Ideas for a modern garden.

Nápady pro moderní zahradu.

Máte zájem dozvědět se více o moderních zahradních nápadech?

 

Nápady pro moderní zahradu.

Moderní nápady na zahradu

S moderní zahradou můžete aktualizovat svůj vnější životní prostor. Klíčem k moderní zahradě jsou jednoduché způsoby výsadby a krásné květiny a listy. Evergreen rostliny jsou skvělou volbou, protože vypadají dobře po celý rok. Pokud máte malou zahradu nebo balkon na nádvoří, je to jeden z nejlepších vzhledů. Moderní nebo současná zahrada je elegantní a elegantní.

Moderní terénní úpravy obvykle zahrnují betonové cesty, terasy, schody a pěstitele se dřevěným nebo kovovým akcenty. Světle zelené listy a robustní hole se ve druhé sezóně stávají lesklou černou. Wisteria má dřevitá stonek s voňavými levandulovými květy, které jsou podobné hrachu. Venkovní osvětlení vám umožní vychutnat si moderní krajinu po setmění. Pokud máte velkou zahradu, může nápadný most přidat výšku, zaostření a zájem do jakékoli oblasti.

Moderní vzhled je dosaženo pomocí terénních a fascinujících rostlin.

Máte zájem o něco organizovanějšího než chalupa, ale méně konvenční než klasická zahrada? Už nehledejte. S moderní zahradou můžete do svého venkovního obývacího prostoru vstříknout nějaký současný vkus. Pokud jde o současné zahrady, je snadné předpokládat, že se jedná o přímky a zářící nerezovou ocel. Ale tomu tak není. Mohou však být mnohem víc než to. Kombinací materiálů za každého počasí neočekávaným způsobem můžete transformovat svůj venkovní prostor na stylový, aktuální cíl pro zábavu. Bez ohledu na to, jak velká nebo málo je vaše vnější oblast, bude současný styl zahrady vypadat fantasticky. Funguje to jak pro velké i malé prostory, a může to být jeden z nejlepších vzhledů, pokud máte zahradu na nádvoří nebo balkon, ale jsou omezeny ve vesmíru. A má další výhodu v tom, že je nízká údržba, potřebuje minimální péči a přesto vypadá skvěle. Vypadá to jako druh stylu, který hledáte? Pokračujte ve čtení několika užitečných nápadů, jak do své krajiny začlenit současný styl.

Nápady na design krajiny pro současnou zahradu.

Krajiny jsou často primárním ohniskem moderní zahrady. Paluba se stala společným prvkem mnoha současných zahrad v důsledku jeho přitažlivosti a zároveň funkční. Lze jej ubytovat téměř v oblasti velikosti a náš výběr palubních olejů a skvrn vám umožňuje přizpůsobit jej tak, aby odpovídala estetice vaší zahrady. Začlenit druhý terénní materiál, pokud máte dostupný prostor, aby vytvořil oblast kontrastní textury. Směs paluby z tvrdého dřeva a hladkých kamenů chodníků je jedním z našich oblíbených. Prozkoumejte mnoho možností dláždění přírodního kamene, které máme k dispozici v našich současných kolekcích dlažby, které zahrnují materiály, jako je vápenec, žula a břidlice pro opravdu leštěný vzhled. Použití barevného štěrku nebo kamenů k kontrastu s palubou nebo zpevněnou oblastí funguje dobře také v menších zahradách. Experimentujte také s různými stupni terénních úprav a vytvoří poutavý estetický dopad.

Výsadba návrhů pro současnou zahradu.

Klíčem k vytvoření současné zahrady je použití základních technik výsadby a zahrnutí atraktivních květin a zeleně. Evergreen rostliny jsou skvělou volbou, protože si udržují svou estetickou přitažlivost po celý rok. Navíc, jakmile jsou ustanovení, potřebují minimální údržbu jiné než zalévání a příležitostné krmení, což z nich činí vynikající volbu pro zahradníky s omezeným časem. Trávy jsou také vynikající volbou pro současnou zahradu, protože se houpají a prohrávají ve větru a udržují svůj atraktivní vzhled po celý rok. Bambus je oblíbený. Tato stálezelená tráva je vysoká a dramatická a je k dispozici v řadě různých odrůd. Pokud hledáte obzvláště krásný příklad, nehledejte nic jiného než černý bambus, který má světle zelené listy a silné hole, které se v jejich druhé sezóně stávají lesklou černou. Flexibilní varianta, bambus může být pěstován v zemi nebo v kontejnerech a může být pěstován na slunci nebo v částečném stínu, což je ideální pro širokou škálu venkovního prostředí.

Rosemary je další oblíbenou možností pro současné venkovní nastavení, zejména v kontejnerech. Ačkoli tato stálezelená bylina má vonné, tenké listy, které mohou být použity v kuchyni, jeho fialové/modré květy, které kvetou od středního pruhu do léta, jsou zvláště atraktivní pro včely a motýly. Zasaďte jej do slunečných postelí, hranic nebo kontejnerů, abyste z vaší zahrady vytěžili maximum. Pokud hledáte robustní, ale atraktivní strom, japonský javor je skvělou volbou. Tento listnatý malý strom, který se kultivoval po generace v Japonsku, je dostatečně malý na to, aby byl vysazen do hrnce i v zemi. Má řadu barevných listů od nejtemnějších bronzových po jasně červenou a limetkovou zelenou a tyto barvy se často mění po celou sezónu, obvykle vyvrcholí velkolepými pomeranči a červené na podzim. Horolezci jsou skvělým doplňkem jakékoli zahrady a Wisteria je skvělou volbou pro moderní zahrady! Má dřevitý stonek s levandulovými květy, které jsou aromatické a vzhled podobné hrachu. Může být vyškolen k růstu přes stěny, pergoly nebo dokonce jiné stromy, nebo může být vyškolen k růstu jako samostatná rostlina.

Co přesně je zahrada v současném stylu?

Moderní nebo současná zahrada se vyznačuje jejím elegantním, efektivním a stylovým vzhledem. Konstrukce a materiály současné zahrady jsou často věnovány více pozornosti než rostliny a zeleniny v moderní zahradě. Architektonické formy a opakující se vzory se často používají v moderním venkovním prostředí k vytvoření pocitu místa.

Co přesně je moderní design krajiny?

Moderní krajinářský design je charakterizován jeho ostrými liniemi a přehledným vzhledem. Materiály použité při navrhování moderního plánu krajiny jsou stejně důležité jako samotné rostliny, ne -li více. Moderní terénní úpravy často zahrnuje betonové dráhy, terasy, schody a dokonce i pěstitele - všechny jsou zvýrazněny dřevěnými nebo kovovými prvky.

Co přesně je rezidence ve stylu zahrady?

Zahradní byt je druh bytového domu, který je navržen ve venkovním (zahradním) prostředí a může být jeden, dva nebo tři podlaží (nízký vzestup), přičemž většina z nich jsou dva nebo tři příběhy. Parkování je často k dispozici před budovami nebo kolem obvodu komplexu.

Jaké jsou pět základních principů krajinného designu?

Esteticky příjemné nebo krásné krajiny jsou vytvářeny podle zásad kompozice, které jsou základním pojmům kompozice (podíl, pořádek, opakování a jednota). Zásady slouží jako pokyny pro uspořádání nebo organizaci funkcí v esteticky příjemné nebo krásné krajině.

Další návrhy na současnou zahradu.

Venkovní osvětlení vám umožní co nejlépe využít vaši současnou krajinu, když slunce klesá. Poskytuje nejen další ochranu, ale také přispívá k vytvoření příjemného nočního prostředí. Palubní světla pomáhají spojit celé schéma návrhu dohromady. Zařízení pro prevenci pádů, která jsou zabudována do vašich palubních desek, fungují výjimečně dobře na schodech, aby se všichni v bezpečí v bezpečí. Alternativy zahrnují světla v jednoduchých formách; Například kartáčované nerezové oceli jsou jemné, ale výrazné. Odpočiňte si a vezměte to všechno z luxusu venkovního gauče nebo židle. Jsou neformální než jídelní sety a jsou ideální pro socializaci s přáteli a rodinou, stejně jako pro protažení a užívání si nějaké venkovní relaxace. V moderní zahradě máme rádi ty s čistými, přímými liniemi, jako jsou tyto. Navíc, pokud máte velkou zahradu, zvažte investování do poutavého mostu. Jejich použití může zvýšit výšku, důraz a intriku pro jakýkoli prostor. Mohou být použity k rámci všeho od chodníků po terasy a vytvořit opravdu dramatický efekt. Máme rádi kovové, protože jsou ideální pro přivádění moderního dotyku do místnosti.

Hlavní aspekty týkající se konceptů současné zahrady.

  • S moderní zahradou můžete aktualizovat svůj vnější životní prostor.
  • Klíčem k moderní zahradě jsou jednoduché způsoby výsadby a krásné květiny a listy.
  • Evergreen rostliny jsou skvělou volbou, protože vypadají dobře po celý rok.
  • Pokud máte malou zahradu nebo balkon na nádvoří, je to jeden z nejlepších vzhledů.
  • Moderní nebo současná zahrada je elegantní a elegantní.
  • Moderní terénní úpravy obvykle zahrnují betonové cesty, terasy, schody a pěstitele se dřevěným nebo kovovým akcenty.
  • Světle zelené listy a robustní hole se ve druhé sezóně stávají lesklou černou.
  • Wisteria má dřevitá stonek s voňavými levandulovými květy, které jsou podobné hrachu.
  • Složení se používá k výrobě přitažlivé nebo ohromující krajiny (podíl, pořádek, opakování a jednotu) po setmění, venkovní osvětlení vám umožní užít si moderní krajinu.
  • Pokud máte velkou zahradu, může nápadný most přidat výšku, zaostření a zájem do jakékoli oblasti.

Napsáno
BrookPad tým

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.