Can going to toilet be different with smart toilet?

Může se chodit na toaletu s inteligentní toaletou?

Co můžeme předvídat z inteligentní toalety a co je to toaletní papír?

Na letadle New York City View

Co můžeme očekávat od inteligentní toalety a co je to toaletní papír?

BrookPad Splash je chytrá toaleta Bidet, která vám umožní umyt ruce teplou vodou a zároveň udržet sedadlo v teple. Když je toaleta používána, sedadlo je okamžitě zahřáté a teplejší, když se toaleta nepoužívá. Gadget také poskytuje funkci úspory energie, aby se zabránilo obavám z vyčerpání energie. Voda je šetrnější k životnímu prostředí než toaletní papír.

Toaletní papír, který lze znovu použít, byl mezi určitými skupinami připravenosti populární v důsledku dlouhodobých omezení nabídky. V Japonsku jsou některé toalety pokročilejší než ty v jiných rozvinutých zemích. Díky vybavení, jako je sušení vzduchu, vyhřívané sedadlo a osobní praní trysky, je celý zážitek mnohem příjemnější. Vyhřívané sedadlo, které vás udržuje pohodlné i za chladných venkovních podmínek. Dálkové ovládání umožňuje čištění tak, jak chcete, včetně změny tlaku a teploty vody. Jakmile je nová toaleta nainstalována, všimnete si značného rozdílu a nebudete se chtít vrátit ke svému starému.

Co děláte teď, když jste se vrátili z Japonska?

Už jste někdy navštívili Japonsko? Možná máte spojení s někým, kdo tam byl? Pokud tomu tak je, můžete pravidelně slyšet podobné příběhy. Poté, co strávili nějaký čas cestováním a viděním jiných míst se jednotlivci vracejí do své rodné země. Stali se však nespokojeni s jejich domácí koupelnou nebo konkrétněji s jejich toaletou. V koupelně něco chybí. Ale co to je? Pravděpodobně nemají elektrické toaletní sedadlo, na které byli zvyklí na dovolené na Havaji. Výsledkem je, že inteligentní bidety jsou využívány v téměř 82 procentech japonských domů, což vysvětluje vysokou míru využití. V posledních letech získala inteligentní toaleta ještě větší popularita v Japonsku, než má podíl uživatelů smartphonů v zemi. Něco o tom musí být pozoruhodné, že? Jakmile zažijete pohodlí inteligentního sedadla Bidet, nedochází k návratu. Pokud jde o otírání obočí toaletním papírem, jste téměř jistě pro mytí rukou.

Byli byste ochotni změnit své koupelnové návyky?

Jak vidíme, existuje jiná metoda používat toaletu než tradiční. Po návratu z cesty můžete použít toaletu stejným způsobem jako dříve. Postarejte se o podnikání s číslem dvě a poté vše otřete toaletním papírem. Je možné, že nyní přemýšlíte, proč toaletní papír tuto práci neprovádí správně. Při používání inteligentní koupelny jste s největší pravděpodobností měli největší zážitek a chcete tento zážitek replikovat. BrookPad Splash vám umožní replikovat váš ideální zážitek z mytí vody v pohodlí vaší domácí toalety. Je to všechno na vás. Předpokládá se, že drtivá většina turistů raději čistí vodou místo mýdla.

Co je to s japonskou toaletou, která je tak jedinečná?

Nechali vás umýt ruce v teplé vodě a současně udržovali toaletní sedadlo v teple. Kromě toho je poskytnuta funkce úspory energie. Když je toaleta používána, okamžitě zahřeje sedadlo a teplá voda teplejší, když se toaleta nepoužívá. Existuje řada důvodů, proč jsou japonské toalety vysoce hygienické, a to jak pro uživatele, tak pro samotnou koupelnu, a to zahrnuje následující: tryska vodní spreje na japonské toaletě je nejvýznamnějším a funkčním prvkem toalety. Má dálkové ovládání, které vám umožní změnit umístění, styl spreje a teplotu vody.

Co přesně je náhrada toaletního papíru?

Je to v pořádku, pokud používám spíše vodu než toaletní papír? Ano, mytí dna vodou je sanitární praxe. Nejen to, ale použití vody místo toaletního papíru je přátelštější na životní prostředí. Málokdo si je vědom toho, že jednotlivci ve většině jihovýchodní Asie, jako jsou Indonésie, Thajsko, Filipíny a Malajsie . Flanelové čtverce jsou druhem čtverce z flanelu. Toaletní papír, který lze znovu použít, získal populární v určitých přípravných skupinách kvůli možnosti dlouhodobého nedostatku nabídky. Bidet, přenosný bidet, rozprašovací láhev atd. Tento článek byl označen do záložek. Podle specialistů, používání toaletního papíru, nečistěji čistí naše Derrières a může vést k vážným zdravotním problémům. Lékaři nyní doporučují, aby samotné stírání může opustit stolici a že nadměrné použití může vést ke zdravotním problémům, jako jsou anální trhliny a infekce močových cest, jakož i další komplikace.

Jaké jsou schopnosti japonských toalet?

V Japonsku jsou některé toalety sofistikovanější než toalety, které jsou často vidět v jiných průmyslových zemích. Anální hygiena, čištění bidetů, oteplování sedadel a deodorizace jsou některé z funkcí, které se často vyskytují u modelů umyvadel. V populární kultuře jsou japonské toalety dobře známy a jsou často zesměšňovány v vtipných dílech, která jsou v zemi. Jednou z nejvýznamnějších výhod japonské vyhřívané toalety je úroveň pohodlí, které poskytuje. S funkcemi, jako je sušení vzduchu, vyhřívané sedadlo a osobní praní trysky, to způsobuje mnohem příjemnější celkový zážitek z jízdy. S použitím vhodného dálkového ovládacího panelu můžete jednoduše přizpůsobit toaletu podle svých představ.

Jaký je postup pro jeho instalaci?

V tuto chvíli nemusí být ve vaší domácnosti instalována nová toaleta. Pokud máte vedle toalety, je možné rychle vylepšit toaletu, pokud máte vodní ventil a elektrický vývod. Je nutné jen to, abyste nahradili své staré toaletní sedadlo novým elektronickým toaletním sedadlem. Je to jednoduché a dokončení možná může trvat méně než pět minut. BrookPad Splash je toaletní sedadlo, které zahrnuje vše, co byste mohli toužit na toaletním sedadle, a také několik funkcí, které jste možná nikdy neuvažovali. K dispozici je noční světlo, vytápění sedadla, systém čištění vody s nerezovou tryskou, sušič s teplým vzduchem a měkké víko na chytrém sedadle a další vybavení. Váš nový tablet Splash vám poskytuje úplný přístup ke všem jeho funkcím. Vyhřívané sedadlo, které vás udržuje v pohodlí, i když je k dispozici počasí venku. Během těchto pozdních nočních návštěv na toaletě budete řídit světlomety vašeho vozidla. Nezapomeňte také na dálkové ovládání, které vám umožní čistit přesně tak, jak chcete, včetně úpravy tlaku a teploty vody. Vzpomínky na dovolenou a dobře praní oblečení jsou nyní k dispozici v pohodlí vašeho domova. Co když jste navíc dosud nenavštívili Japonsko? Není to vůbec problém. Jakmile je nová toaleta namontována, všimnete si významného zlepšení a nebudete se chtít vrátit ke svému starému.

Hlavní závěr týkající se inteligentní toalety se může lišit?

 • Určitě nemají na dovolené na Havaji elektrické toaletní sedadlo.
 • V důsledku toho jsou inteligentní bidety využívány v téměř 82% japonských domů, což vysvětluje vysokou míru využití.
 • V posledních letech se japonská inteligentní toaleta stala ještě populárnější než její sdílení uživatelů smartphonu.
 • Jakmile zažijete inteligentní sedadlo bidetu, nevrátíte se.
 • Většina turistů se uvádí, že místo mýdla dává přednost čištění vody.
 • Lékaři nyní varují, že samotné utírání může opustit stolici a že nadměrné použití může vést ke zdravotním problémům, jako jsou anální trhliny, infekce močového systému a další následky.
 • V Japonsku jsou některé toalety sofistikovanější než jiné průmyslové země.
 • Anální hygiena, čištění bidetů, vytápění sedadel a deodorizace jsou některé z funkcí, které se často vyskytují v uzávěrech.
 • Vyhřívané sedadlo, které vás udržuje v pohodlí s chladnými vnějšími okolnostmi.
 • Během těchto návštěv toalety v noci vás vede světlomety.
 • Nezapomeňte na dálkové ovládání, které vám umožní změnit tlak a teplotu vody, jak chcete.
 • V pohodlí vašeho domova jsou nyní přístupné prázdninové vzpomínky a dobře promyté oblečení.
 • Jakmile je nová toaleta namontována, všimnete si velkého rozdílu a nebudete se chtít vrátit ke svému starému.

Napsáno
BrookPad tým

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.