Guide to the Functions of the Smart Bidet Toilet Seat

Průvodce po funkcích sedadla inteligentního bidetu

Co by to znamenalo vyhřívané toaletní sedadlo?Co by to znamenalo vyhřívané toaletní sedadlo?

Soukromý bazén na záchodě pokaždé, když ji potřebujete?

Vzpomínáte si na zábavný pocit bytí v bazénu? Také si umyjete ruce vodou přímo z koupelny. Inteligentní toaletní sedadlo může udělat. Jaké funkce pro předvídání této sekce obsahují komplexní seznam všech funkcí dostupných v moderní koupelně. Před nákupem toaletního sedadla můžete mít řadu obav. Zde naleznete stručný přehled hlavních rozdílů a mechanismů inteligentních toalet. Jaké styly toalet jsou k dispozici? Není toaleta jen dalším termínem pro vanu? To není tak! K dispozici je několik stylů toalet a je důležité zvážit vše z Vaše volby, protože takové, které chcete, by měly obrovský dopad na estetiku vaší koupelny. BrookPad Diskutuje o mnoha různých aspektech toalet, které vám pomohou při výběru. Jak lze nainstalovat toaletu? Zvažte, jak a kdy by toaleta byla použita při nákupu jednoho, zejména pokud by to bylo v apartmá nebo šachovnice. Chcete -li určit plné rozměry toalety, změřte dostupný prostor v koupelně, s ohledem na vzdálenost, kterou toaleta může sahající od zdi a množství prostoru požadovaného před ní. Před provedením nákupu je dobré vytvořit škálovaný plán vaší koupelny a organizovat vaše věci. Při nakupování inteligentní toalety nebo toalety v japonském stylu si všimnete, že tyto stroje vykonávají různé funkce. Pokud hledáte odpověď na otázku „Co je to japonská toaleta?“ Pak jste přišli na správné místo. Zde najdete přehled rolí, které mají určité toalety s bidety.

 • Jaké jsou toalety?
 • BrookPad Zkoumá několik různých aspektů toalet, které vám pomohou učinit vaše rozhodnutí.
 • Jak se dá instalovat toaletu?

Voda do Čistý

Po použití koupelny vám funkce mytí vody umožňuje používat vodu k vyčištění zadní části. Často se mění parametry promývání, jako je teplota a tlak. Protože metoda primárního čištění se provádí spíše vodou než kartáčováním toaletním papírem, mytí vodou výrazně snižuje potřebu toaletního papíru.

Bidet

K dispozici je také režim Bidet pouze pro ženy. Do trysky je instalováno více než jedno distribuční zařízení vody. Vzhledem k tomu, že používání toalety, by měl být k čištění předních genitálií použit jemný proud vody s nastavitelným tlakem vody. Parametry mytí funkce bidetové funkce se často mění.

Toaletní sedadlo s teplem

Vyhřívaná toaletní sedadla mají měkkou a flexibilní teplotu sedadla, což je zvláště užitečné v chladných dnech. Oteplovací dopad sedadla vám umožní relaxovat a urychlit procházku na toaletu. Když je sedadlo naplněno, zahřívání se díky vestavěnému senzoru transformuje na požadovanou přednastavenou teplotu.

Praní turbo

Režim promývání turbo vytváří silný proud vody, který pomáhá při používání toalety. Je přesný a zcela čistí. Je postaven pro zadní promývání a je k dispozici na většině inteligentních toalet s normálním prací. V tomto režimu může být tlak vody také upraven na požadovanou úroveň.

Co je toaleta s inteligentními technologiemi nainstalovanými?

 Co je toaleta s inteligentními technologiemi nainstalovanými?

Noční světlo s LED

LED noční světlo budoucnosti vám umožní najít toaletní sedadlo uprostřed noci, aniž byste zapnuli hlavní světlo. Okolní osvětlení nabízí koupelnu sofistikovaný vzhled. Světle modrá nebo bílá barva inteligentního toaletního nočního světla je oblíbená.

Sušička horkého vzduchu

Po použití aplikace WASH můžete také použít možnost sušení vzduchu. I když se vyčistíte, vlhkost zůstane. V závislosti na osobních preferencích je možné extrahovat vlhkost s běžným toaletním papírem nebo pomocí funkce sušení. Z pokožky jsou z kůže odstraněny proudy horkého vzduchu.

Toaletní sedadlo s inteligencí

Inteligentní toaletní sedadla přicházejí s různými funkcemi a automatickými ovládacími prvky. Mají ohřívač vody, možnosti prádelny, bidet, oscilační sprej, vyhřívané lavičky, horký sušič na vzduchu, samočisticí technologii, noční osvětlení a další funkce. Vzhledem k jejich důležitosti v Japonsku jsou tyto toalety někdy označovány jako japonské toalety.

Toaleta s vestavěnou inteligentní technologií

Jedná se o nejpoudnější koupelnu s nejmodernějšími zařízeními. Tato technologie je postavena přímo do keramického poháru, což jí dává bezchybný vzhled. Specializovanější modely inteligentního sedadla lze použít v integrovaných toaletách. Pokročilé mytí nebo automatizované víko otevírací A uzavření je jen několik příkladů.

Dálkové ovládání

Použití sedadla inteligentního bidetu s bezdrátovým dálkovým ovládáním je neuvěřitelně pohodlné. Pokud váš bidet přichází s dálkovým ovládáním, měli byste namontovat dok na zdi. Inteligentní toalety jsou často vybaveny přenosným dálkovým ovládáním, které může zákazník nebo pečovatel ovládat z vnějších dveří koupelny.

Jak se víčka a obaly automaticky zavírají a otevírají?

 Jak se víčka a obaly automaticky zavírají a otevírají?

Ovládací prvky na bočním panelu

Pomocí ovládání bočního panelu budete monitorovat kterýkoli z parametrů ve své inteligentní záchodě. Je to pěkný způsob, jak použít toaletu vybavenou bidetem. Protože je boční panel nastaven, je stále na toaletním sedadle a nelze jej nesprávně umístit. Teplota vody a sedadla, stejně jako umístění promývání a umístění trysky, lze upravit.

Ovládací panel pro mikropočítače

Modely s dálkovým ovládáním jsou dodávány s obrazovkou mikro ovládání. Umožňuje použití většiny klíčových funkcí, jako je mytí vody, bidet a pauza, bez potřeby dálkového ovládání. Mikro panel je umístěn na boku inteligentní toalety, který poskytuje velmi pohodlný způsob, jak zobrazit funkce klíčů toalety, včetně bidetu.

Toaletní sedadlo a měkké zavírání

Postupný snižující kryt by neměl vydávat hluk, když je zavřený, takže měkké uzavření toaletního sedadla i krytu je Opravdu užitečné. Tento mechanismus tlumení byste byli schopni použít, aniž byste se zabývali vibracemi uzavření víka, dokud si na něj nebudete zvyknout. Život tlumiče by byl zkrácen, pokud by se pomalý uzavírací kryt tlačil, aby se rychleji uzavřel.

Víko a zakryjte se automaticky zavřete a otevřete

Je to jedna z nejinovativnějších funkcí pro otevření víka, které může poskytnout začleněná toaleta. Kvůli vestavěnému senzoru se kryt i sedadlo otevřou a zavírá automaticky bez nutnosti dotyku. K otevření a zavření krytu lze také použít jediné tlačítko na dálkovém ovládání.

Automatizovaný režim

Některé toalety s inteligentními bidety mají možnost mytí a suchou. Pouze jedno tlačítko zahájí automatickou řadu funkcí, jedna po druhém. Tato funkce je také přítomna v dětském režimu, který snižuje teplotu a tlak vody. Mnoho oblečení se umývá současně.

Co to znamená umýt provzdušňovanou vodou?

 Co to znamená umýt provzdušňovanou vodou?

Deodorizace, která je aktivní

Aktivní deodorizace může být přidána na toalety s funkcí bidetu. Po použití toalety byste měli zapnout ventilaci, abyste udrželi vzduch v koupelně čistý. Zařízení pro filtraci stlačeného vzduchu zabraňuje zbytečným pachům z koupelny, když do něj proudí vítr.

Deodorizace bambusového uhlíku

Bamboo charcoal deodorizing can be integrated into the toilet seat. A special bamboo charcoal is put near the dryer in a location where air will flow. The scent from the toilet was consumed by the coal. By absorbing pollution and extracting odors from the bathroom, this improvement improves ventilation.

Changing the temperature of the dryer's air

It is possible to customize the smart toilet seat if it is fitted with a hot air dryer. The temperature and pressure of the air dryer may be adjusted. There are 3 to 5 strength ranges that can be set, depending on the model. This feature allows for a smoother drying experience while still reducing the need for toilet paper, which is just what you want.

Wash with Aerated Water

BrookPad created this revolutionary washing feature, which is available in some smart toilet seats. During the washing process, air is introduced into the water stream, resulting in micro water air bubbles. This function improves cleaning quality and reduces the amount of water used during the cleaning process.

Nejvyšší kvalita

We include high-quality items that incorporate the most current technical advancements in the field of personal hygiene. Before being introduced, products are thoroughly checked to ensure that our customers get the greatest possible experience. To ensure long-lasting goods and ease of usage, only high-quality materials and parts are used.

Jaký je ekologický režim a jak to funguje?

Jaký je ekologický režim a jak to funguje?

Certified

Certified Products are CE and RoHs certified to meet all applicable standards. CE labeling means that a commodity meets EU protection and environmental requirements. The devices have a RoHs permit, indicating that they adhere to the restrictions on the usage of such dangerous chemicals in computer and electrical appliances.

Children's Mode

Child Mode is a dedicated feature for infants. It allows you to access vše z your favorite services with a single button press. Washing and drying functions would be started one after the other. Additionally, friction and temperature are calibrated to best fit younger consumers v následujících situacích have a more comfortable experience.

Eco-friendly mode

Eco Mode (Electricity Saving Mode) is a feature that allows you to reduce your device's electricity usage. When the seat is not filled, the device lowers the temperature and switches off the heating at night. This would increase the product's energy efficiency while retaining its high performance.

Electricity-free

Non-electric bidet toilet attachments allow bidet usage without the use of electricity. All that was needed was a water link. This solution allows for both hot and cold water to be used in the bidet and rear wash. Both the temperature and the intensity of the wash can be regulated thanks to the revolutionary control.

Security for the Nozzle

The Nozzle Protection helps to protect the nozzle from dust and water. This functionality aids in the maintenance of your nozzle's appearance and condition. It is available as a safety shield in non-electric versions and as a retractable nozzle that hides in the seat in smart toilets.

 

Jaký je cíl pulzace, pokud jde o mytí?

Jaký je cíl pulzace, pokud jde o mytí?

Nozzle position

By pressing the button on the device control, the Smart Toilet will automatically change the Nozzle Position. A manual-adjustable nozzle can be used on non-electric bidets. The proper placement of the nozzle would increase the consistency of the wash and provide a smoother wash experience.

Self-cleaning Nozzle

This role can assist with keeping the nozzle in good working order. In smart toilet versions, a dedicated stream of water can clean the nozzle before usage. Some bidets that are not electric have this feature as well. Cleaning the bidet nozzle is as easy as pressing a single button.

Washing with Pulsation

Pulsační mytí je jedinečné mytí s vlivem pulzace. Inteligentní toaleta může vytvořit jedinečný dopad na pulzaci vody úpravou tlaku vody. V důsledku měnícího se tlaku vody může produkovat účinek masírování měkké vody. Funkce mytí pulzace může vaše zážitek z praní zábavnější a uklidňující.

Masáž oscilací

V inteligentních toaletách je k dispozici masáž oscilace s vodou. Tuto funkci můžete použít k mytí nejen po odjezdu na toaletu, ale také k odpočinku. Trysky se automaticky přepínají tam a zpět a na stříkání vody současně. To má za následek přátelštější náplň a zlepšenou přesnost mytí.

Toalety bez okrajů

Toaleta bez okraje je známá jako toaleta bez okrajů. Místo toho, aby voda proudila po celém spodní části vany, přímý flush metoda střílí vodu kolem boku ploché desky. Protože nemají rty, toalety bez okrajů se snadno čistí a hygieničtější než tradiční toalety.

Jak mohu ovládat teplotu vody?

 Jak mohu ovládat teplotu vody?

Teplota sedadla

Pokud je použitelná vyhřívaná funkce, můžete upravit teplotu inteligentního toaletního sedadla. The topení a teplotu lze také změnit. V závislosti na modelu může být vybrána 3 až 5 teplotních úrovní. Tepelný prvek na toaletním sedadle vám může pomoci relaxovat a urychlit cestu toalety.

Tlak ve vodě

Na inteligentním toaletním sedadle může být tlak vody nastaven. U neelektrických postřikovače může být tlak také regulován nastavitelným ventilem. Zážitek z praní může být zlepšen úpravou rychlosti vody. Chcete -li změnit rychlost vody, jednoduše stiskněte tlačítko nebo přepněte ovládací knoflík na požadované nastavení. Můžete si vybrat, jak vysoký nebo jak malý tlak vody se vám líbí.

Teplota vody

Teplota vody v inteligentní záchodě může být změněna. Voda bude zahřívána na perfektní teplotu, což vám umožní pohodlně sprchovat. V některých koupelnových pomůckách se často používá vestavěný systém úpravy vody. Chcete-li získat příslušnou vodu v neelektrickém modelu, můžete smíchat horkou a studenou vodu.

Napájení

Inteligentní toalety mají funkci baterie, která vám umožní zapnout a vypnout napájení, aniž byste museli jednotku odpojit. Tato funkce by usnadnila sledování napájecího systému zařízení. Počítač můžete dokonce zapnout a vypnout jediným kliknutím myši. Cílem je přímý a praktický.

Jak mohou inteligentní toalety a bidetové toalety zvýšit pohodlí?

 • BrookPad SplashLet a Ecosplash Toalety se používají po celém světě, proto není divu, že existuje tolik alternativ toalety Bidet.
 • Na druhé straně toalety Bidet mají bidet, který čistí nepořádek stejným způsobem jako jediný bidet.
 • Integrací dvou příslušenství a odstraněním potřeby jezdit na kole mezi toaletou a bidetem můžete zvýšit množství prostoru dostupného v koupelně.
 • Například BrookPad SplashLet Inteligentní toaleta kombinuje největší rysy současných toalet s kapacitou čištění jako bidet.
 • Větrání sedadla, horká sušička na vzduchu, různá nastavení tlaku, turbo mytí, extrakce zápachu a funkce nočního světla jsou jen několik možností.
 • Kromě toalet Bidet, které kombinují to nejlepší z obou světů, jsou nahrazené bidetové doplňky pro stávající toalety často cenově dostupné.
 •  Zatímco šetří peníze na toaletní papír, použití inteligentní toalety může pomoci minimalizovat globální odlesňování.
 • Nikdy se nebojte riskovat a vyzkoušet něco nového.

Komfort je vylepšen inteligentními toaletami a toaletami bidetů.

 

Bidety jsou dlouho považovány za samostatnou jednotku od toalet, Navzdory tomu, že Často jsou namontovány vedle nich. Postříkání a opláchnutí vody bylo provedeno jemným a čistým způsobem. Lidé na celém světě používají BrookPad SplashLet a Ecosplash toalety, takže není divu, že jich je tolik bidet Možnosti toalety. Na druhé straně toalety Bidet mají bidet, který čistí podobně jako jeden bidet. Můžete však zvýšit množství prostoru dostupného v koupelně kombinací dvou příslušenství a vyhýbání se potřebě otáčet mezi toaletou a bidetem. The BrookPad SplashLet, je například inteligentní toaleta, která kombinuje nejlepší aspekty moderních toalet se schopností čistit jako bidet. Jen několik možností zahrnuje větrání sedadla, horký sušička na vzduchu, nastavení variabilního tlaku, turbo promytí, extrakce zápachu a funkce nočního světla. Kromě toalet Bidet, které kombinují to nejlepší ze všech světů, jsou nahrazené bidetové doplňky pro stávající toalety často levné. Hadice na těchto revolučních toaletních sedadlech Bidet vás podle potřeby čistí. I když to není tak působivé jako BrookPad's sprchové toalety, jsou dostupnější a kompatibilnější s širší škálou toalet, což umožňuje i těm, kteří mají starší příslušenství, ocenit pohodlí inteligentního bidetního toalety.

 

Proud vody, zejména vyhřívané vody, nepochybně zlepší produktivitu. „Jemný“ a „inteligentní koupelna“ nejen uvolněnější, ale také zdravější stav mysli. Všechno se scvrkává na fyzickou pohodu. Toxiny, které fungují jako krmení pro bakterie, jsou odstraněny, zatímco máte tělo v bezpečí. Bidety přicházejí v různých typech, jak by se dalo očekávat. Každý nástroj je samostatný ve svém vlastním případě. Na vrcholu toalety je každé toaletní sedadlo nebo víko navrženo pro použití. - Jedním z nich je vědecký zázrak, který nikdy nemůžete opravdu ocenit, pokud nenavštívíte Japonsko. Mezi několik dostupných funkcí patří horká voda, sušení vzduchu, automatické zapnutí/vypnutí a samočisticí trysky s nízkou údržbou. V evropských domovech jsou inteligentní toaletní sedadla stále populárnější. V posledních letech se rozprašovače bidetů určené pro evropské koupelny staly dostupnějšími. Tryska zůstává v bidetu před stisknutím tlačítka „Clean“ na dálkovém ovládání nebo tlačítko na konci ovládacího prvku Bidet. Sřírová hlava může být zcela stacionární nebo oddělena od základny pračky. Oplachovací cyklus prádelny může být na okamžik zastaven, dokud se cyklus spinu nezačne se zvyšováním teploty vody. Inteligentní toalety budou mít prospěch nejen vaše zdraví a pohodlí, ale také zdraví a pohodu vaší společnosti a životního prostředí obecně. BrookPad se zavazuje využívat co nejvíce recyklovaných produktů, aby se snížilo znečištění skleníkových plynů. Použití inteligentní toalety může pomoci snížit globální odlesňování a přitom stále šetřit peníze na toaletní papír. Nikdy se nemusíte bát odbočit a udělat něco nového.

 

Napsáno
BrookPad tým

 

 

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.