How do I choose bathroom tiles?

Jak si mohu vybrat koupelnové dlaždice?

To, co potřebujete vědět o koupelnových dlaždicích a o tom, jak si vybrat koupelnové dlaždice, jsou v tomto článku uvedeny.

 

 Umístění koupelnových dlaždic

Jaké faktory byste měli zvážit při výběru podlahových dlaždic?

Jak vybrat dlaždice?

Mezi mnoho možností, které budete muset udělat při přestavbě nebo stavbě koupelny ve vašem domě, je ten, který očekáváte, že bude nejpříjemnější, že vybírá dlaždice, aby šly do koupelny. Nastavili tón pro celkový vzhled a pocit dokončeného prostoru a pravděpodobně budou první věcí, kterou si všimnete, když vejdete do místnosti. Vzrušení konečně rozhodování o vašich dlaždicích může být samozřejmě nahrazeno váháním v důsledku obrovského množství dostupných možností. Je lepší jít jasně nebo tmavě? Je lepší být velký nebo malý? Co dáváte přednost: lesklý nebo matný? Co dáváte přednost: elegantní a moderní nebo texturovaný a přirozený? Stačí několik minut, než se toto potěšení změní na napětí a obavy z toho, zda se rozhodnete správně. Ale nestarejte se! Devět nápadů, které s vámi dnes budu sdílet, bude jednodušší než kdy jindy zúžit to, co opravdu chcete použít ve své ideální koupelně, a proměnit vaši vizi v realitu.

Přírodní kamenné koupelnové dlaždice jsou přesně to, co znějí.

Mramor se zdá být luxusní kvůli žílách barvy protékající skrz něj, které poskytují bohaté bohatství na povrch. V závislosti na vašich preferencích si můžete vybrat z různých barevných tónů od tmavých po světlo, stejně jako vzory žilku, které jsou jemné i ohromující. Travertin má vřelý vzhled. Namísto přírodních děr si vyberte naplněný travertin, který zabrání vstupu vody do kamene a bude dlaždice vypadat jedinečnější. Může být použit pro dlaždice podlahy i stěny, ale musí být utěsněn, aby byl kámen poškozen.

Co jsou umělé koupelnové dlaždice a jak fungují?

Keramické dlaždice jsou nákladově efektivní povlak, který je také snadno udržován. Nejsou tak odolné jako porcelánové dlaždice, ale protože koupelna není oblastí s vysokým provozem, mohou být použity na podlaze i na stěnách. Před zakoupením je však vždy dvakrát zkontrolujte, že keramická dlaždice, kterou zvažujete, je vhodná pro podlahu. Porcelánové dlaždice mají vyšší hustotu než keramické dlaždice, jsou velmi odolné a snadno se udržují. Jsou vhodné pro použití na obou podlahách i stěnách.

Jaký je nejlepší způsob, jak si vybrat vynikající dlaždici?

Pokud máte na mysli oblíbený design, je to jednoduchý způsob, jak začít s výběrem koupelny. Pravděpodobně jste přešli nad podpatky zamilovaný do určitého vzoru, jasné barvy nebo neobvyklé formy. Bude to ohnisko místnosti a může být použito jako přízvuková dlaždice na stěnách, nebo ji lze použít k tomu, aby dal nějaké drama na podlahu nebo sprchové kryt, v závislosti na vaší preferenci. Přízvukové dlaždice pro vaši výjimečnou dlaždici by měly být vybrány stejným způsobem jako vaše výjimečná dlaždice.

Jak byste si měli vybrat podlahové dlaždice?

Je možné, že jste se již rozhodli o ohniskové dlaždici pro vaši oblast a vaše koupelnové podlahové dlaždice jednoduše slouží jako doplněk k této volbě designu. Pokud jste si na druhou stranu vybrali něco trochu jednoduššího pro stěny, současným trendem je přidat do místnosti trochu wow-faktoru se vzorovanou podlahou. Můžete jít na bohémský styl nebo něco trochu odvážnějšího, nebo dokonce můžete získat vzhled pravého dřeva s naším dřevěným podlahovým dlaždicemi pro rustikální nebo skandi, který je ideální pro jakoukoli místnost v domě.

Jaký je vztah mezi velikostí dlaždic a velikostí místnosti?

Pokud jde o dlaždice s velkými formáty, pokud je váš pokoj malý (jak je tolik koupelen), možná budete chtít zadržet jejich začlenění do designu. Využijte dlaždice, které jsou vhodné pro velikost vašeho prostoru. Například střední dlaždice pro středně velké koupelny nebo mozaikové dlaždice pro velmi malou skříňku. Pokud potřebujete malou pomoc v této oblasti, doporučujeme si přečíst naši funkci velikosti správných dlaždic, což je velmi užitečné!

Jak byste měli myslet na své přízvukové dlaždice?

Po výběru vaší celovečerní dlaždice by se mělo být zváženo jen jednu nebo dvě další dlaždice, aby ji doplnila. Výběr bezplatných dlaždic, které doplňují vaši výjimečnou dlaždici, je důležité, protože výběr příliš mnoho odvážných dlaždic v místnosti bude mít za následek příliš mnoho zaostřovacích bodů. Něco neutrálního, jednoduchého nebo jednoduše texturovaného by zde mělo fungovat dobře, protože to umožní vašemu výjimečnému dlaždici do centra pozornosti. Mnoho našich sbírek zahrnuje různé vzory dlaždic a styly, které se navzájem dokonale doplňují, což usnadní sjednocený vzhled v malém prostoru.

Jak mohu být kreativnější se svými rozloženími dlaždic?

Koneckonců, jen proto, že si vyberete jednoduchou dlaždici, neznamená, že to bude monotónní! S použitím dlaždic ve stylu metra nebo obdélníkových dlaždic v zajímavém uspořádání můžete vytvořit celou řadu různých vzorů, které vašemu designu dá něco víc. Podívejte se na náš článek o všech různých metodách položení dlaždic pro více inspirace a návrhů.

Jaký je nejlepší způsob, jak udržet věci jednoduché?

Za předpokladu, že vaše počáteční možnost je nutností, použijte ji, abyste vám pomohli vybrat si ostatní dlaždice, které do svého designu zahrnete. Nedělejte chybu: Pokud chcete do dlaždice přidat zájem, nebojte se trochu porušit pravidla experimentováním s různými barvami a vzory. Pokud hledáte něco jiného.

Jaký je nejlepší způsob, jak si nejdřív vybrat své muselé dlaždice?

Obvykle, když začneme předělat koupelnu, máme na mysli jednu dlaždici, kterou bychom chtěli zahrnout do designu. Někdy je to velmi neobvyklá nebo jedinečná přízvuková dlaždice a jindy je stejně snadné jako vědět, že v určitém vzoru chcete bílou metro. V každém případě si vezměte tuto fantasy dlaždici a využijte ji jako skákací bod pro ostatní dlaždice, které budete používat ve vašem designu koupelny. Vápenec je nadčasový materiál, který nikdy nevyjde z módy. Bledé povrchové úpravy - přesto mají teplý vzhled - jsou populární, ale mohou to být také tmavší barva. Je nutné utěsnit kámen. Vápenec je měkčí než jiné přírodní kameny a v důsledku toho je snadněji poškrábaný. V důsledku toho je pravděpodobně nejlépe vyhrazeno spíše pro podlahu vašeho en apartmá než podlahy vaší hlavní koupelny. Slate je dobrá volba, pokud chcete hlubší tóny pro stěny nebo podlahu - obě současně by bylo pro většinu lidí příliš mnoho. Poté bude muset být ještě jednou zapečetěn. Protože je odolný vůči skluzu, je to dobrá volba pro koupelnu, kterou budou používat ti, kteří jsou na nohou méně stabilní.

 • Použijte však tuto snovou dlaždici jako body odpálení pro ostatní dlaždice, které budete používat ve svém designu koupelny.
 • Bledé povlaky, které vypadají teplé, ale mají opravdu hlubší barvu, jsou populární.
 • Limestone is more readily scratched than other natural stones.
Moderní koupelna s dlaždicemi

Jak si vyberete zářící dlaždice?

How do you stay focused on a single show-stopper?

There are a plethora of gorgeous bathroom tiles available, and the bathroom is an excellent location to showcase some of your unique personality traits. If you are going to go for it, limit yourself to one show-stopping moment. This will make your appearance ageless and will help you get the wow factor that you want.

What is the best way to add texture?

Dlaždice inspirovaná přírodou může být vynikající volbou, pokud chcete ve vaší koupelně vytvořit lázeňskou atmosféru. Použití dlaždic, břidlic, travertinu, dlaždic přírodního kamene a dlaždic z mramoru a dlaždic z mramoru povede k přirozenému vzhledu, který je pevně ukotven v prostředí. K doplnění těchto textur by měly být použity přírodní tóny dřeva pro uklidňující a revitalizační konečný výsledek.

Jak by měl být zvažován faktor pocit?

Mějte na paměti, že pokud instalujete dlaždice na podlahu vaší sprchy, budete chtít něco, co je příjemné chodit, a má dostatek přilnavosti, aby vám zabránil sklouznutí. V této oblasti je obvykle dobrý nápad používat drobné dlaždice nebo mozaikové dlaždice, protože další spárovací linie nabídnou větší odolnost proti skluzu, aniž by byly pro vaše chodidla nepříjemné, když na ně chodíte. Pokud uvažujete o sestavení mokré místnosti, nabízíme širokou škálu dlaždic, které jsou vhodné pro použití jako podlahy mokré místnosti.

Jaké faktory by měly být zváženy při výběru dokončení?

Není pochyb o tom, že hladká dlaždice bude vždy jednodušší čistit než drsná dlaždice. Voda může mít větší sklon k usazení na vysoce reliéfních dlaždicích, přírodních dlaždicích s poklesy a štěrbinami, oblázkovými dlaždicemi a dalšími podobnými materiály, takže mějte na paměti, že v tomto případě budete možná muset být trochu vytrvalejší ohledně vaší čisticí rutiny. Během výběrového procesu pro vaše koupelnové dlaždice zvažte, jak jste odhodláni udržovat vzhled svých dlaždic po celou dobu existence prostoru.

Jaké faktory bych měl zvážit při výběru koupelnových dlaždic?

Rozhodněte se o svém rozpočtu. Vyberte barevné schéma pro váš projekt. Budování barevné palety může být obtížné, takže doporučujeme začít tím, že nejprve vybereme barvy pro vaše skříňky a marnosti. Vezměte v úvahu velikost dlaždice. Vyplňte svůj vzhled. Sprchové dlaždice by se měly rozšířit až ke stropu.

Která barva je nejvhodnější pro koupelnové dlaždice?

Barva bílá rozjasňuje místnost. Vytváří pocit pořadí a jasu v prostředí. Při použití ve spojení s reflexní glazurou vytváří zrcadlové odrazy, které opticky rozšiřují prostor. Bílé dlaždice byly vždy, nadále jsou a budou s největší pravděpodobností nadále jednou z nejoblíbenějších barev koupelny.

Které dlaždice jsou nejvhodnější pro použití v koupelnách?

V důsledku svých levných nákladů a velkého stupně použitelnosti je vinyl nejvýhodnějším materiálem pro podlahu koupelny. Vinylové podlahy jsou také nejoblíbenějším druhem podlah ve Spojených státech, následovanou keramickou, porcelánem, sklem, kamenem a laminátovou podlahou.

Jaké faktory bych měl zvážit při výběru koupelnových dlaždic pro malou koupelnu?

Podle populárního přesvědčení, čím větší jsou dlaždice, tím menší je místnost. Obecně platí, že návrháři interiérů doporučují používání velkých dlaždic (například 6060 cm nebo 8080 cm) v malé koupelně, protože to způsobí, že se prostor zdá být menší.

Jaký druh koupelny je nejjednodušší čistit?

Dlaždice přírodního kamene, skleněná dlaždice, leštěná porcelánová dlaždice a vinylové dlaždice jsou čtyři typy koupelnových dlaždic, které jsou nejjednodušší čistit. Výběr jedné z těchto čtyř dlaždic vám umožní ušetřit peníze na čištění zásob i na dobu čištění.

Jaké jsou nejlepší dlaždice, které lze použít pro sprchové stěny?

Vyberte si mezi keramickými podlahami, porcelánovou podlahovou dlaždicí nebo lomovou dlaždicí, které jsou členy rodiny keramických dlaždic a jsou vynikající pro regiony, které jsou podrobeny vlhkosti. To se může zdát samovysvětlující-konec konců chcete, aby vaše sprcha a koupelna byly vodotěsné.

Jaký je nejnovější trend designu pro koupelnové dlaždice?

Konstrukce modré a zelené dlaždice je krásná a složitá. Knosekované černé a bílé dlaždice v této koupelně poskytují jedinečný prvek kouzla. Je to ideální přízvuková dlaždice pro jakýkoli prostor, ať už je na podlaze nebo na zeď! ... Letos očekávejte, že na dlaždicích uvidíte spoustu živých vzorů a barev, kdekoli se podíváte!

Jaké barvy lze použít k tomu, aby se malá koupelna zdála větší?

Barevná černá je moje oblíbená pro malování malých koupelen (které jsou obvykle bez oken bez oken) pravidelně. Jenny Wolf z Jenny Wolf Interiors vysvětluje, jak poskytuje vzhled většího prostoru přidáním hloubky do místnosti. Fleming James z Oliver Street Designs doporučuje použít vysoce lesklý barvu v tmavém odstínu pro nejlepší výsledky.

Jaké faktory bych měl zvážit při výběru keramické dlaždice pro mou koupelnu?

Použití dlaždic středních velikostí na podlaze se při přestavbě malé koupelny často doporučuje, protože použití menších dlaždic má za následek více spárovacích linií, což může způsobit, že malá koupelna se zdá být ještě menší. Nechoďte přes palubu s velikostí dlaždic; Extra velké dlaždice mohou způsobit, že malá koupelna vypadají ještě menší.

Je výhodné mít ve sprše matné nebo lesklé dlaždice?

Volba mezi matnými a lesklými dlaždicemi pro vaši sprchu se pohybuje v otázce osobního vkusu a velikosti dostupné oblasti. Dlaždice s matným povrchem je odolná vůči skluzu, skrývá nečistoty a špínu a může vaší koupelně rustikálnější vzhled. Použití lesklého povrchu způsobuje, že místnost vypadá větší, usnadňuje údržbu a osvětluje oblast.

různé dlaždice

Jaké jsou různé druhy dlaždic?

Je čištění koupelnových dlaždic jednoduchým úkolem?

Skleněná dlaždice je povrch s nízkou údržbou. Nepotřebujete nic zvláštního; Trik udělá rozstřikovou láhev naplněnou směsí mýdla a vody, nebo ještě lépe, voda a octa.

Dlaždice jsou k dispozici v různých materiálech.

Při výběru backsplash dlaždic je první věc, kterou je třeba zvážit, druh materiálu, který si můžete vybrat. Keramické, porcelán a skleněné dlaždice jsou některé z nejjednodušších dlaždic k čištění, protože k udržení jejich vzhledu nepotřebují použití konkrétních čisticích prostředků.

Co umístíte pod sprchové dlaždice, abyste jim zabránili vypadnout?

Cementové desky by měly být nainstalovány za vanou a sprchové kryty. Na stěnách za vanami a sprchovými krytami vyrobenými z dlaždic nebo sestav panelů s těsněními používejte cementovou desku nebo ekvivalentní podložku odolný proti vlhkosti, aby se zabránilo pronikání vlhkosti.

Jaká je historie koupelnových dlaždic?

Dlaždice jsou tenké předměty s čtvercovou nebo obdélníkovou formou, která se často používá při konstrukci. Dlaždice je vyrobená kus těžce opěrajícího materiálu, jako je keramika, kámen, kov, pečená hlína nebo dokonce sklo, které se používá v různých aplikacích. Termín je převzat z francouzského slova Tuile, které je odvozeno z latinského slova tegula, které odkazuje na střešní dlaždice vyrobenou z pečené hlíny a používá se jako střešní materiál.

Při stavbě zdi a podlahových krytin se často používají dlaždice. Mohou se lišit od základních čtvercových dlaždic po složité nebo mozaikové vzory. Keramické dlaždice jsou nejběžnějším druhem dlaždic a obvykle jsou zaskleny pro použití interiéru a unlazovány pro zastřešení. Ve stavebnictví se také široce využívají další materiály, včetně skla, korku, betonu a dalších kompozitních materiálů, jakož i kamene.

Jaký je rozdíl mezi prací okrasných dlaždic a barevnými cihlami?

Mosaic se má odlišit od dekorativního dlaždice nebo dlaždic, které se tvoří z obrovského počtu malých, náhodně rozmístěných dlaždic, každá z jedné barvy, obvykle vyrobené ze skla, ale příležitostně keramického nebo kamene a které jsou uspořádány ve vzorcích. Existuje mnoho různých návrhů dlaždic, z nichž si můžete vybrat, včetně rybí kosti, rozložení, offsetu, mřížky, naskládaného, ​​větrníka, naskládaného a košů a mohou být přizpůsobeny z hlediska velikosti, tvaru, tloušťky a barvy.

Ve dvacátém prvním století, Evropa? !!

Viktoriánská éra zaznamenala významnou oživení v Tlework, což bylo hlavně výsledkem hnutí gotického oživení, ale také hnutí umění a řemesel. William de Morgan byl prominentní anglický umělec, který byl silně inspirován islámskými vzory. Narodil se v 18. století a zemřel v 19. místě. Vývoj koupelny, stejně jako lepší pochopení potřeby čistoty v kuchyni, v tom hrály významnou roli.

Moderní bílé dlaždice koupelna

Je pravda, že bílé dlaždice způsobují, že místnost vypadají větší?

Jaký druh materiálu se používá?

Oblázkové dlaždice jsou dlaždice, které jsou tvořeny drobné oblázky, které jsou spojeny s podložkou tenkým drátěným pletivem. Hliněné, kameninové a porcelán jsou příklady keramických materiálů používaných pro dlaždice. Ve stavebnictví se digitální tisk používá k vytvoření nástěnných maleb pro kuchyně a sprchy, jakož i pro komerční výzdobu v místech, jako jsou restaurace, hotely a lobby. Diamantové leptání se provádí pomocí diamantového vrtání, které je ovládáno počítačem. Použití pecí s vysokou teplotou k pojistce obrazu na substrát dlaždic se stává běžnější.

Co přesně jsou stropní dlaždice?

Stropní dlaždice jsou tenké, lehké dlaždice, které se používají při konstrukci struktur. Tyto materiály nabízejí minimální tepelnou izolaci, ale mají za cíl zlepšit akustiku prostoru nebo snížit objem vzduchu, který musí být zahříván nebo ochlazen, aby se dosáhlo těchto účinků. Stropní dlaždice také působí jako bariéra ohně a kouře, což brání šíření kouře a ohně. Horké plyny a kouř z ohně mohou vystoupit na strop a shromažďovat se nad detektory kouře a sprinklery, pokud jsou stropní dlaždice rozbité, přemístěny nebo odstraněny během konstrukce.

Co přesně jsou podlahové dlaždice?

Dlaždice používané na tradičních podlahách jsou obvykle umístěny do malty, která se skládá z písku, cementu a v některých případech latexové složky. Konzistentní tloušťka je dosažena řepáním žuly nebo mramorových dlaždic na obou stranách a poté leštěním nebo dokončením horního povrchu, aby se získala rovnoměrná tloušťka. Dlaždice přírodního kamene mohou být esteticky příjemné, ale protože jsou přírodním produktem, jsou méně konzistentní z hlediska barvy a designu. Vyžadují podrobnější plánování pro použití i instalaci.

Je možné vyrobit keramické dlaždice pro použití na mokrých místech více odolném proti skluzu pomocí extrémně malých dlaždic, aby spárovací linie fungovaly jako drážky, nebo potiskem konturového vzoru do jedné strany dlaždice. Rozlité kapaliny mohou zbarvit dlaždice přírodního kamene, takže musí být potaženy pečeťovým čistíkem a pravidelně se znovu upevňovat. Množství nečistot na mnoha dlaždicích přírodního kamene není vidět kvůli složitým, neopakovacím vzorům nalezeným v přírodním kameni.

Gumové podlahové dlaždice nabízejí širokou škálu aplikací v domácnosti i v podnikatelském prostředí. Jejich použití je obzvláště výhodné za okolností, kdy má mít podlahu nebo ochranu podlahy, která je náchylná k rychlému rozbití. Plastové podlahové dlaždice, zejména blokovací podlahové dlaždice, které mohou být umístěny bez potřeby lepidla nebo lepidla, jsou relativně novým vynálezem v podlaze.

Jaké jsou nejdůležitější úvahy při výběru koupelnových dlaždic?

 • Naplánujte si vybírání dlaždic.
 • Vyberte si své přízvukové dlaždice stejným způsobem jako vaše výjimečná dlaždice.
 • Možnost je, že jste si vybrali hlavní dlaždici pro svůj prostor a dlaždice v koupelně jen toto rozhodnutí doplňuje.
 • Nejprve vyberte své nejdůležitější dlaždice.
 • S dlaždicemi kamenných efektů, břidlice, travertinu, dlaždic přírodního kamene a dlaždicemi mramorového efektu budete mít robustní základ pro životní prostředí.
 • Chcete -li získat omlazující a relaxační povrch, měly by se využít přírodní tóny dřeva.
 • Vyberte barvu, která je nejlepší pro koupelnové dlaždice.
 • Vyberte si koupelnové dlaždice, které jsou nejvhodnější.
 • Levný a velmi použitelný, vinyl je vybrán pro podlahy koupelny.
 • Pro domovy je vinylová podlaha nejběžnější podlahou, následovanou keramickou, porcelán, sklo, kámen a laminátové podlahy.
 • Rozhodování mezi matnou nebo lesklou sprchovou dlaždicí závisí na osobních preferencích a množství dostupného prostoru.
 • S lesklým povrchem se zdá, že prostor je větší, je jednodušší udržovat a zdůrazňuje oblast.
 • Práce na okrasné dlaždice a barevné cihly jsou různé.
 • Toto oživení v Tilework, většinou kvůli gotickému oživení, bylo doprovázeno hnutím umění a řemesel.
 • Povrchy dlaždic mohou být vytvořeny více odolné vůči skluzu pomocí velmi malých dlaždic, které fungují jako drážky pro linie spárovací hmoty, nebo použitím kontury na jedné straně dlaždice.
 • Povrchy dlaždic obarvené rozlitými kapalinami musí být pokryty těsněním a pravidelně se znovu upevněny.
 • Malá nečistota na podlahových dlaždicích přírodního kamene není patrná kvůli neřešitelským komplexním vzorům v přírodním kameni.
 • Gumové podlahové dlaždice mají mnoho různých využití jak v domácnosti, tak v komerčním prostředí.
 • Zejména je jeho použití velmi užitečné v situacích, kdy je vyžadována trakce nebo schopnost rychle se rozbít podlahy.
 • Propojecí podlahové dlaždice, které mohou být nainstalovány bez potřeby lepidla nebo lepidla, jsou nedávnou inovací v podlaze.

 

Napsáno
BrookPad tým

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.