100 Ideas on how to decorate a small bathroom.

100 Myšlenky na tom, jak vyzdobit malou koupelnu.

Chcete-li pomoci vám s novým zdobení, zde jsou některé nápady na tom, jak navrhnout koupelnu.

Co je největší koupelna zdobení nápady?

Jak vyzdobit koupelnu?

Když používáte kreativní techniky obchodu, malá koupelna se nemusí zdát přelidněný nebo pocit klaustrofobii. V několika minutách, pár vesmírných myšlenek v kombinaci s kapkou krásné příslušenství může transformovat i nejmenší koupelnu do úžasného prostředí. Několik skromných zlepšení, se souhlasem vašeho pronajímatele, může zlepšit záležitosti, aniž by bylo poškozování vašeho bankovního účtu. Ukážeme vám, jak navrhnout, barvu, vzor, a dokonce i funkční úložiště pro vytvoření malé koupelny vašich snů. Navštivte naše webové stránky v koupelně pro více kreativní koupelna inspirace.

Jak naplánovat malou koupelnu?

Ačkoli vybavení malé koupelny může být obtížné, není třeba obětovat design. Určete, jaká vybavení, jako je koupel nebo více úložiště, jsou nejvíce nezbytné pro vás v koupelně. Poté vytvořte škálované rozvržení a ponechjte dostatek prostoru kolem armatury pro lidi, kteří se pohybují okolo. Pokud je to vůbec možné, nechte toaletu ve své současné poloze, neboť přesun zásobníku nečistot by mohl být drahý. Nezapomínejte na doplňky, podobné dlaždice nebo podlahové topení pro ty chladné ráno.

Nešetřit na své lázni osobnost.

Malé koupelny, jsou-li nacpaný s nábytkem a výzdobem, se mohou rychle zdát klaustrofobii, nicméně, to neznamená, že se usadí na prázdné pole bez individuality. Tučné, okrasné dlaždice poskytují chuť, aniž by se příliš mnoho prostoru, zatímco whismsical zavěšení světla a vodotěsný gallery zeď poskytují osobní dotkne, aniž by se příliš mnoho prostoru.

 Jaká koupelna výzdoba použít?

Využijte odražené plochy.

Glossy koupelna dlaždice bude odrážet světlo v celé vaší koupelně, zvýšení pocitu svědomitosti. Povrchní povrch umožňuje čištění vánek a tato adaptabilní stěna poskytuje mnoho prostoru pro kreativitu. Líbí se nám, jak se tento typ herringbone vzorku byl smíchán do botanického schématu-to je iriduen haven!

Vytvořte vlhký pokoj pro vaši koupel.

Zatímco přidání koupelny do vašeho domu je nákladnější než pouhé instalace sprchy, protože tanking nebo vodotěsnost celé místnosti je zapotřebí, to může skutečně zaplatit z hlediska užitečnosti. V koupelně je možné uvolnit další prostory tím, že odstraňuje potřebu krytých sprchových dveří a těžkých podnosy, zatímco zjednodušené dokončení udržuje oblast od zdánlivé zahlcené.

Zvažte použití sprchového závěsu.

Přivíjí se sprchový závěs na běžce na stropě v malém prostoru v koupelně, který se jen stěží vejde do krátké koupele dát další rozměr do vaší oblasti. Tento pohyblivý dělitel místnosti, který je přiměřeně oceněný a přichází v různých vzorech, může pomoci vám vytvořit více soukromé a luxusní atmosféru, když chcete, aby se koupel.

Použijte inteligentní toaletní bidet.

Když se rozhodnete pro více prostoru, zatímco je ochotný mít bidet, dobrá volba je inteligentní toaleta, která šetří spoustu prostoru poskytující funkce bidetu přímo na záchodě. To zlepší pohodlí, ale také vám umožní mít modernější vzhled a ušetřit prostor a samozřejmě peníze na toaletní papír.

Měli byste použít mramorové dlaždice?

Vydejte se na čerstvý přístup ke koupání.

Věříte, že nemáte dostatek místa na koupel a samostatnou sprchu? Spíše než přesně umístění příslušenství zvažte přemístění vany pod úhlem, abyste lépe pojali dostupný prostor. Nekonvenční uspořádání generuje vibraci Bijou, zatímco uvolněný, veselý úhel změkčuje strohé a jednotné linie mnoha současných toalety.

Malovat starou koupelnu, aby to vypadalo nové.

Pokud jde o výzdobu, barva je protijedem k ošklivosti. Jeho mystické schopnosti přeměnily standardní koupelnu tvůrce do stylové práškové místnosti. Není to pěkné kruhové zrcadlo? Byl dodržován originálu pomocí oboustranného montážního lepidla.

Vyberte změnu kování koupelen.

Když je prostor omezený, každá palec hmota, takže hledejte kreativní způsoby, jak učinit vaši malou koupelnu funkční a obyvatelné. Pokud se nepoužívá, bezprostřední sprcha se zatahovacími bočními panely vám umožní uvolnit svůj prostor a lépe využít sprchovou oblast. Různé podlahové dlaždice, jako je tento snadno odvolatelný typ oblázky, poskytnou jemné rozlišení do sprchové zóny.

Obložení je oblíbené v koupelně.

Přidání dřevěného obložení ke stěnám malých, bezúhonných koupelen je úžasný způsob, jak přidat individualitu. Toto charakteristické opláštění, které je k dispozici v různých ošetřeních odolných vůči vodě, nabízí vynikající, historický smysl i v těch nejmenších návrzích. Vyberte si tenké, elegantní kousky, které nezabírají příliš mnoho oblasti.

Bude velká zrcadlená koupelna vypadat větší?

Použijte černé příslušenství k aktualizaci stárnoucí koupelny.

Černá příslušenství a doplňky poskytují výrazný kontrast k bílé koupelně. Pokud nové armatury zapadají do stávajících otvorů do dřezu nebo desky, instalace nového faucetu je obvykle jednoduchá a reverzibilní změna.

Obnovte svou starou koupelnu.

Zatímco černá a bílá dlaždice je nadčasová, starověká tapeta, která původně zdobila tyto stěny, způsobila, že malá místnost vypadala ponurý a klaustrofobicky. Odstranění všeho mělo obrovský dopad. Poslední doteky, které přeměnily tuto zastaralou koupelnu na krásnou klasiku, zahrnovala nahrazení nástěnných prostředků a modernizace okrasných prvků od knoflíků skříně po sprchovou závěs.

Integrovat funkci a osobnost.

Přizpůsobte si koupelnu pomocí prvků budování postav, abyste oslavili svůj příběh. Tento design kombinuje námořní a drsné funkce a vytvoří klidné koupelnové útočiště, které evokuje pobřežní vzpomínky.

Nejlepší způsob, jak navrhnout růžovou koupelnu.

Protože to nebudete moci všechno roztrhat, udělejte mír s růžovou koupelnou tím, že ji oblékáte. Růžová dlaždice je doplněna zrcadlem inspirovaným mramorem, vzorovanou tapetou a malovanou marností. Pokud chcete v koupelně zmírnit růžovou, použijte odvážné, kontrastní odstíny, jako je modrá a zelená, abyste odvrátili oko.

Jak používat široké a lesklé dlaždice pro zvětšení koupelny?

Přehodnoťte design vašich dveří koupelny.

V malé koupelně mohou zavěšené dveře, které se houpají dovnitř, snížit množství použitelného prostoru. Bylo by skvělé nahradit je kapesními dveřmi, ale muselo by to vytrhnout část zdi. Naštěstí pro vás máme dvě další odpovědi na tento nepříjemný problém. Můžete proměnit standardní dveře na posuvné dveře stodoly. Můžete také změnit orientaci dveří koupelny tak, aby se otočily opačným způsobem. To znamená několik aktivit, včetně přemístění závěsů dveří na druhou stranu clony. Je to jednodenní práce pro zkušené do-it-yourselfers s nezbytným vybavením.

Květinová tapeta pro koupelnu.

Udělejte prohlášení s geometrickou květinovou tapetou, která vypadá zvlášť dobře v malé koupelně. Přidejte pletené zrcadlo a čerstvé kytice k dokončení vzhledu.

S policí ve vaně.

Když je čas na odpočinek, jednoduchá police přes vanu slouží jako okoun pro čerstvé květiny a voňavou svíčku a také láhev vína.

Zrcadla v koupelně jsou třpytivá.

Změna vaší perspektivy mění životní prostředí. Pokud máte v současné době jednoduché zrcadlo, zkuste k němu přidat nějaký glam nebo naopak. Chcete -li se prohlédnout ve svém nejlepším světle, přidejte elegantní inteligentní kosmetické zrcadlo, jako je zrcadlo.

Jak používat široké a lesklé dlaždice pro zvětšení koupelny?

Neobvyklé koupelnové dlaždice.

Místo toho, abyste je vložili do rovných řad, zkuste pro mozaiku jiný směr, jako je tento diagonální rybí kosti na zdi.

Nainstalujte odvážnou koupelovou sprchu.

Udržujte neobvyklý design, jako je tento voštinový teselace, uvnitř sprchy. Je to také levnější přístup, který zahrnuje luxusní design, aniž byste utratili jmění v celé oblasti.

Nainstalujte světlík ve vašem pokoji.

Toto je jeden z ambicióznějších nápadů pro design koupelny, ale zanechá trvalý dojem. Instalace světlíku v koupelně může oblast výrazně odlehčit a otevřít ji.

Některé povrchy vany by měly být zakřivené.

S zakřiveným dřezem nebo sprchou můžete získat zpět část svého prostoru. Možná se to nezdá být moc, ale může to mít velký dopad, zejména v malém prostředí, kde se počítá každý palec.

 Nekonvenční záchodové dveře, aby ušetřili místo?

Uspořádejte své skříňky.

Nezapomeňte na obsah skříní. Rozdělte své skříňky do sekcí s určenými úložnými prostory pro nástroje a toaletní potřeby. Vysoušeče vlasů, ploché žehličky a kartáče jsou ve velkých koších udržovány bez spletených, zatímco kosmetika a kosmetické zboží jsou uloženy v menších zásobnících.

Chcete -li udržovat organizaci, použijte uzavřené úložiště.

Dokonce i nejkrásnější koupel bude zastíněna lahvemi a zkumavkami posetými na pultu. Aby se předměty ukryly pryč, Samuel doporučuje uzavřené úložiště, jako je prádlo nebo marnost se zásuvkami a dveřmi. Předvádět pouze své oblíbené a nejpoužívanější, dobře navržené předměty.

Barvy by měly být lehké a živé.

Tato metropolitní koupelna má díky dřevěné podlaze a marnosti vřelé a klidné atmosféru. Přirozené světlo z okna se odráží jemným tónem máta. Prostor kolem samostatné vany, stejně jako lehká záclonová tkanina, která umožňuje pronikání maximálního světla, aby se místnost zdála otevřenější.

Barvy vany se používají jako akcenty.

Nechte to, co je na vašich stěnách - ať už se jedná o vzorované desky nebo nádherný plakát - definovat vaši barevnou paletu, jako je červená, modrá a aqua v tomto prostoru.

Jak používat vintage styl pater v koupelně?

Instalace lázních.

Pokud máte samostatnou vanu, přeměňte ji na malý Zen Haven s pohodlnou stolicí a hedvábnou jemnou ručníky. Dekantování koupelnových solí do průhledného kontejneru vás bude motivovat k tomu, abyste se ještě více zacházeli.

Plovoucí koupelnové police.

Odstraňte krásnou kosmetiku z lékařské skříně a zobrazujte je jako výzdobu na průhledných plovoucích policích. Když je vše před vámi, váš ranní rituál bude výrazně rychlejší.

Využijte chytré skladování koupelny.

Extra regály dělají veškerý rozdíl v malém bytě. Dřevěné krychly obchodují potřeby, zatímco nenápadná skleněná římsa slouží jako okoun pro čerstvé květiny.

Přehodnoťte svůj dřez.

Pokud začínáte od nuly nebo renovace malé koupelny, zvažte malý rohový dřez. Není třeba mít konvenční dřez v plné velikosti. Rohový dřez dělá práci stejně dobře a navíc vám poskytuje více prostoru a vyžaduje méně čištění.

Co očekávat v moderní koupelně?

Vyberte si vzorovanou podlahu místo obyčejné.

Tato koupelna, věřte tomu nebo ne, nemá okna. Oblast je rozjasněna vysokými, zrcadlenými medicínskými skříněmi a skleněnou sprchou, která zvyšuje světlo z vnitřního osvětlení. Vestavěné skříňky byly zaměstnány Wolfem k ochraně prostoru na podlaze. Vzhled větší a teplejší vany je vytvořen podlahou dřeva z rybí kosti.

Nainstalujte otevřené knihovny do koupelny.

Vysoká krychle zabírá prakticky malý podlahový prostor, ale rychle přidává úložiště, zejména pokud nemáte kabinet pro marnost nebo medicínu. Ukažte své nejkrásnější předměty, ale mějte na paměti, že kosmetika, barvy nehtů a parfém by měly být drženy daleko od vlhkosti.

Snižte velikost sprchové vany.

Takže máte malou koupelnu, ale nechcete se vzdát své fantastické sprchy? Žádný problém: Slimline vany na zeď jsou menší, ale nejsou kratší, což vám umožní vzít zdlouhavé, horké namočení kdykoli si budete přát. Situace win-win!

Musí být definovány zóny koupelny.

Aby se malé místo zdálo prostornější, použijte územní přístup. Tato chytrá koupelna je malá a základní, ale kvůli jasně vymezené zóně se zdá mnohem větší. Záchod je asi půl metru od dřezu, ale obložení dřevěných stěn a kachlová backsplash způsobují, že se obě místnosti jeví velmi odlišné, což pomáhá vytvořit pocit oddělení.

Je teplé použít zrcadlo na stěnu pro zdvojnásobení velikosti lázně?

S oválnou vanou můžete vytvořit pocit více místnosti.

V malé koupelně se nebojte zahrnout volně stojící koupel. Oválná vana vytváří iluzi více prostoru řezáním rohů. Mělká police pro skrytí odpadních potrubí může být také použita k předvádění solí, rostlin a dalších předmětů.

Klepnutí by měly být umístěny na boku dřezu.

Nedovolte, aby vám trochu koupelny zabránilo dosáhnout vašeho požadovaného designu; Jen přemýšlejte mimo krabici. Vyberte si tenký, podlouhlý dřez, který má hodně objemu, aniž by se kvůli své šíři zabral hodně místa. Přidání kohoutků na stranu pomůže eliminovat jakékoli problémy, které mohou nastat v důsledku úzké šířky, protože voda proudí do co nejvyšší možné délky.

Použijte svou představivost, pokud jde o sklenici koupelny.

V této vynikající koupelně se zdá, že se stěží nachází sprcha s bezrámovými panely, což pomáhá dávat pocit prostornosti. Šedé dlaždice mramorových stěn a mosazné příslušenství a armatury poskytují nádech glitz do skromné ​​oblasti, aniž by se přemohly.

S přidáním zrcadlové zdi se může místnost zdvojnásobit.

Nezvyšuje to doslova zdvojnásobení velikosti, ale vyvolává to dojem. Zrcadlo, které odráží světlo a vytváření iluze prostoru, mohou radikálně ovlivnit vzhled a pocit místnosti. Jedná se o vyzkoušenou metodu designu, kterou mnoho návrhářů interiérů používá k maximalizaci prostoru. Odraz rozjasní vaši koupelnu, ať už používáte list zrcadla k zakrytí celé zdi nebo jen zavěsíte obrovské zrcadlo.

Jaké jsou výhody béžových dlaždic?

Naplňte otvory v koupelně.

Uzavření vzdálenosti mezi kousky je chytrá volba, když je prostor omezený. Při malém dotazu zvažte vytvoření nepromokavé mokré místnosti s toaletou bezprostředně naproti sprše, abyste maximalizovali prostor.

Klepnutí by měly být namontovány na zdi.

Protože potrubí lze pokrýt bez potřeby velkého podstavce povodí, jsou pro malé koupelnové návrhy ideální pro malé koupelnové kohoutky. Do prázdné oblasti můžete vložit regály nebo mycí koš.

Pracujte v jednotce, která je namontována na zdi.

Vzhledem k jeho bezútěšnému, elegantnímu vzhledu zůstává modulární nábytek na stěně oblíbeným pro skladování. Je dodáván v různých výšinách, šířkách a hloubkách, což vám umožní navrhnout polopojek nábytek, aby se perfektně hodil do vaší oblasti. K dispozici je celá řada barev, od jemných odstínů až po odvážné tóny, stejně jako různé textury.

Kupte si multifunkční a volně stojící nábytek.

Vaše umělecká světla by neměla být omezena malou stopou. Pokud je vaše koupelna na malé straně, je dobrá volba samostatný nábytek, o kterém se můžete pohybovat podle libosti. Svůj design můžete přesunout o kdykoli chcete s volně stojícím úložným prostorem a židlími a na rozdíl od namontovaných koupelnových skříní si můžete vzít s sebou volně stojící předměty, když se odstěhujete ven.

Bude minimalistická koupelna vypadat dobře?

Moderní koupelnové dlaždice klamají oko.

Množství prostoru, který máte a množství prostoru, který oko vidí, není vždy stejné. Hrajte s vnímáním obložením boku vany a zdi stejným vzorem-bude obtížné zjistit, kde jeden končí a druhý začíná, takže váš prostor vypadá větší. Mramor je v této aplikaci zvláště účinný, protože se zdá, že jde o jeden velký list a jednotlivé dlaždice jsou stěží viditelné.

Stejné dlaždice by měly být použity na podlaze a stěnách.

Použití stejných dlaždic na stěnách a podlaze, aby se malá koupelna zdála větší, je skvělý tip. Přírodní kámen v této rodinné koupelně přidává nejen lázeňský dotek, ale nepřetržitý běh dlaždic spolu se svítidly s nástěnným nátěrem nabízí prostorný smysl. Pokud se zdá, že přírodní kámen je příliš nevýrazný, přidejte dramatické barevné objemy s ručníky, úložným prostorem a příslušenstvím-nákladově efektivní přístup, který vám dává koupelnu.

Přidejte do směsi pantologickou lázni.

Zvažte tvarovou pantologickou lázni, pokud do vaší koupelny nemůžete zapadnout normální vanu s rolí-několik z nich přichází v krátkých formách a umožní vám uvolnit se záda v luxusu. Pokud chcete konvenční příslušenství, ale nemáte spoustu místa, nové vany s rolkou přicházejí v menších velikostech.

Zajistěte podle měřítka.

Velký nábytek může zakrývat malou oblast, takže si vyberte kousky, které jsou vhodné pro velikost vaší oblasti. Držte se nákladů v malé koupelně, jako je marnost jednotka a úložný stojan, který může být zavěšen na zdi nebo umístěn na okraji vany. To neznamená, že nemůžete mít hodně individuality. Vyberte si vzorované dlaždice pro podlahu a namalujte marnickou jednotku ve své oblíbené barvě.

Jak používat bílý a černý kontrast?

Vestavěná zapuštěná police je skvělý nápad.

Zapuštěné police šetří prostor prakticky i atraktivně udržováním toaletních potřeb organizovaných a mimo podlahu. Je to brilantní použití požadované vlastnosti, aby se police proměnily v umělé stěny, které zakrývají potrubí. Zvažte použití zapuštěného osvětlení, buď bodového nebo lineárního.

Vložte polici.

I v malé oblasti je důležité poskytovat jedinečnost. Pokud se zdá, že montáž dekorací je obtížné, zkuste nainstalovat tenkou vestavěnou polici na úrovni pasu-je to skvělý způsob, jak předvést umělecká díla, rostliny, svíčky a toaletní potřeby bez obětování prostoru pro kritické příslušenství.

Koupelny, které jsou malé, ale mají významný účinek.

Pokud jde o vytvoření módní toalety, nemusí být malý půdorys překážkou. Dokonce i ty nejmenší koupelny lze přeměnit na krásná, praktická mistrovská díla s nejnovějšími zjednodušenými příslušenstvími, úložištěm úsporného prostoru a výzdobou na trendu. Připravte se ukrást tyto brilantní nápady pro váš malý prostor. usilovat

Tapeta na toaletu

Malé koupelny jsou ideální pro experimentování se vzorem a barvou; Při správném používání mohou nádherné tapety s obrovskými, odvážnými vzory dokonce vypadat z větší. Tento bohatý tropický vzorec položený na práškové růžové pozadí vypadá pozoruhodně, když je spárován s brilantní zelenou marností, která je kompenzována bílými dlaždicemi metra.

Jak získat kreativní barvy?

Experimentujte s efekty ombre.

Tato kompaktní koupelna ukazuje, jak můžete s několika kreativními metodami generovat Wow-Factor i v nejmenších prostorech. Když stoupají z podlahy na okraj vany, tyto chytré podlahové dlaždice ombre efektu dávají vzhled větší oblasti tím, že se prodlužují linii dohledu.

Rozhodněte se o úložišti moudrých ručníků.

Když jsou stěny obsazeny koupelnovými apartmány, sprchovými kabinami a okny, je často omezené místo pro skladování. Nainstalujte na vaně stojan na ručník, abyste své malé koupelně poskytli hotelovou atmosféru. Tento průmyslový design má těsné, pohodlně přístupné police se spoustou rustikálního kouzla.

Ořízněte rohy vany.

V malém schématu je kritické vyhýbat se typickým omylům v koupelně, které mohou zanechat klaustrofobii v koupelně. Vyberte si vlastní zaoblenou marnost, abyste vyčistili několik centimetrů prostoru a vytvořili hladký tok. Vyberte si model na stěně, který uvolní podlahu a poskytne dojem více prostoru.

Udržujte to základní v koupelně.

Pokud jste uvízli na tom, jak navrhnout malou koupelnu. Chcete-li vytvořit pocit prostoru, použijte nábytek a doplňky s čistými liniemi a vytvořte oblast co nejpochybně bezpochy.

Co je vana police?

Zrcadla mohou být použita k tomu, aby vypadala větší.

Zrcadlové dlaždice mohou být použity k zajištění odrazů a světla ke zdi a zároveň přidáním konstrukčních prvků. Tyto dlaždice metra poskytují zlomenou verzi zrcadel, která se zdá být více orientovaná na design než plochý list zrcadla.

Udělejte ze své koupel střed pozornosti.

Vyberte si volně stojící vanu, protože může sloužit jako skvělý bod v malé koupelně. Nejsou tak velké, jak byste předpokládali, a menší verze lze zakoupit tak, aby se vešly na užší místa. Pomocí krásné šablony přitahujte oko a vytvořte vzhled prostoru na zdi nahoře.

Použijte své vybavení moudře.

V malých koupelnách využijte maximum dostupného prostoru výběrem jednotky Tallboy, která jde až ke stropu pro optimální skladování. Vyberte si zrcadlovou skříňku, která zajistí vzhled více prostoru v malé koupelně.

Udělejte multifunkční vytápění vany.

Moderní radiátory mohou být módní koupelnovou funkcí, ale mohou také zaujmout vzácný prostor na zeď, takže si vyberte multitasking se spoustou všestrannosti. Chytrý obdélníkový tvar zkumavek je radiátor, kolejnice ručníky a úložná jednotka v jednom, čímž se z každého centimetru prostoru zdi co nejlépe využívá.

Jak instalovat desku fauet?

Vložte dveře kapsy.

Posuvné kapsy mohou pomoci maximalizovat funkčnost v malých prostorech s omezeným prostorem. Můžete zcela použít rozložení podlahy vaší koupelny, aniž byste museli dělat kompromisy pro odbavení dveří. Chcete -li dále zjednodušit vzhled vaší toalety, namalujte posuvné dveře stejnou barvou jako stěny.

Podívejte se na módní radu lázní.

Vyberte si jemné neutrální barvy a přírodní hmatové materiály, abyste změnili skromné ​​dotaz na mírové útočiště. Šedé dlaždice na dřevo-efekty pokračují ze stěn na podlahu, zatímco nástěnné pláště v oblázkovém stylu poskytuje zemitou texturu. Teplé dřevěné tóny vyvažují chladnou paletu a závěsné rostliny poskytují klidný organický smysl. Pokud máte místnost, přidejte dva povodí k dokončení lázeňského zážitku.

Představte si koupelovou podlahu.

Položení vzorované podlahy ve vaší malé koupelně, jako je tento design 3D-efektů, je jistá metoda pro přidání individuality. Poutavý trend je nezbytný udržet zbytek designu BASIC-ořízněte si armatury a jděte na zjednodušenou marnost a skleněnou sprchovou obrazovku, aby se podlaha promluvila sama za sebe.

Naklopněte si koupelnový žebřík na zeď.

Dřevěné nebo kovové žebříky jsou módní metodou skladování a sušení ručníků a vytvářejí vynikající úložná řešení pro malé koupelny. Tato praktická vertikální forma zabírá velmi malou podlahovou plochu a přidává do tohoto sofistikovaného schématu rustikální venkovskou vibraci.

Jak vyzdobit koupelnu?

Namontujte stojan na lázně.

Stojník nebo zásobník na lázně je levné a rychlé úložné řešení, zejména pro malé koupelny v půjčovnách, kde může být přidání skladování na stěně nepraktické. Toto geniální úložné řešení, ať už se jedná o dřevěné, chrom nebo zlatý efekt, je skvělý způsob, jak udržet všechny toaletní potřeby na délce paže a také nabízet ideální polohu pro svíčku.

Zpřístupnit toaletní podlahu.

Zvyšte zjevnou podlahovou plochu ve vaší koupelně, aby se zdálo větší. Čím více podlahového prostoru máte v koupelně, tím prostornější se zdá, takže si vyberte nástěnné dřezy, skladovací skříňky a toalety. Tyto věci také způsobí, že celá oblast bude mnohem jednodušší čistit snížením počtu obtížných oblastí, do kterých musíte mop vytlačit.

Odpojte faucety.

Pokud se vaše malá koupelna vejde pouze do malé vany, může být jednodušší odstranit kohoutky a nahradit je chladným volně stojícím kohoutem, abyste co nejlépe využili dostupného prostoru. Mohli byste si dokonce vybrat volně stojící klepnutí ve stejném vzoru a spojit celou myšlenku.

Zvyšte teplotu lázně.

Koupel, která byla zvýšena za účelem poskytnutí dalšího podlahového prostoru, bude také zvětšit malou koupelnu. Existuje spousta krásných způsobů, jak to udělat-tento tradiční plán má na propracovaných nohách zvednutou růžovou koupel pro královskou vibraci.

Jak používat nekonvenční styl chladiče?

Řekněme, že jste v polovině obkladu.

Omezení obkladu na mokré oblasti vaší malé koupelny a ponechání horní části stěn bez obkladu bez dlaždic je úžasný způsob, jak otevřít místnost a dát pocit prostorné, natažené rozměry a navíc vám pomůže ušetřit peníze, pokud jste jsou na přísném rozpočtu.

Snižte velikost vany s rolí.

Mít malou koupelnu neznamená, že se musíte vzdát svých aspirací velkolepé vany s rolí. Tubby stylové vany vyrobené pro malé rozměry jsou kratší, ale hlubší a poskytují dostatek místa pro zdlouhavé a příjemné namočení bublin.

Ve vaně kombinujte.

Zacházení s obložením vany jako s pokračováním stěn nebo podlahy může pomoci zapadnout do vašeho designu pro čistý a moderní vzhled. Velké formátové dlaždice, které jsou často levnější na nákup a instalaci, mohou pomoci zvýšit pocit prostoru ve vaší koupelně.

Udělejte to monochromatické.

Pro recept bezpečný selhání v brilantní malé koupelně se držte základní dvoubarevné barevné palety černé a bílé. Všechny bílé dlaždice výrazně prodlouží oblast, zatímco černé akcenty poskytnou klasický, elegantní kontrast. Když je ve spojení s černou obloženou vanou a nárazující podlahou, zdá se konvenční bílé koupelnové apartmá nadčasové a elegantní.

Kam umístit stylové zrcadlo?

Udělejte odvážný kontrast.

Malá koupelna je ideálním místem pro experimentování se silnými výběry barev, pokud přemýšlíte o tom, jak tlačit domácí výzdobu dobrodružnějším směrem. Dramatické palety jsou jednodušší implementovat v menších oblastech a změna mysli není tak nákladná chyba. Tento kontrastní styl, který kombinuje černé hexagonální dlaždice s měkkou růžovou obkladou, zasáhne ideální směs tmavé a romantiky.

Zlepšete osvětlení v koupelně.

Poslední technologie osvětlení se může změnit i nejmenší koupelny. Line výklenky s nízkými úrovněmi pásových světel LED k zajištění klidného prostředí pro namáčení na závěr těžkého dne. Chcete -li změnit jas a teplo, použijte nastavitelné inteligentní osvětlení nebo spínač stmívače.

Odvažte se experimentovat s temnotou.

Existuje společná myšlenka, že temná paleta není vhodná pro malou oblast, ale při správném aplikaci to může být skutečný úspěch. Například, pokud si chcete vyzkoušet inkoustovou nebo půlnoční modrou na trendu, spárujte ji s lesklými černými dlaždicemi, abyste maximalizovali pocit prostornosti. V kombinaci s vanou ve stylu období vytvoří pro butikový hotel bohatý a příjemný koupelna.

Použijte dlaždice k vytvoření optické iluze.

Použijte geniální optické iluze ve vaší malé koupelně, aby to vypadalo větší a prostornější, než je. S tím může pomoci obklady. Svislé pruhy na dlaždicích způsobí, že místnost vypadají vyšší, zatímco dlaždice ve tvaru V způsobí, že celá oblast se bude zdát prostornější a vzdušnější.

Jak se rozhodnout pro zrcátko velikosti zdi?

Úložiště v koupelně by mělo být zjednodušeno.

Některé věci, jako jsou léky, holicí strojky a poupata bavlny, by se však neměly zobrazovat, přesto by mohlo být obtížné umístit velké skladovací skříňky v malém toaletě. Místo toho pokračujte s více prostorovými úsporami, jako je tento vysoký, modernizovaný kabinet ideální pro ukládání ručníků. Zvažte možnost přidání úložiště do klíčových příslušenství, má smysl přidat do umyvadla jednoduchou jednotku a zvolit zavedenou skříň se zrcadlenými dvířky v plochém zrcadlovém zrcátku.

Vyberte si zvýrazněnou zeď v koupelně.

Jen proto, že vaše zdi jsou maličké, neznamená, že nemůžete udělat alespoň jeden z nich ústřední bod. Aby bylo možné zachytit poutavé zdi, použijte patterované dlaždice nebo digitálně vytištěné backsplash. Myslete na to, jak můžete zahrnout úložiště, aniž byste museli obětovat celkovou estetiku, aby se největší využití prostoru-tyto šestiúhelníkové poličky dokonale do návrhu.

Kombinace lázně se sprchou

Není místo pro samostatnou samostatnou sprchu a vanu? Žádný problém, prostě se vykoupat a sprchovat se. Vyberte si jeden s rozložený sprchový kout, aby vám s další stojící pokoj. Vyberte si průhlednou sprchovou obrazovku, která nevyblokuje světlo k vytvoření další optické iluze, která bude dělat svou koupelnu vypadat větší než to je.

Krásně se osprchuj.

Pokud se jen zřídkakdy používat koupel, odstranit jej, a aby se sprchový kout kontaktní místo svého malého umyvadlo s full-délka design s dvojitou sprchovou hlavičkou. Přidejte inteligentní domácí technologie, jako jsou voděodolné reproduktory, parní funkci, a masírování sprchový hlavice s mnoha nastavením, aby se další rozmazlovat sami.

Jak používat světlou barvu ve vaně?

Nábytek bez manipulátorů je způsob, jak jít.

Vyhněte se nábytek s vyčnívající rukojeti a knoty v místnosti. Vyberte zásuvky a dveře, které se otevřou na jaře při stisknutí nebo výběru jednotek s hřebenem, který můžete držet při otevření. Může se zdát, že to je triviální detail, ale v malém prostředí, každý centimetr záleží.

Zásuvky na toaletu, které se

Nejsme si jisti, proč výsuvné zásuvky nejsou první úložné řešení, které přijde na mysli při zvažování kompaktní koupelnu design. Jsou ideální stahovací pouzdro pro ukládání malých potřeb a vybavení, jako jsou kartáče na vlasy, zubní nit a pinzetu, pokud jsou udržovány v organizovaném s úhlednými spasníky.

Udržujte čistotu umývárny.

Spolu s armatury pro montáž na zeď, nezapomeňte na koupelnové příslušenství jako ručník kroužky, kartáče kartáče a mýdlo-skvělý způsob, jak uvolnit omezený prostor pro přepážky. Aby se zabránilo nezahledné korozi, investovat do nerezové oceli soupravy.

Uvajte je.

Unavená, přepravitelná skladování je kmotřenka v malé koupelně. Freestingding design vám umožní přeuspořádat jednotku podle potřeby, takže je ideální pro ukládání více atraktivní toaletní potřeby a skládané flatulace. Je-li prostor omezen, můžete jej dokonce uložit v jiné koupelně, aniž byste jej používali.

Jak instalovat polici za zrcadlem?

Koordinační lázně

Přidejte vynikající dotyk do své malé koupelny s tradičními porovnanými skříňky. Vanity skříňky s uzavřeným skladem mají čisté a čisté, zatímco malované dřevěné dveře poskytují leštěné, klasické vzhled.

Využijte liché koupací prostory.

Prostorové plánování je zásadní, pokud jde o koupelnu v podkrovní koupelně pod ebaves. Najít plán, který dělá nejvíce z dostupných prostor, včetně ošemetných rohů a šikmé stropy. Například umístění lázně pod nejnižší bod eves dává nejvíce smysl, protože místo hlavy není ve skutečnosti zapotřebí, ale sprchy a dřezy jsou ideálně umístěny v místnosti nejvyšší plochu.

Převeďte koupelnu.

Mnoho domů má nyní zastaralé skříně kvůli moderním topným technologiím. Může být přeměněna ve sprchový kout a včlenit do Vaší mycí oblasti, pokud je dostatečně velká a blízko k vaší koupelně. Vyhledejte radu odborníka, který může určit, zda váš stávající vodovodní instalace může vyhovět dodatečnému doplnění.

Využijte koupací stěny k Vaší výhodě.

Velké záběry z volných zdí prostor mohou být viděny ve většině restrooms. S trochou promyšlení se můžete rozloučit s těžkopádnými vestoly a uvolnit prostor podlahou tím, že se vaše zdi budou používat s chytrými a zvýšenou možností ukládání dat. Police a skříňky s úzkými stěnami a koši mohou dělat překrásné prohlášení a zároveň slouží jako úložiště pro ručníky, toaletní potřeby a keepsate.

Jaký typ mramorových dlaždic se má použít?

Vyndejte hadičku.

Pokud se vám nelíbí namáčení, můžete chtít zvážit odstranění vany úplně. To vytvoří dostatek prostoru pro velké, luxusní chodník se sprchou s dešťovou hlavou-budete překvapeni, jak daleko více prostoru budete mít!

Dlaždice v koupelně

Tento skromný dekorativní kachní zeď je skvělým způsobem, jak přinést nové nápady do maličkých oblastí. Blush růžové tóny v kombinaci se silnými strukturálními liniemi generují bez námahy sofistikovaný dojem Art Deco. Pro nápadný kontrast, pár s nóbl matný černý umyvadlo a odpovídající příslušenství.

Nainstalujte kohoutky nasazené na zeď.

Integrace jako mnoho příslušenství a vybavení jako proveditelné může uvolnit více povrchové plochy v malé toaletě a zároveň dává to elegantní, moderní vzhled. Minimalistické tapety připojené na stěny, jako je tento matný černý styl, mohou přidat luxusní doteku i ty nejzákladnější návrhy na rozpočtu.

Udělat maximum prostoru tím, že použijete lázně zrcadlo.

Zrcátka jsou nezbytná pro to, aby se malá koupelna zdála a cítit se větší. Zvažte, zda má zabudované zabudované zrcadlo přes celou stěnu nebo montáž nástěnných světel na každé straně extravagantní ješitnosti zrcadla odrazit světlo o místnosti.

Jak umístit rostliny v koupelně?

Zřetelné zóny.

Tento malý plán koupelna je jedinečný a trendy, protože jeho monochromatické barvy, rustikální obložení a brilantní blikání vápna. Identifikací samostatných částí pro odlišné funkce, vytváření zón ve vlhkém prostředí s podlahou z patentované podlahy pomáhá dát smysl pro větší plán podlaží. Zatímco tikání je více utilitární, podlaha z dřevěné formy nabízí více ležérní a laidovské atmosféry.

Zatřes se závěsem do sprchy.

Průhledné sprchové obrazovky jsou vynikající technikou pro udržení vody ve vaně a to bez ucpání toku světla v umyvadle. Nyní však existuje více než jednoduché transparentní návrhy, které jsou na trhu k dispozici. Když se nepoužívá, má tato kntalová verze Cristal-style je ohromující ohniskový bod a může být ohnut proti zdi.

Vytvořit úchvatné výklenky.

Při budování koupelny, to je společné zjistit, že falešná zeď je nutná k zakrytí potrubí. Vzhledem k tomu, že ne všechna tato oblast může přijímat roury, můžete využít její část k vybudování výklenku regálů. Tento dodatečný proklamované skladování je zvláště výhodné pro koupel nebo ve sprchové oblasti, protože to udržuje vybavení blízko k dosažení.

Do záchodového záchodového boxu

Boxing v koupelně v koupelně je trubka je úžasná metoda pro zjednodušení pohledu na malý prostor. Nejen to, ale také poskytuje extra povrchy pro ukládání toaletních potřeb stejně jako vystavujících rostlin a výzdobu. Tento stylový šedý design, který je k dispozici v balení nebo sadách, je elegantní a čisté s jeho jednoduchými čarami a elegantní povrchovou úpravou.

Jak vybrat moderní tvar dřezu?

Invist na koupací skladiště.

Pokud jde o pohodlné skladování v koupelně, je ještě více nutné, aby se stal inventarizace v malých oblastech. Máte-li výklenku v koupelně, nainstalujte zrcadlený kabinet o něco více než obvykle, takže velký rozdíl pod jednotkou-to je ideální prostor k držet ruční ručníky v rámci snadné dosahu.

Vyberte si otevřené poličky v koupelně.

Pokud jsou police nejsou přeplněné, otevřené úložiště, které nebrání proudění světla, aby se malá koupelna objeví breezy a otevřít. Je také užitečné být schopni vidět, kde jsou toaletní potřeby a ručníky jsou uloženy krátce, zejména v rodinných toaletách, když je linka venku v dopoledních hodinách.

Proveďte citlivý nábytek a příslušenství příslušenství.

Upcykl úzký stůl konzoly do malé pánve, aby víno dotek na toaletu. Tapetové kohoutky jsou šikovný způsob, jak zachovat prostor. Samostatná povodí poskytne vaší koupelně více expanzivní smysl tím, že vám umožní zobrazit více z podlahy. Kromě toho, pokud máte málo prostoru, můžete zkamenit pár složek pod.

Váš sprchový ventil by měl být znovu umístěn.

Pokud máte málo místa na pokoji, jděte si pro více než sprchový kout, který vám dává to nejlepší ze všech světů. Místo toho, aby se sprchoval proti koupevě na krátké straně, zvažte jejich uvedení na delší straně pro více luxusní zážitek. Na rozdíl od zbytku prostoru, zvolte dramatický vzorek dlaždic kolem koupele.

Udržovat černobílý barevné schéma.

Přilepte se k monochromatické paletě a použijte tučné příslušenství k zajištění barvy, textury a vzorku. Bílá, více než jakákoli jiná barva, bude otevřena koupelna a aby se zdá být co největší. V malé koupelně, bílé dlaždice s černým grut může být výherní mix.

Polofůra zdi, místo dlaždice.

Nemáte tušení, jak zanechat šikmé stropní podnos? Pak by to únavovi na půli cesty nahoru mohlo být dobrý nápad. Bude šetřit peníze na dlaždice a aby se pokoj zdá větší. Chcete-li maximalizovat jas střešních světel, použijte tmavě neutrální dlaždici a vymalovat strop nad bílou.

Accessorize s černými nebo růžovými tóny.

Pokud nemáte finanční prostředky na renovaci své kompletní koupelny, může vám pomoci, aby se většina z malé oblasti. Vyberte si téma-monochromatické je horké právo nyní a snadno vytáhnout nebo jít na růžový tóny pro modernější styl. Použijte vývojovou estetiku na osvětlení, zrcadla, drobné výzdobu a měkký nábytek, který mění plochu v bezprostřední blízkosti.

Zapsáno
BrookPad Týme.

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.