Bathroom design ideas that are traditional.

Nápady na design koupelny, které jsou tradiční.

Čtěte dále a dozvíte se více o tradičních návrzích koupelny.

Nápady na design koupelny, které jsou tradiční.

Klasické design koupelny lze dosáhnout pomocí prvků inspirovaných vintage.

Pokud jde o design, tradiční koupelny se rozlišují svými nadčasovými a složitými detaily. Spíše z toho, že jsou zastaralé, jsou módní, elegantní a dobře vhodné pro historické domy a budovy. Jsou to skvělý způsob, jak naplnit nadčasový design do modernějších domů a vytvořit vzhled, který bude vydržet roky.

Tradiční nápady na design koupelny.

Nadčasové a vynikající rysy tradičních koupelen. Jsou stylové, elegantní a chodí pěkně se starými strukturami. Komponenty inspirované vintage mohou vytvořit klasický výzdoba koupelny. Toalety v klasické koupelně by měly být udržovány jednoduché. Toaleta na nízké úrovni je ideální pro výrobu tradiční toalety.

Volně stojící koupelny mají vypadat jako starožitné litinové vany bez obtěžování. Úložiště je v koupelně životně důležité, ale nemusíte ohrozit starožitné kouzlo pro praktičnost. Velká sprchová hlava namontovaná na zeď se podobá ruční sprchové nástavce, které se objevují na tradičních kohoutcích mixéru. Pro rustikální vzhled použijte syrové dřevo potažené čirým lakem nebo voskem. Použijte kované železné držáky k vytvoření stylu, který pěkně funguje s tmavými stěnami.

Elegantní oblékání jsou perfektním dotykem ve větší koupelně, za předpokladu, že prostor umožňuje. Lautner je nóbl volba, která doplňuje zrcadlo s hřebeny. Naše koupelnové tapety usnadňují vytvoření praktické náhrady a vzrušujícího doplňku. Vaření nebo koupání s obložením dřeva může být krásná alternativa k obkladu. Dřevěné obklady mohou být rychle nainstalovány a malovány tak, aby odpovídaly nebo kontrastovaly s okolními stěnami.

Pomocí matného povrchu dejte svému pokoji přirozenější vzhled. K oživení prostoru použijte jasnou barevnou paletu. Sbírky Pereti a Orara zahrnují návrhy z počátku dvacátého století se složkami řezu. Pokud chcete vytvořit tradiční nebo dědictví inspirovanou koupelnu, jděte na bezrámové zrcadlo. Pokud používáte svou koupelnu k přípravě ráno, zkuste přidat další osvětlení poblíž zrcadel, abyste usnadnili holení.

Staromódní dřevěný rám vyvolává vzpomínky na ručně vyráběné domácí potřeby. Domácí rostliny jsou skvělým doplňkem jakéhokoli prostoru; Nejenže byly v minulosti módní, ale také se daří v koupelně se spoustou vlhkosti. Nemáte zelené prsty? Naše velmi realistické umělé rostliny nabídnou skvělou estetiku a bujnou listoví.

Jaký je nejlepší způsob, jak vyrobit klasickou povodí?

Pro klasickou koupelnu je nádherná povodí ideálním počátečním bodem pro design. Tradičně stylizované umyvadla mají moderní instalatérství skryté pod keramickým podstavcem, který podporuje misku s vodou. Hledejte umyvadlo, které zahrnují vyvýšené keramické upstand za kohoutky, jako je naše Waverleyova pánev, která replikuje vlastnosti pozorované na elegantních umyvadlech z viktoriánské éry. Vyzkoušejte povodí s rohy Mitred (úhlová forma, která je přitažlivou alternativou k zakřiveným povodím), jako jsou naše povodí Serina, jako možnost. Jsou založeny na módních stylech Art Deco of the Beautiful dvacátých let a jsou klasickou možností pro jakýkoli domovský dekoratér.

Kromě toho jsou oblíbenou variantou vintage ve stylu, protože poskytují úložiště i funkčnost. Naše linie Chadleigh (viz zde v bílé barvě) zahrnuje dveře ve stylu třepačky s plochým panelem, které jsou k dispozici v měkké šedé nebo bílé povrchové úpravě, která doplňuje váš domov. Vanity je vynikající metoda pro skrytí nepořádku v koupelně, což vede k uvolněnějšímu prostředí. Změna držadel usnadňuje do návrhu jemnější prvky jemnějších prvků. Vyberte si faucety s chromovým nebo zlatým efektem pro ideální dokončovací dotek. Koupelny navržené v monochromatickém stylu Art Deco těží z chromových povrchů, zatímco viktoriánské pokoje těží ze zlatých a mosazných účinků. Pokud jde o umyvadlo s pouhými dvěma otvory, sloupky s křížovými pákami jsou tradiční možností, kterou je třeba zvážit.

Jaký je nejlepší způsob, jak vyrobit tradiční toaletu?

Toalety by měly být udržovány co nejzákladnější v tradiční koupelně, nejlépe s návrhy, které doplňují vaši vybranou povodí. Zvažte toaletu na nízké úrovni, ve které je cisterna zavěšena na zdi ve vyšší výšce než na modernější toaletě, jako pocta nostalgii. Přestože mají krásný vzhled toalety s řetězem, mají všechny současné vymoženosti, které byste očekávali od moderního, vodní efektivní typu. Udržujte toaletní sedadlo bílé nebo neutrální, aby odpovídalo zbytku vaší výzdoby, nebo jděte na dřevěné toaletní sedadlo v přírodním dubu nebo borovici, abyste do svého prostoru poskytli teplo a autentičnost.

Jaký je nejlepší způsob, jak udělat klasické koupele?

Nic nezachycuje podstatu klasické koupelny designu více než elegantní volně stojící vana, která vás povzbuzuje k odpočinku v pohodlí. Naše akrylové volně stojící lázně jsou navrženy tak, aby replikovaly vynikající eleganci starých litinových vany bez potíží. Vyberte si koupel, která doplňuje architektonický styl vašeho domu, nebo si jen vyberte ten, který je vizuálně přitažlivý. Zvažte chromové nebo zlaté kohoutky, které odpovídají vaší koupelně s drápy, stejně jako s povodími. Volně stojící kohoutky jsou krásnou volbou, protože se nebudou rozptylovat od jemných křivek vaší vany s rolí, což je žádoucí funkce.

Alternativa k tradičním kohoutům, které stoupají z okraje vaší koupele, z podlahy vedle vany stoupají volně stojící kohoutky, s potrubím skryté atraktivními kovovými kovovými kopími. Klasické sloupky k poklepům na běžecké rukojeti páky nebo mixéry s keramickými akcenty budou dobře vyhovovat vašim potřebám, pokud chcete tradičnější vzhled. Taps mixéru může být také vhodnou možností, pokud chcete sprchovou hlavu, kterou lze použít ve vaně nebo nad tím. Můžete také přizpůsobit svou koupel výběrem odpovídajících nohou, které přicházejí v různých stylech, od komplikovaných a složitých až po elegantní a moderní.

Jaký je nejlepší způsob, jak vyrobit konvenční sprchy?

Navzdory skutečnosti, že sprchy jsou novějším přírůstkem do našich domů, není důvod, proč nemohou dobře fungovat v konvenčnější koupelně. V místnosti se do pozadí zmizí bezrámové sprchové přílohy a úplně zmizí. Jemné křivky sprchového krytu ve tvaru kvadrantu doplňují historickou koupelnu a jsou přizpůsobitelné široké škále nastavení. S přímým vzhledem, který je diskrétní i pravý, jsou ovládací prvky mixéru vynikající volbou pro koupelnu inspirovanou dědictvím. Velká sprchová hlava na stěně bude nejen poskytnout vynikající zážitek ze sprchování, ale bude mít také vzhled ručních sprchových příloh, které se objevují na klasických kohoutcích mixéru.

Jaký je nejlepší způsob, jak navrhnout tradiční koupelnové nábytek a úložiště?

Důležitost skladování v koupelně nelze přeceňovat. Dobrou zprávou je, že nemusíte obětovat vintage styl, abyste navrhli prostor, který je funkční a plný historického charakteru. Úložné skříňky jsou vynikající metodou, jak udržet moderní zboží, které všichni potřebujeme v našich koupelnách skrytých. Volně stojící a nástěnné skříňky jsou k dispozici v různých tvarech a velikostech z našich sbírek Chadleigh a Nicolina, z nichž všechny mají klasický design, který doplní váš dům. Série Chadleigh (viz výše) zahrnuje vynikající prvky římsy a pelmetů, které vypadají obzvláště krásně, když jsou umístěny přes povodí nebo marnost. Pokud potřebujete zpřístupnit další úložný prostor, nezapomeňte do strategických míst zahrnout police na stěně. Úzká police na dřezu poskytuje další úložný prostor pro zubní kartáčky, mytí rukou a další denní potřeby.

Použijte přírodní dřevo, které bylo ošetřeno průhledným lakem nebo voskem pro rustikální vzhled. Využijte držáky ve formě kovaného železa a vytvořte vzhled, který jde dobře s tmavě zbarvenými stěnami. Pokud jde o skladování toaletních potřeb, koše a okrasných nádob jsou skvělé možnosti, protože jsou funkční a krásné. Elegantní oblékání jsou ideálním dotykem ve větší koupelně, zejména pokud máte prostor pro jednu. Lautner je sofistikovanou možností, která vypadá ohromující, když je spárována s zrcadlem vroubkované hrany umístěné na zdi nad ním. Je vhodné mít zásuvky pro skladování make-upu a další kosmetické výrobky. Kromě toho je to příjemné místo k odpočinku a oblékání ráno nebo večer.

Jaký je nejlepší způsob, jak stavět klasické zdi?

Poté, co jste pro své potřeby vybrali ideální koupelnové sady, je čas zvážit zdi. Malování a obklopení stěn je klasická kombinace, ale existují i ​​jiné možnosti, díky nimž může vaše koupelna vyniknout, jako je dřevěné obložení a tapety koupelny, které mohou být stejně efektivní. Pokud jde o malování stěn koupelny se starožitnými kouzly, existují dvě populární volby. Alternativně použijte bílé nebo bílé stěny, aby odpovídaly příslušenství a vytvořily v místnosti monochromatické barevné schéma. Zvažte použití hlubších, bohatších barev, které jsou přírodou inspirovány jako alternativu. Barvy jako Sage Greens, Rich Burgundies, Elegantní námořnictvo a Slate Grays byly módní po celé Edwardian, viktoriánské a gruzínské éře a nyní jsou stále populární. Všechny tyto barvy poskytnou výrazný kontrast, pokud se používají s bílými příslušenstvími a kovovými akcenty. Nezapomeňte si vybrat koupelnovou barvu, která je odolná vůči vlhkosti, protože to zajistí, že vaše koupelna bude po mnoho dalších let vypadat krásně.

Období návrhy mají tendenci zdůraznit používání nástěnných dlaždic jako funkční i dekorativní možnosti. Udržujte keramické dlaždice ve vaší koupelně základní a bílé nebo smetany pro design, který vzdává hold tradičním stylům z minulých desetiletí. Alternativně lze použít pro luxusní dlaždice mramorových efektů. Naše dlaždice Trentie Bevelled Edge jsou ideální volbou pro klasické koupelny díky jejich nadčasovému dobrému vzhledu, který doplňuje širokou škálu designových schémat a stylů. Položte cihly rozloženým nebo kompenzačním způsobem, aby evokovaly vzhled starších domů. Dlaždice ve tvaru cihel mohou být také užitečnou možností, pokud se pokoušíte dosáhnout hladkého povrchu na nerovných stěnách v historické budově.

Tapeta může být zajímavým doplňkem místa místo barvy - a naše koupelnové tapety umožňují funkční náhradu a vzrušující doplněk. V koupelně inspirované dědictvím mohou být k ohromujícímu účinku použity jemné květinové motivy i vzory Damašku. Využijte Matt povrch, abyste svému prostoru poskytli skutečný vzhled. Stejně jako u barvy zkuste použít pulzující barevnou paletu, která oživí váš pokoj. V posledním bodě na texturu může být dřevěné obložení (například zobrazené) krásná alternativa k kachlové backsplash v kuchyni nebo koupelně. Pěkně se také dobře mísí s různými dřevěnými povrchy, které jsou vidět v koupelně. Dřevěné obklady mohou být umístěny rychle a jednoduše na plochou stěnu a poté natřeny, aby odpovídaly nebo kontrastovaly se stěnami, které jej obklopují. Je to fantastický způsob, jak do dekorace vašeho domu přidat jedinečný a poutavý prvek.

Co je to tradiční koupelová podlaha?

Protože koupelny mají tendenci mít vysokou hladinu vlhkosti, tvrdé materiály, jako je masivní dřevo, mramor a keramické dlaždice, byly historicky preferovány jako podlaha - myslete si na pevné dřevo, mramor a keramické dlaždice. Mít skutečný historický vzhled v koupelně však neznamená, že se musíte vzdát moderních vymožeností. Vyberte si moderní podlahu, která má vzhled pravého dřeva, ale je odolnější a vhodnější pro rušnou domácnost. Pokud toužíte po klasickém vzhledu a pocitu podlahy z tvrdého dřeva, zvažte instalaci luxusních vinylových kliknutí podlahy. Je jednoduché instalovat, velmi odolné a téměř nerozeznatelné od pravého dřeva ve vzhledu.

Je k dispozici v různých úpravách dřeva, což vám umožní vybrat si ten, který nejlépe doplňuje zbytek vašeho domu. Jako alternativu přidejte do vaší koupelny nádech elegance s keramickými dlaždicemi s nízkým údržbou keramických dlaždic, které mají vynikající detaily a potřebují malou péči. Odpovídající dlážděné stříkanky obklopující povodí a koupelnové oblasti by dokonale dokončily vzhled. Zbožňujeme naši iluzi bílé mramorové dlaždice, které lze použít na podlaze nebo na zeď k vytvoření plynulého vzhledu, který doplní jakékoli schéma návrhu interiéru. Pokud jde o koupelny, vinylové dlaždice mohou být nečekaně efektivní, protože jsou pohodlnější pod nohama než kamenné nebo keramické alternativy.

Jaké je nejlepší osvětlení pro koupelnu?

Pokud jde o osvětlení koupelny s klasickým stylem, je vhodné si vybrat mezi zjevnou a podhodnocenou. Zapuštěné LED downlighters zaručí, že váš prostor je dobře osvětlený, a tenké přípravky se dokonale mísí se stropem. Alternativně je výbornou volbou alternativně příkazem polotvoření stropního světla se skleněnými odstíny, zatímco zůstane funkční v rušné oblasti. Naše sbírky Pereti a Orara zahrnují vzory, které připomínají na počátku dvacátého století, s řezanými skleněnými prvky, které byly v té době módní. Pro ty, kteří používají svou koupelnu, aby se ráno připravili, zvažte instalaci dalších nástěnných světel poblíž jakýchkoli zrcátků, aby se holení a nasazení make-upu pohodlnější.

Je nutné zahřát koupelnu?

Existují dvě možnosti, jak udržet konvenční koupelnu v teple a pohodlí, v závislosti na množství prostoru, který máte k dispozici. Zvažte instalaci podlahového vytápění v menších koupelnových a sprchových pokojích, které je diskrétní i příjemné chodit. Nebudete si muset dělat starosti s tím, že budete mít cenný prostor na stěně s radiátory nebo ohřívači, protože jej lze snadno umístit pod různými druhy podlah. Alternativně by se prohlášení o tradičním koupelnovém radiátoru a teplejším ručníku učinilo. Velkolepý sloupcový chladič s chromovanou kola ruční kolejnice nejen zahřeje váš pokoj, ale bude také sloužit jako módní místo pro zahřátí ručníků, než vystoupí z vany, když budete hotovi.

Existují verze ve větších velikostech pro větší rodiny, stejně jako modely v menších velikostech, aby se vešly i nejmenší sprchovou místnost nebo kloak. Klasický žebřík na ručníky je tenčí možností, která nejenže vypadá v souladu s historickými domy, ale také poskytuje více tepla v menším prostoru. Poskytuje také značné množství úložného prostoru pro ručníky pro celou domácnost. Vynikají z moderních modelů kvůli jejich čistým a jednoduchým formám a opravdově se dotknou vaší koupelnové dekoraci.

Zrcadla pro koupelnu?

Koupelní zrcátko slouží více účelům než jednoduše funkční; Slouží také k rozjasnění a rozšíření prostoru tím, že odráží světlo zpět do místnosti. Při výběru ideálního zrcadla pro svůj prostor byste měli zvážit, zda chcete vytvořit konvenční nebo dědictví inspirovanou koupelnu. Alternativně se možná pokoušíte vyvinout design, který zdůrazňuje přírodní materiály, které byly v našich domech přítomny po stovky let. Vyberte si bezrámové zrcadlo s okraji Facet (nebo Bnowelled) nebo dramatickým okrajem vroubkované a vytvořte atraktivní oblast s prvky vintage designu ve vaší koupelně. Použití okouzlujícího zrcátka je úžasnou metodou, jak upozornit na konkrétní oblast vašeho domova. Vyčnívají ještě více, když jsou spárovány s tmavě zbarvenými vnitřními stěnami. Pokud jde o zrcátka koupelny, nic nepřekoná tradiční dřevěný rám, který evokuje podstatu ručně vyráběných domácích potřeb od dávno. Hledejte rámy vyrobené z masivního dřeva se skromnými detaily, které vám poskytnou dotek osobnosti vašeho prostoru.

A co příslušenství pro lázeň?

Je to dokončovací dotek, který oživí vaši koupelnu inspirovanou dědictvím, a tady je místo, kde příslušenství přichází. Začněte zahrnutím několika praktických objektů, které mají odkaz na historický design. Praktickou potřebou jsou lemovky ručníků a zavěšené háčky, které jsou umístěny na zdi. Jsou nejatraktivnější v mosazných nebo matných černých povrchových úpravách (černé páry obzvláště dobře s přírodním dřevem). Vezměte na vědomí všechny zakřivené nebo bílé keramické prvky, které odrážejí koupelnové příslušenství a pomohou sdružovat design. Použití kresby, která má vintage vibraci, jako jsou naše botanické výtisky (viz výše), se může objevit v jakémkoli domě bez stářene, když se zobrazí na velkých stěnách. Zarámované tisky a fotografie se budou v přítomnosti vlhkosti mnohem lépe hodit než tisk na plátno, což z nich činí módní a praktičtější variantu než výtisky plátna.

Zahrnutí domácích rostlin je skvělým doplňkem jakékoli místnosti; Nejen, že byli velmi populární v minulosti, ale budou vzkvétat v koupelně, kde je v atmosféře hodně vlhkosti. Mírové lilie a dlaně salónu jsou trvale atraktivní a jasně zářily v jednoduchém keramickém květinátu se zaskleným povrchem. Pokud nemáte zelené prsty, naše extrémně realistické falešné rostliny vám poskytnou vynikající estetiku a neustále svěží listoví.

Nápady na design koupelny.

 • Nadčasové a vynikající rysy tradičních koupelen.
 • Jsou stylové, elegantní a chodí pěkně se starými strukturami.
 • Komponenty inspirované vintage mohou vytvořit klasický výzdoba koupelny.
 • Toalety v klasické koupelně by měly být udržovány jednoduché.
 • Toaleta na nízké úrovni je ideální pro výrobu tradiční toalety.
 • Volně stojící koupelny mají vypadat jako starožitné litinové vany bez obtěžování.
 • Úložiště je v koupelně životně důležité, ale nemusíte ohrozit starožitné kouzlo pro praktičnost.
 • Velká sprchová hlava namontovaná na zeď se podobá ruční sprchové nástavce, které se objevují na tradičních kohoutcích mixéru.
 • Pro rustikální vzhled použijte syrové dřevo potažené čirým lakem nebo voskem.
 • Použijte kované železné držáky k vytvoření stylu, který pěkně funguje s tmavými stěnami.
 • Elegantní oblékání jsou perfektním dotykem ve větší koupelně, za předpokladu, že prostor umožňuje.
 • Lautner je nóbl volba, která doplňuje zrcadlo s hřebeny.
 • Naše koupelnové tapety usnadňují vytvoření praktické náhrady a vzrušujícího doplňku.
 • Vaření nebo koupání s obložením dřeva může být krásná alternativa k obkladu.
 • Dřevěné obklady mohou být rychle nainstalovány a malovány tak, aby odpovídaly nebo kontrastovaly s okolními stěnami.
 • Pomocí matného povrchu dejte svému pokoji přirozenější vzhled.
 • K oživení prostoru použijte jasnou barevnou paletu.
 • Sbírky Pereti a Orara zahrnují návrhy z počátku dvacátého století se složkami řezu.
 • Pokud chcete vytvořit tradiční nebo dědictví inspirovanou koupelnu, jděte na bezrámové zrcadlo.
 • Pokud používáte svou koupelnu k přípravě ráno, zkuste přidat další osvětlení poblíž zrcadel, abyste usnadnili holení.

Napsáno
BrookPad tým

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.