How to paint a wall like an expert with a few simple steps.

Jak namalovat zeď jako odborník několika jednoduchými kroky.

Zjistěte, jak můžete malovat stěny jako profesionál?

Jak namalovat zeď jako odborník několika jednoduchými kroky.

Jak malovat zeď jako prof ve 3 fázích.

Pokud jste byli frustrováni loupením a vyblednutím barvy, nejste sami. V noci před malováním zakryjte nábytek a podlahy prachovými přikrývkami. Chcete -li správně vyčistit zeď, použijte roztok mýdla cukru zředěný ve vodě. Maskovací pásky okrajů vaší pracovní plochy, pokud malujete jinou barvu od stropu nebo stěn. Než začnete, ujistěte se, že barva je plně smíchána.

Pokud potřebujete aplikovat další kabát, udělejte to hned, abyste měli čas uschnout. Pokud si všimnete pruhů ve vaší barvě, zatímco je stále mokré, pravděpodobně zůstanou, dokud nespí. Výběr správného krytu na válečkovém válci pro práci je velký rozdíl. Pokud malujete místnost shora dolů, začněte stropem.

Připravte se na projekt renovace.

Máte potíže s udržováním vašich zdí nejlépe? Scholi jste se dívali na loupání a vyblednutí barvy, ale nejste si jisti, kde začít situaci napravit? Ale co kdybychom vám řekli, že za jediný den byste mohli mít zdi, na které byste mohli být ještě jednou hrdí? Špatnou zprávou je bohužel, že vám došly důvody, proč odložit zahájení malířského projektu, protože náš nákupní seznam, harmonogram a video instrukce jsou odpovědí na všechny vaše malířské modlitby.

Než začnete, zvažte následující.

Přidání nového nátěru může provést významnou změnu nálady prostoru; Ve skutečnosti může mít i jediný kabát oslňující bílé větší účinek, než byste očekávali. Tester hrnce jsou skvělé, pokud si nejste jisti, s jakou barvou jít. Alternativně můžete malovat své volby na bílý papír a připojit je ke zdi maskovací páskou, poté ustoupit a vyhodnotit, které z nich vypadají celkově nejlépe, a vezměte v úvahu celý prostor. Prachové listy by měly být umístěny na váš nábytek a podlahy v noci před zahájením malířské práce. Výsledkem je, že budete moci začít hned ráno.

S těmito tipy namalujte stěny jako odborník.

Chcete -li zajistit, že vám zůstane hotový produkt, na který můžete být potěšeni, ujistěte se, že povrchy jsou před zahájením procesu malování správně připraveny.

 1. Prozkoumejte povrch stěny na loupání barvy, hrudky a díry, abyste zajistili, že získáte hladký a profesionální povrch. Trhliny a otvory by měly být vyplněny výplně. Před broušením po povrchu jej zcela uschněte a utěsněte jej těsněním. Chcete -li vyrovnat povrch loupané barvy a nedokonalostí, použijte před broušením a utěsněním povrchu škrabku.
 2. Pokud byla vaše předchozí barva úhledná nebo lesklá, je dobrý nápad, než je znovu namalovat, zmrznout stěny. Použijte mírný tlak kruhovým pohybem - to pomůže při vytváření vrstvy, která pomůže při adhezi barvy.
 3. Pomocí roztoku mýdla cukru zředěného ve kbelíku s vodou důkladně vyčistěte zeď, abyste odstranili jakékoli zbytky nebo prach. Přesné proporce postupujte podle pokynů produktu. Pokud pracujete s cukrovým mýdlem, noste rukavice a brýle, protože to může být dráždivé, pokud pro to nejste správně vhodné. Naneste směs na povrch pomocí velké houby a pracujte na povrchu. Chcete -li dokončit úkol, doplňte kbelík čistou vodou a otřete zeď čistě.
 4. Jakmile zeď úplně vyschla, přepínače, zásuvky a sukní desky s maskovací páskou. Chcete -li získat krásný a čistý povrch, pokud jej malováte jinou barvou od stropu nebo okolních stěn, spusťte maskovací pásku kolem hranic pracovního povrchu. Mezi vrstvami vyjměte a znovu použijte maskovací pásku, abyste zabránili lepidlu, aby z povrchu barvy byly barvy.
 5. It's time to go to work on the painting. If you're painting over a darker color, we suggest using a primer first. A gray primer will make it simpler to cover the darker color. Before you begin, make sure the paint is completely mixed. In a M or W motion, roll on the product with a roller, using a tiny brush or roller for the edges and corners. While the paint is curing, start a kettle of water.
 6. If you need to apply another coat to the wall, this is a good time to do it so that it has a chance to dry. Two coats of paint are often suggested, but verify the manufacturer's instructions for specifics.
 7. After the paint has dried completely to the touch, you may gently remove the masking tape and store the dustsheets in their original locations. Brush and rollers should be cleaned after each use, and your newly painted wall should be shown to the public!
 8. Washing paint brushes may be a time-consuming task, but with our ready-to-use paint brush cleanser, your brushes will be as good as new in no time!

Is painting a simple task?

Painting, in whatever form, is one of the most simple and least costly techniques available in the field of interior design. Prior to beginning any painting project, there are a few things you should be aware of that will make your work much simpler.

What is the quickest and most efficient method of painting walls?

While using an airless sprayer to paint interior walls is the fastest method, the amount of overspray it generates makes it impracticable for painting a single wall. The option is to apply the paint using a brush and roller. Paint is applied using a brush in the corners and around fixtures, while the roller is used to cover the majority of the wall with paint.

Is there a proper sequence in which to paint a room?

If you're painting a whole room, start with the ceiling and work your way down to the walls. In addition, painting big sections such as walls before repainting the trim is often recommended since working rapidly on large surfaces such as walls may result in roller spatters, overspray, and the odd incorrect brushstroke when painting small areas such as trim.

Will the traces left by the roller disappear after the paint has dried?

Will the traces left by the roller disappear after the paint has dried? - Quora is a question and answer website. In most cases, no. With drying time, the ridges and stipples will flatten somewhat, but they will not vanish entirely. Using the proper nap roller cover for the surface will make a significant difference.

Will the streaks disappear after the paint has dried?

Will the streaks disappear after the paint has dried? In the event that you see streaks in your paint while it is still wet, there is a good chance that they will remain after the paint dries as well. As a result, you'll have to put in more effort to get rid of them, which will be a disappointment.

Wall painting main point

 • You're not sure where to start repairing peeling and fading paint.
 • Prep your furniture and flooring the night before painting.
 • To properly clean your wall, use a sugar soap solution diluted in a bucket of warm water.
 • Masking tape the edges of your work surface if you're painting it a different color from the ceiling or surrounding walls.
 • Before applying the paint, make sure it's thoroughly blended.
 • In order for the paint to cure properly, add another layer now.
 • If you notice streaks in your wet paint, they are likely to stay when it dries.
 • Using the correct nap roller cover for the surface is critical.
 • Begin painting a room from the ceiling down.

Napsáno
BrookPad tým

 

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.