How To Install and Use A Hand Held-Bidet Sprayer

Jak nainstalovat a používat ruční postřikovač

Vše, co potřebujete vědět o instalaci a používání ručního postřikovače bidetu.

bidetový postřikovač na zeď

Jaké jsou výhody používání ručního postřikovače bidetu?

Ruční bidet je jedním z nejzákladnějších druhů bidetů, ale pro nezkušené může být využití těchto drobných „zadek“ matoucí. Považujte to za bidetovou sprchu s tryskou na konci zdlouhavé hadice, podobné ruční sprchové hlavě. Zapnete vodu, nasměrujete ji ve směru, kterým chcete jít, a stříkat! Pidetové postřikovače jsou bidety, které jsou poháněny spíše tlakem vody než elektřinou. Jsou to vynikající volba pro toalety, které postrádají elektrické zásuvky poblíž toalety. Pouzdro umístěné na toaletní nádrži nebo na zdi vedle ní drží uzavírací t-ventil, bidetovou hadici a bidetovou sprejovou hlavu. Jedním z nejčastěji používaných bidetů na světě je postřikovač. Ruční bidety jsou ideální pro mytí stěn, domácích zvířat a velkých předmětů. Mezi novými maminkami jsou mezi novými maminky oblíbené pro jemné čištění jemné poporodní kůže. Ruční bidety se zdvojnásobí jako postřikovače plenky, pokud jde o mycí látkové plenky.

Dobře zaměřený bidetový sprej je vynikajícím odrazujícím prostředkem, pokud chcete někoho držet mimo koupelnu. Kidet může být pěknou volbou pro ruční sprchovou hlavu, pokud hledáte něco jiného. Pro ženy, které oceňují jemnější věci v životě, jsou rysy ruční sprchové hlavy velmi stimulující. Bidet může být pěknou volbou. Protože muslimové kladou tak vysokou hodnotu na čistotu, praní je doporučenou metodou čištění po použití toalety. Na místech, kde je islám rozsáhle praktikován, jsou ruční bidety již dlouho populární. Muslimská sprcha, známá také jako Shattaf, je postřikovač bidetu, který jednotlivci používají k mytí vlasů a tváří vodou.

 • Sparovky bidetů používají tlak vody spíše k pohybu než napájení.
 • Pouzdro nebo stěny toaletní nádrže sousedící s nádrží obsahují t-ventil, bidetovou hadici a bidetovou sprejovou hlavu.
 • Často používaný bidet je postřikovač.
 • Ruční bidety jsou užitečné pro čištění velkých věcí, stěn a domácích zvířat.
 • Citlivá kůže po porodu se často čistí pomocí bidetových postřikovačů.

Instalace postřikovače bidetu ruční

Než nainstalujete postřikovač bidetu, dvakrát zkontrolujte přívod vody. Pokud nechcete vyměnit vodní připojení tvrdou trubkou, ujistěte se, že je flexibilní. Nezapomeňte cvičit pomocí postřikovače! Zkontrolujte, zda má vaše toaleta tlačítko propláchnutí nebo bez splatnosti, pokud si nejste jisti bidety.

 1. Vypněte vodu na hlavní ventil. V tomto bodě by měl být vypnut přívodní ventil vody na stěně sousedící s toaletou. Otočte to, pokud to půjde ve směru hodinových ručiček. Chcete -li plně vyprázdnit toaletní nádrž, spláchněte toaletu a několik sekund podržte páku.
 2. Připojte T-Valve ke zbytku systému. Odšroubujte flexibilní potrubí napájecí potrubí z plnicího ventilu pod nádrž na toaletu (také známou jako ventil Ballcock), spíše než z vodního ventilu na boku stěny toaletního nádrže. Zkontrolujte, zda je plochá gumová podložka správně usazena uvnitř T-ventilu vašeho bidetu (nápověda: horní část t-ventilu je místo, kde se nachází točící se matice). Připojte horní část T-ventilu k plnímu ventilu na záchodě, kde jste dříve odšroubovali hadici přívod vody tím, že ji zašroubujete shora. Udržujte pozor na spojení, abyste se ujistili, že nejsou přehnané.
 3. Spojte hadice dohromady. Připojte hadici přívod vody pro toaletu ke dnu T-ventilu pomocí šroubováku. Jeden konec hadice bidetu by měl být připojen na stranu T-ventilu. Připevněte hlavu postřikovače bidetu k druhému konci hadice bidetu pomocí hadicové svorky.
 4. Zapněte přívod vody a připevněte postřikovač ke zdi. Pokud byl uzavřen, znovu otevřete přívodní ventil vody. Pokud zjistíte nějaké problémy, může být nutné přidat pásku instalatéru do jakýchkoli spojení, která se zdají být volná nebo uniká. Pokud nejsou žádné úniky, byl váš ruční postřikovač bidetu úspěšně namontován a je připraven k použití! Klip na toaletní nádrž pouzdra: Připojte pouzdro k klipu toaletního nádrže pomocí šroubováku. Odstranění víka toaletního nádrže, posunutí klipu na bok nádrže a výměna víka je vše, co je vyžadováno. House na pouzdro: Chcete -li připojit pouzdro se stěnou, použijte šrouby a kotvy sádrokartonu, které přicházejí s pouzdrem.

Stojí za to investovat do postřikovače bidetu?

Navzdory skutečnosti, že bidet nemůže úplně sterilizovat váš butthole - není zamýšlen jako jeden - je velmi efektivní při odstraňování jakéhokoli pevného odpadu z vašeho butthole. Použití bidetů je zvláště výhodné pro jednotlivce, kteří mají problémy s mobilitou, a to je populace, která vyžaduje zvláštní pozornost.

Je pravda, že vás Bidets opravdu dobře čistí?

Pointa je, že návnady jsou mimořádně účinné. Síla vody se používá k snadno a efektivně čištění pokožky ve všech bidetech, stejně jako byste se po dokončení práce po cvičení osprchovali nebo důkladně vyčistili ruce.

Vyčistíte ruce po použití bidetu?

Čištění po použití bidetu je jednoduché. Jemně otřete nebo otřete vlhké oblasti, abyste nasákli jakoukoli další vodu, která se mohla nashromáždit. Mějte na paměti, že oblast byla dříve vyčištěna; Pro dokončení úkolu by mělo stačit lehké otírání nebo DAB. Doporučuje se používat toaletní papír, protože většina lidí již má nějaké na svých toaletách nebo ručník v jejich koupelně.

ruční postřikovač bidetu s vodou

Příručka pro provoz ručního postřikovače.

Než zamíříte do koupelny, je dobré experimentovat s ručním rozprašovačem bidetu. Když je tlak vody ručního bidetu nastaven na maximální úroveň, je velmi silný. Nastříkejte vodu do čisté toaletní mísy nebo vany, abyste se naučili ovládat tlak a směr ručního bidetu.

 1. Když se postřikovač nepoužívá, zapněte t-ventil, abyste zabránili vytváření tlaku vody v hadici bidetu a způsobujte ucpání. Alternativně se můžete rozhodnout, že ventil částečně otevřete, což sníží sílu spreje. Použijte ruční bidet? T-ventil (k dispozici v plastovém nebo kovu) je umístěn pod toaletní nádrží, připojený k plnímu ventilu toalety a najdete ji pod toaletní nádrží.
 2. Naučte se, jak zamířit bidetový postřikovač tak, aby špinavá voda odtékala spíše do toaletní mísy než do samotného postřikovače. Sřírová hlava by měla být umístěna tak, aby se rozstříkla nahoru v úhlu směrem k cílové oblasti. Některé ruční bidety mají být zvláště zamýšleny jako intuitivnější a ergonomičtější pro osobní čištění, zatímco jiné mají být dostupnější.
 3. Protože je nakreslena přímo z nádrže na vodu vašeho domova, voda ve vašem bidetu je vždy bezpečná k pití. Jakmile jste připraveni na mytí, jednoduše stiskněte nebo stiskněte spoušť a aktivujte bidetový sprej. Pokud se úhel stříkadla nezdá správný, přemístěte ruku, dokud to neudělá. Jakmile jste si jisti, že jste čistí, vytáhněte tlačítko na postřikovači a vypněte tok vody.
 4. Když se postřikovač bidetu nepoužívá, vypněte T-ventil, abyste zaručili, že netěsne. Několik čtverců toaletního papíru bude stačit k vyschnutí po použití bidetu, který je ruční. Použití neelektrických bidetových sprejů je skvělá metoda, která pomáhá prostředí pro ty, kteří se zabývají životním prostředími.

Je opravdu nutné vypnout bidetní t-ventil pokaždé, když používám toaletu?

V případě přenosného bidetního postřikovač je T-Valve nezbytnou součástí. Když používáte používání bidetu, umožňuje vám plně vypnout přívod vody na dotyčnou hadici. Je důležité, aby se T-ventil vždy obrátil na polohu off; V opačném případě může postřikovač bidetu uniknout nebo vytvořit povodeň, což je velmi nebezpečné.

Co způsobuje, že můj bidetový postřikovač úniku?

Pokud jde o provoz, je bidetový postřikovač docela podobný toaletnímu postřikovači. Když odebíráte úchyt nebo spustíte postřikovač, stříkací paprsek se zastaví. Tlak vody stále vyvíjí tlak na hadici bidetu a hlavu postřikovače, ale není tak intenzivní jako předtím. Postupem času se poškození vyvíjí v důsledku tohoto tlaku, což má za následek únik. Zahradní hadice a bidetové postřikovače fungují stejným způsobem, s výjimkou, že do vaší toaletní mísy vypouštějí proud vody spíše než do proudu. Jakmile dokončíte zalévání rostlin, odstraňte rukojeť ze zahradní hadicové trysky a voda přestane proudit. Na druhé straně voda ještě nebyla vypnuta! K dokončení postupu budete stále muset vypnout čep na druhém konci hadice.

Jak opravíte postřikovač bidetu, který uniká?

K dispozici je široká škála příloh a sedadel bidetů BrookPad, všechny, které nepotřebují použití t-ventilu. Pokud již spustil únik, budete muset vyměnit komponentu Bidet, která uniká. Je to proto, že komponenta bidetu byla ohrožena. Poté, co jste nahradili únikovou hadici bidetu nebo prosakujícího postřikovače, můžete si jist, že váš bidet bude v dohledné budoucnosti bez úniku.

Teplé vody držené sušenky jsou přesně to, jak zní.

Horký a studený míchací ventil Bidet se nachází pod umyvadlem a připojuje se k linii horké vody, která dodává váš faucet horkou vodou. Kombinace studené a horké vody bude ovládána pákou na ventilu, což má za následek sprej bidetu, který lze řídit z hlediska teploty pomocí páky na ventilu. Po použití ručního bidetu s nastavitelným ovládáním teploty bude možné, jakmile bude ventil namontován.

Je bezpečné používat ruční bidet na veřejnosti?

Protože sedadla bidetu jsou připojena k vaší současné toaletě, je špína obsažena uvnitř misky vaší toalety. Bidety jsou špinavé a nechutné. Ve srovnání s používáním toaletního papíru je voda hygieničtější, protože jemně čistí oblast místo její šíření. Nejlepší na tom je, že trysky na všech elektrických BrookPad SplashLet Sedadla bidetu se automaticky vyčistí!

Vyčistíte ruce před použitím bidetu?

Při prvním používání bidetu poprvé otřete toaletní papír, než se pokusíte využít sprej na trysku Bidet. Někteří jednotlivci používají bidet jako mini-shower po pohybu střev, sexuální vztahy nebo jen k osvěžení, i když to není nutné.

Základy ručních postřikovačů bidetů.

 • Sparovky bidetů se pohybují spíše pomocí tlaku vody než napájení.
 • Jsou to skvělé možnosti toalety, které postrádají elektrické zásuvky.
 • Pouzdro na toilet nebo na další stěně má t-ventil, bidetovou hadici a bidetovou sprejovou hlavu.
 • Často používaný bidet je postřikovač.
 • Při používání kapesních bidetů se vana snáze čistí.
 • Citlivá kůže po porodu se často čistí pomocí bidetových postřikovačů.
 • Příručka pro používání kapesních postřikovačů.
 • Když je ruční bidet nastaven na maximální tlak vody, je silný.
 • Pomocí záchodové misky nebo vany se zjistěte, jak používat ovládání tlaku a směrový ruční bidet.
 • Různé přílohy a sedadla bidetu jsou nabízeny BrookPad, z nichž všechny nejsou závislé na uzavření t-ventilu.
 • Chcete -li opravit únik, budete muset vyměnit komponentu Bidet.
 • Vyměňte netěsnou hadici nebo postřikovač bidetu a v budoucnu se již nebudete muset starat o únik bidetu.
 • Pomocí páky na ventilu je možné upravit teplotu bidetového spreje, což má za následek směs studené a horké vody.
 • Po instalaci ventilu budou ruční bidety proveditelné.
 • Protože sedadla bidetu jsou namontována na toaletu, jsou drženy v misce toalety.

 

Napsáno
BrookPad tým

 

 

 

 

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.