Future of the smart toilet

Budoucnost inteligentního toalety

Jak inteligentní toaleta změní zdraví toalety a pohodlí.

Zavřete pohled na tranzistor pro zpracování výkonu

Inteligentní toaleta USA dopad na zdraví toalety a pohodlí.

Podle určitých předpovědí mohou být toalety použity jako zařízení pro monitorování zdraví v nepříliš vzdálené budoucnosti. Pokaždé, když používáte toaletu, vytvoříte důležité údaje o svém obecném zdraví. Řada proměnných, jako jsou vaše vzorce spánku, úrovně stresu a stravovací návyky, může mít dopad na vaše zdraví. Různé zdravotní znaky mohou být detekovány během několika sekund pouhým pohledem na barvu kůže. Machine Learning je metoda transformace dat na použitelné informace.

Podle odhadů Billa Gatese bude toaletní průmysl do roku 2030 v hodnotě více než 6 miliard dolarů. Kohlerova inovativní toaleta bez dotyku používá senzor zabudovaný do splachovací páky, aby umožnil bezdomácí propláchnutí. Strojové učení je druh učení, které umožňuje systémům učit se a růst sám, aniž by bylo nutné předchozího designu. Strojové učení umožňuje vytvoření modelů, které mohou rychle posoudit data a poskytnout výsledky, pomocí historických i dat v reálném čase. Vzhledem k pokroku ve strojovém učení mohou být zdravotničtí pracovníci schopni lépe se rozhodovat o diagnózě pacienta a možnostech léčby. Tato technika byla využita v řadě aplikací pro zdravotní péči, včetně predikce lékařské události a detekce srdečního infarktu.

Bidet toaleta s elektronickými ovládacími prvky

Elektronická sedadla toaletních sedadel, která jsou nyní k dispozici, se zdají být velmi sofistikovaná. BrookPad SplashLet je vybaven obsazovacím senzorem, velkým počtem senzorů tepla a tlaku, jakož i ovládací prvky, aby poskytoval bezchybný zážitek z praní. Přidávají se nové funkce, jako jsou režimy „Kid“ a „Eco“, aby se vaše zážitek z toalety pro vás a vaši rodinu příjemnější pokaždé, když ji používáte.

Toaleta jako zdravotní nástroj

Toalety mohou být podle určitých předpovědí použity jako zdravotnický monitorovací gadget v nepříliš vzdálené budoucnosti. Pokaždé, když jdete do koupelny, generujete cenné informace o svém celkovém zdraví. Ano, čtete to správně: vaše čůrání a výkaly nesou cenné informace o vašem těle. Ale prozatím, drtivá většina z nás právě tyto informace vyhodí na toaletu. Tyto informace byly ztraceny a nebudete schopni identifikovat některé zdravotní značky, jakmile budete chtít. Různé zdravotní příznaky mohou být identifikovány během několika sekund pouhým zkoumáním barvy kůže. Od starověku si lidé o této pravdě byli vědomi. Sofistikovanější analýza, která zohledňuje ionty a stopové minerály, může nabídnout lepší a přesnější varovné značky a rychleji pomáhat v případě nouze. Vaše zdraví může být ovlivněno řadou faktorů, jako jsou vaše vzorce spánku, úroveň stresu a stravovací návyky. Jakmile jsou data analyzována, získáte informace přímo do své mobilní aplikace, kde můžete fakta zkontrolovat a v případě potřeby mluvit s profesionálem.

Používání strojového učení

Strojové učení je fráze, kterou jste předtím nepochybně slyšeli. Ačkoli se toto slovo jeví jako složité, odkazuje na širokou techniku ​​přeměny dat na informace, které lze k dispozici. Použití tréninkových dat ve spojení s algoritmy strojového učení umožňuje vytvoření matematických modelů, které mohou být použity k předpovědi. Objevování vzorců a učení z dat lze dosáhnout pomocí umělé inteligence. Například střevní mikrobiota obsahuje mezi 500 až 1000 druhy, což je významný počet. Gastrointestinální mikrobiom, který je ovlivněn obsahem potravy a stav něčí výživy, má dopad na schopnost těla udržovat své normální fungování. Pokud jde o shromažďování dat, toaleta může být cenným zdrojem informací, které by mohly být použity ke zvýšení monitorování vašeho zdravotního stavu a upozornění vás, když je cokoli špatného.

Jaká je budoucnost toalety?

Vědci chtějí v blízké budoucnosti prokázat toalety bez vody. Gates předpovídal, že toaletní trh by podle jeho odhadů do roku 2030 vzrostl na více než 6 miliard dolarů. Od roku 2011 investovala nadace Bill a Melinda Gates Foundation podle nadace více než 200 milionů dolarů na financování výzkumu a vývoje bezpečných hygienických technologií.

Je možné předpovědět funkci toalet v blízké budoucnosti?

Nová bezdomáčná toaleta od Kohleru poskytuje bezdotkující proplachování pomocí senzoru integrovaného do toalety US Flush páku. Pokud položíte ruku před pákou během provozu, můžete spláchnout bez šíření bakterií. Vezmou odpadky k léčbě, zabrání mu kontaminování životního prostředí nebo způsobující nemoci.

Co je to o toaletách, díky nimž je tak chytří?

Chytré toalety, kromě poskytování příjemnějšího zážitku z koupelny, často používají mnohem méně vody než tradiční toalety. Výsledkem je, že jsou vynikající volbou pro zákazníka uvědomujícího ekologicky, který chce ušetřit peníze na náklady na energii. Mají také vymoženosti jako samosvírající víčka a noční světla, aby váš život usnadnil.

Co je to strojové učení a jak to funguje?

V umělé inteligenci (AI) je strojové učení druh učení, které umožňuje systémům se automaticky učit a vyvíjet se samy o sobě, aniž by bylo nutné explicitně navrhnout předem. Vytváření počítačových programů, které mají přístup k datům a využívají je k tomu, aby se sami naučili, je předmětem výzkumu a vývoje strojového učení. Technologie AI známé jako Machine Learning (ML) umožňuje softwarovým programům stále přesnější při předpovídání výsledků, aniž by k tomu bylo výslovně navrženo. Pro účely predikce nových výstupních hodnot používají algoritmy strojového učení jako vstup předchozí data. Co přesně je však strojové učení? ... Například lékařská diagnostika, zpracování obrazu, predikce, klasifikace, asociace učení, regrese atd. Jsou možné aplikace strojového učení. Intuitivní systémy založené na algoritmech strojového učení mají schopnost poučit se ze svých předchozích zkušeností nebo z dříve shromážděných informací.

Jakou roli hraje strojové učení v medicíně?

Rychle proniká do mnoha odvětví zdravotnického podnikání, od diagnostiky a prognózy po vývoj léčiv a epidemiologie, s potenciálem výrazně změnit lékařskou krajinu. Algoritmy strojového učení mohou být učeny k identifikaci problémů v datech lékařských zobrazování pomocí údajů z lékařských zobrazovacích skenů. Zkoumání fyziologických údajů, účinků na životní prostředí a dědičných faktorů umožňuje praktikům detekovat nemoci rychleji a efektivněji, než bylo možné. Díky strojovému učení může být nemoc spojena s širokou škálou faktorů, což nám umožňuje konstruovat modely onemocnění.

Je strojové učení vlny budoucnosti ve zdravotnickém průmyslu?

Strojové učení umožňuje vývoj modelů, které mohou rychle vyhodnotit data a poskytovat výsledky pomocí historických i dat v reálném čase. Z důvodu pokroku ve strojovém učení mohou poskytovatelé zdravotnických služeb dělat lepší výběr ohledně diagnóz pacientů a alternativ léčby, což vede k celkovému zvýšení kvality zdravotnických služeb. Hluboké učení může být použito k předvídání lékařských událostí, jako jsou záchvaty a srdeční zástavy, jakož i vývoj léčiv a objev drog, mimo jiné. Tato technologie se používá mimo jiné v různých aplikacích pro zdravotní péči, včetně predikce lékařských výskytů a diagnózy infarktů.

Jaká vylepšení jsou v současné době k dispozici?

Zavedením elektrických sedadel Bidet můžete nyní vylepšit standardní toaletu. Může být zábavné dozvědět se o nových technologiích a může to také vést ke zlepšení osobní hygieny v každodenním životě. Ušetřete pokoj, protože nebude potřeba samostatný bidet. Získáte fantastický zážitek z antibakteriálního mytí, který důkladně vyčistí cokoli, co je třeba vyčistit. Další výhodou je, že s největší pravděpodobností snížíte používání toaletního papíru, protože ho budete potřebovat pouze k sušení po mytí, spíše než otřete toaletou. Inteligentní režim úspory energie vašeho sedadla vám na druhé straně pomůže ušetřit peníze za moci přizpůsobením se toaletním vzorům. Výběrem BrookPad, přispíváte k rozvoji technologie.

Nejdůležitější aspekty budoucnosti toalet.

 • Elektronická toaleta Bidet
 • Sedadla na toalety Bidet jsou nyní k dispozici a zdá se, že jsou velmi elegantní.
 • BrookPad SplashLet je vybaven obsazovacím senzorem, několika senzory tepla a tlaku a také ovládacími prvky pro dokonalé čištění.
 • Pro zvýšení kvality používání toalety se zavádějí nové funkce, jako jsou režimy „dítě“ a „eko“.
 • toaleta jako zdravotní nástroj
 • Toalety mohou být jednoho dne použity jako zařízení pro monitorování zdraví, jak naznačují některé prognózy.
 • Pokaždé, když používáte toaletu, získáváte důležité zdravotní informace.
 • Záchod naše budoucnost je nejasná.
 • Vědci chtějí výrobcům brzy prokázat toalety bez vody.
 • Podle Gates by toaletní průmysl měl být do roku 2030 oceněn na více než 6 miliard dolarů.
 • Od roku 2011 nadace Bill a Melinda Gates darovala přes 200 milionů dolarů na podporu výzkumu a vývoje Sanitation, jak potvrdilo nadace.
 • Pomocí strojového učení lze vytvořit model, který rychle používá historická a data v reálném čase k předpovědi.
 • Noví poskytovatelé zdravotnických služeb mohou přijímat lepší rozhodnutí týkající se diagnostiky a možností léčby, což vede k celkovému zlepšování kvality ve zdravotnických službách.
 • Hluboké učení může být použito k předpovědi lékařských událostí, jako jsou záchvaty, srdeční zástavy, výzkum léků a objev drog, mimo jiné.
 • Tato technika byla využita v řadě aplikací pro zdravotní péči, včetně předpovídání lékařských událostí a diagnostiky infarktů.
 • Zavedením elektrických sedadel Bidet můžete nyní vylepšit toaletu.
 • Učení o nové technologii může být zábavné a může také vést ke zlepšení každodenní osobní hygieny.
 • Ušetříte místo, protože není potřeba samostatný bidet.

Napsáno
BrookPad tým

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.