jsou to krásný povrch pro skvělou koupelnu a jsou to vysoce reprezentativní produkty. Toto příslušenství, které připomíná viktoriánské období, jsou vynikajícím zápasem pro některé z kusů nábytku v Burlingtonu. S jejich elegantním výběrem doplňků a příslušenství můžete dokončit vzhled vaší koupelny Burlington. Toto příslušenství, které pokračují v historickém motivu viděném v celém Burlingtonu, jsou autenticky reprodukovány ozdobou a duchem klasického Edwardiánského období a jsou k dispozici ve dvou velikostech. Tyto kusy, které mají stylový výběr chromových a bílých keramických akcentů, jsou elegantní i rafinované.

K dispozici je rozmanitý výběr položek, od bohatých zrcadel po jednoduchý mýdlový koš, lehké armatury po háčky a jakákoli myslitelná kombinace potřebná k dokončení designu vaší koupelny je k dispozici. Sada příslušenství Burlington Classic, která zahrnuje připravenou sbírku základních doplňků, je nadále jedním z našich nejoblíbenějších balíčků příslušenství. Díky nikl a chromové povrchové úpravě tyto výrobky kombinují krásu klasického designu s výhodami současné technologie, což má za následek produkt, který je odolný i odolný vůči korozi.

Koupelna umyvadla v Burlingtonu ve Vermontu?

Umyvadla je hlavním bodem jakékoli koupelny, kloakeroomu nebo en apartmá, takže je jen přirozené, že byste chtěli získat nejlepší možný. Burlington Basins & Sinks nabízejí klasický vzhled a pocit, který je překonán pouze jejich vynikající kvalitou konstrukce. Burlington je mistrem v zachycení ducha minulosti a jejich sbírka koupelnových povodí a dřezů je důkazem jejich schopnosti zachytit minulost. Od klasických umyvadel po podstatě až po exotičtější sbírku gruzínských praktických stojanů je burlingtonská položka vítaným doplňkem jakékoli koupelny se sofistikovanou výzdobou. Poloauncované a polopojené povodí ve sbírce Burlington vezměte povodí Belfastu a přizpůsobí ji koupelnovému prostředí pro více útulný vzhled.

K dispozici je řada elegantních lahvových pastí a odpadních zásuvek pro použití s ​​nástěnnými nebo exponovanými pánvemi, což poskytuje atraktivní alternativu k konvenční instalaci nebo neatraktivní plastové trubky. Podívejte se na naši sbírku Brasswaru Burlington, kde najdete položky, které tyto povodí doplňují z hlediska designu i velikosti. Tyto povodí jsou vhodné pro použití s ​​kohoutky a mixéry Burlington. Díky jejich sochařským a architektonickým charakteristikám, které odrážejí jejich inspiraci o designu, jsou tyto povodí skvělou volbou pro lidi, kteří chtějí v jejich koupelně klasičtější vzhled. Pokud hledáte něco opravdu jedinečného, ​​anglická zahradní série povodí je úžasně kreativní sbírka, zdobená květinovými vzory pro jasný a příjemný povrch.

Hledáte burlingtonský koupelnový nábytek?

Je k dispozici ve čtyřech různých barvách, včetně Matta Whitea, které mohou být natřeny v jakékoli barvě, kterou chcete. Tyto vysoce kvalitní, odolné tradiční koupelnové skříňky jsou krásné a přicházejí s 25letou zárukou! Burland koupelny je jednou z nejlepších koupelnových společností ve Velké Británii, specializující se na tradiční koupelny, jako jsou viktoriánské a Edwardiánské designy, jakož i více návrhů inspirovaných období, jako jsou Art Deco a klasické koupelnové styly. Kvalita a integrita produktu jsou důležité pro Burlington, který kombinuje to nejlepší z předchozích návrhů se současnou produktovou technologií a vysoce kvalitními materiály a vytvoří výrazný vzhled. Celý Burlingtonův nábytek je postaven tak, aby vydržel s pěti vrstvami aktivace a uzavřeným lakovaným vnějším povlakem. Vnější skořepina také poskytuje ochranu UV záření a zajišťuje, že barvy nezmizí ani znekrývají, když jsou vystaveny přímému slunečnímu světlu.

Burlingtonský koupelna, navržená pro modulární kolekci Burlingtonu, jsou navrženy pro Cloakrooms a Velké hlavní koupelnové apartmá a v různých povrchových úpravách obsahují široký výběr lidových jednotek, jak na nástěnné, tak podlahové stoje. Každá koupelna může být přizpůsobena tak, aby vyhovovala potřebám majitele domu. Koncepcí modulárního nábytku je volně stojící marnost s povodími nebo umyvadly integrovanými do pracovních desek. Kromě jejich robustní povrchové úpravy mají vodotěsný základ, což znamená, že pokud se vaše podlaha namočí, jak je běžná v koupelně, bude základna vaší jednotky chráněna před infiltrací vody a deformací, což není případ s nižší zboží dostupné na trhu. Modulární nábytek z Burlingtonu je k dispozici ve čtyřech módních barevných možnostech: olivové, šedé, písečné a klasické matné bílé. Ve svém přirozeném stavu je Matte White ohromující, ale je také určena k použití jako základní kabát, což vám umožní malovat nábytek v jakékoli barvě, kterou chcete, a otevřít vám nekonečné kreativní možnosti.

Hledáte nábytek z burlingtonu?

Tato inteligentní sbírka komponent může být umístěna vedle sebe v řadě jednotek, jako je apartmá v koupelně, aby vytvořila kompletní koupelnové nábytkové apartmá. To znamená, že můžete navrhnout nábytkový systém, který vyhovuje vašim konkrétním potřebám koupelny tím, že začnete kombinací základních jednotek 60 cm nebo 30 cm a poté dokončením pracovní desky Burlington. Chcete -li dokončit vzhled, můžete přidat odpovídající nástěnné nits, které jsou také k dispozici ve srovnatelných šířkách 60 nebo 30 cm a jsou k dispozici ve čtyřech různých barevných možnostech: šedá, písek, oliva a Matt White, které mohou být přizpůsobeny podle vašich vlastních Výběr barvy. Zatímco jednotka povodí je navržena tak, aby doplňovala povodí Burlingtonu, jednotka WC může být přizpůsobena tak, aby fungovala buď s nástěnným Burlingtonem WC nebo volně stojícím Burlingtonem WC. Existuje možnost tradičních bílých nebo černých kliky pro jednotku WC, která je součástí nákupu jednotky.

Co mi můžeš říct o burlingtonských koupelích?

Ponoření do burlingtonské lázně je úžasný zážitek z úplného pohodlí a elegance. Burlingtonská vana, která je krásně zobrazena a potěšením se odpočinout, může do centra pozornosti nastoupit i v nejluxusnějším apartmá. Burlington nabízí širokou škálu cen, aby zaručil, že může vyhovět potřebám jakéhokoli trhu, který otevírá svět možností při navrhování vaší koupelny. Pro burlingtonské koupele je k dispozici řada návrhů, od elegantní pantofle až po volně stojící rohovou koupel. Každý model je navržen tak, aby vyhovoval konkrétnímu výklenku.

Burlingtonské volně stojící vany jsou nutností, pokud chcete učinit konečné prohlášení o klasickém luxusu. Klasické rysy jako ráfky, které jsou roll-top ráfky, komplikované podpůrné nohy a vynikající povrch, jako je London Bath with Surroun, se vytvoří nadčasový ohnisko pro koupelnu. Tyto vany, které využívají moderní produkční metody a materiály, nabízejí pozoruhodnou kapacitu zadržování tepla, což uživateli umožňuje uvolnit se v pohodlí po dlouhou dobu. A není třeba spěchat, když namočíte v tak úžasně vylíčeném prostředí, jako je tato. Mnoho z těchto lázní je kompatibilní s řadou výběrů Brasswaru a může být spárováno s vysokým volně stojícím výplně koupelny, aby se replikoval autentický smysl tradičních koupelen z yore.

Co to dělají burlingtonské koupelnové radiátory?

Radiátory Burlingtonu jsou ideálním doplňkem a způsobem vytápění místnosti tradičním způsobem pro interiér se silnou tradiční přitažlivostí. Chromové trubky s kulovými klouby jsou rozlišovacím rysem tohoto designu, který je zde prezentován v řadě velikostí. Burlington zaměřil svou pozornost na radiátor, který je často zanedbáván v procesu návrhu interiéru, a vytvořil řadu radiátorů a sušicích stojanů na ručníky, které jsou pro klasický interiér dobře vhodné. Většina těchto komponent, které jsou uspořádány s okrasnými finálemi, má minimalistický styl, který je v souladu s trubkami pozorovanými ve viktoriánských a Edwardianských domovech a budovách.

Modely pro aplikace namontované na zeď i na podlaze jsou k dispozici v řadě šířky a výšek, aby vyhovovaly různým prostorům na zeď. V této sbírce jsou také k dispozici odpovídající ventily, což umožňuje uživateli okem pro detail, aby vytvořil soudržný vzhled v celém koupelnovém prostoru. Elektrický topná prvek Burlington, který je také zahrnut v této sbírce, je flexibilní a základní vybavení, které je moudrou dlouhodobou investicí. Zařízení, pokud je instalováno na chladiči, může být odděleno od ostatních radiátorů, které jsou poháněny ústředním topem, což v případě potřeby umožňuje jediné použití. Burlington je schopen efektivně kombinovat staré a moderní do koherentního, dobře navrženého zboží v důsledku této strategie.

Co to dělá Burlington sprchové přílohy?

Burlingtonské sprchové přílohy poskytují sprchové pokoje, které jsou jak barevné, tak příjemné, a přitom jsou stále za rozumnou cenu. Jejich hliníkové rámy a konstrukce bezpečnostních skla z nich dělají vynikající volbu pro jakékoli prostředí, od moderního obývacího pokoje po hotel nebo apartmán. Burlingtonské sprchové prostory jsou k dispozici v různých velikostech, což jim umožňuje instalovat téměř v jakékoli koupelně. Koupelny se sprchovými krytami Burlingtonu jsou jasné, příjemné a neposkvrněné. Tyto přílohy, které jsou umožněny směsí chromových rámů a vyztuženého bezpečnostního skla, jsou cenově dostupné ráně moderní elegance.

Burlingtonová řada sprchových příloh, které se vyznačují jejich čistými liniemi a návrhovým přístupem, který je zaměřen na univerzální aplikaci, zahrnuje volby pro rohové a zapuštěné sprchové prostory, jakož i posunuté nebo zavěšené dveře. Samostatná skříňka může být vytvořena pomocí vložených panelů, které jsou vzájemně zaměnitelné, což vám umožní uspořádat nebo prodloužit sprchový prostor, jak vidíte vhodný. Úpravy jsou poskytovány pro tolerance na out-of-the-stěny, což umožňuje jednoduchou a přímou instalaci. Téměř všechny přílohy jsou k dispozici s mechanismy měkkých uzavření jako volitelný upgrade. Každá kryt je ošetřena 3M snadným čistým ošetřením, což pomáhá udržovat lesk každého skleněného podokně po delší dobu. To zabraňuje akumulaci limescale nebo bakterií, ke kterému by jinak došlo v důsledku nečinnosti ve vodě. Burlingtonské sprchové přílohy jsou navrženy tak, aby vydržely a odolávaly přískům každodenního používání, jak ukazuje desetiletá záruka od výrobce.

Jaké jsou informace o kohoutkových kohoutcích Burlington?

Tyto kohoutky a mixéry, které jsou vyrobeny z pevných mosazných těl a potaženy ochranným chromovým povrchem, využívají nedávné pokroky v materiálech a výrobě při zachování filozofie návrhu dobové éry krásy. Burlington Taps mají jedinečný vzhled a pocit, který je pro ně okamžitě patrný na první pohled a posílen, když používáte kohoutky. Tato sbírka kohoutků a mixérů z Burlingtonu je ukázkou znalostí společnosti Brassware a nabízí rozmanitou škálu možností. Burlingtonské koupelny a povodí, které znovu vytvářejí tekoucí, architektonický styl přelomu dvacátého století, jsou dokonale doma v klasickém schématu designu interiéru v koupelně.

Má úchyty bílé páky, keramické horké a studené indikátory a hladkou akci, která si zaslouží jeho elegantní vzhled. Burlington Kensington je skvělým příkladem sofistikované série Tap. Výplně koupelen, které jsou umístěny na zdi nebo na palubě, s možností integrovaných sprchových sad a odklonu, jsou ideálním doplňkem luxusní koupací plochy. Tato příslušenství, která jsou podporována zárukou Burlingtonu, jsou navržena tak, aby vydržela, a jejich stálezelenou vzhled je velmi nepravděpodobné, že je bude muset v blízké budoucnosti nahradit. Tyto mixéry a ventily, které jsou kompatibilní s vanami a povodími ve sbírce Burlington, jsou navrženy tak, aby doplňovaly své sesterské předměty.

Co si myslíte o toaletách Burlingtonu?

Toalety Burlingtonu jsou stejně pohodlné jako esteticky příjemné a jsou k dispozici v různých konfiguracích. Toalety na vysoké a střední úrovni v této sérii jsou okamžitě rozpoznatelné jako klasické designy Burlington a jsou dokonale doma v koupelně nebo šachovnicové místnosti ve stylu vintage. Pokud jde o design, Burlington zaujme flexibilní přístup, pochopení, že konvenční uspořádání jednotek WC s vysokou a střední výškou není ve všech situacích vždy proveditelné. Začlenění moderních designových prvků, jako jsou jednotky se zdi a jednotky s blízkým spojením, do klasického stylu umožňuje snadno začlenit tyto nové pokroky do historické výzdoby. Toalety Burlingtonu poskytují kromě jejich konvenčních jednotek WC různé alternativy dostupnosti, včetně Burlington Regal. Kvůli jejich zvýšenému profilu jsou pohodlnější volbou pro ty, kteří mají problémy s mobilitou nebo kteří se snaží mimo jiné používat toaletní pánve standardní výšky.

Anglická zahradní série je exkluzivní pro Burlington a v této sbírce existuje mnoho možností pro tradiční předměty květin. Díky své schopnosti naplnit koupelnu s duchem anglické venkovské zahrady poskytují tyto předměty pocit svěžesti a vitality v této oblasti. Burlington prokazuje jejich pozoruhodnou schopnost obrátit ruku na jakoukoli nápadu na design nebo kombinaci s klasickými předměty, jako jsou WCS na vysoké úrovni Cistern WCS a období stylu ve stylu moderních jednotek, jako je toaleta Close Copple, které jsou k dispozici od společnosti.

Pokud jde o výrobce koupelny Burlington:

 • Burlington je ve Vermontu.
 • Aby se usnadnil přístup pro vyšší, seniory nebo zákazníky, kteří jsou postiženi mobilitou
 • Nano Glazul povlak je aplikován na každou toaletu, aby pomohl s čištění.
 • Brassware Design vaší nové koupelny musí mít nejlepší možný lak.
 • Celkově je Burlington Basins & Sinks vzhled a pocit je výjimečný.
 • Náš nejoblíbenější balíček příslušenství je klasická sada příslušenství pro 5 kusů, která obsahuje výběr důležitého příslušenství.
 • S exponovanými nebo nástěnnými pánvemi je k dispozici přitažlivá sbírka stylových lahvových pastí a odpadních prodejen.
 • Burlingtonské koupelny se specializují na viktoriánské a Edwardiánské designy, stejně jako na styly Art Deco a klasické koupelny.
 • Celý Burlingtonův nábytek má pět vrstev aktivace a zapečetěný vnější povrch laku.
 • Vnější skořápka také chrání barvy před vyblednutím a zabarvením, když je vystavena přímému slunečnímu světlu.
 • Od vynikající pantofle po samostatnou rohovou koupel poskytuje Burlington Baths mnoho možností.
 • Účelem každého modelu je zacílit na určitý výklenek a je ideální pro jakýkoli byt v penthouse.
 • Radiátory Burlingtonu jsou perfektním doplňkem konvenčního vytápění místnosti v prostoru se silným tradičním kouzlem.
 • Pozoustné a barevné sprchové přílohy Burlingtonu jsou za rozumnou cenu.
 • Pro téměř jakékoli prostředí jsou skvělou volbou s jejich hliníkovými rámy a konstrukcí bezpečnostního skla.
 • Burlingtonské koupelnové kohoutky mají výrazný a výrazný vzhled, který je rozpoznán, když používáte kohoutky.
 • Pohodlné a krásné možnosti toalety Burlington jsou k dispozici v řadě rozvržení.
 • Tradiční toalety v Burlingtonu jsou okamžitě rozpoznány a v ideálním případě se hodí do staré koupelny nebo šatopary.

Napsáno
BrookPad tým

 

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.