10 Bathroom Ideas and Designs

10 nápadů na koupelnu a vzory

Jaké jsou některé z nejlepších nápadů na design koupelny?

Nápady na design koupelny

Všichni bychom mohli použít malou inspiraci, pokud jde o navrhování ideální koupelny. Tak proč se podívat na naše fotogalerie, podívejte se, co naši zákazníci udělali, nebo si přečtěte naše blogové články o nejnovějších trendech módy a designu a nechte svého vnitřního návrháře interiéru uvolnit? Přišli jsme s několika fantastickými návrhy pro vás! Podívejte se na naše nejnovější nápady na design toalety. Pro vaši inspiraci jsme shromáždili 10 krásných návrhů koupelen, které vám mohou pomoci vytvořit váš jedinečný styl.

Elegantní a nadčasová koupelna

Pokud plánujete rekonstrukci své koupelny, nejlepším místem, kde můžete začít, je několik nápadů současných inspirací designu. Na tomto webu najdete také nápady pro online koupelny Pinterest. Následující moderní obrázky koupelny vám mohou pomoci při lépe porozumění vašich cílů a aspirací pro vaši novou koupelnu. Elegantní a nestárnoucí, tento kus je klasika. Barvy, které jsou jasné a bílé, jsou neustále ve velkém stylu. Může být použit dotek slonoviny nebo dokonce bílé skořápky, ale využití bílých udrží vaši koupelnu aktuální s dobou. Barvy, které jsou trendy nebo vyniknout, se brzy mohou datovat. Pokud chcete do svého designu zahrnout barvu, použijte k tomu výzdobu a přízvuk.

Béžová koupelna

1. Béžová koupelna

Přírodní kámen, jako je mramor, travertin nebo vápenatý, je oblíbenou volbou pro béžové koupelnové dlaždice. Béžový odstín této neutrální koupelny byl přiveden do harmonie s mramorovou dlaždicí podlahy přidáním dotek třpytí do béžového odstínu. Tato oblast je jasná a příjemná, díky použití teplých akcentů. Pro stěny hlavní koupelny je Beige tradičním neutrálním odstínem, který je ideální pro zakrytí stěn. Tato oblast by měla být útočištěm pro relaxaci a barva zdi by měla být taková, která by uklidňovala spíše než výzvy.

Lesklá dokončení koupelny

2. Lesklá dokončení koupelny

Lesklé povrchové dlaždice vám dávají dojem, že budete krásně dobře vyleštěni, a oni ano. Je ideální pro malé koupelny, protože odráží velké množství světla a vyvolává dojem větší oblasti, než ve skutečnosti je. Potřebují větší údržbu a poskytují riziko sklouznutí, které se může vyskytnout na místech, jako je podlaha stěn nebo koupelny. Pokud jde o kluzkost, bude malý rozdíl mezi leštěnou porcelánovou dlaždicí a lesklou keramickou dlaždicí. Pokud aplikujete zdravý rozum při instalaci lesklých podlahových dlaždic ve vašem domě, budou vypadat fantasticky a v budoucnu by vám neměly dát žádné problémy.

Dřevěné umyvadlo

3. Dřevěné umyvadlo

Dřevěné dřezy jsou jedinečné a zajímavé a poskytují krásný nádech jakékoli koupelny, která by jinak mohla chybět. Ať už je pozemská zemí převládající v celém prostoru nebo dřez, je ohniskem prostoru, jediný dřevěný dřez může do vaší koupelny přinést značné množství vizuálního zájmu. Kdo řekl, že není možné splnit odpovědnosti a vyjadřovat svůj vlastní styl současně? Tyto koupelny jsou krásné a velké. To bude možné pomocí dřeva v koupelně. Díky své směsi bílých stěn a čistoty může být dřevo použity k vytvoření koupelny, která má moderní vzhled a přitom si stále udržuje teplo a eleganci. Pokud chcete navrhnout koupelnu ve východním stylu, dřevo je pro primární stavební materiál vynikající.

Jednoduchá kontrastní koupelna

4. Jednoduchá kontrastní koupelna

Zatímco barva může mít významný dopad na naši náladu, zdá se, že koupelny se vyhýbají dělícím barvám ve prospěch lehkých neutrálů a bílých, se kterými jsou klidné a snadno žijí. Abychom vytvořili kokosový efekt na druhém konci spektra, jsou také populární volby také hlubší šedé odstíny a břidlice. Použití různých textur k vytvoření rychlého a čistého vzhledu v této koupelně je dobrý nápad. Koupelny s vysokým kontrastem poskytují pozoruhodný vzhled, který přitahuje pozornost diváka. V jasném prostoru pomáhá mít větší a koncentrovanější objekty v tmavých odstínech zvýšit pocit kontrastu. Textura podle autorů vytváří drama a emoce, které mohou jednotlivci zažít, když přicházejí do prostoru.

Kamenné prvky vana

5. Kamenné prvky vana

Vyberte si kamennou architekturu pro koupelnu a udělejte z ní součást přírodního prostředí. Kroky v koupelně jsou bez otázek nejvíce poutavou funkcí. Mají rustikální vzhled, přesto poskytují nádherný dokončovací dotek pro celkovou rustikální atmosféru. Zdá se, že se jedná o novou a expanzivní oblast kvůli velkým oknům, která zaplavují místnost přirozeným světlem a umístění lázně v rohu. Kámen přírodní koupelny je životaschopnou možností díky současným tmelům, které snižují náchylnost ke ztrátě a barvení vody. Přírodní kámen může v koupelně poskytnout vážné bezpečnostní obavy a nedoporučuje se pro koupelny, které jsou navštěvovány mladými nebo staršími lidmi. Kámen je křehký a snadno zlomený. Přírodní kámen k překvapení některých lidí není tak odolný jako keramická dlaždice, pokud jde o odolání ohýbání a expanzi.

Mramorová podlahová vana

6. Mramorová podlahová vana

Pokud jde o design interiéru koupelny, klasický a elegantní mramor je stále oblíbenou možností. Je nadčasový, přidává hodnotu do vašeho domova a je velmi prospěšný. Mramor má tmavě hnědé tóny a používá se k zakrytí stěn, podlah a koupelen v místnosti. Mramor a koupelna se scházejí, aby vytvořily ideální nový a elegantní vzhled, a přesto si udržovaly současný pocit a pocit. Pokud jde o design koupelny, mramor je nadčasová klasika, která je krásná a nadčasová. Mramor, na druhé straně, má několik nevýhod, z nichž nejvýznamnější je údržba. Každý rok by měl být mramor utěsněn a důkladně vyčištěn, aby se zabránilo zbarvení, poškrábání a poškození vlhkosti.

světle šedá toaleta

7. Světle šedá tón toaleta

Hladké, světle šedé barevné schéma šedá dlaždice funguje efektivně v dobře osvětlených nastaveních, protože kontrastuje s výrazně hlubšími šedými (kámen) a lehčí šedé (břidlice). Mírnější šedé tóny používané v malých koupelnách je odlišují od zbytku domu. K vytvoření nádherného, ​​malého koupelnového prostoru lze použít světle šedá barva a hlubší šedá barva. Co si myslíte o vaší šedé koupelně? Investice do šedé toalety je vynikajícím rozhodnutím. Udržujte atraktivní, elegantní nebo vřelý a sofistikovaný vzhled. Změňte šedý tón stěn koupelny a zcela změníte vzhled prostoru. Hrál jsem se s různými cíli. Pokud chcete ve vaší koupelně vytvořit jemný, skromný a klasický vzhled, je pro vás světle šedá ideální volbou barvy. Můžete jej spárovat s řadou barev, jako je větrná béžová, tmavě modrá a měkké zlato.

koupelna ve stylu Art Deco

8. Koupelna ve stylu Art Deco

Mramor je klasický nápad koupelny a koupelna Art Deco je pohled na to. Je možné, že vaše marnost koupelna zlepší váš motiv zdobení umění. Může to být krásná kombinace mosazné a černé. Začlenění zdobení uměleckého umění nebo moderního tématu do koupelny se může zdát být velmi nákladným úsilím, ale je důležité si uvědomit, že velké množství klasických koupelnových prvků je inspirováno hnutím Art Deco. V té době k nám přišla myšlenka představení vzrušující řady vynikajících nápadů na budovy koupelny na začátku dvacátého století. Zde začal proces návrhu. Art Deco koupelnové příslušenství a dokončovací dotyky by měly být kombinovány tak, aby vytvořily koupelnu Art Deco. Geometrická tapeta v černé a bílé je skvělý koncept pro dramatickou koupelnu Art Deco, ale mějte na paměti, že mokré oblasti potřebují konkrétní povrchové úpravy, které nejsou k dispozici v suchých prostorech. Použití černých lesklých dlaždic s mosaznými akcenty a kováními vytváří sofistikovaný a silný vzhled, který je ideální pro mužské prostředí.

Jednoduchá toaleta Art Deco

9. Jednoduchá toaleta Art Deco

Zde je skvělý příklad koupelny Art Deco, která byla inspirována jinými styly. Navrhování módního stylu dvacátých let s černobílými dlaždicemi bylo výzvou pro návrháře interiéru Zoe Feldmana, který byl během své kariéry inspirován moderním hnutím. Kvůli hojnosti zrcadel a obkladu vyzařuje koupelna nádech Art Deco Glitz. Lak potápí a způsobuje, že čas hlasitě vibruje. Pokud jde o design koupelny, Art Deco je fantastická volba, s monochromatickými černobílými odstíny, které se ukázaly jako nejoblíbenější. Pokud se podíváte pozorně, uvidíte, že zrcadlo a dřez jsou jak geometrické formy s hlavně drsnými a příležitostnými jemnými úhly, které jsou typické pro čas. Mramorový košík tkaní podlahové dlaždice, klasický prvek Art Deco Design, jsou nadčasovou funkcí, která je ve stylu 100 % Art Deco.

Styl vintage koupelny

10. Styl vintage koupelny

Vana je stylizovaná od přívěsného osvětlení na malé sedadlo a provádí se hlavně v bílých barvách. Koupely, které sahají stovky let. Vrstvy na zdi koupelny jsou tradiční. Jak je vidět v koupelně, tradiční starožitný motiv byl znovu interpretován současným způsobem. Světle hnědá skříň má dostatek prostoru pro všechno a je ideálním místem pro uložení cokoli jiného. Kombinace plně bílé vyřezávané podlahy a zelených vyřezávaných stěn je ohromující. S vanou nebo vintage drápovou nohou postavenou z mosazi a dokončené ve starožitném povrchu můžete svou koupelnu přeměnit na dům z osmnáctého století. Ve většině případů jsou historické koupelny natřeny bílou, i když na jejich místě může být použita jakákoli neutrální barva. Popularita moderních a farmářských koupelen v posledních letech stoupala, ale pokud jste trochu unavení se stejnými starými čistými liniemi, rustikálními paprsky a ultramoderními materiály, může být vintage koupelna silným konkurentem pro design vašeho domova.

Existuje přibližně 10 nápadů na hlavní koupelnu a vzory.

 • Nápady na design koupelny
 • Máme pro vás skvělé nápady!
 • Podívejte se na naše nejnovější nápady na design toalety.
 • Shromáždili jsme 10 ohromujících návrhů koupelen, abychom vás inspirovali k vývoji vlastního stylu.
 • Na tomto webu najdete také nápady pro online koupelny Pinterest.
 • Dřevěné doplňky
 • Ať už je pozemská zeměpisec v celém prostoru nebo dřez je hlavním bodem oblasti, jediný dřevěný dřez může přidat značné estetické přitažlivosti vaší koupelně.
 • To bude možné se dřevem v koupelně.
 • Pro navrhování koupelny ve východním stylu je dřevo skvělou volbou pro hlavní stavební materiály.
 • Přírodní kámen může být hlavním bezpečnostním problémem v koupelně a nedoporučuje se pro koupelny používané dětmi nebo seniory.
 • Koupel v mramorové podlaze
 • Je nestárnoucí a přidává hodnotu do vašeho domu, je to velmi užitečné.
 • Mramor a koupelna se spojí, aby poskytly perfektní svěží a krásný vzhled a přitom udržovaly moderní vibraci.
 • Jednoduchý deco-toilet
 • Zde je skvělý příklad dalšího stylu ovlivněného koupelny Art Deco.
 • Navrhování trendového stylu dvacátých let s černobílými dlaždicemi bylo výzvou pro návrháře interiéru Zoe Feldmana, inspirovaného moderním hnutím během její kariéry.
 • Kvůli množství zrcadel a obkladu vyzařuje koupelna třpyt Art Deco.

Napsáno
BrookPad tým

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.