How To Choose Bathroom Taps?

Jak si vybrat kohoutky?

Více informací o tom, jak vybrat kohoutky koupelny?

Moderní koupelnové kohoutek

Jak vybrat kohoutkové kohoutky?

Existuje široká škála alternativ pro koupelnové faucety a výběry faucetů. Ideální metodou pro využití kohoutků povodí je točit po rukojeti proti směru hodinových ručiček, což umožňuje proudění vody, jakmile se držadlo otočí proti směru hodinových ručiček. Tradiční kohoutky mohou být pro vaše Edwardian Suite úžasné, ale co nejmodernější designér? Před instalací jsou k povodí připojeny kohoutky pánve. Otvory klepnutí na dně některých povodí jsou částečně vyhazovány níže.

Moderní a starožitné vzory dostupné v různých velikostech. Vždy ověřte rozměry faucetu, který kupujete, a také instalační prostor. Na zeď mohou být položeny sloupcové kohoutky, normální metoda. Klepnutím na lázeň je koupelnový faucet, který slouží dvěma odlišným funkcím. Koupové sprchové mixéry jsou obvykle barové ventily s integrovanými kohoutky a sprchou.

Kombinujte funkce kohoutek a sprchy v jednom praktickým balíčkem. Když používáte jeden druh, mísí se a umožní vám hrát s nastavením klepnutí, dokud nedosáhnete vhodné teploty vody. Prodává stejnou vodu přes sprchovou hlavu jako dříve. Mixer klepání současně shromažďuje vodu ze zdrojů horké i studené vody a před vydáváním prostřednictvím jediné výtoky míchá dva proudy. Katvíkovací kohoutky jsou skvěle špatné a nejsou užitečné pro koupání.

Jednoduše regulujte teplotu vody, když teče z kohoutků pomocí směšovacího kohoutku. Vzhledem k neustálému technologickému pokroku a zvyšování poptávky zákazníků zaznamenaly designérské kohoutky v posledních letech značné zvýšení popularity. Tradiční kohoutky jsou k dispozici v široké škále návrhů, které doplňují koupelnu nebo povodí ve stylu vintage a poskytují klientovi několik možností. Existují tři druhy kopírovacích systémů: jediná díra, dvojitá díra, trojitá díra. Černé kohoutky ze současného průmyslového stylu jsou okamžitě přitažlivé.

Zdůrazňují moderní rozvržení, zatímco jsou snadno udržovatelné. Zlaté koupelnové kohoutky jsou skvělým způsobem, jak do koupelny přidat bohatství, barvu a individualitu a zároveň poskytnout okamžitý luxusní podporu. Tradiční koupelny jsou obvykle vyzdobeny zlatými faucetami. Nyní k dispozici v řadě odstínů, včetně růžového zlata a pláštěného zlata, které lze využít v moderních návrzích koupelny a povodí.

Co byste měli hledat při nákupu kohoutků?

Pokud jde o koupelnové faucety, existuje spousta možností. Faucety povodí a lázeňské faucety jsou klasifikovány do mnoha kategorií. Taps sloupky, které mají jeden klepnutí pro každý z kanálů horké a studené vody, jsou možná nejstarším druhem faucetu. Koupelnové kohoutky kombinují kanály horké a studené vody do jediného výstupu, který lze použít k vyplnění lázně nebo povodí. Módní alternativou k tradičním koupelným sprigotům je instalace kohoutků na zeď nebo stojící podlahy. Při výběru pánve a kohoutků je třeba mít na paměti několik technických faktorů. Vždy bychom navrhovali, abyste hledali radu profesionálního instalatéra.

Nahrazení starých kohoutků za nové je jednoduché, pokud používáte stejný druh a velikost jako ty, které nahrazujete. Pokud bydlíte v nízkotlaké oblasti, hledejte koupelnové faucety, které uvádějí, že jsou určeny k použití s ​​nízkým tlakem vody. Jiní mohou specifikovat holý minimální tlak. K dispozici je široká škála možností pro renovaci koupelen a nové stavební projekty. Naplánujte uspořádání vaší koupelny a vezměte v úvahu velikosti a typy vany a umyvadel, které budou potřebné. Poté můžete zvážit, které faucety budou pro ně nejvhodnější. Vezměte radu renomovaného instalatéra, pokud jde o umístění trubek a druhu kohoutků, které budou fungovat správně.

Poté můžete své možnosti odfiltrovat ještě více v závislosti na stylu návrhu, který se vám líbí. Tradiční kohoutky mohou být dobrým zápasem pro vaše edwardianské apartmá, ale co takhle špičkový návrhářský klepnutí učinit prohlášení? A nezapomeňte na výběr barev: Tradiční lesklý chrom, matný černá nebo dokonce zlato jsou možnosti.

Jaký je správný způsob, jak používat koupelnový faucet?

Otočení rukojeti proti směru hodinových ručiček uvolní vnitřní ventil, což umožňuje, aby voda začala tekoucí, jakmile se rukojeť otočí proti směru hodinových ručiček. Taps mixérů pracují na stejném konceptu jako standardní faucety, s tou výjimkou, že potřebují připojení horké i studené vody. V závislosti na tom, kde otočíte držadlo, budete studené, teplé nebo horké smíšené vody.

Jak se jmenuje faucet koupelny?

Jednorské povodí Taps, známé také jako monoblokové kohoutky, jsou nejčastějším druhem umyvadla používaného v současných koupelnách. Většina faucetů má jednu páku, která řídí tok a teplotu; Existují však i další, které mají dvě páky, jednu pro horkou vodu a druhou pro studenou vodu, což vám umožní mít větší kontrolu nad teplotou.

Co přesně jsou kohoutky mixéru?

Většina konvenčních kohoutků mixéru povodí je jednoduše spojena s povodí. Klepnutím na otvory jsou často předem vrtané nebo předem vytvořeny v povodí před instalací. Otvory klepnutí na spodní straně určitých povodí, především německých pánví, jsou částečně vyhazovány na spodní straně. Otvory jsou podle potřeby využívány vaším instalatérem. Klepnutí, které jsou umístěny na zdi, poskytují modernější vzhled. Jsou přišroubováni ke zdi koupelny a veškerá instalatérství je skryto pod dlaždicemi, aby věci udržovaly uklizené. Mají krásný vzhled a jsou jednoduché čisté. Vysoké výtoky, otočné výtoky, klasické vzory pro historické dřezy a digitální, které jsou ovládány elektronicky, jsou některé z variací, které jsou dnes dostupné. Klepnutím na kombinování zásob teplé a studené vody umožňují mixérové ​​kohoutky jednoduché nastavení teploty prostřednictvím jedné výtoky, což z nich činí ideální pro umyvadlo koupelny. To zaručuje, že teplota vody zůstává konstantní, což je důležité jak pro pohodlí, tak pro bezpečnost.

Jaká je operace povodí?

Část kohoutku, kterou točíte, je horní konec šroubu, který je závitový do krytu kohoutku. Kdykoli zapnete faucet, šroub stoupá, zvedá podložku spolu s ní a umožňuje vodě, aby se vrhla z potrubí a vytékala z výtoku, jak je znázorněno.

Je velikost všech kohoutků povodí stejné?

Budete se chtít ujistit, že mezi horní částí povodí desky je dostatek místa a bodem, kdy výtok opouští kohoutek Kupujete a také prostor, ve kterém bude nainstalován.

A co kohoutky povodí, existují?

Jedná se o typické horké a jeden studené kopírovací systémy, které byly nalezeny v koupelnách v celé historii a často se označují jako „klasický“ druh systému TAP. Mohou být umístěny na povodí, což je obvyklý postup, nebo je lze upevnit na zeď. Moderní a starožitné vzory jsou k dispozici v různých velikostech. Klepnutím na kombinování zásob teplé a studené vody umožňují mixérové ​​kohoutky jednoduché nastavení teploty prostřednictvím jedné výtoky, což z nich činí ideální pro umyvadlo koupelny. To zaručuje, že teplota vody zůstává konstantní, což je důležité jak pro pohodlí, tak pro bezpečnost.

Jaká je operace povodí?

Část kohoutku, kterou točíte, je horní konec šroubu, který je závitový do krytu kohoutku. Kdykoli zapnete faucet, šroub stoupá, zvedá podložku spolu s ní a umožňuje vodě, aby se vrhla z potrubí a vytékala z výtoku, jak je znázorněno.

Je velikost všech kohoutků povodí stejné?

Budete se chtít ujistit, že mezi horní částí povodí desky je dostatek místa a bodem, kdy výtok opouští kohoutek Kupujete a také prostor, ve kterém bude nainstalován.

Klepnutí na mixéry na koupelo jsou přesně to, co znějí.

Klepnutím na mixér se sprchovým mixérem je zařízení pro koupelny, které provádí dva různé úkoly. K dispozici jsou dvě funkce: za prvé, pro kombinování horkých a studených krmiv pro vyplnění koupele a za druhé, aby se místo toho osprchoval s tlačítkem, pokud je to žádoucí. Jsou k dispozici v různých konfiguracích, včetně koupele, na zeď a stojící podlahy. Ve druhém případě je vana určena pro použití se samostatnou vanou. Použití sprchových mixérů je skvělou alternativou pro úsporu prostoru, když v koupelně není dostatek místa pro samostatnou sprchu. Alternativně, když je požadována možnost funkce extra sprchy. Skutečnost, že se jedná o míchací jednotku, usnadňuje výběr ideální teploty, která je také termostaticky regulována. Koupové sprchové mixéry jsou obvykle barové ventily, které do nich mají integrované kohoutky a sprchu, což uživateli dává to nejlepší z obou světů kombinací funkcí kohoutek a sprchy v jednom pohodlném balíčku.

Koupelna

Jaký je provoz kohoutek s mixérem na koupelo?

Když používáte jeden druh kohoutacího mixéru, jednoduše se mísí a umožňuje experimentovat s nastavením klepnutí, dokud nenajdete teplotu vody, která je pro vás pohodlná. Když přepnete do režimu sprchy, pošle stejnou vodu přes sprchovou hlavu jako předtím.

Můžete mi říct, zda jsou kohoutkové kohoutky sprchové mixéry vynikající nebo špatné?

Není to sprchový ventil, ale klepnutí na mixér. Klepnutí na lázeňské kohoutky jsou notoricky špatné a nejsou příliš užitečné pro sprchování. Ujistěte se, že vaše zásoby jsou také dobře vyvážené. Nebude to fungovat, pokud je dodána jedna zásoba a druhá je napájena na síti.

Co jsou mixérové ​​kohoutky a jak fungují?

Co jsou mixérové ​​kohoutky a jak fungují? Taps mixéru jsou prostě druh designu faucetů, ve kterém jak horká, tak studená voda vychází z jediného faucetu, spíše než ze samostatných výtoků, kde horká a studená voda vycházejí samostatně.

A co kohoutky pro mixér koupelny?

Pomocí jediného výtoku, mixérové ​​kohoutky vezmou vodu z horkých i studených potrubí a smíchejte ji, než ji uvolníte do vany nebo povodí. Použití těchto zařízení usnadňuje získání vhodné teploty vody. Úspora času, vody a energie je prioritou. V případě mixéru termostatické koupelny se použije montáž ventilu baru, která zahrnuje jak kohoutky, tak sprchu. Kombinace schopností kohoutek a sprchy poskytuje uživatelům uživatelé, které si můžete vychutnat.

Jaká je operace kohoutků pro mixér koupelny?

Kohoutek mixéru vezme vodu z horké i studené vody současně a zkombinuje oba potoky, než jej vydává jedinou výtokem. Tradiční způsoby získávání vody zahrnují použití samostatných kohoutků pro horké a studené sloupy, aby se voda tekla různými směry.

Co jsou mixérové ​​kohoutky a jak fungují?

Co jsou mixérové ​​kohoutky a jak fungují? Taps mixéru jsou prostě druh designu faucetů, ve kterém jak horká, tak studená voda vychází z jediného faucetu, spíše než ze samostatných výtoků, kde horká a studená voda vycházejí samostatně.

Můžete mi říct, zda jsou kohoutkové kohoutky sprchové mixéry vynikající nebo špatné?

Není to sprchový ventil, ale klepnutí na mixér. Klepnutí na lázeňské kohoutky jsou notoricky špatné a nejsou příliš užitečné pro sprchování. Ujistěte se, že vaše zásoby jsou také dobře vyvážené. Nebude to fungovat, pokud je dodána jedna zásoba a druhá je napájena na síti.

Je výhodné používat mixérové ​​kohoutky?

Pomocí klepání mixéru můžete jednoduše ovládat teplotu vody, když se vylévá z kohoutků. To usnadňuje přesně regulovat teplotu vody při holení nebo mytí vodou, která vychází z faucetu, nebo při koupel s vodou, která vychází z kohoutku.

Co přesně jsou kohoutkové kohoutky?

Typická konfigurace klepnutí na lázeň, sestávající z jednoho faucetu pro chladný krmivo a další klepnutí na horké krmivo. I když jsou starožitné styly stále v módě, existuje spousta současných alternativ. Katlíkové kohoutky mohou být nahrazeny poměrně jednoduchým způsobem. Klepání na lázeň a povodí se dvěma otvory jsou známé jako sloupové kohoutky. Jsou to tradičnější typ kohoutek, který může být použit ve vaněch a povodích oboustran. Vyznačují se dvěma odlišnými faucetami, druhou pro horkou vodu a druhou pro studenou vodu a díky svému designu mohou být použity v domácnostech s nízkotlakými vodními systémy.

Je možné nainstalovat kohoutky na umyvadlo?

Všestrannost. Taps mixéru lze použít na vaně, také v umyvadle nebo povodí s podobným úspěchem. Například mixér na lázni a oddělené horké a studené kohoutky na povodí lze použít společně nebo samostatně.

Je možné nainstalovat povodí do vany?

Knahové kohoutky mají také nití různých velikostí (1/2 BSP vs. 3/4 BSP), takže pokud je chcete použít, budete muset změnit konektory/flexi hadic k jejich přizpůsobení. Je důležité si uvědomit, že skutečné otvory pro vrtání koupele budou větší a mohou způsobit problémy, pokud nepoužíváte 1/2 v horních uzávěrech BSP.

A co staromódní kohoutky?

Tradiční kohoutky jsou k dispozici v široké škále stylů, které odpovídají vinobraní koupelně nebo povodí, což zákazníkovi dává spoustu možností. Existují tři typy systémů klepnutí na díry: jedna díra, dvojitá díra a trojitá díra. Kromě toho existují poutavé kohoutky, které jsou zamýšleny, aby fungovaly s volně stojící vanou.

Co je to designérské kohoutky a jak to funguje?

Návrhářské kohoutky zaznamenaly v posledních letech významné zvýšení popularity díky nepřetržitému technologickému pokroku a zvýšené poptávce spotřebitelů. Koupelnové faucety se nyní zvětšily na vrchol módní hierarchie, pokud jde o design. Je možné přidat bohaté dotyky pro povodí nebo vany. Některé tvary se proměnily v křivky a víry, které mají téměř organické vzhled. Struktury s ostrými hranami a čirými strukturálními liniemi se nacházejí v opačném extrému rozsahu návrhu. Některé designérské faucety jsou skvělou kombinací těchto dvou. Nedávno byly do produktové řady přidány nové barvy, jako je leštěná mosaz, zlato a Matt Black.

Co si myslíte o faucetech černé koupelny?

Černé kohoutkové kohoutky jsou k dispozici v různých stylech a velikostech, které doplňují čerstvou čistou bílou keramiku vaší koupelny. Často jsou k dispozici v matném cíli a dávají dramatický přízvuk současnému uspořádání, zatímco jsou jednoduché udržovat. Černé kohoutky, které jsou odvozeny z módního průmyslového stylu, jsou okamžitě stylové. Používáním bílé a černé můžete zdůraznit současný monotónní chlad éry. Alternativně může být přízvuková stěna, dlaždice nebo podlahová barva použita k tomu, aby se místnosti dalo výstřední charakter.

Co si myslíte o kohoutcích zlatých koupelen?

Zlaté koupelnové kohoutky jsou vynikajícím způsobem, jak do koupelny přidat bohatství, barvu a jedinečnost a zároveň poskytnout okamžitý luxusní podporu. Tradiční koupelny tradičně zahrnovaly zlaté faucety jako dekorativní prvek. Nyní jsou však k dispozici v různých barvách, včetně růžového zlata a leštěného zlata, které mohou být použity v konstrukcích současných lázní a povodí. Kombinace moderního apartmá s moderními kohoutkovými kohoutky je prostě krásné.

Hlavní body při výběru kohoutkových kohoutků?

 • Taps sloupce, které obsahují jeden klepnut na každý přívod horké a studené vody, mohou být nejstarším druhem faucetu.
 • Koupelnové kohoutky kombinují kanály horké a studené vody do jediného zásuvky, která může naplnit lázeň nebo povodí.
 • Na dně některých povodí, zejména německých pánví, jsou otvory klepnutí částečně vyhazovány.
 • Váš instalatér tappes díry podle potřeby.
 • Taps, které jsou navrženy tak, aby kombinovaly zdroje teplé a studené vody, umožňují snadné ovládání teploty prostřednictvím jediného výtoku, což je perfektní pro umyvadlo koupelny.
 • Tím je zajištěna konzistentní teplota vody, která je nezbytná pro pohodlí a bezpečnost.
 • K dispozici jsou dvě akce: za prvé, kombinování horkých a studených krmiv, které vyplní koupelnu, a za druhé, pokud je to žádoucí, místo toho se sprchu dotkne tlačítka.
 • Úspora času, voda a energie jsou prioritou.
 • Taps mixéru lze použít ve vaně, stejně jako umyvadlo nebo umyvadlo se stejnými výsledky.
 • Například mixér na lázni a oddělené teplé a studené kohoutky lze použít společně nebo samostatně.
 • TEAT TAPS mají také různá vlákna velikosti (1/2 BSP vs. 3/4 BSP), takže pokud je chcete použít, musíte změnit konektory/flexi hadice, aby se jejich přizpůsobily.
 • Zlaté koupelnové kohoutky jsou skvělým způsobem, jak do koupelny přidat bohatství, barvu a individualitu a zároveň poskytnout okamžitý luxusní podporu.
 • Tradiční koupelny jsou obvykle vyzdobeny zlatými faucetami.
 • Nyní jsou však k dispozici v mnoha odstínech, včetně růžového zlata a leštěného zlata, které lze využít v moderních návrzích koupelny a povodí.
 • Je úžasné kombinovat moderní apartmá s moderními kohoutkovými kohoutky.

Napsáno
BrookPad tým

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.