Guide to Purchasing a Bathtub

Průvodce nákupem vany

Přečtěte si více o tom, jak koupit vanu, přečtěte si tento článek.

Moderní koupel

Jak koupit vanu.

Před rekonstrukcí koupelny nebo instalací nové vany zvažte, jak velká chcete, aby vaše koupel byla. Necítíte, že vaše koupel musí být skryta v rohu. Místo toho ji umístěte dále do místnosti pro luxusnější vzhled. Větší vana se doporučuje, pokud máte prostor, ale menší vana může být vhodná, pokud nemáte. laminátové vany se snadno poškrábají a netrvají příliš dlouho a mají životnost kolem dvanácti let. Máte v plánu využít vanu jako sprchový kout, a pokud ano, dělat budete potřebovat vana a sprchový mixér, nebo budete používat samostatné mixéry?

Sprchy a rohové vany jsou označeny "levou rukou "nebo" pravou rukou", pokud je to vhodné. Položka je pravák, pokud šipka ukazuje doprava; je levák, pokud šipka ukazuje doleva. Dvoustranné vany jsou ideální pro malé plochy; můžete sedět na obou koncích, aniž byste se museli starat o to, abyste seděli na zástrčce nebo odpočívali na kohoutcích. Rohová vana je vyrobena tak, aby se vešla do rohu, a trojúhelníkové vany lze použít jako sprchy i sedadlo. Samostatná vana vám dává luxus pocit, že jste v lázních.

Hledejte vanu, která má vysoký zadní konec. Výběr správné velikosti vany je důležitý, aby nedošlo ke zklamání. šest nastavitelných trysek ve vaně masíruje celé tělo. Na základně zvolené lázně je umístěno 12 vzduchových trysek. Tento chromaterapeutický systém má 21 strategicky umístěných trysek, s vestavěným LED světelným systémem měnícím barvu, který pomáhá obnovit rovnováhu.

Chcete poslouchat hudbu při koupání? Tento systém lze využít s vířivkou nebo lázeňským systémem, v závislosti na vašich preferencích. Akrylonitril-butadienový kov se již ve vanách nepoužívá, protože je lehký a snadno se udržuje. Supercast akrylová lázeň je mnohem odolnější a izolovanější než tradiční litinová lázeň. Jednoplášťová ocelová lázeň je robustní a snadno se čistí.

Naše vany jsou dodávány plně vybavené. Při nákupu volně stojící vany je třeba mít na paměti mnoho doplňků. Sprchové závěsy jsou dva druhy sprchové závěsy, které mohou být použity pro sprchování ve vaně. Přetečení zabraňuje přetékání vany špinavou vodou. Stejně jako tlačítko lze clicker odpad tlačit pouze dovnitř nebo ven.

Zvažte přidání další ochrany proti stříkající vodě, pokud vyberete vanu se zakřivenými obrazovkami. Kupte si látkové podlahové rohože, které vytírají skvrny a umožní vám snadno se dostat dovnitř a ven z vany. Svíčky mohou pomoci vytvořit příjemnou atmosféru a zpříjemnit koupel. Teplá voda uvolňuje tělo a umožňuje nám usnout, když je v něm ponořeno napjaté tělo. Pravidelné sprchování může u některých lidí vytvářet suchou, svědivou pokožku a také zhoršovat kožní poruchy, jako je dermatitida a ekzém. Doba koupele by měla trvat nejméně 20 minut, ale horká voda ztrácí teplo mnohem rychleji než to.

S naší sbírkou nejlepších van, můžete namočit nebo sprchovat v eleganci.

Po dlouhém, horkém namočení ve vaně plné bublin po náročném dni je maximální relaxace. Moderní vany však musí mimo jiné pojmout pandemonium doby koupání dětí a mytí domácích zvířat. Vzhledem k tomu, že mnoho domů je ve svých koupelnách omezeno, mohou být kombinovány se sprchami a vytvořit tak mycí plochu, která je funkční a atraktivní.

V jaké místnosti plánujete umístit svou novou vanu?

Ať už přestavíte celou koupelnu nebo jen nahrazujete stávající koupel, budete muset provést přesná měření vaší oblasti, abyste se ujistili, že se nová koupelna vejde. Získání přímé náhrady může znamenat, že musíte získat ten, který má stejnou velikost jako váš současný, ale neznamená to, že si musíte užít stejný zážitek z koupání. Prozkoumejte možnost nahradit vanu novou sadou kohoutků a přeskupení jejich umístění, nebo byste mohli jít na nový typ koupele, který má některé nové funkce.

Pro ty, kteří začínají od nuly, zvažte, jak velkou byste chtěli, aby byla vaše koupelna, než se podíváte na náš výběr. Pokud máte prostor, nemáte pocit, že vaše koupel musí být zastrčena v rohu; Místo toho zkuste jej umístit dále do místnosti pro luxusnější vzhled.

Jaké jsou různé druhy koupelen?

 • Koupely s nohama dráwfoot a podstavec.
 • Koupelny, které jsou zapuštěny nebo výdaly.
 • Koupely, které jsou k dispozici na základě drop-in.
 • Koupelny, které jsou volně stojící.
 • Koupely, které jsou zastrčeny v rozích.
 • Vany s vířivkami nebo jacuzzis.
 • Koupery se dveřmi, které se otevírají nebo bránou.

Jaké je správné jméno pro vanu, která nemá sprchu?

Volně stojící vany mají stát samostatně na jakémkoli místě v místnosti a často jsou hlavním zaměřením prostředí koupání. Volně stojící vany jsou obvykle dokončeny ze všech stran a jsou snadno dostupné.

Je nutné, aby se dáma každý den vykoupala?

Přestože pro koupání neexistuje optimální frekvence, odborníci doporučují, aby se většina jednotlivců týkala několikrát sprchu, což je pro většinu lidí dostačující (pokud nejste špinaví, zpoceni nebo máte jiné důvody k častěji osprchovat). Sprchy, které jsou dlouhé jen tři nebo čtyři minuty a soustředí se na podpaží a oblast třísla, mohou stačit.

Jaké faktory bych měl zvážit při nákupu vany?

Obecně lze říci, že pokud je váš dům schopen jej podpořit a máte potřebnou místnost, doporučuje se větší vana. Pokud máte potřebný prostor, samostatné a rohové vany jsou vynikající volbou. Pokud však máte omezené množství dostupného pokoje, může být pro vás vhodnější výdaj, drop-in a namáčení.

Které vany mají nejdelší délku života?

Vana ze skleněných vláken je nejdostupnějším druhem vany, kterou si můžete zakoupit. Bohužel je náchylný k poškrábání a v průběhu času nedrží dobře, s životností přibližně tucet let. Splteň z akrylu s akrylovým povrchem bude trvat delší dobu.

Výběr správných koupelnových faucetů

Může se zdát divné to zvážit před výběrem koupelny, ale musíte si nejprve vybrat, jaký druh klepnutí je pro vás nejvhodnější, protože to určí, kolik otvorů klepnutí bude vaše koupelna potřebovat. Pro směšovací klepnutí bude vyžadována jedna díra, zatímco pro samostatné kohoutky budou vyžadovány dvě otvory. V případě, že chcete mít klepání, které jsou namontovány na zeď nebo podlahu a sáhnou přes vanu, nebudete potřebovat žádné další klepnuté otvory.

Koupely s otvory klepnutím již nakrájely, což vám ušetří čas a úsilí o jejich vrtání, jsou k dispozici v určitých stylech, zatímco jiné nejsou. To vám nabízí možnost buď vrtání v čísle, které budete potřebovat pro vybrané koupelnové kohoutky nebo ponechání koupelny tak, jak je prozatím. Je to všechno na vás.

Zvažte, zda budete využívat vanu jako sprchovou oblast, a také zda budete potřebovat mixér koupelny a sprchy, nebo zda budete pro vanu a sprchu používat samostatné míchačky. Koupové a sprchové mixéry jsou k dispozici ve dvou odrůdách: mechanické a termostatické. Mechanické míchačky jsou typické, zatímco naše termostatické mixéry poskytují jednoduché a přesné kontrolu teploty, snižují nebezpečí popálenin v důsledku blokátoru 38 ° C a automaticky odvíjí vodu v případě problému s dodávkou studené vody, mimo jiné. Mezi další dostupné verze patří mixéry za studené tělo, které jsou na dotek v pohodě a jsou vynikající volbou pro rodiny s dětmi nebo staršími lidmi.

Koupelny pro lidi zleva i pravák

Naše sprchy a rohové vany budou na stránce produktu označeny jako levý nebo pravák. Je důležité provést příslušný výběr, jinak by kus nemusí fungovat ve vašem prostoru. Zvažte umístění své nové sprchy nebo rohové vany a představte si, jak se na něj díváte z přední části domu. Otočte vanu tak, aby nejširší konec (v případě sprchových van, krátké nohy L nebo smyčky P) je na vrcholu vany. Pokud šipka ukazuje doprava, objekt je pravák; Pokud šipka ukazuje doleva, objekt je levý.

Mnoho druhů koupelí

Při hledání perfektní koupelny pro vaši koupelnu nebo en-suite mějte na paměti, na co ji chcete použít, a také množství prostoru, který máte k dispozici-nechte své měření blízko.

Koupelny, které jsou rovné

Přímé vany jsou nejoblíbenějším druhem vany a lze je namontovat i do těch nejmenších prostorů. Jsou k dispozici v oceli nebo akrylu a mají tenký design s klasickou formou, která dobře funguje v různých konfiguracích. Tento design je také k dispozici ve verzi pro úsporu prostoru pro koupelny s omezeným prostorem.

Tento druh vany je obecně obklopen panelem lázně, aby se vzhled dokončil, a často je umístěn proti zdi nebo v rohu, aby ušetřil na vesmíru a maximalizoval funkčnost. To také znamená, že pokud nainstalujete obrazovku nebo oponu, můžete také použít koupel jako sprchu.

Vany se dvěma koncemi

Odpočiňte si na obou koncích vany s dvojčaty, aniž byste se museli starat o sezení na zástrčce nebo odpočívající na kohoutcích, protože koupelna s dvojčaty má dva odtoky. Tento druh rovné vany, která je často o něco širší než normální lázeň, má ve středu zástrčku a kohoutky, na rozdíl od stran.

Koupel se sprchou

S pouhým menším zvětšením velikosti v konvenční vaně kombinují sprchové lázně pohodlí sprchy s potěšením z vany, což z nich činí vynikající volbu pro kompaktní prostory. Aby se kombinoval sprchový a koupací prostor v jednom, jsou sprchové vany k dispozici buď ve formě P nebo s přímým okrajem L.

Vany v rohu

Rohové vany jsou další vynikající volbou, pokud máte omezený prostor a chcete kombinovat své koupání a sprchové prostory. Jak název napovídá, rohové koupele jsou navrženy tak, aby úhledně zapadaly do rohu. Rohová vana je často větší a kratší než rovná vana, což usnadňuje nastavení než rovná vana. Vzhledem k další šířce, kterou poskytují, mohou být vany ve tvaru trojúhelníku, známé také jako sprchy ve tvaru trojúhelníku, jako sprchy použít. Některé verze mají navíc vestavěné sedadlo, což je ideální, pokud potřebujete vylézt do vany, abyste pomohli s praním malých dětí nebo domácích zvířat.

Modely s úhlem offsetu vany doleva nebo doprava jsou k dispozici v symetrických i asymetrických konfiguracích. K dokončení vzhledu rohové vany je také vyžadován koupelový panel.

Koupelny, které jsou volně stojící

Pokud máte spoustu prostoru pro práci a chcete mít pocit, že jste v lázních, samostatná vana je způsob, jak jít. Místo toho, aby byli nuceni do těsného rohu, mohou být použity k vytvoření opravdu poutavého ohniska ve vaší koupelně.

Existuje řada prvků, které je třeba zvážit, včetně komplikovaného, ​​klasického stylu a také elegantnějších, současných návrhů. Pro větší pohodlí zvažte pantofle, ve které je zadní část vany vyšší než zbytek vany. Podívejte se na vany s vrcholem s okrajem, který posouvá po stranách vany pro historičtější vzhled, stejně jako vany na ploché rám Je to skutečný vzhled drápů? Volně stojící vana nepotřebuje dokončovací panel, bez ohledu na to, zda je umístěn přímo na podlaze nebo na nohou. Na druhé straně může být potřeba využití specialisty.

Koupery v lázních

Není třeba utrácet peníze za hýčkání, když si můžete užít mírový a luxusní zážitek v pohodlí svého vlastního domu s lázeňskou vanou. Je možné zakoupit rovný nebo rohovou vanu, která má vestavěný systém vířivky, a můžete jej přizpůsobit funkcemi, jako jsou integrované difuzory éterického oleje a LED osvětlení, aby byl čas koupel ještě příjemnější. Mnoho našich systémů může být objednáno s již nainstalovaným wellness systémem, což vám umožní vychutnat si lázeňský zážitek bez ohledu na to, jaký design si vyberete. Zkontrolujte, zda je váš vybraný model kompatibilní se systémem.

Lázeňské systémy jsou podrobně popsány

 • Whirlpool Systems - Sensation masážní je poskytován šesti nastavitelnými tryskami ve vaně. Světla LED rolování jsou zahrnuty do špičkového systému.
 • Systémy AIRSPA jsou druhem lázeňského systému. Za účelem výroby bublin je do základny vybrané vany nainstalováno 12 vzduchových trysek. Kromě toho se můžete rozhodnout, zda zahrnout nebo ne, aby měnily světla chromaterapie, která mění barvu.
 • Bathsound Systems - Chcete poslouchat hudbu, když se vykoupíte? Tento systém odkazuje na váš smartphone podporující Bluetooth a může být použit ve spojení se systémem Whirlpool nebo AIRSPA v závislosti na vašich preferencích.
 • Chromaterapeutické systémy-sestávající z 21 strategicky umístěných trysek a vestavěného systému měnícího světla LED, aby napomáhaly při obnově rovnováhy.

Typická měření vany jsou následující:

S tolika různými vanami dostupnými je nalezení toho, který je vhodnou velikostí pro vaši oblast, rozhodující pro zajištění toho, abyste nebyli nespokojeni.

Vany, které jsou rovné nebo obdélníkové

Existuje velký výběr modelů v délce od 150-180 cm a šířka od 70-80 cm. Pokud máte stěnu, která má délku asi 180 cm, můžete nainstalovat rovnou vanu.

Rohové vany jsou k dispozici v různých tvarech a velikostech.

Tyto vany mají obvykle délku 120-160 cm, ale mají šířku 90-140 cm, takže jsou širší než rovné koupele. Rohové vany, na druhé straně, mohou snadněji vytěžit maximum z nepříjemného rohu koupelny a mohou být umístěny pod šikmou střechou.

Vany, které ušetří na prostoru

Přímý / rohový tvar vesmírných verzí je ideální pro malé koupelny, což usnadňuje vykoupání bez ucpávání prostoru v koupelně. Nejmenší dimenze pro vanu s úsporou prostoru má délku a šířku 105 x 70 cm. K dispozici je mnoho různých délek, od 120-140 cm pro rovnou vanu do 150-160 cm pro asymetrickou rohovou vanu.

Vany, které jsou volně stojící

Tradičně byly volně stojící vany nalezeny pouze ve velkých koupelnách, ale dnes existují verze, které jsou vhodnější pro menší prostory. Naše volně stojící vany jsou v průměru asi 170 cm dlouhé, 80 cm široké a 50-60 cm. Ostrovní vana může být snadno nainstalována v oblasti 10 m2, pokud používáte tato společná měření.

Vany s vířivkami

Vany v tomto rozsahu velikosti jsou poměrně velké, ale jsou k dispozici v různých formách, včetně 170 x 75 cm, 180 x 85 cm a 180 x 80 cm pro rovné koupele a 160 x 90 cm, nebo 140 x 140 cm, pro rohové vany, pro rohové vany, pro rohové vany .

Materiály pro koupelnu

Syntetický materiál, jako je akrylový, topLax® nebo Duoplax® a pryskyřice, nahradily kov jako materiál volby pro vany, protože je lehký a snadno se udržuje. Máme také velký výběr ocelových van.

Akryl

Akrylové vany jsou fantastickou volbou rozpočtu, protože je méně obtížné instalovat než ocelové lázně a protože jsou k dispozici ve větší škále forem. Robustní alternativa s rámem z tvrdého dřeva a základní desce, stejně jako spodní strana vyztužená sklem vyztuženým polyesterem, jsou oblíbenou volbou (GRP). Výsledkem je, že dny křehkých akrylových vany, které se ohýbaly, když jste do nich vstoupili, jsou u konce. Akrylové vany, na rozdíl od ocelových vany, jsou na dotek neustále teplé. Akrylové vany jsou netvořené, což je usnadňují čištění a vyleznou škrábance, které se mohly vyskytnout. Vyvarujte se však do koupelny spuštění těžkých předmětů, protože to může způsobit zlomeninu ..

Supercast

Pokud chcete všechny výhody klasické litinové lázně s nejnovějšími inovacemi, které akryl nabízí, nehledejte nic jiného než naše kolekce Supercast. Supercast podstatně posiluje akrylovou lázni, takže je tak robustní a odolná jako litina a zároveň poskytuje větší izolaci, což umožňuje vaší koupele zůstat teplejší po delší dobu. Má také vysoký lesklý povrch, je jednoduchý na čištění a je lehčí než litinová nebo ocelová lázeň. Tento inovativní tovární povlak kombinuje pohodlí a teplo akrylu se silou a trvanlivostí litiny, aby poskytoval konečnou životnost a sílu.

TOPLAX® nebo DOOPLAX® jsou dva různé typy TOPLAX.

Tyto vany jsou vyrobeny ze směsi akrylového a ABS (akrylonitril -butadien styren), díky čemuž jsou velmi odolné a snadno udržovány. Také dělají dobrou práci při zachování tepla.

Pryskyřice

Na povrch skleněných vláken se aplikuje povlak polymerní nebo gelové vrstvy, aby se vana cítila na dotek velmi měkká. Je vysoce odolný vůči otěru, zatímco je lehký.

Koupele vyrobené z oceli

Vyrobené z jediného kusu recyklovatelné ocelové plech, ocelové lázně se tvoří stisknutím listu do formy, aby se získal požadovaný tvar. Poté je chráněn tvrdě opěrajícím a vysoce lesklým smaltovaným povlakem, aby se zajistilo, že vypadá krásně a trvá dlouho. Ocelové lázně jsou však zpočátku chladné na dotek, protože efektivně přenášejí teplo a rychle se zahřívají. Zvažte, zda je to nejlepší volba pro vás a váš dům od té doby, pokud lázeň není úplně plná, budou strany velmi chladné, což může mít vliv na to, jak uklidňující to vypadá. Výhradně doporučujeme kohoutky pro pilíře (také známé jako kohoutky pro horké a studené koupelny) pro použití s ​​našimi ocelovými vany, protože přicházejí se dvěma předvrtanými kopírovacími otvory.

Je možné, že budete možná potřebovat

Po výběru druhu koupele a materiálu, ze kterého bude zkonstruován, projděte několik příslušenství, které budete možná potřebovat k dokončení vzhledu. Zahrnuty jsou armatury a nohy. Téměř všechny naše vany jsou dodávány kompletní se všemi potřebnými armatury-nezapomeňte si před provést nákup dvakrát zkontrolujte, co je zahrnuto. Pokud jste si však zakoupili samostatnou vanu, může být třeba vzít v úvahu několik dalších příslušenství. Podívejte se na náš výběr nohou, abyste doplnili vybraný design, a nezapomeňte také zkontrolovat na potrubí a také potrubí. Na volně stojících vanách s otvory s kopky se používá kryt potrubí pro skrytí potrubí, která vede k fauceta. Chcete -li být použit ve vaněch postrádajících otvory, stojany zvedněte kohoutky tak, aby se rozprostíraly přes okraje a do vany.

Plýtvání z koupelny

Odpady, známé také jako zátky, jsou nejen nezbytné, pokud jde o fungování vaší lázně, ale jsou také významné, pokud jde o její vzhled. Odpady z koupele jsou dodávány s přetečením, což pomáhá zabránit přeplnění vany špinavou vodou.

U tradičnější koupelny se doporučuje odpad ze zástrčky a řetězu. Případně, pokud chcete modernější vzhled, vyberte pop-up nebo clicker odpad. Pop-up lázeňský odpad je řízen spínačem, který je umístěn nad přetečením: pro otevření a zavření odpadu stačí otočit přepínačem. Clicker odpad funguje podobně jako tlačítko v tom, že může být tlačen pouze dovnitř nebo ven. Před zakoupením zkontrolujte kompatibilitu odpadu vybrané lázně.

Vanové zástěny a sprchové závěsy jsou dva typy sprchových závěsů.

Použití vany jako sprchy bude vyžadovat instalaci obrazovky nebo sprchového závěsu, aby se zabránilo úniku vody do místnosti během používání vany. Věšáky na ručníky a integrované úložiště jsou k dispozici na mnoha našich vanových obrazovkách, což vám umožní udržet vaši koupelnu čistou a uklizenou a přitom mít ručník na dosah po umytí oblečení. Dekorativní okna jsou k dispozici s rámy nebo bez nich, v bezpečnostním skle nebo akrylu a v různých ošetřeních, jako je čirá, neprůhledný, matný a zakřivený nebo rovný tvar. S možností straight screen, Můžete si vybrat mezi designem jednoho, dvou nebo čtyř panelů.

Pokud otevřete jeden panel, jako byste měli běžné dveře, při otevření dveří vytéká voda. Při konstrukci se dvěma panely je pevná část nejblíže kohoutkům poněkud větší, což poskytuje trochu větší ochranu před stříkáním při zapnutí sprchy. Podívejte se na modely, které mají přístup k kohoutkům ze strany, což vám umožní ovládat sprchu bez namočení. K dispozici jsou varianty se čtyřmi panely. Pokud se nepoužívá, může být složen úplně zpět, aby se ušetřilo na skladování prostora. Při koupeli, obrazovky s četnými panely přicházejí v užitečné, protože mohou být složeny úplně z cesty a udržovány mimo vaši cestu. Zakřivené obrazovky jsou ideální, pokud jste si vybrali vanu se zakřivenou hranou nebo pokud chcete jen trochu větší ochranu před stříkáním, než vám poskytne rovná obrazovka.

Panely pro koupelnu

V závislosti na výběru vany a na tom, kde byla nainstalována, možná budete chtít zvážit přidání panelů k dokončení vzhledu vaší koupelny. Vanové panely pro přední a konec vany jsou k dispozici v povrchových úpravách dřeva, jako je dub a ořech, stejně jako bílé vzory, jako je pero a drážka.

Koupelnové panely mohou být použity nejen skrýt instalatérské nebo potrubí, které nechcete být vidět, ale mohou být také využity k zajištění další skladování nebo estetický vzhled vaší koupelny.

Bezpečnost koupání je velmi důležitá.

Aby nedošlo k uklouznutí a sklouznutí dovnitř a ven z vany, investujte do koupelnové rohože. Nabízíme látkové podlahové rohože, které vyčistí veškeré rozlití a zajistí, že je bezpečné se dostat dovnitř a ven z vany. Kromě toho jsou k dispozici gumové rohože s protiskluzovými úchyty, které zaručují bezpečnost při stání ve vaně pro použití sprchy nebo vany.

Příslušenství pro koupelnu

V neposlední řadě nezapomeňte na všechny malé doplňky, které vám pomohou dokončit vaši novou vanu. Zvažte nákup koupací kolébky, která vám pomůže udržet vaše vybavení organizované. Případně rozptýlit některé lahodně vonící svíčky, které vám pomohou vytvořit relaxační prostředí.

 • Jaké jsou výhody koupání?
 • Ukázalo se, že koupání zlepšuje zdraví srdce....
 • Koupání ve vaně vám může usnadnit dýchání.
 • Ukázalo se, že koupání je prospěšné pro mozek a neurologický systém.
 • Ukázalo se, že koupání je prospěšné pro svaly, klouby a kosti.
 • Koupání může pomoci udržet vaši krev a imunitu....
 • Koupání pomáhá obnovit rovnováhu vašich hormonů.

Co je to o koupání, díky kterému se budete cítit lépe?

Teplo vody uklidňuje tělo a pomáhá nám rychleji usnout. Když je napjaté tělo ponořeno do teplé vody, horká voda zvyšuje teplotu těla a současně uvolňuje svaly. Relaxace našich svalů nám nejen pomáhá cítit se lépe fyzicky, ale také nám pomáhá cítit se lépe psychologicky.

Jaké jsou nevýhody koupání?

Pravidelné sprchování může způsobit suchou, svědivou pokožku a bylo dokonce prokázáno, že v některých případech zhoršuje onemocnění kůže, jako je dermatitida a ekzém. Pravidelné sprchování, zejména ve velmi horké vodě a v zimě, vede k suché pokožce, která je červená a podrážděná.

Přibližně kolikrát každý týden byste se měli vykoupat?

Zavazujte se pro sebe namočit do vířivky jednou denně (nebo více, pokud chcete) na příštích deset dní. Udělejte si denní časový úsek přibližně půl hodiny pro sebe - 15 minut na koupel plus čas před a po přechodu - a držte se ho.

Jak dlouho mám strávit namočení ve vaně?

Dobré namočení ve vaně by mělo trvat nejméně 20 minut, ale horká voda ztrácí teplo mnohem rychleji než to, takže podle toho naplánujte. Vždy existuje možnost vypouštět část koupelové vody a běžet horkou vodou z faucetu, ale existují i ​​jiné, efektivnější možnosti.

Koupit vanu: Hlavní body

 • Vana ze skleněných vláken je nejvíce pro nákup vany pro rozpočet.
 • Výrobky budou v případě potřeby zobrazovat označení sprchy a rohové vany.
 • Přímé vany jsou nejběžnějším typem vany a jsou vhodné pro pokoje všech velikostí.
 • Vany v rohu
 • Měli byste také využít rohové vany, které vám mohou umožnit smíchat koupání a sprchování.
 • High-end systém je dodáván s LED rolovacími světly.
 • Systémy AIRSPA jsou lázeňské systémy.
 • Chromaterapy Systems-21 strategicky umístěných trysek a vestavěný systém změny LED dioda, který pomáhá obnovit rovnováhu.
 • Dodávky související s koupelnou
 • Kov byl nahrazen akrylovým, toplax® nebo Duoplax® a pryskyřicí ve vaněch, protože je lehký a snadno se udržuje.
 • K dispozici jsou také ocelové vany.
 • Pro využití s ​​našimi ocelovými vany nabízíme pouze zákazníkům kohoutky s dvojitou vrtanou lázní (běžně známé jako teplé a studené kohoutky).
 • K dispozici jsou změny čtyř panelů.
 • Po složení používá méně úložného prostoru.
 • Pokud jste si vybrali koupel se zakřivenou hranou, zakřivené obrazovky jsou perfektní. Zakřivené obrazovky navíc poskytují poněkud větší ochranu před stříkáním než přímé obrazovky.
 • Ukázalo se, že lázně prospívají mozku a neurologickému systému.
 • Bylo prokázáno, že koupání má prospěch svaly, klouby a kosti.
 • Pravidelné sprchování může u některých lidí vytvářet suchou, svědivou pokožku a také zhoršit poruchy kůže, jako je dermatitida a ekzém.

Napsáno
BrookPad tým

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.