Buying a Smart Kitchen: A Buyer's Guide

Nákup inteligentní kuchyně: Průvodce kupujícím

Více informací o průvodci inteligentní kuchyní kliknutím najdete zde.

 

Inteligentní kuchyně

Inteligentní kuchyně: Průvodce kupujícím

Inteligentní kuchyně zahrnují nová spotřebiče a příslušenství, které reagují na hlasové příkazy a jsou spravovány prostřednictvím dálkového ovládání založeného na aplikaci. Smart se týká technologie sebemoření, analýzy a vykazování. Inteligentní gadgety s certifikací Energy Star vám mohou pomoci ušetřit peníze na vašem účtu za energii. Dobře vybavená kuchyně má vybavení, které pro vás „myslí“. Přizpůsobte každý úkol pomocí různých senzorů a parametrů, přístupných z těchto zařízení. Spotřebiče s podporou WiFi a Bluetooth spojují celou vaši kuchyni dohromady.

V mnoha kuchyňských spotřebičích lze najít technologii, včetně: chladniček, pecí, myček nádobí, světla, faucetů a dalších. Inteligentní spotřebiče jsou navrženy tak, aby bylo vaření jednoduché i příjemné. Při přípravě nebo vaření vašich oblíbených jídel můžete více úkolů poslouchat hudbu, podcasty nebo video chatování s přáteli online. Čas údržby zařízení nebo nezbytné doplňování zařízení může být spuštěn připojenými systémy. Pohodlná inteligentní zařízení snižují množství času stráveného sledováním časovače pro komplikované recepty a také senzory, aby se zajistilo, že jídlo je připraveno k jídlu, když je hotovo.

Skenování v čárových kódech uložených produktů, takže víte, kdy vyprší, je zvláště užitečné pro skladování potravin. Je možné nainstalovat druhé dveře do dveří tak, aby předměty uložené na policích na vnitřku ledničky mohly být přístupné bez otevření celého zařízení. Inteligentní domácí spotřebiče mohou být vzdáleně ovládána odkudkoli pomocí mobilního telefonu nebo jiného síťového zařízení. Je možné zobrazit obsah pánve na sporáku z celé místnosti s určitými kupory. Některé modely zahrnují vestavěné senzory, které upravují dobu vaření, zatímco jídla vaří, zaručující každý sousto je správně vařen.

Faucety a myčky nádobí mohou být ovládány hlasovými příkazy. Oxid uhelnatý a inteligentní detektory kouře detekují úniky a úniky. Zvažte osvětlené interiéry a čištění páry pro důkladnější čištění. Inteligentní kuchyně mohou také chtít přidat aplikaci do sítě Wi-Fi jejich domova. Pokud jde o inteligentní osvětlení, jako je kuchyň, je k dispozici mnoho možností.

Lampa, další zařízení nebo příslušenství závisí na jejím zdroji energie, aby se napíchl. Chcete-li být připojeni k síti, jsou často zakoupena inteligentní zařízení a inteligentní rozbočovače. Kuchyně slouží jako centrální místo shromažďování, kde se shromažďují návštěvníci a rodina. Zatímco většina položek, na které se spoléháme na skladování a přípravu potravin, zůstala v designu stejná, jejich základní technologie se v čase vyvíjela a vyvíjela. Protože mnoho vybavení a gadgetů lze nyní bezdrátově ovládat, jako jsou kuchyňské spotřebiče, domov je jedním z nejvíce propojených míst v domě. Toto nejmodernější, inteligentní kuchyňské vybavení bylo navrženo s ohledem na dnešní rodinné požadavky, takže úkoly usnadnily a méně časově náročné. Se správným inteligentním kuchyňským vybavením, jídlem a pečením jsou zjednodušeny bez ohledu na vaše každodenní dojíždění nebo na velikost vašeho domova.

Lampa, další zařízení nebo příslušenství závisí na jejím zdroji energie, aby se napíchl. Chcete-li být připojeni k síti, jsou často zakoupena inteligentní zařízení a inteligentní rozbočovače. Kuchyně slouží jako centrální místo shromažďování, kde se shromažďují návštěvníci a rodina. Zatímco většina položek, na které se spoléháme na skladování a přípravu potravin, zůstala v designu stejná, jejich základní technologie se v čase vyvíjela a vyvíjela. Protože mnoho vybavení a gadgetů lze nyní bezdrátově ovládat, jako jsou kuchyňské spotřebiče, domov je jedním z nejvíce propojených míst v domě. Toto nejmodernější, inteligentní kuchyňské vybavení bylo navrženo s ohledem na dnešní rodinné požadavky, takže úkoly usnadnily a méně časově náročné. Se správným inteligentním kuchyňským vybavením, jídlem a pečením jsou zjednodušeny bez ohledu na vaše každodenní dojíždění nebo na velikost vašeho domova.

Co je to chytrá kuchyně a jak to funguje?

Inteligentní kuchyně je aktualizovaná, připojená kuchyně, která zahrnuje spotřebiče a příslušenství, které reagují na hlasové příkazy a lze ji ovládat pomocí dálkového ovládání založeného na aplikaci. Poskytují výhody v domácí automatizaci synchronizací s dalšími inteligentními zařízeními a aplikacemi, které mohou být připojeny prostřednictvím připojení Wi-Fi nebo Bluetooth. Díky ovládacím prvkům tlačítka nebo knoflíku mohou být tyto inteligentní spotřebiče použity stejným způsobem jako konvenční kuchyňské spotřebiče; Jejich funkčnost a monitorování však lze ovládat a monitorovat pomocí aplikace pro telefon nebo tablety, inteligentním rozbočovačem nebo dokonce jen s nimi mluvit. Inteligentní domácí připojení je navrženo tak, aby váš život zjednodušilo, takže přemýšlejte o tom, co vaše kuchyně chybí, než do ní investujete. Tato vylepšení poskytují větší pohodlí, zlepšenou čistotu a stylový, moderní vzhled inteligentní technologie. Technologie však není jediná věc, která je chytrá; Většina inteligentních spotřebičů je navržena s ohledem na úsporu energie. Inteligentní spotřebiče, která jsou certifikována Energy Star, vám mohou pomoci snížit celkovou spotřebu energie vašeho domu a ušetřit peníze na vašem účtu za elektřinu.

Co je to inteligentní technologie a jak to funguje?

Termín „inteligentní“ odkazuje na technologii, která umožňuje „samo monitorování, analýzu a vykazování“. Objekty, které byly kdysi považovány za neživé, mohou být nyní poskytnuty kognitivní povědomí prostřednictvím aplikace umělé inteligence, strojového učení a technik analýzy velkých dat.

Účel inteligentní technologie je nejasný.

Osvětlení je automaticky ovládáno v domech, které využívají inteligentní technologii, vytápění a chladicí zařízení je monitorováno a spotřebiče jsou vypnuty, pokud se nepoužívají. Majitelé domů si užívají další pohodlí, když jsou schopni zapnout a vypínat spotřebiče, když jsou mimo jejich domov.

Spotřebiče s podporou WiFi a Bluetooth vám umožňují spojit celou kuchyň dohromady.

Spotřebiče v inteligentní kuchyni se vyznačují skutečností, že „přemýšlejí“ o práci, kterou s nimi děláte, a využívají jejich spojení, aby váš život zjednodušil. Každou úlohu můžete přizpůsobit pomocí řady senzorů a nastavení dostupných z těchto zařízení. Všechny tyto schopnosti jsou umožněny skutečností, že mají bezdrátové připojení k domácímu internetu nebo s jinými spotřebiči a gadgety.

Tento odkaz je k dispozici dvěma způsoby: V případě spotřebičů s podporou Wi-Fi odkazují na internet vašeho domova a umožňují vám přístup ke konkrétním aplikacím a zdrojům výrobce a také ovládat fungování spotřebičů z telefonu nebo tablet z prakticky jakéhokoli místa. V případě, že zapomenete vypnout troubu před odjezdem z domova, nebo pokud chcete, aby se trouba předehřela, když jste venku zvedli zmrazené pizzy, vše, co musíte udělat, je napojit do aplikace a provést potřebné změny . Bluetooth je signál s krátkou vlnovou frekvencí, který umožňuje produktům s podporou Bluetooth interagovat s jinými spotřebiči a inteligentními zařízeními, která jsou v rozsahu jejich krátkovlnné frekvenční signál. Toto rozbočovač zařízení přenáší dat a řídicí signály, které umožňují, aby několik zařízení fungovala společně jako jediná jednotka, jako je například zapnutí ventilace kapuce v rozsahu, když horní hořáky nebo trouba dosáhnou určité úrovně teploty nebo vlhkosti.

Seznam by mohl pokračovat a dál. Každý aspekt osvětlení kuchyně může být aktualizován tak, aby byl propojen, což umožňuje spravovat prostřednictvím aplikací, které mohou změnit světelný tón a barvu, a také zapnout a vypnout světla na časovači. Hlasový aktivovaný kuchyňský faucet umožňuje uživateli ovládat tok vody mluvením pokynů do zařízení. Každý aspekt vaší kuchyně může být modernizován tak, aby poskytl plně personalizovaný zážitek pro vás a vaši rodinu. To umožňuje implementovat spoustu dalších funkcí v různých různých zařízeních. Inteligentní technologie lze nalézt v různých kuchyňských vybavení, včetně:

 • Chladničky
 • Rozsahy a varné desky s pecemi
 • Hoodures rozsahu jsou druhem ventilačního systému.
 • Mikrovlny
 • Myčky nádobí
 • Kávovary
 • Malé pomůcky, které fungují jako celek
 • Měly by být nainstalovány detektory kouře a oxidu uhelnatého.
 • Detektory úniků

Kuchyně, které jsou postaveny pro multitasking, se nazývají inteligentní kuchyně.

Existuje mnoho charakteristik, které sdílejí různé inteligentní spotřebiče. Zahrnují známá rozhraní, jako jsou skleněné, dotykové obrazovky a osvětlené displeje, jakož i řadu široce používaných technologií, jako je Wi-Fi. Interiérové ​​kamery v chladničkách, kapucích s rozsahem a inteligentních rozbočovačích mohou být k dispozici, aby vám poskytly rychlý a jednoduchý výhled na jídlo uložené uvnitř nebo nad kuchařkou. Některé jsou vybaveny mikrofony a reproduktory, zatímco jiné nejsou. To umožňuje použití hlasově aktivovaných příkazů pomocí inteligentních zařízení, která jsou spojena s spotřebiči. Rovněž je možné použití zvukových/vizuálních médií prostřednictvím jakýchkoli propojených aplikací, jako je videochat při vaření, nebo sledování instruktážního videa o neznámém receptu nebo dokonce sledování televize v kuchyni při přípravě jídla. Některá spotřebiče vám mohou poslat e -mailová oznámení, když je čas na údržbu nebo doplnění zásob v důsledku těchto propojených systémů. Například můžete získat přístup k užitečným náznakům nebo pomoci zákazníkům.

Udržujte základní, přehledné a připojené prostředí.

Aktualizace do současné inteligentní kuchyně znamená výběr nejlepšího kuchyňského vybavení, které je vhodné pro vaši oblast, a způsobu, jakým vaše rodina používá kuchyň. Účelem této nové generace inteligentních spotřebičů je usnadnit a dokonce příjemné, ať už se vaříte po dlouhém dni v práci nebo se konečně pokusíte o tento recept na pečení, který jste viděli online. Při přípravě nebo vaření vašich oblíbených jídel můžete multitask poslouchat hudbu nebo podcasty nebo dokonce video chatování s kamarády přes internet. I když se to zdá trochu jako žít v budoucnu, dnešní inovativní návrhy kuchyně jsou v současné době k dispozici. Je jen na vás, abyste se rozhodli, které futuristické prvky budou nejužitečnější ve vaší domácnosti, takže se podívejte na řadu možností, které jsou v současné době k dispozici.

Některá zařízení jsou připravena k použití, jakmile je inteligentní rozbočovač připojen k síti.

Inteligentní lednička se objevuje a pracuje stejným způsobem jako běžná lednička, mimo jiné s přidáním schopností, jako jsou výrobci ledu a konfigurovatelná, police, spravování, správa teploty. Mezi nimi však existuje několik pozoruhodných rozdílů. Se správnou lednicí můžete ji využít jako inteligentní rozbočovač, což jí umožňuje interagovat se všemi propojenými zařízeními kolem domu. Tyto dveře mohou být zcela interaktivní, s intuitivním rozhraním, které může nabídnout cokoli od místních zpráv a počasí až po aplikace pro ponechání videozáznamů na dveřích, aniž by bylo nutné magnety. Na vnitřní straně dveří má mnoho z nich zobrazení dotykové obrazovky vyrobené ze skla. Výsledkem je, že dveřní panely ukazují obrázky toho, co je uvnitř chladničky, a zastaví nekonečné vyhledávání otevřených dveří půlnoci. V některých modelech jsou uvnitř dveří dveře, které umožňují rychlý a snadný přístup k věcem, které se chovají na dveřích, namísto toho, aby museli otevřít celý interiér ledničky k pokojové teplotě pro jednu malou položku. Některé verze vám umožňují skenovat v čárových kódech zboží, které se drží uvnitř, aby se připomněly jejich data vypršení platnosti, což je zvláště užitečné pro skladování potravin. Zkontrolujte, zda je v chladničce mléko z oddělení mléka v obchodě s potravinami a podívejte se na pohled kamer na vnitřní police chladničky. Funkce jsou navrženy tak, aby byly nákupní exkurze pohodlnější, což eliminuje potřebu telefonovat domů, pokud zapomenete na svůj nákupní seznam. Tyto aplikace vám mohou pomoci s každodenními pracemi v kuchyni a s přípravou jídla, například:

 • Vytvořte seznam potravin a držte se ho.
 • Když vám dojde cokoli, můžete si ho koupit online.
 • Knihy receptů dostupné na internetu
 • Nástroje pro přípravu jídla
 • Přístup na sociální média je k dispozici.
 • K dispozici jsou také vývěsky a rodinné kalendáře.
 • Aktualizace počasí a zpráv
 • Aplikace pro poslech hudby
 • Video aplikace, jako jsou aplikace pro streamování kulinářských programů nebo telefonování
 • A je jich mnoho dalších!

Vaření spotřebičů s větší inteligencí

Udržování věcí v pohodě není jediným účelem propojených spotřebičů. Vhodný technologický pokrok může zvýšit efektivitu a komplexní přípravy na večeři, s menším časem stráveným monitorováním hodin pro složité recepty a senzory, aby bylo zajištěno, že je vše připraveno k jídlu po dokončení. Vždy je možné vylepšit základní funkční rysy rozsahů a varných desek pomocí inteligentní technologie, jako jsou přesné ovládání teploty a schopnost nastavit troubu k předehřátí, zatímco nejste ani ve stejné místnosti. Pomocí inteligentní trouby můžete experimentovat s různými technikami vaření, od dobře rozptýleného topení konvekce po infračervené vytápění až po grilování ideálního steaku, bez ohledu na to, zda dáváte přednost plynu nebo elektrickému rozsahu. K dispozici jsou indukční varné desky, které vám umožňují umístit hrnce a pánve, kde je potřebujete. Některé také zahrnují nastavení rychlé vany, díky nimž je úkol monitorovat čas vaření jednodušší všude kolem.

Používání inteligentní technologie usnadňuje plánování dopředu.

Každé vybavení je propojeno dohromady prostřednictvím digitálního nebo aplikačního rozhraní, které v případě určitých modelů umožňuje, aby byl i pravý rozsah trouby ovládán hlasem. Předem zahřejte troubu pomocí smartphonu nebo tabletu a sledujte teplotu trouby, zatímco jídlo vaří. Aplikace může být spojena s recepty, aby se zaručila, že teplota vaření je vždy správná a že čas je vždy přesný, takže nemusíte trávit tolik času přípravou, jako byste jinak. Další funkce nabízí průvodce a pokyny pro péči o toky, stejně jako upozornění na aplikaci, když inteligentní zařízení vyžaduje opravu, jakož i přímý přístup k zástupcům zákaznické podpory. Vyberte si kapuci řady, která je spojena se zdí a může kromě dalších high-tech schopností nabídnout silnou větrání. Ať už je to výzva senzorů vlhkosti nebo když sporák nebo trouba dosáhne teploty určené nastavením aplikace, Bluetooth připojené k rozsahu se automaticky zapnou a vypnou. Může být ovládán vzdáleně z jiné místnosti a rychlost odvzdušnění může být také změněna i na dálku. Schopnost vidět obsah pánve na sporáku z celé místnosti nebo provést videohovory, poskytuje určité rozsahové kapuce, které zahrnují prohlížení displejů pro recepty, přehrávání videa a zvuku a zvukový záznam.

Mikrovlny, které jsou špičkové

Všechno od mikrovlnné trouby po kávovar může být ovládáno hlasem a inteligentním rozbočovačem. Schopnost skenovat ve štítku vaší potraviny pro mikrovlnnou troubu vybrat správné nastavení vaření a čas potřebný z databáze recepturu výrobce je k dispozici na určitých inteligentních mikrovlnkách s funkcí skenování. Některé verze jsou vybaveny vnitřními senzory, které jim umožňují změnit dobu vaření jako kuchařů jídla, a tak zajišťují, že každý ústa se vaří úplně a důkladně. K dispozici jsou mikrovlny a mikrovlny v rozsahu, s funkcemi, jako jsou senzory odmrazování a zásuvky na pizzu, jakož i schopnosti vaření konvekce v některých modelech. Dokonce i včerejší zbytky mohou být vyrobeny tak, aby díky futuristickým schopnostem těchto inteligentních gadgetů ochutnali čerstvě vařené a správně zahřívané.

Je výhoda mít inteligentní mikrovlnnou troubu?

Inteligentní mikrovlnná trouba eliminuje možnost lidské chyby z procesu mikrovlnného zahřívání. Je dodáván předprogramován seznamem více než dvou desítek položek, které lze vařit, znovu zahřát nebo rozbít jednoduše mluvením do mikrofonu zařízení.

Co jsou inteligentní domácí spotřebiče a jak fungují?

Jakákoli konfigurace domu, která umožňuje automaticky ovládat spotřebiče a gadgety odkudkoli s připojením k internetu pomocí mobilního telefonu nebo jiného síťového zařízení, se označuje jako „inteligentní domov“. Schopnosti automatického nebo dálkového ovládání jsou poskytovány zařízením, které obsahuje inteligenci a komunikaci nezbytnou pro reagování na preference uživatelů nebo externí signály z poskytovatele energetických služeb třetích stran. Inteligentní spotřebiče analyzují aktivity tím, že drtí data, aby vám pomohly při automatizaci vašich každodenních prací a zvyšování možností účinnosti. Mnoho inteligentních spotřebičů může být také spravováno pomocí aplikace nebo softwaru, který lze stáhnout na různé mobilní zařízení.

Vyčištění, které je strategičtější

Po podávání jídla může inteligentní kuchyně zjednodušit čištění připojením vhodného propojeného vybavení se sítí. Dokonce i myčka nádobí a kuchyňský dřez mají inteligentní schopnosti, ať už jsou provozovány prostřednictvím aplikace nebo hlasové příkazy. Ano, dokonce i kuchyňský faucet může být dnes vybaven špičkovým technologií. Tyto inteligentní kuchyňské faucety dotykové/dotekové kuchyně mohou být ovládány hlasovým příkazem a mohou být provozovány bez použití rukou po jednoduchém nastavení zařízením s inteligentním rozbočovacím zařízením. V důsledku hlasové aktivace může faucet poskytnout přesná měření vody přímo z kohoutku a zároveň poskytnout snadnost bezdotykových/vypnuto funkčnosti. Při nakupování inteligentní myčky nádobí vyhledejte ten, který má naplánované provozní hodiny a konkrétní nastavení, které lze ovládat pomocí aplikace nebo inteligentního rozbočovače.

Je možné naplánovat cykly mytí nádobí, které běží během non-špičkových hodin, například po celý den nebo pozdě v noci, a po dokončení těchto cyklů získat oznámení. Aplikace může také odesílat oznámení, když je myčka nádobí plná a myčka nádobí je připravena k vyprázdnění. Další výhodou založenou na aplikacích je, že inteligentní myčka nádobí může sledovat množství detergentu a oplachování pomůcky, která se používá s každým zatížením, a přidejte ji do nákupního seznamu, než dojde, nebo si ji dokonce koupit přímo od výrobce a nechat ji doručit do vaše dveře, pokud vyberete tuto možnost. Hledejte moderní funkce, jako jsou osvětlené interiéry a nastavení páry, které poskytují důkladnější čištění.

Extra pro váš chytrý domov

Ve spojení s jinými inteligentními zařízeními, která mohou být použity jinde doma, je možné využít několik inteligentních kuchyňských pomůcek. Každá kuchyně, stejně jako mnoho dalších místností v domácnosti, by měla být vybavena detektorem kouře nebo oxidu uhelnatého. Pomocí inteligentního detektoru oxidu kouře nebo oxidu uhelnatého můžete vytvořit domácí bezpečnostní systém, který se synchronizuje s smartphonem prostřednictvím Wi-Fi a může vám poslat oznámení pomocí aplikace nebo textové zprávy odkudkoli na světě, pokud dojde k nouzové situaci doma. Pod kuchyňským dřezem jsou také nainstalovány také detektory bezdrátových úniků a mohou vás upozornit na přetečení a úniky, což vám umožní vědět o jakýchkoli problémech, jakmile se objeví, a zabránit poškození vašich skříní a podlah. Tyto druhy domácích situací jsou velmi citlivé a schopnost rychle reagovat z jakéhokoli místa může mít rozdíl ve světě.

A konečně, existuje široká škála inteligentních možností osvětlení pro kuchyň a mnoho dalších oblastí v domácnosti. Termín „lampy“ se týká jak lamp, tak inteligentních svítidel pro osvětlení interiéru, tak na inteligentní žárovky, které mohou být použity v jakékoli konvenční lampě. U některých inteligentních světel a inteligentních žárovek jsou spojeny s Wi-Fi nebo Bluetooth, což vám umožňuje synchronizovat světlo s aplikací, která vám umožní upravit jas, tón a barvu světla, mimo jiné. Můžete naprogramovat časovač pro zapnutí světel ve stejnou dobu každý den, nebo v různých časech, pokud jedete na dovolenou a potřebujete, aby se dům zdál, když jste pryč. Ovládací prvky inteligentních stěn a přepínače elektrických zásuvek poskytují některé ze stejných schopností, ale jsou připojeny přímo k zdroji energie, na který se závislé světlo, jiné zařízení nebo příslušenství spoléhá na to, aby se zapnul. Mnoho z nich obsahuje digitální rozhraní, spíše než tradiční manuální přepínač stěny, který lze převrátit nahoru nebo dolů, aby se změnil svazek. Vezměte na vědomí všechny vývody, které mají porty nebo porty USB, které vyprší a jsou odolné proti manipulaci.

Jedna poslední myšlenka o inteligentních spotřebičích

Při používání inteligentního zařízení, jako je rozsah ledničky nebo trouby, není nutné využívat high-tech propojené gadgety, s nimiž jsou připojeny. Jen si pamatujte, že to znamená, že vám chybí pohodlí, které vám měli nabídnout. K nákupu inteligentního zařízení nebo inteligentního rozbočovače, jako je Google Nest nebo Amazon Alexa, je často vyžadován, aby byla tato zařízení připojena k síti. Ti, kteří mají vestavěný propojený rozbočovač, mohou začít hledat signály z jiných spotřebičů při stisknutí tlačítka, zatímco ti, kteří to nemohou udělat ručně. Protože každý výrobce inteligentních zařízení má svou vlastní navrhovanou aplikaci a funkce, je důležité strávit nějaký čas zkoumáním, které inteligentní rozbočovače a výběr aplikací zařízení jsou pro vaši kuchyni nejvhodnější.

Nákup inteligentní kuchyně: Průvodce kupujícím?

 • Upgradovaná připojená kuchyně by měla obsahovat spotřebiče a příslušenství, která reagují na hlasové příkazy a mohou být provozovány prostřednictvím dálkového ovládání založeného na aplikaci.
 • Přestože je technologie chytrá, spotřebiče s ohledem na úsporu energie jsou stejně chytré.
 • Připojené spotřebiče poskytují bezdrátový přístup pro celou kuchyň.
 • Tento odkaz je zpřístupněn dvěma způsoby: spotřebiče s podporou WiF, připojené k internetu vašeho domova a umožňuje vám používat specifické aplikace a zdroje výrobce a také spravovat provoz zařízení z telefonu nebo tabletu odkudkoli.
 • To umožňuje, aby se pokyny k hlasování aktivovaly prostřednictvím hlasově aktivovaných zařízení, která jsou připojena k zařízením.
 • Výběr aktuální technologie inteligentní kuchyně zahrnuje výběr kuchyňského vybavení tak, aby vyhovovalo vaší poloze a rodinnému použití.
 • Kromě toho pokročilá technologie, jako je přesná nastavení teploty a schopnost připravit troubu, když nejste ve stejné místnosti, činí další funkční aspekty rozsahů a varných desek.
 • Použití inteligentní technologie zkracuje proces plánování.
 • Vyberte si kapuci s rozsahem, která je připojena ke zdi a může kromě extra vysoce technologických funkcí poskytnout silné větrání.
 • Špičkové mikrovlny vše, včetně mikrovlnné trouby a kávovaru, lze provozovat pomocí řeči.
 • Některé modely mikrovlnné trouby s funkcí skenovacího vaření poskytují schopnost skenovat na štítku vaší potravinové položky a získat vhodné nastavení vaření a čas z databáze recepturu výrobce.
 • Dokonce i myčky nádobí a kuchyňské dřezy mohou být ovládány pomocí hlasových příkazů a aplikací.
 • Tyto inteligentní dotykové / dotekové kuchyňské faucety mohou být ovládány hlasovým příkazem a lze je ovládat bez použití rukou po jednoduchém nastavení zařízením s inteligentním rozbočovacím zařízením.
 • Příslušenství pro domácí automatizaci Můžete integrovat určité inteligentní kuchyňské gadgety s jinými inteligentními zařízeními a používat je jinde v domě.
 • Každá kuchyň, stejně jako další pokoje v domě, by měla mít detektor kouře nebo oxidu uhelnatého.
 • Kromě toho máte mnoho různých možností osvětlení pro kuchyň a mnoho dalších pokojů v domě.
 • Když je lampa, jiné zařízení nebo příslušenství závislé na elektřině pro sebe, získáte inteligentní ovládání stěny a elektrický výstupní spínač spojený přímo se zdrojem energie.
 • Aby byla tato spotřebiče připojena k síti, musíte si koupit chytré zařízení nebo inteligentní rozbočovač, jako je Google Nest nebo Amazon Alexa

Napsáno
BrookPad tým

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.