Buying guide for plumbing equipment.

Průvodce nákupem pro instalatérské vybavení.

Zjistěte více o průvodci nákupem pro instalatérské vybavení.

 

Průvodce nákupem pro instalatérské vybavení.

Průvodce nákupem instalatérského zařízení

Instalatérství vyžaduje hodně specializovaného vybavení. V závislosti na okolnostech může nádrž utahovat nebo uvolnit připojení klepnutí. Polyurethanový tmel se používá k oprava prosakujících potrubí. Pokud potřebujete vyměnit faucet, ujistěte se, že máte správné vybavení. K vyčištění řezaných konců měděné trubky se používá poloviční soubor.

Pokud samotný píst nestačí k uvolnění toalety, použije se toaletní šnek. Křezy mini trubek mohou řezat měď, ocel, nerezovou ocel a hliníkovou trubici. V Severní Americe je nejrozšířenější klíč Stillson-vzoru. Jedná se o ruční nástroj s uchopeným mechanismem a třemi koly ostrými hranami, která se stříhají do potrubí, když se točí. Hacksaw může řezat měděnou trubku, ale řezačka potrubí poskytuje přesnější a hezčí řez. Klepě na vodní čerpadlo (klouzání kloubů). Přesné klíče se doporučuje, aby se zabránilo poškození cíle. Rovněž mohou krimpovat plechový kov, smyčkový drát, nakrájet nehty z měkkých vodičů, odstranit špendlíky Cotter a uvolnit nebo utáhnout matice.

To, co budete potřebovat pro nejčastější instalatérské úkoly, je v tašce nástrojů.

Instalatérství přichází s množstvím specializovaného vybavení, aby se práce dokončila. Chcete -li dokončit úkol, ujistěte se, že jsou použity příslušné nástroje. Rychlý průvodce vodovodního vybavení, které budete potřebovat pro nejčastější instalatérské úkoly, se kterými se setkáte.

Klíč pro povodí.

Má rotující čelist, která může být upravena pro utahování nebo uvolnění připojení klepnutí v závislosti na situaci. Aplikace klíče povodí jsou omezeny kvůli skutečnosti, že je určen pouze pro použití na maticích matic s maticemi. Každý majitel domu však nakonec bude muset nahradit faucet, a až přijde ten čas, bude nádrž klíč jako největší 10 $ nebo 20 $, které jste kdy utratili za domácí zlepšení.

Prameny, které se ohýbají.

Měděné trubky s průměrem až 28 mm mohou být relativní snadno ohnuté ručně. Vložte ohybovou pružinu, která je k dispozici ve dvou velikostech: 15 mm a 22 mm, aby se zabránilo zalomení potrubí. Ve stěně potrubí je instalována sada robustních, ale ohýbatelných pružin, která ji podporuje během ohýbání rukou. Jeho vnější a vnitřní rozměry jsou jen okrajově menší než vnitřní průměr potrubí, který má být ohýbán.

Je to klíč, který se otočíte ručně.

Vhodné pro použití na připojení k kohoutku a na dvojitých klíčových klíčích k jejich dosažení bez jeho rozbití nebo pomocí klíče, který již byl nakloněn, je jedinou možností použití tepla. Někteří jedinci jsou jako Slinky psi; Nemají žádnou skutečnou funkci v životě jinou, než aby vám přinesli úsměv na tvář, když je tlačíte dolů po schodišti ..

Polyurethanový tmel se používá pro různé aplikace.

Opravy opravy pro všechny druhy netěsných potrubí jsou k dispozici zde. Pro účely utěsnění otvorů může být použit epoxidový tmel. Jako lepicí plniva má schopnost spojit širokou škálu materiálů dohromady a zároveň je nastavit a způsobit je vodotěsné. Jakmile byla použita, pečeť je tvrdá, silná, trvalá a vodotěsná. Poté, co se ztvrtí a je odolný vůči většině rozpouštědel dostupných na trhu.

Kit pro zachování potravin při teplotách mrazu.

Můžete použít soupravu Freezing k výrobě dočasných ledových zástrček v potrubí, pokud chcete nebo potřebujete provést opravu vodovodních instalatér, aniž byste museli systém vyprázdnit. Při používání našich profesionálních souprav se ujistěte, že máte dostatek produktu pro zahájení procesu mrazu. Před připojením k ní je ujistěte se, že bunda je pevně upevněna po trubce. Zpětněte manžety bundy pomocí prstů. Pomocí nylonové trubice spojte bundu a nádobu dohromady.

Jak napovídá název, soubor poloviční kov.

Účelem tohoto nástroje je odstranit otřepy z konců měděné trubky, které byly řezány. Baston Cut poloviční kolo (také známé jako bastard cut) jsou oboustranné soubory se zaoblenou tváří na jedné straně a plochou tváří na druhé straně. Na zaoblené i ploché tváře válce lze vidět design s dvojitým bastardem

Toaletní šnek je nástroj používaný pro čištění toalety.

Drát by měl být vložen do rukojeti a držadlo by se mělo otočit, aby se vyčistila překážka. Šnek, známý také jako šnek skříně, se používá k uvolnění toalet při použití samotného pístu. Slovo „Auger“ se týká starověkého termínu pro toaletu, který byl „vodní skříň“. Toaletní šnek je podobný normálnímu odtokovému hadu v tom, že obsahuje kabel, který se točí, když je rukojeť stisknuta dolů na kabel.

Řezačka potrubí v malém balíčku.

Funguje to stejným způsobem jako řezačka potrubí, ale má kruhové formy, takže je vynikající pro práci v těsných oblastech. Křezy mini trubky jsou navrženy tak, aby se používaly ve velmi omezených prostorech, protože pro fungování potřebují jen malé množství houpačky. Křezy mini trubek mohou být použity na různých trubicích, včetně mědi, oceli, nerezové oceli a hliníku. Při práci v těsných oblastech jsou malé řezačky trubic ideální pro řezání mědi, oceli, nerezové oceli a hliníkové hadičky.

Pomocí tohoto zařízení je možné ohnout ocelové trubky.

Tento nástroj je zvláště užitečný, pokud instalujete velké množství nových měděných trubek. Ohýbání potrubí do tvarů, které potřebujete, jsou páky na této jednotce jednoduché. Primárním cílem ohýbače potrubí je ohýbat potrubí bez vzpěry (kolaps pod tlakem) a s co nejmenším krimpováním a zploštění na vnitřní straně. Když je trubka zkreslená, může se zlomit pod tlakem, zlomeninou a celkově se zdá méně atraktivní. Je důležité, aby trubka udržovala svůj původní tvar.

Čištění tyčí pro trubky.

Flexibilní polypropylenové tyče dlouhé metry, které se slévají, aby vám umožnily dosáhnout překážek v odtoku a inspekčních komorách efektivněji. Od škrabků a plungers po vývrtky a vše mezi tím můžete přizpůsobit svou čisticí hlavu. Když je odtok ucpaný, používají se vypouštěcí tyče k vyčištění oblasti, která ji obklopuje. Když pracují, uvolní jakýkoli materiál, který může blokovat tok, který může být vyčištěn proudem vody. Rody mohou být použity s řadou nástrojů a mohou být také vybaveny komínovými kartáči pro další funkčnost.

Řezačka pro trubky.

K řezání měděné potrubí může být použita hackna, ale řezačka potrubí však poskytne přesnější a hezčí řez na potrubí. Jeden druh má integrovaný výstružníku, který je užitečný pro odstranění otřepů a drsných okrajů z vnitřku potrubí. Následuje příklad nástroje nebo stroje na řezání potrubí: ruční nástroj, který se skládá z uchopovacího mechanismu a tří ostrých kol, která jsou tlačena dovnitř tlakem šroubu a při otřesu se odřízne do potrubí.

Potrubní klíče a Stillson klíče jsou k dispozici pro nákup online.

Čelisti samosprávy klíče, když aplikujete sílu na potrubí, je navržena tak, aby uchopila. Při držení nebo otočení potrubí nebo kruhových tyčí se používá nastavitelná trubka nebo klíč Stillson. Aby bylo možné poskytnout silnou přitažlivou akci, je tento klíč vybaven zoubkovanými čelisti, z nichž jeden je zavěšen na rukojeti.

Opětovné vynucovací klip pro potrubí.

Upnuňte tento límec lemovaný gumou přes únik a utáhněte šrouby, abyste jej utěsnili. Toto je rychlé a dočasné řešení pro opravy potrubí. Je to jakýkoli z mnoha různých druhů klíče, který má během instalace roztočit závity a trubkové armatury (utažení) nebo demontáž (uvolnění). Zejména v Severní Americe je klíč Stillson (také známý jako Stillson-vzorový klíč) nejčastěji používaným druhem potrubí.

Plunger.

Klasický gadget pro uvolnění ucpaného dřezu, povodí nebo koupelny. Je vyroben z plastu. Pomocí čerpadla generujte vzduchové a vodní impulsy čerpání nádoby nahoru a dolů. Na rozdíl od šroubováku má píst dlouhou rukojeť, která končí ve velkém gumovém šálku. Při správném použití může píst unclogové trubky a umožnit jim efektivněji proudit ... aby zatlačil vzduch do odtoku a sestavování tlaku, musí být plunžr stažen dolů na zablokování. Jakmile je ucpávání odstraněno, vzduch obnoví svůj průtok trubkami.

Foukaný zářez-klíč.

Účelem toho je uvolnit uvězněný vzduch z radiátoru. Klávesy radiátorů (které lze zakoupit ve většině místních hardwarových obchodů, pokud je ještě nemáte) nebo pro krvácející radiátory bude vyžadován šroubovák s plochým listem. ... ventil bude umístěn v horní části radiátoru na jednom z jeho konců. Pokud už nebude plyn, voda začne proudit a ventil bude muset být co nejdříve uzavřen ..

Klepě na vodní čerpadlo, známé také jako kleště kloubů.

Pokud jde o uvolnění armatur, tyto kleště se hodí kvůli jejich velkým držadkám a snadno nastavitelnému posuvné čelisti. Přesné klíče se doporučují, aby se zabránilo poškození dokončení. Použití těchto nástrojů je velmi univerzální; Mohou držet nebo ohýbat ploché nebo kulaté pažby, krimpovací plech, smyčka drát, nakrájet měkké drátěné nehty, odstranit špendlíky Cotter a, pokud je to potřeba, uvolňovat nebo utahovat matici mimo jiné.

Co je průvodce nákupem instalatérského vybavení?

 • Instalatérství vyžaduje hodně specializovaného vybavení.
 • V závislosti na okolnostech může nádrž utahovat nebo uvolnit připojení klepnutí.
 • Polyurethanový tmel se používá k oprava prosakujících potrubí.
 • Pokud potřebujete vyměnit faucet, ujistěte se, že máte správné vybavení.
 • K vyčištění řezaných konců měděné trubky se používá poloviční soubor.
 • Pokud samotný píst nestačí k uvolnění toalety, použije se toaletní šnek.
 • Křezy mini trubek mohou řezat měď, ocel, nerezovou ocel a hliníkovou trubici.
 • V Severní Americe je nejrozšířenější klíč Stillson-vzoru.
 • Jedná se o ruční nástroj s uchopeným mechanismem a třemi koly ostrými hranami, která se stříhají do potrubí, když se točí.
 • Hacksaw může řezat měděnou trubku, ale řezačka potrubí poskytuje přesnější a hezčí řez.
 • Klepě na vodní čerpadlo (klouzání kloubů).
 • Přesné klíče se doporučuje, aby se zabránilo poškození cíle.
 • Rovněž mohou krimpovat plechový kov, smyčkový drát, nakrájet nehty z měkkých vodičů, odstranit špendlíky Cotter a uvolnit nebo utáhnout matice.

Napsáno

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.