How to choose your bathroom sink?

Jak si vybrat umyvadlo koupelny?

Jaké úvahy byste měli zvážit při výběru dřezu v koupelně?

Moderní umyvadla v koupelně

O čem byste si měli myslet před zakoupením dřezu v koupelně?

Jaké faktory by měly být zváženy při výběru dřezu v koupelně?

Zjistíte, že vaše možnosti byly uspořádány do snadných kategorií, aby bylo možné najít to, co hledáte mnohem jednodušší. Máme stovky různých stylů na výběr, vše za cenu, která je cenově dostupná. Objevíte perfektní koupelnovou povodí pro své potřeby, ať už máte velmi moderní, elegantní a elegantní koupelnu nebo konvenčnější design koupelny. Koupelnové dřezy, které jsou namontovány na zdi nebo na podstavci, jsou nejoblíbenějšími druhy dřezů. Basiny, které jsou zcela zapuštěny do bytové jednotky, se označují jako vložené povodí. Umyvadla a polosměrná umyvadla, která jsou umístěna na marnost jednotce, polici nebo účelně postavené, jsou o něco neobvyklejší, ale poskytují jedinečnou kombinaci designu a skladování.

Jaké faktory byste měli zvážit před zakoupením dřezu v koupelně?

Pokud jste omezeni na vesmíru, zkuste na zdi nainstalovat nádrž koupelny. Vzhledem k tomu, že je viditelná podlaha pod oknem, zdá se, že místnost je větší. Alternativně může být výhodnější skříňka s malou stopou nebo rohovou pánví. Odrůdy dřezu, které jsou ambicióznější, jako jsou umyvadla, mohou být ubytovány ve větších prostorech a mohou poskytnout wow efekt. Jsou stále více dostupné v trendových materiálech, jako je měď a kámen, jakož i moderní styl, jako jsou úchvatné křivky nebo geometrické čtverce, a mohou učinit významné prohlášení o designu.

Jaké jsou různé druhy umyvadel v koupelně?

 • Klesá na podstavcích.
 • Umyvadla, které jsou namontovány na zdi.
 • Potopí to samoobcházení.
 • Klesá s podkladem.
 • Klesá v nádobě.
 • Umyvadla jsou umyvadla, která jsou umístěna na marnost.
 • Klesá na konzole.
 • Umyvadla, které jsou poloobslužné.

Co je to zdi zavěšené koupelnové dřezy a jak to funguje?

Protože dřez na stěně nepotřebuje podstavec nebo stojan, může uvolnit cenný podlahový prostor, což usnadní čištění a celkově působí dojmem většího prostoru v místnosti. K dispozici v různých barvách, vzorcích a velikostech. Je možné připojit dřez k téměř jakékoli zdi, pokud se pro sílu a zabezpečení používá nejvyšší stupeň nástěnných armatur. Nainstalujte toaletu s nástěnou, která maximalizuje pocit prostoru při zachování moderního vzhledu. Co přesně je nádrž na nástěnná nástěnná? Protože je připevněna přímo ke zdi, nádech visící zdi nepotřebuje pod ní žádný prostor pro marnost koupelny. Výsledkem je, že je to všestranná a praktická volba pro koupelny různých tvarů a velikostí.

Jaký je nejlepší způsob, jak podpořit dřez na stěně?

Posuňte umyvadlo nahoru na zeď, dokud není zaručeno se stěnou. Umyvadlo jen trochu zvedněte, aby se zajistilo, že montážní držák na zadní straně dřezu je bezpečně připojena ke stěně. Pomocí kleště na skluzu připojte obě strany P-pasti a utáhněte spojku, dokud není zabezpečený. Využijte silikonové těsnění ve švech, kde se umyvadlo a zeď spojí.

Je obtížné instalovat dřezy na zeď?

I když je pravda, že instalace dřezu na stěně je méně obtížná než vložení jednoho do kabinetu, budete muset provést nějaké drsné instalatérské práce, která bude potřebovat použití povolení, pokud převedete z konvenčního dřezu na a dřez na zeď.

Jaká metoda se používá k připojení dřezu v koupelně se zdí?

Když si vzpomenete na umyvadlo koupelny na zeď, pravděpodobně si myslíte o něčem takovém: je připevněno ke zdi se šrouby a je spojena pouze se zdí, bez podstavce nebo marnosti pod ním.

Jak vypadají umyvadla z koupelen?

Umyvadla na podstavci jsou klasický design koupelny, který lze nalézt v řadě velikostí a stylů, včetně konvenčních i současných možností. Podstavec poskytuje podporu pro povodí a zároveň skrývá instalatérství. Volně stojící dřezy, známé také jako umyvadla na podstavci, jsou fantastickou volbou pro malé nebo podivně tvarované koupelny, protože šetří prostor tím, že jsou volně stojící. Obvykle se skládají ze dvou částí: umyvadla, která je často připevněna ke zdi, a pod ním podstavec, který poskytuje další podporu a skladování místo skříně.

Nejsou umyvadla na podstavci v módě?

Kromě jejich čistého, minimalistického vzhledu jsou podstavec a plovoucí dřezy také upřednostňovány pro to, že postrádají některé z nejzákladnějších funkcí, které lidé potřebují v koupelně. Kromě toho, že nemají kabinet, nemusí mít také pultový prostor, který musí další vzory poskytnout.

Jaká je největší forma pro zrcadlo, aby se umístila přes umyvadlo?

Pokud jde o duální umyvadlo, se spoustou úložiště, je pro vyvážení prominentní struktury nutné obdélníkové zrcadlo, zatímco oválné nebo kulaté zrcadlo je nejvhodnější pro zakřivený umyvadlo podstavce se spoustou úložiště. Duální marnost může pojmout až dvě tenka orámovaná nebo zcela bez snímku zrcadel; Musíte však zajistit, aby mezi nimi bylo minimálně několik palců.

Je obtížné instalovat umyvadla?

Umyvadla na podstavci mají přímou a krásnou formu, která zabírá méně místa než tradiční kombinace umyvadla a marnost. Instalace dřezu na podstavci je jednoduchá práce, kterou mohou nejzkušenější kutilství dělat za jediný den, pokud již máte správné instalatérství.

Je dobrý nápad používat umyvadla na podstavci?

Umyvadla na podstavci jsou vhodnější pro některé druhy koupelen než jiné. Mnoho nových umyvadel podstavců je založeno na historických designech, což jim dává skutečně starožitný vzhled v současné jednotce. Umyvadla na podstavci, bez ohledu na jeho design, nabízejí vaší koupelně lehký a vzdušný pocit, na rozdíl od těžkého a klaustrofobického vzhledu marnosti.

Jaký je nejlepší způsob, jak zakrývat instalatérství pod umyvadlem?

Zabalení instalatérských armatur na umyvadlo podstavce s okrasnými předměty, jako jsou umělé vinné révy nebo stuhy, může pomoci udržet je skryté před dohledem. Využijte širokou stuhu k urychlení procesu instalace. Omotejte předměty kolem potrubí začínajících nahoře a postupujte dolů. Zakryjte prostor pod umyvadlem na podstavci ozdobnými předměty, aby byl vizuálně přitažlivější.

Co přesně jsou rohové povodí?

Protože jsou trochu neobvyklé, rohový dřez se může stát zaměřením v koupelně založené na designu. Rohový dřez je vynikající volbou pro maximalizaci využití jinak zbytečného prostoru v malé koupelně. Obvykle jsou malé velikosti a mohou být namontovány na zeď, ve stylu podstavce nebo spárovány s odpovídajícími toaletami. Rohové koupelnové dřezy jsou považovány za spořiče vesmíru kvůli skutečnosti, že jsou chytře postaveny tak, aby se vešly do těch nejmenších šatny a koupelen. Hlavní výhodou této jednotky je, že má mnohem menší stopu než její konvenční ekvivalent. Při instalaci v 90 stupňovém rohu vaší koupelny se rohová povodí rozprostírá diagonálně ven ze zdi. Rohová povodí má být co nejmenší, což z něj činí vynikající možnost úspory prostoru pro koupelny, které nemají mnoho dostupných podlahových ploch.

Pokud jde o požadavky na vesmír, kolik zabírá rohový kleště?

Jednoduše použijte rohovou základnu, jako by to byla normální 24 palcová základna „Kabinet je slangový termín pro úložný prostor pro věci. Hledejte umyvadlo s celkovou velikostí ne více než 23 palců“ ..... zvažte následující : Často, ale ne vždy, bude dřez umístěn zpět tři palce „nyní pocházející z předního rámu kabinetu, o tři palce dále dozadu, rozteč zleva doprava je asi 22 palců“ v prostoru mezi stěnami skříně

Pokud jde o umyvadlo koupelny, jaká je ideální hloubka?

Postříkání, ke které dochází, když je koupelnový dřez příliš mělký, bude častější a nebudete moci z jakéhokoli důvodu moci vyplnit dřez. Dalším důvodem pro vysoké výšky je snadnost, s níž je lze dosáhnout. Zdá se, že každý najde hloubku pět až osm palců, aby byla nejpohodlnější.

Jsou rohové povodí dobrým využitím dostupného prostoru?

Ve většině koupelen jsou rohové montáže považovány za spořiče vesmíru, protože mohou využívat oblast, která je obvykle zanedbávána většina lidí. To je dále podporováno vaším rozhodnutím umístit nádrž zde spíše než do středu vašeho pokoje se zdí. Tímto způsobem uvolníte další prostor pro jiné potřeby, jako je toaleta nebo úložné nádoby.

Co si myslíte o umyvadlech koupelny?

Prděny umyvadel, které jsou stylovým středovým bodem koupelny, jsou umístěny na povrch vhodné marnosti, police nebo skříně. Lidé, kteří mají rádi vysoce přizpůsobený, poutavý styl, ocení vzhled a všestrannost, kterou poskytují. Kromě dostupných formulářů, velikostí, materiálů a vzorů mnoho dřezu můžete také vyjádřit svou individualitu výběrem pracovní desky nebo jednotky, na které bude vaše povodí nainstalována pro další zobrazení vašeho vlastního stylu. Zvažte například spárování pánve přírodního kamene s krásným zrnem dřevěné jednotky, abyste vytvořili pocit současného lázeňského prostředí. Umyvadlo pro desku je přesně to, co to zní: dřez, který sedí na desce. Jedná se o umyvadlo, které je umístěno na vrcholu pultu, než aby byl zabudován do zdi, marnosti nebo stojící samo o sobě na podstavci, jak je tradiční.

Koupelna moderní jednoduchý design dřezu

Kolik odlišných typů povodí existuje?

Co dáte do dřezu na pult?

Prděčka pro desku je jen umyvadlo, které je připojeno k rovnému povrchu pomocí šroubů nebo šroubů. Tento povrch může být cokoli od police povodí namontované na zdi po starý stůl nebo dokonce pár zásuvek. Obvykle je však najdete na vrcholu koupelny marnosti, která může být v závislosti na vašich preferencích namontována na zeď nebo volně stojící.

Jaký je nejlepší dlouhodobý materiál, který si můžete vybrat pro koupelnovou marnost desku?

Žalonové koupelnové desky jsou nejodolnější z dostupných výběrů přírodního kamene, což je mimo jiné ideální pro práškové místnosti s vysokým provozem a hlavní koupelny.

Co přesně jsou polosvěcené pánve?

Polospěrný dřez je ten, který se hodí do na půli cesty do marnosti nebo skříně a kombinuje funkce s elegantním vzhledem. Protože v důsledku jeho výčnělek je jednodušší používat, protože je přístupnější, a přitom poskytovat možnost ukládat položky do níže uvedené jednotky. Co je to částečně rescesed pánve a jak to funguje? V tomto designu jsou k dispozici čítače a marnosti, které sedí na půli cesty mezi dvěma typy dřezů. Je namontován na horní části jednotky, ale promítá nebo visí přes přední část jednotky spíše z toho, že je zcela integrován do desky.

Co je to zcela zapuštěná povodí a jak to funguje?

Při instalaci spláchnutí s pevnou pracovní plochou ponechává zapuštěná pánev velmi málo pánve vyčnívajícího nad deskou, takže je ideální pro koupelny a kuchyně .... Zapuštěná mycí povodí se liší od umyvadla na povrchové umyvadlo v tom, že je to, že je umístěné pod deskou.

Jaký je počet různých druhů povodí?

Drenážní povodí, strukturální pánve a povodí oceánu jsou tři nejčastější druhy pánví na Zemi. Drenážní povodí je definována jako oblast, která je vypuštěna řekou a všemi jejími přítoky dohromady. V povodí řeky existuje mnoho odlišných povodí, které přispívají k jeho toku. Povodí je podmnožina povodí řeky, která má menší velikost.

Co přesně jsou vložené povodí?

Vložený umyvadlo vypadá nejen fantasticky, ale má také další výhodu, že poskytuje další sousední desku nebo pultovou prostor a skladovací prostor níže. Tento druh designu koupelny je ideální pro čistou, svěží a minimalistickou estetiku. Vzhledem k tomu, že musí být nainstalovány uvnitř skříně nebo skříně, tato konfigurace často potřebuje trochu více místa než jiné konfigurace povodí. Vložené povodí jsou kompatibilní s širokou škálou typů tapwarů, včetně mixérů povodí a nástěnných kohoutků různých vzorů. Vložené povodí, které jsou k dispozici ve zaoblených a čtvercových formách, stejně jako matné a lesklé povrchové úpravy, jsou současným zvratem klasickým designem podcentního dřezu.

Co je to zcela zapuštěná povodí a jak to funguje?

Při instalaci spláchnutí s pevnou pracovní plochou ponechává zapuštěná pánev velmi málo pánve vyčnívajícího nad deskou, takže je ideální pro koupelny a kuchyně .... Zapuštěná mycí povodí se liší od umyvadla na povrchové umyvadlo v tom, že je to, že je umístěné pod deskou.

Co je to undercounter povodí a jak to funguje?

Podstatné velikosti, pod povodí, mají být nainstalovány pod pultem koupelny. Undermount Basins jsou dobrou volbou, protože jsou méně obtížné čistit než jiné typy povodí a protože poskytují krásný vizuální efekt. Kvůli jejich elegantním a jednoduchým formám jsou undercounter dřezy ideální pro moderní nastavení.

Jak se objevují tradiční povodí?

Nainstalujte klasický umyvadlo koupelny. Současné adaptace klasických návrhů, které jsou založeny na krásných předchozích modelech, mají také vynikající kvalitu a praktičnost. Jsou k dispozici v různých konfiguracích, včetně nástěnných, ve stylu podstavce, poloobčanů, vložených a namontovaných na odpovídajícím umyvadle. Naše klasické povodí jsou sofistikovaným doplňkem jakékoli koupelny, kombinující funkce s klasickou elegancí. Dnes si můžete vybrat z různých návrhů.

Co přesně jsou pánve Cloakroom?

Protože výrobci dnes produkují četné krásné koupelnové dřezy v každém stylu speciálně pro tato místa, spíše než obětování na design, vybavení en apartmá, skříňku nebo menší koupelny neznamená snížení kvality. Některé jednotky dřezu jsou menší než jiné, ale všechny vyčnívají ze zdi ve stejném rozsahu, takže je stejně příjemné používat jako větší jednotky dřezu. Alternativně jsou některé pánve v krytu dlouhé, ale mělké do hloubky, což jim umožňuje být umístěno proti zdi bez vyčnívání. Páji z klok, mají výrazně menší stopu než umyvadla v koupelně, a tak vám umožňují zachovat co nejvíce stávajícího prostoru, a to i v nejmenších šachovnických a koupelen Objevte ideální povodí Cloakroom pro vaši oblast.

Jaká je standardní velikost umyvadla?

Jaká je správná výška pro povodí? Instalace povodí Cloakroomu ve výšce mezi 800 mm a 850 mm je nejlépe ideální. Výška umyvadla podstavce je pevná, zatímco nástěnná nádrž může být nainstalována ve výšce, která je pro vás a vaše potřeby nejpohodlnější.

Co přesně je malá pánev?

Abychom vyhověli lidem, kteří musí ozdobit malou koupelnu, vybrali jsme řadu umyvadel, které mají prvotřídní kvalitu. Když je umyvadlo menší než 60 cm široký, považuje se za malé. Malé umyvadlo jsou ideální pro koupelny s omezeným prostorem, často známým jako čtvrt nebo poloviční koupele, protože jsou kompaktní.

Jaká je největší volba, pokud jde o materiál pro dřez v koupelně?

Mezi nejoblíbenější materiály pro dřez v koupelně patří porcelán a keramika. Oba materiály jsou jednoduché na čištění a mají příjemnou texturu a dokončení. Nabízejí také velkou trvanlivost a stylový vzhled. Jsou však zranitelní k štěpení, pokud je na ně umístěn velký objekt. Nerezová ocel a další kovy, jako je měď a bronz, mají vynikající odolnost proti zárodkám a krásná estetika, ale pokud není správně udržována, mohou se obarvit vodou a minerály.

Jaká je historie dřezu?

Obecně řečeno, dřezy jsou vodovodní příslušenství ve tvaru misky, které se používají pro mytí rukou, mytí nádobí a další úkoly. Umyvadla jsou vybavena kohoutky (faucety), které poskytují horkou a studenou vodu, stejně jako funkce stříkání, kterou lze použít k urychlení procesu oplachování. Když je dřez blokován, je běžné, že se lidé uchýlí k použití chemického čističe odtoku nebo pístu k vyčištění překážky. Většina zkušených instalatérů použije k vyčištění zablokování vypouštěcího šneku (někdy označovaného jako „had instalatéra“).

Moderní design koupelny s povodí

Která forma je nejlepší pro umyvadlo koupelny?

Jaký druh materiálu se používá ke konstrukci dřezu?

Nerezová ocel se široce používá v kuchyních a komerčních aplikacích, protože poskytuje vynikající rovnováhu mezi dostupností, užitečností, trvanlivostí a snadným čištěním, z nichž všechny jsou důležité úvahy. Kombinace smaltu na litině je běžným materiálem pro kuchyň a umyvadla. Plastové dřezy mohou být také vyrobeny ze stejných materiálů, které se používají k vytváření čítačů „pevného povrchu“, jako je křemen nebo žula. Ručně vyráběný skleněný dřez, který rostl populárnější mezi bohatými domácnostmi, je nedávný vývoj v designu koupelny. Umyvadla mýdla byly dříve rozšířené, ale nyní se často vyskytují především ve špičkových aplikacích nebo v aplikacích, které musí odolat hybrankovým chemikáliím a jiným drsným chemikáliím. Mramor, travertin, onyx, žula a mýdlový kámen jsou jedny z nejběžnějších kamenů používaných ve špičkových dřezech, stejně jako řada dalších kamenů.

 • Keramický
 • Beton
 • Měď
 • Smalt přes ocel nebo litinu
 • Sklenka
 • Žula
 • Mramor
 • Nikl
 • Plastický
 • Polyester
 • Porcelán
 • Pryskyřice umyvadla
 • Mastek
 • Nerezová ocel
 • Kámen
 • Terrazzo
 • Dřevo

Jaké faktory bych měl zvážit při nákupu dřezu v koupelně?

Rozhodněte se o svém vlastním stylu. Je možné mít zrekonstruovanou koupelnu, která doplňuje styl vašeho domova nebo je to jedinečná eklektická oblast na rozdíl od jiných ve vašem domě. Vyberte horu podle vašeho výběru. S integrovaným dřezem s pevným povrchem můžete vytvořit čistý a efektivní vzhled. Rozhodněte se o materiálu, který chcete použít. Proveďte měření dostupného prostoru. Konzultujte s vyškoleným profesionálem.

Jaký je největší tvar pro umyvadlo koupelny?

Čtvercové dřezy dávají vaší koupelnu modernější atmosféru a lze je použít s řadou typů dřezu, včetně podstavců a umyvadel, k dokončení vzhledu. Mají také více plochých a širokých povrchů než oválný dřez, což je další výhoda.

Jaký je nejjednodušší umyvadlo koupelny, které udržuje čisté a dezinfikované?

Vytvořte umyvadlo z odolného materiálu, který se snadno čistí, jako je porcelán, temperované sklo nebo sklovitá Čína. Následující tři možnosti jsou nejvhodnější z hlediska údržby a údržby. Kovové dřezy, zejména dřezy z nerezové oceli, jsou docela populární.

Co je výhodnější: porcelán nebo keramický dřez?

Navzdory skutečnosti, že porcelán je mnohem odolnější než keramika, přesto dokáže udržet hladký vzhled povrchu. Je srovnatelný s keramickými dřezy, protože porcelán má velmi nízké vlastnosti absorpce vody a je také relativně jednoduchý na čištění, což je také jeden z důvodů, proč je porcelán nejčastěji používaným materiálem pro toalety.

Jaký je nejvíce dlouhotrvající umyvadlo koupelny, které najdete?

Porcelán se skládá z nejtěžší dostupné hlíny a je velmi odolný, ale jednou z jeho nejpřitažlivějších charakteristik je jeho měkký vzhled. Je snadné udržovat, což je vynikající volbou pro rodinné koupelny. Litinové umyvadla s keramickým povlakem jsou běžné ve starších domech, přičemž keramický povlak zakrývá litinu.

Jsou nyní obdélníkové dřezy ve Vogue?

A samozřejmě jen proto, že obdélníkové dřezy jsou módní a současné nyní neznamená, že tak budou i nadále za pět nebo deset let. Mnoho trendů se stane velmi rychle a vyberete si něco jiného než tradiční volbu, vystavíte se tomuto nebezpečí. Dalším hlediskem je čisticí aspekt situace.

Pokud jde o umyvadlo koupelny, jaký je nejoblíbenější materiál k použití?

Sklová Čína a smaltované litinové jsou nejběžnějšími materiály používanými k výstavbě koupelnových dřezů. Umyvadla vyrobená z těchto časově testovaných materiálů jsou navrženy tak, aby vydržely, protože jsou robustní, robustní a dlouhotrvající. Smaltovaná ocel, temperované sklo, kámen, dřevo, akrylové a pevné povrchy jsou některé další dostupné materiály.

Co je to samoobslužné koupelnové dřez a jak to funguje?

Při použití umyvadla se samoobsluhou je umyvadlo zkonstruováno tak, aby strany dřezu sedaly na vrcholu desky. Drop-in dřez je ten, který je vložen do díry v desce a poté se v podstatě upevněn a utěsněn na povrch desky. Toto je jedna z nejčastějších a nejdůležitějších dostupných možností.

Mají porcelánové dřezy sklon k poškrábání?

Porcelánové dřezy jsou náchylnější k poškrábání než umyvadla z nerezové oceli. Porcelánové dřezy jsou náchylné k štěpení a praskání díky křehké povaze materiálu. Protože skvrny se mohou na porcelánových dřezech rychle tvořit, budete muset pravidelně používat bělidlo a čisticí prostředek, abyste udrželi oblast kolem umyvadla v čistotě.

Mají porcelánové dřezy tendenci k čipu?

Jedna věc, kterou je třeba mít na paměti, je, že porcelán může být snadno štípaný, takže při manipulaci s ním buďte opatrní. Jakýkoli ostrý nebo těžký předmět, který je upuštěn do porcelánového kuchyňského dřezu, má potenciál poškodit povrch. Když se bělicí a jiné kyselé chemikálie nechávají odpočívat po delší dobu, mohou zničit sklovinu a dokončení porcelánu.

Mají keramické dřezy tendenci prasknout?

Kramický dřez můžete vyčistit pomocí pravidelných řešení pro úklid domácnosti, protože je odolný proti skvrnám a snadno se udržuje v čistotě. Jedním z významných rozdílů mezi keramickými dřezy a fireclay nebo litinovými dřezy je skutečnost, že keramické dřezy jsou velmi citlivé. Keramické dřezy jsou také náchylné k štěpení, praskání a poškrábání kvůli povaze materiálu.

Jaký je nejodolnější materiál pro dřez?

Nerezová ocel je jedním z nejvíce dlouhodobých a nejúčinnějších materiálů pro kuchyňské dřezy na trhu. Látka z nerezové oceli je odolná vůči korozi a nijak nepodporuje růst bakterií. Cena je určena měřidlem, který se pohybuje od 16-měřicí do 22-měřicí tloušťky.

Jsou umyvadla na podstavci stále v módě?

Navzdory skutečnosti, že podstavec a plovoucí dřezy jsou obdivovány pro jejich elegantní estetický a minimalistický design, chybí jim některé z nejzákladnějších funkcí, které lidé potřebují v koupelně. Dobrou investicí může být instalace zrcadlené skříně přes dřez pro malé věci, stejně jako plovoucí police nebo jinou úložnou jednotku nad nebo kolem toalety.

Jaký je nejúčinnější způsob, jak vyčistit koupelnu?

Nastříkejte dezinfekční čisticí prostředek na koupelnu, jako je Clorox nebo Lysol, po celé koupelně umyvadlo a po každém postřiku ho otřete ručníkem nebo houbou. Chcete -li dezinfikovat kliky faucet, stříkat nebo otřete je dezinfekčním sprejem nebo otřete a umožnit jim zůstat mokré po dobu zadaného v krabici, aby se zničily bakterie.

Jaké faktory byste měli brát v úvahu při výběru dřezu v koupelně?

 • Vaše ideální koupelna bude odpovídat vašemu modernímu, elegantnímu a krásné koupelně nebo vaší tradiční výzdobě koupelny.
 • Koupelnové dřezy namontované na podstavci jsou nejběžnějšími typy dřezů.
 • Koupelny s propadlými pánvemi jsou známé jako vložené koupelny.
 • Umyvadla na podstavci mají krásný, jednoduchý design ve srovnání s konvenčními dřezy a marnostmi, které šetří prostor.
 • Umyvadla na podstavci jsou vhodná pro mnoho typů koupelen.
 • Starověké umyvadla na podstavci dávají těmto moderním jednotkám opravdu starý vzhled.
 • Dokonce i umyvadla na podstavci mají ve srovnání s marnostmi, které mají statný a klaustrofobický vzhled, lehký a vzdušný pocit.
 • Umyvadla pro desku, které jsou módním ohniskem koupelny, jsou namontovány na vhodnou marnost, polici nebo skříňku.
 • Jako nejodolnější z možností přírodního kamene jsou žulové koupelnové pracovní desky vhodný pro použití v rušných práškových místnostech a hlavních lázních.
 • Polospěrný dřez má praktické použití i krásný vzhled.
 • Vzhledem k jeho bouli je snazší použít, protože je přístupnější, ale stále umožňuje, aby se věci pod nimi uložily.
 • Zákazníci mají na výběr dva umyvadla: Pasins a marnost jednotek.
 • Místo toho, aby byl plně začleněn do desky, promítá nebo visí přes přední část jednotky.

Napsáno
BrookPad tým

 

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.